Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madlen50

Dieta 1000 kcal:)2 miesiące 10kg!NO TO OGARNIAMY!!!:)

Polecane posty

hej dziewczyny moge sie przylączyć? moj topik sie rozleciał, szukam motywacji do zrzucenia ostatnich kg..ktore okazuje sie jest bardzo ciezko zgubic.. pofolgowalam w weekend i to od razu odbilo sie na wadze :( mam wrazenie ze mam spowolniony metabolizm i teraz kazde "normalne" jedzenie ma 3 razy wiecej kalorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolina kochana , masz tyle samo wzrostu co ja :-) ale ja jestem cięższa o 4kg :-( moim zdaniem masz super wagę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowka2012
hejka, dziewczyny dołączam sie do Was. Mam 171 cm waze 58, mazy mi sie tak 53, strasznie ciezko zgubic te 5 kg. nie jedzac słodyczy i pieczywa w msc udało mi się zejsc do 55 ale nigdy do 53!!! Chyba musze zaczac niestety ograniczac kalorie i pomyslałam właśnie o diecie 1000 kc tylko czy dam rade? pomozecie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrowy rozsądek, ale bywalo ze np 2 dni jadlam samo bialko i waga ladnie spadala 2 kg a potem 2 tyg nie drgnela a w tym czasie jadlam naprawde malo i sie ograniczalam z weglowodanami. ogolnie nie jem pieczywo, choc nie powiem ze wcale, makaronow ryzu itp glownie miecho i warzywa. sport uprawiam 2 razy w tyg aerobik w domu nie mam motywacji cwiczyc, mam 15 miesiecznego szkraba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę,że każda z nas najlepiej ocenia swoje ciało, jeżeli nie ma przy tym zaburzeń odżywiania. Ja mogłabym wazyć i 65 gdyby nie te uda, które wyglądają nieestetycznie i wstydze się chodzić w szortach czy sukienkach . Dlatego dieta , ćwiczenia i ogólnie detox po zimie;) Witam nowe koleżanki:) Czy pomożemy?? POMOŻEMY:D od czego ma się grupę wsparcia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
villemo masz racje wlasnie zjadlam musli na mleku 0,5% od jutro chce 2 dni bialko samo ja mam dobre wymiary szczuple uda tylek 90 w biodrach ale brzuch niestety co sobie pojem to on od razu wyskakuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluseczko- czyli masz figurę jabłka:) Dziewczyny uważajmy na produkty typu O% tłuszczu. Dziś włosy mi się zjeżyły na głowie, jak przeczytałam ile mój ulubiony kefir 0% tłuszczu ma węglowodanów!! I cukru!! A poza tym w tłuszczu rozpuszczają się witaminy. Oglądałam program "wiem co jem" i wypowiadała się taka lekarka,że aby mleko i przetwory miały sens w naszej diecie to 1,5 % tłuszczu czy te 0.5% to minimum. Podobno te 0% są nic nie warte. A szkoda, bo sama zajadam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, nowa wita Nowe Odchudzaczki :) Wiem o produktach light, że to lipa i dlatego nie jadam, ani teraz nie zamierzam, ani podczas wcześniejszego odchudzania. na śmietanie 18% i serkach wiejskich 5% też da radę schudnąć i mówię z doświadczenia :) Moja waga jest niby OK, ale ja z kolei mam figurę gruszki + 0 cycków. Ogólnie jestem szczupła od pasa w górę, ale tyłek i uda są nieproporcjonalne, dlatego do diety dodaję sport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie waga ok ale coś jest nie tak ;-) Ja mam duzy biust, małe pośladki, ale między biodrami a pasem jestem prosta, nie mam wcięcia :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Wczoraj wyprobowalam nowa skakanke- z 10 lat nie skakalam 35 min. 2630 skokow :) 300 kcl spalonych nie pamietam ile gr tluszczu Koszulka cala mokra :) Polecam skakanki z licznikiem bo to bardzo mobilizuje. Milego dietkowania. Mamy ten Sam wzrost I startowalam z tej samej wagi. Jestem gruszka z cyckami ;) moze klepsydra raczej Moje masywne uda sie wysmuklily a dupka zmalala wiec glowy do gory :) Cellulit bez zmian - wykoncze go hehe Damy rade Aha. Ja mam 30 lat i mam dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mamy podobnie Dieta slim fast, oprócz cycków, dla mnie niestety :) Czyli też mam prawie 30 lat i dziecko i figurę gruszki :) Tak patrzę na Twoje wymiary i ja jestem szczuplejsza w biodrach, pasie i udzie, więc jak ważymy tyle samo to musisz mieć wielkie cycki ;) Aha, pisałam wczoraj, że na wykończenie cellulitu gabka Syrena. działa na 100%!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Mieszkam w uk I nie wiem czy ta gabke dostane. Poki co mam rekawice do masazu I kremy ujedrniajace Moze spisz wymiary w stopke to motywuje gdy widac ile cm spada :) Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, chyba w UK nie ma tych gąbek, bo moja koleżanka kupowała w PL jak była na wakacjach. Po pracy się zmierzę i jutro uaktualnię stopkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukam jakiegos masazera do ciala Poki co rozgladam sie za stepperem Mam tluszczyku od cholery na udach :P Wiec najpierw cwiczenia dla ujedrnienia I pozniej bedzie latwiej. Poczekam az skora sie napnie to powinno zniweliwac troszke ten defekt :) Ja ciagle jestem w pracy wiec ide popracowac :) za czytanie forum mi nie placa :) Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łilma53
Dziewczyny-przyjmiecie jeszcze jedną współodchudzaczkę? Moja waga to 65 kg przy wzroście 168 cm.Mam już dość ukrywania fałdy na brzuchu i grubych ud.Chciałabym schudnąć do 60 kg a najlepiej ważyć 58. wiem,że jedyny skuteczny sposób to mniej jeść i więcej ruchu.Będę codziennie tu zaglądać i czasem pisać jak mi idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobitki ;) Może któraś z Was była na diecie cambridge? Ja właśnie byłam na tej diecie i schudłam 12 kg, czyli wszystko to co zostało mi po 2 dzieci :)) Powoli ale poszło, najważniejsze że nie wróciło bo bałam się efektu jojo. Byłam na diecie mieszanej czyli specjalne produkty z diety i dodatkowo 2 zwykłe posiłki. Z tymi gotowymi nie miałam problemu, smakowały mi, szczególnie napoje, fajne smaki i ogólnie bardzo pożywne ;) Wiec jak któraś chce schudnąć i nie wie jaką dietę wybrać to polecam bo sama przetestowałam. Dodam ze dieta jest zbilansowana i nie trzeba łykać żadnych suplementów dodatkowo. Powodzenia, mi sie udało wiec i Wam sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dieta Slim Fast ja tez z Uk :) A wiec wiatm i ja dzisiejszego nie upalnego jzuz dnia...wczoraj 30 brzuszkow zaliczone i pol godziny skakanki:) dzis to samo ...postawilam na rower i bieganie ale do tego jakos ciezko mi sie zabrac....ok 2 razy w tygodniu chcialabym pobiegac i pojezdzic,tylko taki len ze mnie :( Takze ,zle nie jest,najwazniejsze zaczac,a pozniej juz jakos idzie....:) Ja tez pije wode mineralna ,tylko i wylacznie...ale zauwazylam ,z eod jakiegos czasu mnie mdli ,niewiem czy nie po wodzie wlasnie ,bo czasem pije ja wdosc duzych ilosciach:/ I fakt oczyszcza organizm super...po mojje twarzy widac to najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się ta woda już uszami wylewa ale co tam, latam do łazienki z uśmiechem na twarzy:P dziewczynki- co was tak daleko wyniosło poza kraj?? Długo mieszkacie w uk??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Villemo mnie milosc wygnala poza kraj:) Nie jak wiekszosc praca :) I tak sobie zyje juz tu 3 roczek :) Ale tesknie za Pl :( Chcemy wrocic i to mamy w planach ,ale za kazdym razem jak jestesmy w Pl i popatrzymy na rzeczywoistosc i zycie ,ciezko sie zdecydowac,kazdy kto tu jest lub byl,wie,ze kokosow tu nie ma,ale zyje sie normalnie,nie martwiac sie o pieniadze czy mieszkanie,takze to jest to cos co nas tu trzyma:( Dobra jz nie narzekam :) A jakas gobeczke do masazu lub rekawice mozecie polecic,tylko spraewdzona,bo szukam nowej,stara sie juz wysluzyla:) Znikam robic brzuszki i skakanka ...pozniej obiad i moze jakis spacer dluzszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do wody to biegam do toalety jak szalona,ledwo rusze sie z domu juz szukam toalety,w pewnym momencie zastanowilam sie czy to nie jakas choroba...moze pecherz czy cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie nowe odchudzajace sie Kobiety :) oraz pozostale Panie:) musze wszystko nadrobic w wolnym czasie , bo widze ze topic rozwija sie w mega tempie;D w sumie nie wiem co by napisac ,zjadlam dzis bulke grahamke z serem na sniadanko i wypilam kawe. Wczoraj na obiad mial byc kalafior ale byla jednak mloda kapusta;/ zgrzeszylam... zatem dzis zjem kalafiorka:) a co ile dziewczyny sie ważycie,mierzycie? ja mam problem z regularnymi posilkami teraz w sumie zjem obiad i do 18 to gora jeszcze jeden posilek czyli przez caly dzien 3 ,beznadziejnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mortadela ja nie waze sie codziennie ,zeby nerwow nie miec:) Waze sie tak 2 razy w tygodniu:) Ja tez grzesze czasem,i nie trzymam diety,ale to glownie podjem cos slodkiego..cale zycie bylam uzalezniona od slodyczy,UWIELBIAM JE!!! takze ciezko mi nie jesc wcale i skubne czasem jakiegos batona .....tak jak dzis zjadlam mega slodki jogurcik ale...pozniej brzuszki i skskanka,jak narazie daje rade 30 brzuszkow,w zeszlym roku dawlam rade 100 a nawet i 200 jak sie zmobilizopwalam .Rok przerwy i prosze...30 to max,ale co tydzien bede zwiekszac o 20 az dojde do 100...a skakanka jak narazie 300 podskokow ,ze tak powiem...nie robie na czas ,tylko na ilosc...mysle ,ze jak dojde do 500 bedzie ok ,plus 100 brzychow i jakies efekty moze beda...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha a co do metabolozimu,kolezanka wyzej pisala o tym,nie wiem czy z wiekiem,czy zmiana zywienia ,czy moze tak poprostu u mnie tez zupelnie zwolnil:) Kiedys nie bylo problemow...czasem kolezanki nie wierzyly ,ze tak czesto mozna,bo on eraz na tydzien ....a teraz sama mam z tym problem :/Moze nie raz na tydzien...ale jest zupelnie rozregulowany i to an pewno ma wplyw na wage:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że przyjmujemy wszystkie dziewczynki:)U mnie dziś 1000 kcal :)Ja też nie ważę się codziennie tak co tydzień ale ostatnio pokłóciłam się z wagą bo wciąż wskazuje tyle samo:)Ja ogólnie jestem szczupła za duży zad i uda i boczki też...Tak przy 55 już jest w sam raz wiec jeśli uznam ze dobrze się czuje i podobam się sobie to nie będę chudnąc do 50kg/52kg:)Postaram się pisać codziennie to lepiej motywuje gdy masz świadomość żeby się podzielić z koleżankami ze się udał dzień lub dało się ciała:)Oby było jak najwięcej tych najlepszych dni tego sobie i Wam życzę:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha nie zdradzilam mojej wagi:) Ja przy wzroscie ok 165 waze 53kg...wiem,ze wiekszosc z Was pomysli,ze to malo...ja nie twierdze,ze duzo ,ale cale zyzie moja waga to 48 max 50 i tak bylo ok...a teraz to i kwestia juz wielku...tylek urosl,udatez ,nie wspomne o boczkach...sa okropne :( jak usiade normalnie jak rolki papieru,masakra jakas:( nawet jak stoje brzuch odstaje sporo...takze moj cel to brzuch i uda...tylek moze zostawie bo facetowi sie podoba hehehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To widzę ,że wszystkie dążymy do podobnych gabarytów i mamy podobne cele:) Chociaż ja z moimi prawie 60 kg jestem przy was jak słoń, a raczej słonica:P ćwiczę co 2 dni. Jedzenie na dziś odstawione:P Oby do jutra!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×