Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mamusia1990

Starania o dzidziusia od Czerwiec 2012

Polecane posty

Gość dargatka85
a moj test leży i az sie prosi żeby go zrobić, już nie moge się doczekać. jest nas juz cztery, wiec faktycznie razniej będzie. nigdy nie sadziłam, że takie fora mogą dawać takie wsparcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dargatka85
pierwszy spróbuję w przyszły weekend, dam znać co i jak....szczerze mówiąc to nie wierzę żeby wyszło za pierwszym razem,ale fajnie jest choć przez chwilkę pomyśleć, że może jednak...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje że sie uda. w sumie to my tak pierwsze podejscia zrobilismy na wariata: albo wyjdzie albo nie. Kiedy okres mi sie spoznial to juz sie troszke nastawilismy ze to moze nasz dzieciaczek, ale niestety nie tym razem. Moj mąż mowi ze dopiero sie rozkreca :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis @ dostalam w pracy, ale od jutra am urlop wiec bede wypoczywac i bedziemy sie dalej starac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dargatka85
pewnie,że trzymam kciuki ze Was wszystkie:) my też mieliśmy taki spontan, w trakcie przytulanek mój książe zaczął żartować że dokończy bez żadnego zabezpieczenia a mi było tak dobrze, że nawet się nie zorientowałam. o dziecku rozmawiamy już od kilku dobrych miesięcy, ale chyba trochę brakowało na odwagi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dwa dni przed, a w dzien owulacji bardzo boli mnie jajnik raz prawy raz lewy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszla_mamusia mam nadzieje ze wypoczne. praca ostatnio byla stresujaca moze dlatego sie nie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dargatka85
a u mnie wczoraj to jakby woda była ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dargatka85
a wypoczynek duuuużo daje, ja od tygodnia na zwolnieniu bo jakieś zawroty głowy miałam, posiedziałam w domu i jak ręką odjął:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stres nie jest nam w takim przypadku potrzebny ale łatwo sie mówi nie na wszystko mamy wplyw zrelaksujesz sie i mamy nadzieje ze wkoncu któraś napisze ze zobaczyła II czerwone:P zobaczymy która z nas bedzie pierwsza a za nia kolejne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dargatka85
no tak pocichu sobie marzę, że nie dostanę, ale u mnie teraz @ na 13 czerwca myslę, że zakładając naszą owu na 30 to w sobotę 2 czerwca to już 6 dzień i QUICK V moze cos wykryc, ale wiadomo, że jak się spóźnia to najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam ze najlepiej test zrobic 14 dni od stosunku kiedy moglo dojść do zaplodnienia. boje sie ze zrobisz i moze nic nie wykazac a juz w brzuszku bedzie mała fasolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dargatka85
ja to sobie wkręcam bo od tygodnia siedzę w domku, żadnej infekcji, bólu gardła czy kataru a mam od dwóch dni 37st gorączki-totalnie bezobjawowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dargatka85
i tak @ wszystko wyjaśni, jak sie spóźni to zrobię drugi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok napewno w poniedzialek wejde zobaczyc jak wynik wyszedł... ja poczekam do @ bo nie trafilismy chyba w dni plodne chyba mogłam mieć wczesniej owulacje niz wyliczyłam zobaczymy co wyjdzie chcialabym zeby był juz 14 czerwiec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dargatka85
no to poczekam z Tobą:) ja mam bardzo regularny cykl 27-28 dni nigdy mi sie nie spóźnia wiec też 13-14czerwca, może jakoś się zgramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temperatura powinna sie utrzymywac od owulacji a przed okresem spaść a jak nie spadnie to szansa ze jest fasolka... aj nie mierze tem zaczne od nastepnego miesiaca jak sie nie uda w tym. Tylko to trzeba o tej samej porze mierzyć jak sie jeszcze z łóżka nie wstanie ale poswiece sie jak bedzie trzeba a jaki masz termomert? bo te elektroniczne chyba zaniżają troche.. ja musze kupic i nie wiem jaki:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dargatka85
ja nigdy nie mam podwyższonej na owu. może jedną lub dwie kreski, kiedyś mierzyłam codziennie. termometr mam zwykły rtęciowy bo ten elektroniczny do d.... kiedyś mojemu mężowi wykazał 35.2 a miał 36.5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede wypoczywac, obecuje tylko najpierw musze przebyc daleka droge do domu, ok. 2000 tys km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dargatka85
tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×