Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mamusia1990

Starania o dzidziusia od Czerwiec 2012

Polecane posty

hej dziewczyny ja sie dłuuuuugaśno nie udzielalam bo jakiś kijowy okres w moim życiu sie rozpoczął, z moim się kłoce , przeprowadzki i takie tam , ale obiecuje poprawe, kurcze 34 dzień bez okresu, jutro z rana testuje ale nie wierze w to coś.. przedewszystkim to ja wam mamusie nie gratuluje bo gratulacji macie po uszy pewnie już, życze aby wasze maleńkie zarodki zmieniły się w piękne zdrowe bobaski za pare miesięcy, a jak tam u was ? jak samopoczucie ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandziaa jak test?!?! :):):):) u mnie zamieszanie z hormonami, to co ostatnio mialo byc okresem okazalo sie nie byc okresem, w piatek bylam u lekarza umowic sie na HSG , lekarz mnie zbadala i okazalo sie,ze...n jestem akurat w trakcie owulacji i moj pecherzyk mial peknac jeszcze tej samej nocy :) tak wiec byly staranka :) choc doktor powiedziala,ze endo mam cienkie i raczej nic z tego nie wyjdzie ale probowac warto :) tak wiec niby 4 dnia cyklu mialam owulacje :) smiesznie ale doktor powiedziala,ze takei rzeczy sie zdarzaja, po prostu za wczesnie byl podany duphaston, pecherzyk urosl dopiero potem, no nie wiem mam nadzieje,ze moze z calej tej dziwacznej i zawilej sytuacji moze co dobrego sie rozwninie :) poki co od 2och dni bola mnie cycki :)) i to coraz mocniej :D moze to znak jaki :) :D modle sie o to!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszla mamusiu GRATULUJE :)) jejku jak dobrze poczytac,ze praktycznie wam wszystkim sie juz udalo :)) mowilam,ze zostane sama na polu bitwy ale nie poddaje sie, moze te forum jest jakies szczesliwe i dzieki niemu mi sie w koncu tez uda... nie uciekajcie z tego topicu, piszcie prosze jak sie czujecie i jakie macie objawy :)) Jejku jak ja wam zazdroszcze :):) az sie wzruszylam normalnie :) usciski i buziaczki kochane !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie ? u mnie jedna krecha .. ale kurcze okresu dalej nie ma a brzuch boli mnie jak na miesiączke... no nie wiem co to jest, jak do końca miesiąca nie bedzie powtarzam test, jak nic to do ginekologa ide .. masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandziia moze za wczesnie na test? trzymam kciuki w kazdym razie :) jak juz tak wszystkie dziewczyny zaczely zaciazac to moze i Tobie sie udalo :) z calego serduszka tego zycze... :) ja bede testowac za jakies 10 dni , chyba ze wczesniej mnie ubiegnie @... jedno mnie zastanawia i lekko przeraza bo do okresu jeszcze ze 2 tyg. a piersi juz mnie bola jak cholerka... to bedzie ciezki PMS chyba :/ bo juz na ciaze sie nei nastawiam, tzn wiadomo mega bym chciala i podswiadomie mysle o tym,ze moze jednak ale generalnie jakos malo mam juz nadzieii ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! ja obecnie znoszę początki ciąży fatalnie.niby nie mam mdłości, nie wymiotuje, ale jestem mega osłabiona, kręci mi się w głowie, aż boje sie sama gdziekolwiek wychodzić. brzuch mnie też boli, choć już troszkę mniej. biore teraz duphaston i luteine bo zaczełam lekko plamic, niby lekarka powiedziala,że nic zlego się nie dzieje, ale zapobiegawczo dała mi leki na 3 tyg. a wy dziewczyny jak się czujecie? taksamo okropnie jak ja czy może to tylko ja mam takie anomalie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! ja znowu na szybciutko, gratulacje dla WSZYSTKICH PRZYSZLYCH MAM!!! a dla mam oczekujacych zaciskam kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość engita
cześć dziewczyny, ale tu już zaawansowane jesteście:) jaki test ciążowy polecacie? jeszcze nie idę do apteki bo za wcześnie ale już chce wiedzieć jaki w razie czegojest wiarygodny. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, szczegolnie kolezanko z problemem pco, kupcie sobie kochane testy owulacyjne, w aptece sa drogie, mialam je kiedys w reku i chyba 5 sztuk kosztowalo ok 40 zł, ale na allegro sa juz po 1 zł... bedziecie wiedzialy kiedy jest czas na staranka bo wiekoszosci bardzoooo zalezy juz na ciazy... a wystarczy niewiele zeby owulka sie przesunela i juz tracicie szanse celujac na inny dzien ja jak juz postanowilam ze chce sie starac najlepiej do przyszlego roku jeszcze, bo jakos mnie to przeraza, rozmawialam z K* ktorego probowalam przekonac abysmy jeszcze poczekali dp przyszlego roku - oczywiscie nie chce, teraz mam przeczucie ze przyszla i na mnie kreska :D zartuje sobie ale to moja linia obronna na mega stres, mam termin @ wlasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewwczyny u mnie wizyta u gin za 9 dni. Samopoczucie ok nie narzekam ale u mnie to poczatek tylko odliczam dni do wizyty zeby wszystko było ok. Zmieniłam nawyki pije wode niegazaowana i nawet nie smakową :P -co dla mnie jest wyczyn:) oczywiscie nie zapale juz papierosa alkoholu tez sie nie napiję dużo soku z marchwi warzyw i owoców mniej słodyczy...::p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiinkaa
Ja kupiłam testy owulacyjne w Rossmanie za ok 25 zł - 5 szt. I mam dużą nadzieję, że w tym cyklu się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, to znowu ja:) piszę tak rzadko bo większość czasu przesypiam, w zasadzie mam tylko kilka godzinek w ciągu dnia aktywnych a resztę czasu spędzam w łóżku:( u mnie do kolejnej wizyty jeszcze 12 dni. mam nadzieję,że wszystko będzie ok. umówiłam się na pierwsze badania prenatalne w pierwszym tygodniu września bo u nas bardzo długo się czeka, więc lekarka powiedziała mi żeby zrobić to już teraz. Narazie nie chwalę się nikomu,że rodzina się powiększa bo niby do 12 tyg nie należy się chwalić bo różnie może być....tfu, tfu! nie mogę się więc doczekać końca 12 tyg i móc się cieszyć tą wiadomością ze wszystkimi. A co u Ciebie Haniu????? bardzo jestem ciekawa jak u Ciebie? jesteś tydzień wyżej niż ja więc zastanawiam sie jak u Ciebie z mdłościami ? bo ja poki co nie mam żadnych mdłości i nie wiem już czy to dobrze czy źle:) piszcie co u Was! do następnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiinkaa
Dziewczyny! Jest druga kreseczka!!Nawet mąż ją widzi! Za 4 -5 dni termin @...Oby nie nadeszła!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość engita
gratulacje inka a jaki test robiłaś? Ja mam dziś 29 d.c. i miałam skurcze takie jak w pierwszym dniu okresu ale przeszły i temperatura nadal była rano 37.Głowa mnie boli jak nigdy. Kupić ten test czy poczekać jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiinkaa
miałam testy z allegro o czułości 10 ml...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje oby nie przyszła @ :P test polecma ci kochana pink test ale koniecznie strumieniowy jest lepszy niż plytkowy a robilam dwa ja zrobilam w 27dc test i wyszedl. U mnie wizyta w ten piatek i wszystko bedzie jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmęczona ciagle wczoraj nie wyszlam z łóżka (tylko do toalety) cały dzień leżałam nawet sie nie ubrałam.... Piersi!!!!!!!!!Uffffffff....bolą strasznie i sutki tez ale ciesze sie mimo wszystko boje sie troche wizyty zeby wszystko bylo ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiinkaa
dziewczyny dziś (12 DPO) zrobiłam test o czułości 25 ml i piękna kreseczka. :) Bardzo się z mężem cieszymy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia1609
hej kochane a u mnie zaczyna sie 8 tydzien juz widzialam moja fasolinke na usg ;D musze brac duphaston mialam plamienia i bzuch mnie bolal juz myslalam ze to koniec ale bylam u lekarza i ok serduszko bije ;D gratulacje nowym zaciazonym ja mam teraz masakre z mdlosciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migdalenka
U mnie tak jak u Madzi zaczyna sie 8 tydzień, generalnie czuje sie bardzo dobrze serduszko u dzidzi juz bije w czwartek kolejne usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja też biorę duphaston i luteinę, miałam jakieś dziwne upławy, takie brązowe z jakimiś farfoclami :( do tego ciągłe bóle brzucha, takie jak na okres:( teraz po dwutygodniowej kuracji lekami wszystko się trochę uspokoiło,chociaż brzuch nadal pobolewa. ja usg mam we wtorek to będzie połowa 8 tyg, mam nadzieję, że tak jak u Was usłyszę bicie tego maluśkiego serduszka:) juz nie mogę sie doczekać...oby wszystko było dobrze. Przyszła mamusiu, napisz jak tam u lekarza. Piszcie jak się czujecie, bo to trochę uspokaja jak się wie, że nie jest się samemu...pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiinkaa
przyszła_mamusia1990 gratuluje udanej wizyty :) Ja idę w przyszłym tyg. - wtedy będę w trakcie 6-tego tygodnia :) Może juz coś będzie widać...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migdalenka
jaki tutaj spokój, dziewczyny co u Was słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiinkaa
Ja już po wizycie maleństwo ma 24mm :) Za 2 tyg. kolejna wizyta - posłucham serduszka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migdalenka
dziewczyny co u Was słychać, cisza tutaj straszna nastała. Ja jestem przed prenatalnymi, licze na to ze może jakimś cudem będzie można poznać płeć dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh ja juz po prenatalnych, niestety płeć nieznana:) ale wierci się jak szalone:) 40 min mnie badali bo nie chciało się odpowiednio odwrócic....a poza tym wszystko okej. szkoda,ze tak tu cicho:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×