Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mamusia1990

Starania o dzidziusia od Czerwiec 2012

Polecane posty

Gość ty przeciez .........
ja nie stwawiam kasy na pierwszym miescju tylko miloscia dzieck anie wykarmisz, ani nie zapewnisz mu przyszlosci, to wie kazda dorosla kobieta, i kazda normalna kobieta wie rowniez ze przyszlosci szczegolnie z dziecmi nie mozna opierac na dochodach faceta.. proponuje popracowac nad interpunkcja :-D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie potrafisz sie juz obronic skrytykowalas mnie tylko nie znajac mojej sytuacji i tego co robie i co bede robic bo mam juz to zapewnione ty tego nie wiedzac juz powiedzialas i ocenilas ze w niczym nie ma mojej zaslugi odpisalam tylko i wylaczne dlatego ze chcialam cie wyprowadzic z bledu ktory sama stworzyłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dargatka85
nie ma co, dajmy sobie na luz z tą sfrustrowaną bo jeszcze na nas przejdzie....ja tam Ci zazdroszczę bo najmłodsze lata poswięcilam na naukę, pracę i kupno mieszkania i dopiero teraz za mąż wyszłam,a gdybym kierowała sie uczuciami a nie zdrowym rozsądkiem to może miałabym już szczęśliwą rodzinę a nie zastanawiałabym sie czy jestem w ciąży czy moze nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dargatka85
to baw się dobrze na zakupach....ja muszę w końcu popracować i nadrobić zaległości bo jutro juz wracam do pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty przeciez .........
ja mam sie bronic? przeciwko czemu ? ze myslisz, ze potrzebuje psychoanalityka ijestem sfrustrowana? Dziecko, ja mam troche weicej lat niz Ty, troche wiecej w zyciu przeszlam, i mowi Ci jak jest, na co nalezy zwaracac uwage zeby nie obudzic sie z reka w nocniku :-) Twoim jedynym marzeniem jest "dzidzia" i "fasolka" hahah :-D dorosnij kobieto :-) ide, szkoda czasu 🖐️ mozecie dalej swiergotac o fasolkach, dzidziach, owulkach, folikiach i robieniu swiecu po seksie z kseiciem :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dargatka85
Tobie również...miłego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dargatka85
widzimy sie niebawem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pseudonim......wiek.....mc starań......tydzień ciąży....płeć......poród przyszła_mamusia1990..21........1...........0........ ......0...............0 starania 201333....26.....0....0.....0.....0.... dargatka85.........27....1.....0.....0......0.... nuś27...............27.........2..............0......... . mała56.................25.......1.................0............0........ Macie racje te elektroniczne termometry sa do d***. Mierze temp codziennie od miesiaca i non stop 36.3 lub 36.4. Chyba przegapilam owulacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dargatka85
Matkooo! dziś boli mnie brzuch jak na @ :( aż się prosi żeby wziąć jakąś tabletkę:( mała56 zainwestuj w termometr rtęciowy, póki co jest najwiarygodniejszy. ja też przy owu.nie mam specjalnie podwyższonej temperatury więc może nic straconego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja powinnam miec owu wczoraj albo dzis a tem. 36.5 sluz mam juz biały. co o tym myslicie? bo po owulacji tem powinna sie utrzymac a spasc przed @...(chyba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dargatka85
eeetammm! ja na temp. nigdy nie patrzę bo u mnie się to nie sprawdza. no ja@ powinnam mieć 13-14.06 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rteciowe sa wycofane z produkcji-teraz sprzedaja z alkoholem etylowym. A temp po owulacji powinna byc podwyzszona i utrzymywac sie az do @, sluz bialy badz kremowy uwazany jest za nieplodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dargatka85
no hej dziewczyny!!! dzis temp. 37.3 i wczorajsze dziwne zjawisko...coś ze mmnie wyleciało wczoraj po kąpieli. taki biały sluz, jak mleko. tyle tego było,że musiałam z podłogi plamki wycierać....matkooo! a może to jakas infekcja??? a jak ty sie czujesz przyszła mamusiu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. Kochana jakies przeziebienie mnie bierze chyba gardło mnie boli od wczoraj takie suche w srodku :( a tem. 36.5 dzis....nie rozumiem juz owulacja by wypadala na 30 31 ale od nastepnego miesiaca bede mierzyc teraz za późno zaczełam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez taki sluz miałam jakies 5 dni temu. Przezczytalam w necie ze przed owulka jest sluz plodny przejrzysty a w jej trakcie zmienia sie na mleczy a pozniej biały i lepki oznacza dni nieplodne...mała u ciebie sytuacja wyjasni sie szybko a my z dargatka troszkie jeszcze poczekamy...w tym mieisacu zdalam sie na przytulanki nic nie obserwowalam jak sie nie uda w nastepnym bede mierzyc tem i kontrolowac sluz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dargatka85
ja taki śluz miałam pierwszy raz, az troche sie wystraszyłam. ja w przyszłym miesiącu też zaczne się obserwować bo podobnie jak Ty spontanicznie zdałam się tylko na przytulanki. oczywiście fajnie by było gdyby cos bylo:) ale zeby tak za pierwszym razem....to się chyba nie zdarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dargatka85
a czemu miało by być coś nie tak? może jakiegoświruska złapałas? przy obecnej pogodzie nie trudno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewuss185
hej moge sie dołączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nie wiem bo jesli mam caly czas 36.5 to by oznaczalo ze nie mialam jeszcze owulacji bo tak teoretycznie to juz jestem po owulacji a tem 36.5 ale ie moge nic stwierdzic bo tylko dzis i wczoraj mierzylam a powinnam od poczatku cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dargatka85
ja nie mam pojęcia jak działają te na alkoholu, ale moze sa ok. moze to i śmieszne ale koleżanka (ciężarna) mowiła mi, że ona mierzyła temp.dopochwowo bo wtedy najlepiej pokazuje. ja nie probowałam bo wystarcza mi te 37.3 które mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×