Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mamusia1990

Starania o dzidziusia od Czerwiec 2012

Polecane posty

Gość dargatka85
bez zalamań mi tu proszę!!!!:) uda się z pewnością...tylko nie powiedziane kiedy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dargatka85
no fajnie:) nikt sobie nie "wbija" nikt nie podsumowuje....miło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dargatka85
ja proponuje zebys dała sobie spokój z tymi wrózkami, bo kiedys któras wypali ci o jakims nieszczęściu i wtedy dopiero bedziesz przeżywała a to przecież same bzdury.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, czyli zaczelyscie juz starania? bo dzis mamy pierwszy czerwca :) my sprobowalismy wczoraj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dargatka85
cześćkarolowa:) więc dopisz się do tabelki i staraj się z nami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabelki? jakiej? ale ja Wam powiem szczerze ze sama nie wiem... moj maz jest bardziej przekonany do tej decyzji niz ja. Wiem że jesli dostane @ to bede czula mega ulge i smutek, jesli nie dostane @ bede czula mega przerazenie i radosc. I taka jestem pokrecona na tym punkcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dargatka85
na str 7 ostatnia dopisała sie ewuss....ja ma podobnie jak ty, chcę ale sie boję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pseudonim......wiek.....mc starań......tydzień ciąży....płeć......poród przyszła_mamusia1990..21........1...........0........ ......0...............0 starania 201333....26.....0....0.....0.....0.... dargatka85.........27....1.....0.....0......0.... nuś27...............27.........2..............0......... . mała56.................25.......1.................0..... .......0........ ewuss185..............23........2..............0......... ....0....... karolowa..............26.........0.............0.............0............0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dargatka85
no przede wszystkim mój mąż:) on baaardzo chce....ja oczywiści też, ale to tyle zmian:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, caly czas mowie sobie ze to juz nie era pieluch terowych zeby w domu ciagle siedziec, ze sa pampersy, cuda... ze mozna dzis z dzieckiem wyjsc, pojechac... oooch... ja mam jeszcze problem z kregosplupem i tego sie tez troche boje, bede musiala uwazac zeby za mocno nie utyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny napisala mi ze wspolzycie intymnie zawsze moze skutkowac zajsciem w ciaze i ze karty pokazały ze nie w lipcu zajde w ciaze a do lipca ale KŁAMSTWO!!!! PRZECIEZ MAM TEN SMS gdzie napisala ze w lipcu hehehehhe uspokoiłam sie mam pewnosc ze to tylko naciaganie . Jeśli chodzi o strach to chyba kazda go ma z nas zeby zapewnic dziecku dobobyt itp.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bierzecie kwas foliowy?> ja biore tez od tygodnia Lacto Lady i niewiem czy nie przestac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooperacyjna skolioza z implantami po dwoch stronach kregosplupa :o ciekawa jestem jaki bede miala w przyszlosci porod...? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak kwas foliowy biore od tego miesiaca:) to jest jak najbardziej wskazane a to drugie to co? moze glupie ale nie slyszalam tej nazwy.. kurde mialam isc sie uczyc a nie moge sie z wami pożegnać tak dobrzemi sie pisze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lacto Lady to paleczki kwasu mlekowego z zurawina, szukam info czy powinnam je odstawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, wiem, odstawie te Lacto lady, czesto miewalam infekcje, dlatego biore je proflaktycznie, ale zastanawiam sie czy moga miec wplyw na staranka, w koncu zakwaszaja chyba srodowisku i utrudniaja starania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dargatka85
ja brałam femibion ale mi sie od tegow głowie kręciło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dargatka85
tovtrzymaj się ciepło i po weekendzie napisz co u cienie się zmieniło:) my podtrzymamy wątek do twojego powrotu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×