Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madlen50

Dieta 1000 kcal:)2 miesiące 10kg!NO TO OGARNIAMY!!!:)

Polecane posty

Dieta slim fast nie przejmuj się była przecież dziewczyna chyba stronę dalej która zlinczowała mnie za to że nie mam w stopce 69,68,67,66 itp...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dietko slim fast- wzrostu mam ok 165 jak się dziś okazało, bo az się zmierzyłam:D Kurcze, przegięłam dziś chyba z kcal... do tego co zjadłam rano doszło małe piwo z sokiem, 2 paszteciki z kapusta i grzybami, 7 frytek z piekarnika i mały kotlecik:/ No ale poza tym tylko woda, to trudno, niech będzie ten dzień dziecka;P dziewczyny- ale kupowałam dziś spodenki i kurcze- zmieściłam się w rozmiar 27!! Szok, bo na studiach nosiłam 31:D Cieszy mnie to tym bardziej,że mam w połowie czerwca spotkanie " po latach" i wiecie, każdy chce wyglądac jak najlepiej : D dobra dziewczynki-robię stopkę, a co;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
villlemo super ! za kazdym razem jak przechodze kolo lustra to podziwiam moje uda i biodra i nadziwic sie nie moge i ciagle miobwody maleja maz mnie lapie ciagle za doopsko :P i sie cieszy madlen absolutnie sie nie przejmuje tylko widzialam ta osobe-nicku nie pamietam jak sie zachwycala glodowka i innymi smieciowymi dietami heh to tak jakby poszla na forum -staramy sie o dziecko i pytala kiedy sa dni plodne pewnie jakas malolata .naczytala sie jak inne nienormale sie glodza i chca chudnac pietnascie kilo na miesiac-wiem bo czytalam jej wypowiedzi na tym topiku za rok bedzie plakac ze ma jojo nie ma wlosow itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :-) Ja jestem na diecie 4 dzień przypominam dieta kopenhaska ważyłam sie dzisiaj rani i było o 1,5kg mniej :-) zaraz poczytam wasze dokonania bo 2 dni mnie tu nie było ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do spodni nosze angielska 8 rozm.s ale np lewisy 27 sa ciasne bo sa z grubego jeansu-zalezy od fasonu kupilam sobie wyczesane spodnie z new looka o rozmiar zamale- na chama wcisne ba nawet zapne ale czuje sie niekomfortowo i to jest moja motywacja-chce smigac w tych gatkach bez wciagania brzucha :P i czuje juz kosci miednicy hehe mile uczucie bo ostatnio byly niewyczuwalne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko super ja w pierwszym tygodniu najwiecej schudlam -wiem wiem woda ale obwody mi polecialy jak szalone wiem ze to bardzo motywuje i wyobrazam sobie Twoja radosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dieta slim - tak jestem szczęśliwa, ale przyznaję że dieta jest wyczerpująca :-( zastanawiam sie czy nie przejść teraz na dietę 1000 kcal??? Mam umysłową prace i dieta troche mnie dekoncentruje. Jestem w kiepskiej formie psychicznej :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilma53
Witajcie Dziewczyny! Wczoraj zgrzeszyłam zjadając 2 delicje,poza tym ok. Zamierzam ważyć się co niedziela.Ćwiczeń na razie nie wykonuję,bo przy dziecku ciężko o chwilę dla siebie.Ale trochę ruchu mam,dziecko popsiedzieć nie da. Jestem zł na siebie,że tak się zapuściłam i obrosłam w tłuszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ja już dzisiaj mam trochę lepszy humor, u mnie na wadze aż 400g mniej hehe, ale lepsze to niż nic, za chwilę idę na rower mam nadzieję że nie zmoknę bo trochę sie chmurzy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się na naszym temacie :D U mnie dzisiaj poszło: - jedna bułka razowa sucha -2 małe kanapki z kapustą pekińską i pomidorem oraz polędwicą bez masła - 2 kawy sypane z mlekiem -jabłko duże obiad: 8 żołądków drobiowych z buraczkami:P planuje jeszcze dzisiaj jogurt z ziarnami -86 kcal i godzinke ćwiczeń więc powinno być ok. Ogólnie czuję się nieźle na tej diecie, poza słodyczami, napojami gazowanymi, lodami, chipsami i kolacjami to niewiele się zmieniło;) Dziewczynki a co u was?? myszko jak na tej diecie? Przechodź z nami na tysiączek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja..ja dzis jedna kanapeczka i czekam na obiadek,dzis zurek z jajkiem,a na kolacje salatka zpomidora,ogorka,rzodkiewki i jajka plus odrobinka majonezu...mysle ,ze w 1000 sie mieszcze:) Czasem mnie jeszcze najdzie na slodkie,ale jeden maly batonik czy ciastko wystarczy,a kiedys cala czekoalda ,cala paczka cistek i chipsy bylo malo:) Taze zle nie jest ,jestem mega zadowolona ,jeszcze musze opanowac wieczorne jedzenie ,bo obietnice osataniego posilku do 19 nie zdaja egzaminu ,ale to przez faceta,wraca pozno i kolacja zawsze przesuwa sie w czasie:( No ale do 20 max:) Waga narazie stoi w miejscu ale nie przybywa i to najwazniejsze:) Aha no i wrocilam po 2 dniach do cwiczen,wkoncu zakwasy minely ,taklze brzuszki i skakanka od dzis codziennie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumeja, znam ten ból... mój jak wraca o 22, to kolacja czeka na niego a mnie też zawsze korciło,żeby sobie razem z nim zjeść. Ale wieczorne podjadanie jest najgorsze, to już lepiej napchać się rano:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Willemo wiem ,ze to najgorsze :( Dlatego stsram sie do 19 zjesc a pozniej najwyzej cos malego skubnac,zeby sie nie najadac juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane, wczoraj miałam lekką huśtawkę nastrojów - dieta mnie wykańcza :-( ale oczywiście nie poddaje się :-) w poniedziałek raczej przejdę na 1000 kcal, kopenhaska powoduje ze nie myślę tak jak powinnam, mam umysłową prace a przy tej diecie jestem nieobecna :-( jeden plus to taki że mą stwierdził że juz powinnam zaprzestać odchudzanie :-) Dziewczyny, jeśli chodzi o cellulit to stosowałam już kilka razy bańki chińskie i wydaje mi się że nogi wyglądają dużo lepiej :-) do tego oczywiście pilingi i odpowiednie kremy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumeja, ja się staram po 18.00 już nic nie jeść tylko piję dużo wody :-) ale też mnie korci jak widzę męża który zajada się po godz 20.00 :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko- nie ryzykuj, przechodź na 1000-ca, bo to na pewno zdrowsze dla organizmu:) kurcze, kupiłam dziś sobie takie plastry oczyszczające- niby detox czy cuś, nakleja się na stopy wieczorem i niby organizm się oczyszcza:D do diety jak znalazł, zobaczymy co to za cudo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
villlemo - , masz rację od poniedziałku przechodzę na 1000 :-) ile kosztują te plastry? jak długo się je stosuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja juz po obiadku ,teraz ok 19 kolacja a w miedzy czasie mam deserek,galaretka z truskawkami ,sama robilam ;) Mysle,ze tragedii nie bedzie :) Lepsze to niz czekolada:)Ja na celulit stosuje peelingi ale delikatne ,ze wzgledu an naczynka i krem ,pozatym powiem Wam ,ze odkad pije duze ilosci wody jest mniej widoczny,az sama jestem w szoku:) No i rekawice musze znowu zakupic i masowac sie podczas kapieli i mysle ,ze bedzie ok:) a banki nie dla mnie....naczynka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumeja- też walczę z naczynkami, niestety, nie przeskoczy się tego ot tak. myszko- plastry możesz kupić na allegro, jak wpiszesz plastry detox to się pojawiają oferty, a ja kupiłam na bazarku dziś po 5 zł za 10 sztuk- czyli na 5 dni kuracji:) nie wiem czy w to wierzyć, czy nie, ale zobaczymy jakie będą efekty. Aktualnie w celach detoksykacji używam wyłącznie litrów wody;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilma53
Dziś zjadłam: I śn. naleśnik,sam,nie smarowany IIśn. mała miseczka musli z mlekiem obiad:chude mięso i marchewka w galarecie,zebrałam z wierzch cały tłuszczyk Potem garść truskawek i garść czereśni. Nie wiem czy jeszcze dziś coś zjem,może jakąś kanapkę. Najgorzej jak mąż kupi przy sobocie po piwie:( Ostatnio posmakował nam Lech cytrynowy,chociaż tak ogólnie to rzadko pijemy alkohol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierd...nie moge na to patrzec....mowie o programie i Amandzie :( Boszeeee chyba jednak juz dzis nic nie jem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumeja -masz rację, taki program to potrafi zniechęcić do jedzenia, ja też juz nic nie jem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilma53
Chyba Dziewczyny przygotowują jakieś smakołyki i nie mają czasu pisać:) Wczoraj wypiłam wieczorem pół piwa:( Dzisiejsza waga 62,4.Więc tendencja spadkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1000 kcal? co tak dużo. nie lepiej zejść do 100? a tak na poważnie, nie rozumiem dlaczego się głodzicie. przecież to spowalnia metabolizm. ale nie, kobieta będzie się odchudzać 5 z róznym skutkiem, za kazdym razem stosując podwórkowe metody ale za chiny podstaw dietetyki nie przyswoi. woli posłuchać Jadzi, która ma sposób od rysi, a Rysia dowiedziała się od Wandzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dareios- twoja wypowiedź jest co najmniej nie na miejscu. Dieta 1000 kcal często bywa jedną z najzdrowszych diet odchudzających, a już na pewno nie głodówkową. zresztą- jak się nie podoba, to nikt Cię nie zmiusza do czytania tematu. Eh dziewczyny, ja dziś przegięłam z jedzeniem, ale od jutra wszystko wraca do normy. POZDRAWIAM!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×