Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mamusia1990

Starania o dzidziusia od Czerwiec 2012

Polecane posty

Gość iiinkaa
przyszła_mamusia1990 dziękuję :) Ja mam dziś 21 dc i bolą mnie nadal piersi po bokach, a temp. powyżej 37 st. Pobolewa mnie podbrzusze i dół pleców. Mąż twierdzi, że nam się udało...:-P Mówi, że ma takie przeczucie - oby się sprawdziło. Postanowiłam ,że zatestuję za 6 dni. Wtedy będę albo w terminie @ albo 3 dni przed, więc test powinien juz COŚ pokazać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec mocno trzymam kciuki za was:P Też bym chciala żeby nam sie udało tu wszystkim:P Musi tak byc jak dostalam @ to bylo mi smutno ale teraz mysle inaczej nie teraz to innym razem:P za drugim hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pseudonim................../wiek/..../mc starań/...../tydzień ciąży/ przyszła_mamusia1990....22..............2............... ....0.... starania 201333............26...............0...................0... dargatka85..................27...............2........... ........0... nuś27.........................27..............4......... ...........0... mała56.......................25...............1......... ...........0... ewuss185....................23...............2........... .........0... karolowa.....................26...............0.......... .........0... Hania_85_05................27...............3............ ........0... *****kamola*****.............27...............0.......... ..........0... sandziia ....................18................1...................0. .. Lola1983....................29..............13........... .........0... metafora . .................26................1...................0... dotsie1......................28................3......... ..........0... iiinkaa.......................34................0........ ...........0... aktualizacja tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migdalenka
proszę mnie też dopisać do tabeli staraczek- 24 lata 1 miesiąc starań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiinkaa
pseudonim................../wiek/..../mc starań/...../tydzień ciąży/ przyszła_mamusia1990....22..............2............... ....0.... starania 201333............26...............0...................0...< br /> dargatka85..................27...............2........... ........0... nuś27.........................27..............4......... ...........0... mała56.......................25...............1......... ...........0... ewuss185....................23...............2........... .........0... karolowa.....................26...............0.......... .........0... Hania_85_05................27...............3............ ........0... *****kamola*****.............27...............0.......... ..........0... sandziia ....................18................1...................0. .. Lola1983....................29..............13........... .........0... metafora . .................26................1...................0...< br /> dotsie1......................28................3......... ..........0... iiinkaa.......................34................0........ ...........0... migdalenka..................24................1...................0... proszę bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala56 glowa do gory, to nie oznacza ze nici z staranek :) po jakim badaniu to stwierdzil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiesz ze niektore kobiety zachodza w ciaze z pco szybciutko, inne potzrebuja troche czasu... takze nic przeciez straconego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia1609
hej dziewczyny mnie nadal piersi bola bardzo i swedza inkaa chyba masz miec @ wtedy co ja ja teraz dostac powinnam 5 lipca w poniedzialek 2 ide na beta hcg powinno juz wyjsc to jest dokladniejsze niz test juz nie moge sie doczekac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia1609
bedziemy rowno wiedziec ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia1609
dzis mam 22 dc staralismy sie 16 d c nie wiem czy nie zapozno ale jak bylam 14 dc na usg to gin pow ze ze dwa dni i peknie pecherzyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiinkaa
madzia1609 my zaczęliśmy starania już dzien po @ i tak średnio co 2 dni. Niestety u mnie coś jakby się uspokoiło i tylko piersi trochę "czuję" i lekko podbrzusze...chyba nic z tego nie wyjdzie. Kupiłam sobie testy i poczekam do tego 5-tego lipca z testowaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia1609
mnie tez piersi przestaly bolec tez chyba nici z tego ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Niestety wczoraj dostałam miesiączke :( To dopiero pierwszy miesiąc starań, a ja juz jestem poddenerwowana. Ogólnie za wczesnie dostałam okresu, bo zawsze co 30 dni, a teraz 26 :( Zmykam. Odezwe sie za miesiąc mam nadzieje ze z dobrymi wiesciami. Wam tez tego życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migdalenka
Ja niewytrzymałam im zrobiłam test, niestety negatywny ale do misiaczki jeszcze dużo czasu więc pewnie dlatego, oby dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiinkaa
a ja dokupiłam jeszcze 2 testy- Amil i Pink Express ( to testy strumieniowe)....chyba nie wytrzymam i zatestuję jutro rano. Będzie to na 2 dni przed terminem @ więc może zobaczę to, co pragnę ujrzeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia1609
he kochane ja jutro tez zrobie rano ten test sikany bo nie wytrzymam ;D jestem bardzo niecierpliwa ale niedobrze mi jest co jakis czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migdalenka
Dziewczyny koniecznie zaraz dajcie znać jak Wasze testy, 3 mam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia1609
witajcie kochane ja chyba zwariuje zrobila test o 6 godz i nic nie bylo odlozylam go poszlam zdolowana spac pozniej wstaje patrze a tam gdzie druga kreska cien nawet meza sie pytalam czy widzi bo myslalam ze juz schizuje powiedzial ze cien blady widac no i co ja mam myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia1609
iiinkaa powiem ci ze u mnie tak samo widac ale juz sama nie wiem czy to est pozytywny czy nie beta hcg najlepiej zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia1609
iiinkaa mi sie wydaje ze u ciebie to ciaza na innych forach czytalam ze taka kreska nawet ledwo wyrazna oznacza ciaze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iiinka ja sie przygladalam ale wiesz zdjecie to nie to co na zywo sie przygladac, zycze Ci ciazy, natomiast na zdjeciu nie widze drugiej kreski, musi byc bladziutka i Ty aj dostrzezesz majac test w reku, ja niestety nie dojrzalam, trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvfdvbds
A ja widzę wyraźnie tą drugą kreskę! Gratuluję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiinkaa
dziewczyny, ta kreska gdy była świeża ( tzn .mokra) była bardziej widoczna po wyschnięciu zbladła....test powtórzę w czwartek...do @ mam jeszcze 2 lub 5 dni więc jeszcze się nie łudzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodzi mi o to ze masz sie ludzic tylko ja nie widze tej drugiej kreski, ale testu w rekach nie mam przeciez :D w dodatku moze ekran laptopa robi swoje, czasami wystarczy sie sie usiade bokiem troche i juz slabiej widze detale w ekranie... takze trzeba byc dobrej mysli, powodzonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia1609
ja widze bardzo dobrze u iiinki druga kreske blada u siebie tez taka widze takze sa duze szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane. Chyba dobre wiesci gratulacje oby szybko sie potwierdzilo trzymam kciuki:):):) Ja na monitorze tez widze tylkojedna kreseczke jak karolowa ale na zywo skoro widac to widac i trzeba sie cieszyc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×