Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaabaaawyy

jakie zabawki dobre dla 2letniej dziewczynki??

Polecane posty

Gość zaabaaawyy

czy wasze 2 letnie corki maja jakies fajne zabawki ktorymi lubia sie bawic??? nie wiem co mam corce kupic...by sie tym zajela... ma juz: wozek spacerowy z lalkami ma kilka lelek bobasow z butelkami ma spiewaki slodziaki fisher price uczniaczek fisher price ksiazeczek duuuzo piramidka z klockow klocki drewniane kuchenka duuza zabawkowa z aklcesoriami lalki barbie duzo pluszakow macie jakies pomysly:??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas
a moja samochodziki i kolejki z torami oprocz klockow i tablicy do rysowania dwustronnej ;P Lalkami sie prawie w ogole nie bawi - tylko wtedy gdy jezdzi z wozkiem na dworze lubi sobie lale powozic a tak nie patrzy w ich kierunku;) moze autka , tory z pociagiem lub jakies garaze ja zainteresuja albo taka tablica:) polecam tez trampoline lub piaskownice jesli macie ogrod- na pewno bedzie zachwycona tak samo jak namiotem jakims kolorowym ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas
jeśli lubi rysować mozesz jej kupic np taki duzy domek z tekturki do rysowania - mojej sie bardzo podobalo chodz jest minus . Gdy go sobie calego zarysuje to sie znudzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsja
A ja mojej na urodziny kupię rowerek albo parking bo ma świra na punkcie aut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keight88
Moja dwulatka również uwielbia auta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowe kredki w .....
- drewniany domek z akcesoriami plus laleczki - hulajnoga - jeździk - kolorowanki - ciastolina - tablica do rysowania kredą - klocki plastikowe - zwierzątka z farmą - kucyki z serii my little pony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwooojkowa
Jesli chodzi o zabawki dla dziewczynek polecam zajrzeć na tą stronkę http://www.tmtoys.pl Tutaj z pewnością znajdziecie wszystkie najfajniejsze zabawki dla dziewczynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję zabawki marki Mariotoys. Bardzo dobre i trwałe zabawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trele-Morele.eu

po zabawki zapraszamy na https://www.trele-morele.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×