Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mamusia1990

Starania o dzidziusia od Czerwiec 2012

Polecane posty

Mezczyzne mam kochanego, ale jakos chcialabym troszke go odsunac od tego zeby sie nie ludzil za mocno, zeby sie nie rozczarowal chociaz w rozmowie ze mna stwierdzil ze to nie wyscigi, jak nie teraz to pozniej... ale mysle ze wiesz o co mi chodzi ;) Dzieki za wsparcie bo rzeczywiscie jestem troche zaniepokojona, bede dawala znac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dora bez potwora
Ależ wy jesteście agresywne, szok po prostu. Każdy, kto coś powie to rzucacie się na niego jak dzikie sępy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czego spodziewalas sie po takich histeryczkach jak my? od razu k*** i h*** rzucamy jak miesem po każdym :D :D :D Ignorowanie takich osob jak Ty, ktore celowo obrazaja innych zeby zrobic zamet, to najlepsza odpowiedz na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) sporo czasu nie pisałam, ale śledziłam wasze wpisy. Nie chce się z każdym cyklem nakręcać tylko chcialam Wam napisać, że znów czekam na @ albo na jej brak. Cały czas mnie bolą ostatnio jajniki i podbrzusze czasem lekko ciągnie i często nie mogę spać po nocach takze mam cichą nadzieję:) jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewuss witamy serdecznie :) u mnie dużo pracy, praktycznie mało bywam w domu. ostatnio nawet stwierdzilam, ze moze teraz nie jest odpowiedni czas na dziecko, bo w pracy zmienil sie zarzad i codziennie tylko stres. wszystkiego sie czepiaja, nawet usmiechac nam sie nie wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to jest z nasza pracą w Polsce ale jak tak będziemy myślec to nigdy nie bedzie odpowiedni czas na dziecko takze nie stresuj sie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie pracuje w Polsce. do tej pory bylo fajnie, praca lekka, ludzie zyczliwi, ale firmie zachcialo sie zmian. ech.... szkoda by mi bylo tego malenstwa, bo wiadomo ze stres nie wplywa korzystnie na rozwoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) a ja nie mam @ nadal :( jak do poniedzialku nie dostane @ to ide w poniedzialek do gina, jeszcze mi brakuje tego zeby cykle mi teraz wariowaly :( zla jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpa biała z ręką czerwoną
czytam was od dawna ale nie odzywałam się, , żeby się nie nakręcać. wczoraj zrobiłam test i są dwie kreseczki!!!!!!!!jestem w ciąży!!!!!! :) chciałam się pochwalić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiinkaa
hej dziewczyny..też zaczeliśmy z mężem staranka od czerwca....na początku lipca będę robić test (o ile @ nie przyjdzie)..na będzie nasze drugie dziecko...marzymy o córeczce, ale z synka tez się ucieszymy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE DLA JUŻ CIĘŻARNEJ :) przyszla mamusiu robilas test 3 dni po dpodziewanej @ wiec nie spodziewam sie szczesliwego zakonczenia, najgorzej mam z K*, czasami cos pol zartem powie tak ze wiem ze ma duza nadzieje, niby "to nie wyscigi, nie teraz to pozniej" ale sam dopatruje sie jakichs oznak we mnie, tak bardzo nie chce zeby byl rozczarowany... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiinkaa
małpa biała.. ja również gratuluję ! karolowa mój mąż myśli, że juz w pierwszym miesiącu będę w ciąży...mówie mu, że to nie tak "hop" zajść w ciąże, a on dzisiaj dzwoni z pracy z tekstem:"... i jak tam zaciążona"....martwi mnie to bo jesli przyjdzie @ w lipcu, to on będzie mocno zawiedziony...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej staraczki!! nie odzywalam sie dlugo bo mialam troche obowiazkow na glowie, wykanczamy z moim miskiem dom i kupa latania przy tym jest. ja dzisiaj mam 14 dzien cyklu :) wiecie co to oznacza :))))) moj kochany mis jest tak zdeterminowany,ze nie moge sie odkleic od niego :) jestem pelna nadziei w tym cyklu bo wyglada na to,ze jakims cudem bede miala albo mam owulacje... bylam dzisiaj w super-pharm i przechodzac kolo polki z roznymi testami poczulam jak wolaja mnie testy owulacyjne ;) szybko policzylam, ze dzis 14 DC wiec do dziela... chetnie bym wkleila wam zdjecie testu byscie zobaczyly czy wedlug was tez jest pozytywny ale za cholere nie iwem jak to zrobic :) a swoja droga to mialam nadzieje,ze jak po tylu dniach wejde na forum to conajmniej dwie z nas napisza, ze maja dwie krechy na tescie ciazowym!! Nie zalamujcie sie, nowy cykl-nowe mozliwosci, najgorszy jest tylko ten czas czekania na owulacje a potem nowe nadzieje :) od soboty znowu nie bede miala jak pisac bo lecimy na urlop ale postaram sie was podgladac ewentualnie nadrobie wszystko po powrocie :) mam nadzieje,ze wroce z urlopu zafasolkowana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola to trzymamy kciuki by tak bylo ze pochwalisz sie dwoma kreseczkami na tescie. Ja sie nie zalamuje znów spróbujemy :P teraz bardziej na luzie tez przez kilka dni moze mnie nie byc ale bede czytac i na pewno sie odewze jak bede miala czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny! ja znowu po kilkudniowej nieobecności:( u mnie starania pełną parą ale tez zmieniłam nastawienie. Pełen luz:) ale pewnie to dlatego,że mam tyle pracy i tylko praca zajmuje moje myśli. Przytulanki są moją jedyną forma relaksu:) ciekawa jestem co u Ciebie karolowa?? dalej brak @??? a może już masz 2 kreseczki??? Jennnyyy wiecie jak ja marzę o odpoczynku, już powoli opadam z sił. ale jeszcze kila dni wypełniania papierów i odetchnę troszkę:) pozdrawiam Was wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dargatko 🖐️ no i z takeigo relaksu moze Ci cos sie wykluje pewnie ;) u mnie nadal brak @ za to dzisiaj pojawilo mi sie brazowe plamienie, wlasciwie plameczka... nie nastawiam sie na dwie kreski bo test juz robilam, 3 dni po spodziewanej @, wiec czekam do poneidzialku jak sie @ nie pojawi to wizyta u gina wieczorkiem znowu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde niech juz ktorejs z nas w koncu sie uda!! :) :) :) co wchodze na forum to mam nadzieje,ze zobacze wpis,ze ktoras z Was ma juz na tescie 2 kreseczki :) a w ramach poprawy humoru proponuje robienie testow owulacyjnych :) kurde jaka frajda jak na nim pojawiaja sie dwie kreski, zawsze wyobrazam sobie wtedy,ze to test ciazowy :) :) :) glupia... ;) i zastanawiam sie w jakim szoku bede jak w koncu zobacze taki wynik na tym tescie, na ktorym chce to zobaczyc :) :) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, ja również chciałam dołączyc do Was ze swoimi staraniami- pierwszy miesiąć. Jesteśmy w fazie "działań". Jestem strasznie niecierpliwa mam nadzieje- pewnie jak każda kobieta, że uda nam sie za pierwszym razem. Chciałabym już zeby nadszedł termin miesiączki i zrobić test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalapimpirimpi 1990
ja jestem w 34tygodniu drugiej ciazy, zycze wszystkim powodzenia w staraniu sie o dzidziusia!! My akurat w pierwszej ciąży staraliśmy się 3miesiące, w końcu stwierdziliśmy że widać jeszcze nie czas i właśnie wtedy zaszłam w ciąże:) W drugiej natomiast się w ogóle nie staraliśmy, swoje zrobiło odstawienie tabletek i trochę nas bobas zaskoczył :) Ale bardzo się cieszymy mimo że to niespodziewanie:)) Ja jestem zdania że jak za bardzo się chce to psychika jakoś to wszystko blokuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiinkaa
Witam w piekny poranek :) U nas stranka w toku. Dni płodne mam jeszcze przez 2 dni. Nie marnujemy ich :) koralowa jak tam @ przyszła czy poszła na 9 miesięcy? Trzymam kciuki! migdalena ja tez się łudzę, że szybko nam się uda. Obiecałam sobie,że nie będę szukać objawów ciąży przed terminem @ choc wiem, że pewnie za tydzień będę to robić. Marzę juz o dniu, w którym @ się nie pojawi, a ja zrobię teścik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migdalenka
iiinka ja też myślałam ze będe to raczej wszytsko ze poskojem traktować, nie szukać objawów, myśleć o testach ale jest cieżko :) do mojej @ jeszcze dwa tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiinkaa
migdalenka wygląda na to, że będziemy razem testować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migdalenka
w takim razie ciesze się i trzymam za nas kciuki. Chociaż naczytałam sie w internecie, że nie każdy cykl jest płodny- a u mnie w tym miesiącu było wyjątkowo mało śluzu świadczącego o dniach płodnych. Schizuje sie już powoli. Zastanawiam się nawet czy nie wykonać testu- słyszałam o takich które wykrwają ciążę już 6 dni po domniemanym zapłodnieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiinkaa
migdalenka ja tez słyszałam o takich testach...ciekawe na ile są pewne. U mnie jest duuzo śluzu takiego białego jakby juz dni niepłodne były... hmm... i temp. mam 37.0 st...wolę się jednak nie łudzić, bo potem będzie mi smutno jeśli @ się pojawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migdalenka
ja nigdy nie mierzyłam temp. ale chyba jutro rano to zrobię z czystej ciekawości. Również tak jak Ty boje się rozczarowania, ale do czasu @ (oby nie przyszła) wierze, że maleństwo jest w drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki, u mnie chyba @ przyszla, no wlasciwie przyszla, tylko troche taka inna :o to tak szybciutko chcialam napisac bo juz piszecie ze moze mi sie udalo za pierwszym razem... ha, chcialoby sie, chcialo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×