Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mamusia1990

Starania o dzidziusia od Czerwiec 2012

Polecane posty

Gość dargatka85
zapraszamy ewuś:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak powinno sie w pochwie mierzyc bo wtedy widac skok temperatur a ten skok to wlasnie owulacja a jak jest w praktyce to nie wiem staramy sie 1 miesiac wiec jeszcze sie nie martwie ale chyba jak nie uda sie w tym i nastepnym to na lipec kupie testy owulacyjne...teraz zdalam sie na spontan w czerwcu na obserwacje swojego ciala jak nie pomoze to testy mi zostana:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewuss185
pseudonim......wiek.....mc starań......tydzień ciąży....płeć......poród przyszła_mamusia1990..21........1...........0........ ......0...............0 starania 201333....26.....0....0.....0.....0.... dargatka85.........27....1.....0.....0......0.... nuś27...............27.........2..............0......... . mała56.................25.......1.................0..... .......0........ ewuss185..............23........2..............0.............0....... No więc staramy sie 2 cykl. Teraz jest w oczekiwaniu na okres. W sumie nie dlugo bo zostalo mi 3 dni. Około 8 dni temu robiłam test z ciekawości na jednym wyszła jedna słaba kreska a na dwóch negatyw, więc cierpliwie czekam do okresu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewuss185
miało byc ze dwie tylko ta druga słaba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dargatka85
ahh i termometry rtęciowe śmiało mozna na allegro dostać za jakieś 20 zł. ja tam narazie też się nie nastawiam, mój mąż bardziej to przezywa:) ja tylko nie cierpię takiej niepewnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dargatka85
no to tak jak my czekasz na @ ale jestes w o tyle lepszej sytuacji, ze zostały ci jedynie 3 dni...nam niestety 2 tyg:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewuss185
generalnie my podchodzimy do tego spontanicznie i za bardzo nie doszukuje się jakis zmian. choc od pewnego czasu bolą mnie piersi jak nigdy przed okresem ale zobaczymy. a wy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie u dargatki 1 miesiac staran bez obserwacji zwykly spontan....zobaczymy co z tego wyjdzie mnie przed okresem zawsze bola piersi i mam objawy jakbym byla w ciazy wiec mi chyba bedzie ciezko poznac cos po objawach przed okresem duzo jem lubie mieszac smaki bola mnie piersi ze lepiej nie dotykac i nawet mam zawrot glowy takie leciutkie u mnie 14 czerwca do 15 chwila prawdy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewuss185
najlepiej podchodzic do tego na luzie bo sa wieksze szanse zajscia:) my po prostu przez ten miesiac kochalismy sie tak co 2 dni i zostajemy przy stwierdzeniu, że jak sie uda to bedziemy szczesliwi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dargatka85
no ja zrobie test w weekend, tak sama dla siebie, oczywiście bez wiekszego przejmowania się, bo @ i tak powie wszystko...mnieod wczoraj też bola piersi, tzn wczoraj bolala mnie tylko prawa a dzis obie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z toba tylko jak tak dlugo sie czeka to czlowiek szuka wskazówek by stwierdzic czy moglo sie udac....taki luz mi sie by przydał juz chce czerwiec:P oczywiscie daj znac jak test zrobisz ewus....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewuss185
no moze zrobie w niedziele albo jutro. tez juz bym chciała dzidzie tak w podswiadomości, ale tyle sie czyta, że kobiety nie moga zajsc masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dargatka85
no ja też zanim trafiłam tutaj to czytałam sobie różne fora, i szczerze mówiąc nie podnoszą one na duchu:( dlatego zostaje tutaj i nie wchodze nigdzie wiecej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dargatka85
pewnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio ja tak samo mysle bo teraz duzo sie slyszy ale tez duzo kobiet zachodzi szybko w ciaze i maja kochane dzieci wiec musimy myslec pozytywnie....ja w poniedzialek zajrzę bo w weekend szkole mam i zaraz ide sie uczyc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dargatka85
no to może u którejś coś będzie wiadomo:) może nuś dojedzie i sypnie jakimiś newsami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz_mama
Witam :) Również w tym miesiącu zaczynamy staranka o bobaska..:) Mogę do was dołączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dargatka85
zapraszamy:) ale już po pierwszych próbach czy dopiero przed???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisalam wam o tym ze napisalam do wrozki i powiedziala ze zajde w ciaze w lipcu? nie wiem co mnie podkusilo nie wierzew takie cos ale w nocy spac nie mogłam jakos 3 dni temu chyba i napisalam a teraz juz nie wiem czy wierzyc.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×