Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madlen50

Dieta 1000 kcal:)2 miesiące 10kg!NO TO OGARNIAMY!!!:)

Polecane posty

hej Sumeja ja mieszam pod Londynem moze sprobuj slim fasta? kupilam tez z superdruga 2 puszki nie wiem jak to sie nazywa ale sklad ma podobny -uzaleznilam sie od koktajl :P ja wyjechalam rowniez za miloscia :P poznalam kogos kto juz tu mieszkal teraz kupujemy dom w Pl nigdy by mnie nie bylo stac heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dieta Slim fast to troszke daleko ,bo ja okolice Manchesteru i Liverpoolu:) Tutaj kupujecie dom czy w Pl??? Mysle,ze obedzie sie bez wspomagaczy jak narazie,mniej zrec jak to mowia plus cwiczenia i powinno byc lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny dzień, kolejna walka:) dziś mam wolne, więc zaraz wsiadam na rower stacjonarny i pedałuję. Chodzi mi po głowie zupka warzywna na dziś, mniam...:D Dziewczynki- gotowe na kolejny dzień diety?? Nie łamać się do wielkiego sukcesu 1 sierpnia zostało już nam coraz mniej czasu:D Ja sobie obiecałam ,ze 1-go wyjdę w mini, względnie w szortach do pracy! A co! mam cel, mam determinację. wskakuję na rawer;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś ugotowałam ogórkową... na zupach warzywnych najlepiej sie chudnie bo zawsze to coś ciepłego, a że niskokaloryczne to można pozwolić sobie na wiecej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje współtowarzyszko odchudzaczki- gdzie jesteśmcie? mam nadzieje,że ćwiczycie, albo robicie cus zdrowego:"P Wracajcie na temat, bo pusto się robi... ja właśnie gotuję brokuła na brokułową:) Do celu pozostały 62 dni.do 1 sierpnia. Tzreba jakoś przetrwac, a potem będzie już łatwiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilma53
Melduję się! Dziewczyny,oglądałam dziś w Polsat Caffe program ,,Jem i chudnę''.Namawiali do wspólnego odchudzania,do pisania na forum itp.Ponoć takie wsparcie może być pomocne w walce z kilogramami. Dziś odchudzali panią,która ważyła ok.65 kg,czyli tak jak ja.I jak schudła coś koło 4 to naporawdę było widać różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Lilma ja jeszcze nie schudlam 4 kg a juz widac roznice :) Wazniejszy od spadku wagi jest spadek centymetrow dlatego zachecam do mierzenia :) Czasem waga staje w miejscu ale cm spadaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majówka2012
Dziewczyny dzisiaj drugi dzień diety, wczoraj niestety zgrzeszyłam jedząć gorzką czekolade.od dzisiaj post :-). Plan to do sierpnia zrzucic 5 kg, chyba realne?bede tu zagladac w miare mozliwosci, strasznie duzo wpisów wczoraj popołudniu. fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Mogę do was dołączyć ? Założyłam swój topik ale po jednym dni nikt się nie odzywa ;/ Moim celem jest schudnięcie 3 kg w miesiąc, od jakiegoś miesiąca jeżdżę prawie codziennie na rowerze po ponad godzinę czasem dłużej, ale niestety nic nie schudłam za to mam jędrniejsze ciało, za miesiąc lecę na wakacje i chce zrzucić te 3kg, a tak po za tym to przed chwilą wróciłam z 1,5h jazdy rowerem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj smak przygody!:) własnie czytałam twój temat , zostań z nami, mamy podobne cele:) I w grupie zawsze raźniej:):):) majówka 2012- do sierpnia to na 1000 i ćwiczeniach realne jest nie 5 a nawet 10 kg:D a gorzka czekolada jest zdrowa, 4 kostki dziennie to ok 100 kcal, więc tragedii nie ma... u mnie dziś : kefir o% tłuszczu- truskawka, eh. 160 kcal 2 kanapki ciemne z kapusta pekińską i pomidorem (300kcal) kawa z mlekiem -50 zupa brokułowa duuuzy talerz- 250 kcal na dziś zostaje jabłko, kawa z mlekiem i delicja jedna:P ćwiczenia poranne- 490 minut i woda- hektolitrami:P jutro musze ograniczyć , bo jestem w pracy a nie chce 12 godzin w łazience przesiedzić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :) próbowałam już kiedyś przejść na 1000 kcal ale zawsze przekraczałam ;/ macie może jakieś jadłospisy do polecenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odhaczam się w kolejnym dniu. Wczoraj trochę przekroczyłam limit, ale niewiele. Dziś jak narazie jest bardzo dobrze. Tylko wody dopiero 0,5 l wypiłam, ale zaraz nadrobię. I pochwalę się, że ładnie mi idzie rzucanie palenia. Dziś wypaliłam jedną szt.fajki i to niedawno, ale jakoś mi nie za fajnie po niej. Tabex naprawdę działa :) Do piątku mam czas na całkowite zaprzestanie palenia. Aha i dziś rano się pomierzyłam, ale nie wstawię, bo do teraz zapomniałam ile gdzie mierzę :p juuuuujuuuuu swietny pomysł z tą zupą. Dziś gotuję! Smak Przygodyy witaj :) Spokojnie w miesiąc na 1000 kcal i ćwiczeniach schudniesz :) majówka2012, gorzka czekolada jest zdrowa, więc to nie taki straszny grzech. Lilma53, racja z tym wsparciem na forum. ja jak się odchudzałam poprzednim razem to własnie pisałam na forum i się udało :) Tak więc piszmy dziewczyny codziennie w miarę możliwości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam nadzieję że się uda nie widzę innej opcji :) mam w planie jeszcze raz się na rower wybrać tak na godzinkę chociaż, niby te 4kg na tej diecie to takie minimum ale mi te kg za bardzo schodzić nie chcą ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to melduje sie i ja...wczoraj cwiczenia zrobione ,dzis od rana w biegu ,takze wieczorem moze sie zmobilizuje i wykoa nm plan...u mnie tez dzis zupka warzywna a miala byc ogorkowa:) Ale wyjelam ogorki z lodowki powachalam i schowalam hehhe:) Cora od piatku ma 2 tygodnie wolnego w skzole takze bedzie okazja ,zeby w koncu wyciagnac rower czy biegi potrenowac:) Ja dzis zgrzeszylam i zjadlam znowu slodki deserek...kurde ale nie moge sie powstrzytmac bo lodowka pelna z tymi smakolykami:( Musze jak najszybciej faceta nimi podtuczyc bo inaczej sama zjem wszystkie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolinko- jak Ci się udało przestać palić?? Ja mam takie fazy,że 3 dni moge nie palić, a potem pacze na raz:/ szczególnie jak mam stres, albo przy piwie... a tak swoją drogą myślicie,że jasne piwo 0.5% z sokiem może mieć więcej niż 400 kcal?? sumejko- bądź dzielna! pamuiętaj,że tu puste kcal, tyko cellulit po nich nich więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie z roweru wróciłam godzina jazdy, a razem 2,5h, więc jest ok ale za to nie zjadłam aż tak mało, jutro się ważę zobaczę czy coś spadło. U mnie dzisiaj : jadna kromka ciemnego chleba z masłem plastrem szynki i 3 plastrami pomidora do tego plaster sałaty, pół miski płatek z nie całą szklanką mleka, małe jabłko, kefir (300kcal) teraz jem pół miski kefiru i trochę musli do tego, no i zjadłam 8 cukierków galaretek w czekoladzie ;/ już więcej dzisiaj nie jem ewentualnie jeden wafel ryżowy (37kcal) jak myślicie 1500 kcal przekroczyłam ? No i jak u was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis dupke woze autem calutki dzien wiec nie wiem czy zdaze na jakiekolwiek cwiczenia...kurde zwariowany dzien mam dzis od 6 rano ciagle w biegu..moze ok 20 w koncu siade na tylku i icpocwchociaz brzuszki zrobiee....ja zjadlam zupke jarzynowa i rano kromeczke chleba z szynka na kolacje planuje buleczke wieloziarnista z szyneczka ,pomidorkiem ,ogorkiem i rzodkiewka ,jakos naszlo mnie na warzywa...:) Takz zle nie jest:)A motywacje od dzis mam jeszcze wieksza bo zamowilam sukienke na wesele do znajomej i jak narazie mi brakuje ok 3 cm w pasie ,takze wyjscia nie mam...ewentualnie majty sciagajace albo pas hehe:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś się trzymam choć mogło być dziś lepiej bo przekroczyłam tysiąc.Wpadłam na taki pomysł że mogę robić tabelki na koniec miesiąca takie zestawienia(wzrost kg,stracone kg)i wtedy będzie widać kto był niegrzeczny i brykał a kto ładnie OGARNIAŁ)Zrobiłabym końcem czerwca:)Może być taki pomysł????Kto chce brać udział w klasyfikacji to niech napisze:)Ja np kiedyś robiłam sobie tak że za każdy stracony kilogram kupwałam sobie coś fajnego:)Polecam fajna motywacja:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie średnio...waga stoi, ale może powinnam sie przegłodzić na poczatek wczoraj: Sniadanie: bułka z makrela 2 śniadanie: bułka z ogórkiem 2 wafle ryżowe obiad: ogórkowa kolacja: sałatka z sałaty, pomidora, papryki z kurczakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilma53
Tabelka to bardzo dobry pomysł,jestem za! Smak Przygody-gdyby nie te galaretki to Twój jadłospis byłby całkiem do rzeczy:). Dziś na razie moje I śniadanie to 2 kromki razowca z szynką i ogórkiem.Muszę pomyśleć co na obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już wstałam, moja ''suka'' bo ta ją nazywam też stoi w miejscu ;/ najgorsze jest to że jeszcze jakiś tydzień temu ważyłam kg mniej ;/;/ Idzie szału dostać ;/ Czasem już brakuje mi sił, a u mnie najgorsze jest to że np jednego dnia ważę mniej a drugiego tyle samo ;/ więc to odbiera motywację, dzisiaj znowu rower, a jak na razie jem 2 wafla ryżowego . Ta tabelka była by ok ale u mnie chyba żadnych zmian nie będzie. Tak myślę czy nie wymyślić sobie jednego jadłospisu tak na 2 tygodnie i dopiero wtedy się zważyć. A wam jak idzie / Dużo ćwiczycie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majówka2012
Witam, kurcze wczoraj znowu sie skusiłam i objadłam na noc. Ale jestem słaba!!! Mam dwójkę małych dzieci i jak im cos przygotowuje a one nie dojedzą to ja głupia czyszcze po nich. Szkoda mi wyrzucać.Kurcze 5 kg to tak nie duzo-miesiąc spinki a niestety jestem za miekka.Dzisiaj na sniadanie 2 chrupaczki(wasa) z białym twarozkiem i pomidorem, teraz kawa, póżniej w planie kefir potem obiad-kasza z kurczakiem i warzywami a na kolacje sałatka, chyba musze sobie wydrukowac jakieś tabele bo ja tak na oko-czytam co Wy jecie i staram sie nie szlec-słodycze out!!!wracam do pracy. ps. ja nie mam czasu na cwieczenie bo dzieci sa bardzo absorbujące!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majowka wpadki zdarzaja sie najlepszym :) Ja skacZe na skakance jak corka spi. Wczoraj skakalam godzine w ogrodzie w deszczu skoczylam 4000 razy :) Jestem z siebie dumna ale tluszczyk na dupsku sam sie nie spali :) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj npoprostu padlam ,wiec polegalm z cwiczeniami....pozatym tak mnie miesnie brzucha bola od brzuszkow ,ze kaszel mi sparwia bol,a co dopiero cwiczenia,takze dzis podejme probe :) A co do menu...dzis na sniadanie buleczka z z iarnem plus szyneczka ,rzodkiewka i ogorek ...a na Obiad Spaghetti:) Ale zjem tylko troszke ....kurde ciezko mi z tym menu,bo na dwa gary nie wyrobie gotowac,a domownicy ,nie sa sklonni do lekkich obiadkow:) I na kolacje salatka z pomidorka ,ogorka i jajeczka ,uwielbiam!!! U mnie dzis deszcz takze z roweru nici:/Ale nadrobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby2233
Witam Mam 161 cm wzrostu ważyłam przed dietą 64,2 kg poszłam do dietetyka i ułożył mi specjalną dietę jest super jem więcej niż jadłam w małych ilościach 5 razy dziennie i wogóle nie czuję głodu w 2 tygodnie schudłam 2,5 kg zaznaczam iż bez ruchu gdyż w chwili obecnej nie mogę uprawiać sportu. Dietę mam ułożoną dzień po dniu (jem wszystko) przez dietetyka z dokładnymi porcjami i przepisami na obiad :) jeżeli ktoś jest zainteresowany odsprzedam dietę wraz z cennymi miksturami jak pozbyć się cellulitu i co robić żeby w czasie snu nie odkładał się tłuszcz. Mój adres e-mail bweg@onet.eu. Pozdrawiam i uwierzcie mi to działa w 3 miesiące mam zrzucić 10 kg już się nie umiem doczekać !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baby ,ale ze jak odsprzedac??????:) Za ile ??? A jesli nie podziala to co,pieniadze starcone....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Madlen50
Zapomniałaś napisać w stopce że bylo też 69, 68, 67, 66, 64, 63 ,62 kg:O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×