Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mamusia1990

Starania o dzidziusia od Czerwiec 2012

Polecane posty

co do temp to ja mierze pod pacha, zawe rano prEd wstaniem i termometr mam rteciowy. jakos nie wierze tym elektronicznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dargatka85
nuś to gdzie Ty jesteś? nic dziwnego, że jestes zmeczona:( wypoczywaj sobie i się nie stresuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dargatka85
ehhh też to przechodziłam :/ i nie wróciłabym do tamtych czasów za nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja lece sie pakowac, bo samochod juz czeka na zaladunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dargatka85
to uważaj na siebie i napisz jak dotrzesz cała i zdrowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dargatka85
oooo widzę,że ktoś sfrustrowany bez faceta i możliwości starania się o dziecko wpierniczył nam sie na forum... poszukaj sobie innego tematu może tam znajdziesz przyjaciół, po co wchodzisz tu i swoja obecnościa zaśmiecasz nam czas....????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dargatka85
noooo, strasznieee....a moj książe to sie chyba bardziej niż ja załamie jak okaże się, że nici z tego ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze nie zwracamy uwagi na głupie komentarze a dla twojej wiadomości oszczedności mam jestem w trakcie budowy domku mąż ma wlasna firme i dobrze zarabia i nie chce zebym ja pracowała mimo to koncze szkole i juz mam po niej prace zapewniona na 100% wiec bez obaw hehhehehe bede projektowac ogrody dla twojej wiadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dargatka85
to ja też skorzystam z tych informacji, bo mamy zamiar z mężem wyremontować stary domek po cioci i mamy tam ogroooooomnnnyyy ogród. wiec może kiedyś coś podpowiesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybym nie miala perspektyw to bym sie nie starała ja sie wychowałam bez wygód i wyrosłam na mądrą kobietę co prawda swojemu dziecku chce wiecej zapewnic dlatego wiem kiedy jest dobry czas TERAZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a Tobie nic do tego...ty dziecka utrzymywac mi nie bedziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty przeciez .........
no wlasnie nastepna ktora liczy na meza, a sama dziecku nic dac nie potrafi... dziewczyno wez sie za jakies studia, za fajan prace, za zdobywnaie doswiadczenia, zebys kiedys w razie czego mogla sobie sama dac rade, a nie w wieku 22 lat jedyne o czym myslisz to zycie za kase mezusia, siedzenie w domu i dziecko. Nie jestem sfrustrowana, 10 lat szczesliwego malzenstwa mi sluzy, takze o mnie sie martwic nie musisz, popatrz lepiej w lustro. ja mam wyksztalecenie, prace, nawet jezeli kiedys mialabym zostac sama to sobie doskonale poradze, a ty?? bedziesz cale zycie za kase meza zyla??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty przeciez .........
taaa, oszczednosci, siedzac w domu i konczas szkole... rodzice cie pieniazki na konto przelewaja czy mezus?? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez ci napislam ze koncze szkole teraz i prace mam zapewniona wspolpracuje z biurem projektowym w łodzi na zlecenia wiazane a prace mam juz zapewniona poprostu teraz nie skonczylam szkoly i umowy nie moge z nimi podpisac co zdziwiona he zal mi takich ludz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty przeciez .........
mi jest Ciebie zal, ze jestes taka ograniczona i krotkowzroczna :-) przeciez maz nie chce zebys pracowala wiec ? juz masz prawie, szkole, i prawie prace, i mezusia, ktory Cie utrzymuje, wiec w wieku 22 lat jest super czas na dziecko, hahah :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge liczyc na rodziców pieniadze i nigdy nie mam zamiaru tak postapic a oszczednosci na moim kacie sa z pracy mojego meza zgadlas i nie rozumiem zazdroscisz? czy co nie tak ja dochod mam taki ze spokojnie sie utrzymujemy z mojej pensji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty przeciez .........
nie zazdroszcze, bo ja na swoim koncie mam tez kase ktora JA zarobilam, weic nie bardzo mam powody do zazdrosci :-) chce ci tylko uswiadomic, ze kiedys moga skoczyc sie czasy kiedy bedziesz mogla zyc za kase meza, iw tedy dobrze jest miec cos w reku :-) ale Tobie to nie w glowie, bo twoim jedynym zyciowym celem jest w wieku 22 lat siedzenie w domu i zachodzenie w ciaze :-) :-) zazdroszecze szerokich hopryzontow :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dargatka85
matkoo... co za ludzie!!! nie wiem po co ty tu piszesz. po co wchodzisz na forum???? chcesz się dowartościowac czy co???? ja juz 8 lat robie kariere w zawodzie i mam skonczone dwa kierunki studiow ale nie jade po wszystkich na forach...przykro mi, ze sa tacy ludzie. a moze spróbuj pogadac z psychoanalitykiem to moze poczujesz sie lepiej i nie bedziesz musiala sobie na forach "ofiar" do wyżycia się szukać...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty przeciez .........
topik i forum jest publiczne, wiec moge wypowiadac swoje zdanie :-) robie to kultoralne i bez obelg, wiec nie trzeba mnie usuwac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam przyszłośc zapewnioną bo sama o to zadbałam niektórzy nie potrafią czyt. ze zrozumieniem. Tak bede siedziec w domu bo taki bede miec charakter pracy wlasnie w domu projektuje.hheheh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty przeciez .........
Dergatka a czy ja do ciebie cos mowie? jak na skoczone dwa kierunki studiow to dysyc beznadziejne masz slownictwo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty przeciez .........
zadbalas o meza ktory przelewa ci kase na konto to jeest jedyne co jest Twoja zasluga, wiecej nic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dargatka85
jestem przyszła mamusiu:) nam humorku nic poki co nie zepsuje, no nieee???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie psychoanalityk jedynie pomoże.... trzeba usunąć bo jasne jest publiczne a ty to wykorzystujesz temat topiku jest dla kobiet starających się a ty gdybyś robuła to kulturalnie (jak to napisalas) to nie na tym temacie byś wyladowywala swoje nieudane zycie przykro mi ale musisz zglosic sie do specjalisty my ci nie pomozemy zebralysmy sie tu w innej sprawie a nie zeby leczyc zdolowane kobiety twoja opinia nic nie zmieni w moim zyciu jedyne co moge sie z tego smiac bo co moge dac dziecku powiedzialas ze nic -MIŁOŚĆ moge dac widac ze tobie tego brakuje perspektywe na prace mam i duzo milosci a nie tylkon kase ktora mam zaoszczedzona ale nie stawiam jej na pierwszym miejscu tak jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×