Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mamusia1990

Starania o dzidziusia od Czerwiec 2012

Polecane posty

Gość migdalenka
Karolowa, nic nie nie martw, trzy mam kciuki zeby nastepnym razem sie udało! Musi sie udać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość engita
witam wszystkie przyszłe mamy. Ja też się staram, we wtorek (19 czerwca)zaobserwowałam ciągliwy śluz więc mam nadzieje że to cykl owulacyjny. Moje cykle nie są regularne( między 28 a 33 dni) więc cięzko wyliczyć dzień jajeczkowania. Ostatni okres miałam 7 czerwca ( zawsze dostaje okres w dni świąteczne lub uroczystości rodzinne) Trzymam kciuki za wszystkie starające się dziewczyny. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość engita
najbliższy termin spodziewanej miesiączki to dzień moich urodzin 4 lipca, najlepszym prezentem jaki mogłabym sobie wymarzyć byłby brak miesiączki do około połowy przyszłego roku :) paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny witam nowe staraczki jestem troszkie zabiegana bo szukamy jakiegos mieszkania dla nas do póki sie nie pobudujemy i nie mam czasu ale czasami wejde i poczytam was i w lipcu na szczescie na wakacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mało wyluzowana
co to w ogóle zapytanie czy ma 22 lata ja także mam 22 i staramy się o dziecko szkołę mam jakoś skończoną pracuję i uważam że jeżeli dwoje ludzi świadomie i po przemyśleniu całej sytuacji stwierdza że chce mieć dziecko to nie ma w tym ani nic dziwnego ani tym bardziej złego i gorąco trzymam kciuki aby Ci się udało powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ja również się nie udzielam, ale śledzę wątek. Zaczeliśmy starania od 21 czerwca; dziś tak raczej z nudów zrobiłam test ale oczywiście negatyw bo wiadomo ze za wczesnie, ale jakos tak wpadł w ręce i zrobiłam.Miesiączkę powinnam dostac ok 5 lipca. Narazie czuje tylko lekkie kłócie jajników i swędzenie piersi, ale to pewnie zwykła comiesięczna fizjologia z tym, ze nie zwracałam wczesniej uwagi na te symptomy. Zobaczymy. Za tydzien zrobie następny test, taki z wysoką czułością. Mam nadzieję że już następuje podział komórek ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość engita
widzę , że ktos tu bardzo podobnie jak ja datowo się stara :) pozdrawiam Kamole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiinkaa
U mnie koniec dni płodnych. Teraz muszę czekać...temp dzisiaj to 37,5 st ! Piersi bolą! To jest inny ból niz ten podczas PMS. Gdy urodziłam synka, to zawsze miałam taki ból gdy była pora na karmienie. Piersi tak jakby napinają się i to właśnie boli...dziwne...ale mam nadzieję, że to dobry objaw :) kamola jestes w gorącej wodzie kąpana..he,he,...poczekaj ze mną do 5 lipca..razem łatwiej wytrwać ten czas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość engita
Witam Cię inko ty także podobnie ale fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12121252145145214521
oferuję cwiczenia dla przyszłych mam polegające na rytmicznym masowaniu pochwy od środka. Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamola to identycznie jak ja:) od 21wszego staranka, @ okolo 5tego, czytam watek ale nie chce sie nakrecac ze od razu sie uda;-) Ja test zrobie dopiero w dzien @ o ile nie zjawi sie wczesniej:-) Trzymam za Ciebie kciuki i za wszystkie dziewczyny rowinez;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość engita
ja 19 i 21 powinnam także 23 i 25 ale nie było takiego klimatu a nie ma co na siłe bez klimatu. cóż co będzie to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie planowo okres powinien sie pojawic za dwa dni. jak narazie pobolewa mnie brzuch i bolą mnie piersi z boku, tak ze nie dam sie awet dotknac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiinkaa
nuś27 kiedy robisz test? Mnie dzisiaj naszła myśl, że będę miec synka Dominika. Choć bardzo chciałabym mieć córeczkę - synka juz mamy i fajnie było, by miec parkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane staraczki ja @ nie wim jak mam wyliczyc bo teraz mialam 5 dni po terminie ale tak ramowo to 17 18 19 lipiec a 15 jedziemy na wakacje wiec nie bede o tym tyle myslala. Mam nadzieje ze już bedzie sie nam udawac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia1609
hej ;) my juz po pierwszym strzale w 16 dc bylam na monitoringu w dzien taty ;) zobaczymy piersi mnie bola i sutki zaczynaja swedziec juz wiem ze bede w ciazy zawsze mam taki objaw w tamtych ciazach bylo tak samo okaze sie 2 lipca pojde na beta hcg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inkaa mam zamiar test zrobic w piatek lub sobote chyba ze wczesniej pojawi sie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiinkaa
nuś27 to trzymam kciuki za dwie tłuste krechy!! :) przyszła_mamusia1990 - życzę ci byś na wakacje jechała w dwupaku :) madzia1609 to super! Oby okazało się, że to był złoty strzał :-P Ja mam dzisiaj takie delikatne bóle w podbrzuszu - takie "prądy" przeszywają mnie raz po raz....do tego mam takie kremowo - białą wydzielinę...a dziś mąż do mnie zadzwonił z pracy i zapytał czy juz noszę naszego potomka....świrusek :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość engita
hej, ja mam podły nastrój, jestem taka podenerwowana w środku że psuje atmosfere, jutro wyjeżdżamy na tydzień, może mi przejdzie. Czy nerwy mogą być objawem ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptys___
Witam wszystkich pare ladnych lat temu zostal tu zalozony temat dla staraczek, niestety forum nie przetrwalo bo pomarancze nam je zniszczyly, przenioslysmy sie na inne forum gdzie jest swiety spokoj, zeby moc z nami pisac trzeba sie zalogowac, jest tez aktywny moderator ktory pilnuje porzadku. ZAPRASZAM WSZYSTKIE KOBIETY KTORE PLANUJA CIAZE, SA W W CIAZY,LUB NIE DLUGO URODZA jestesmy razem i sie wspieramy zapraszam serdecznie prosze pisac nick i email a wysle niezbedne dane do forum zeby moc sie zalogowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiinkaa
dziewczyny, ja dzisiaj nie wytrzymałam i przechodząc koło apteki kupiłam test....leży teraz w szufladzie i mnie denerwuje, bo nie daje mi spokoju i ciągle o nim myslę! Choć jeszcze tydzień (lub 10 dni) do @ więc nie ma sensu robić testu....to będzie dłuuuugi tydzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś @ przyszla, wiec tym razem sie nie udalo. w sumie to nawet sie nie nastawialam na sukces, bo i przytulanek bylo malo przez te ciagle podroze :) w tym miesiacu nadrobimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten tydzien szybko zleci trzymam kciuki u mnie dni plodne dopiero sie zaczna dziewczyny za kilka dni dzic 8 dc wiec juz nie dlugo moze za 2 razem sie uda.... juz nie moge sie doczekac az ktoras da nam nowine i bedziemy ciociami:):):) ja tak jak pisalam @ mam na 17 18 19 lipec a wyjezdzam na wakacje 16 wiec po przyjezdzie dam znac co i jak teraz tez szukamy mieszkania bo nasz domek dopiero sie buduje i chcemy mieszkac tylko razem do tego czasu dlatego tez nie mam czasu zeby pisac ale bede sie odzywac...:P Nie zapominac o mnie:) heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migdalenka
Ja chyba niewytrzymam i zrobię j utro rano test chociaż do@ trochę czasu zostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiinkaa
pseudonim................../wiek/..../mc starań/...../tydzień ciąży/ przyszła_mamusia1990....22..............2...................0.... starania 201333............26...............0...................0... dargatka85..................27...............2...................0... nuś27.........................27...............3...................0... mała56.......................25...............1....................0... ewuss185....................23...............2....................0... karolowa.....................26...............0...................0... Hania_85_05................27...............3....................0... *****kamola*****.............27...............0....................0... sandziia ....................18................1...................0... Lola1983....................29..............13....................0... metafora . .................26................1...................0... dotsie1......................28................3...................0... iiinkaa.......................34................0...................0... troszkę poprawiłam tabelkę, bo narobiło się w niej tyle zer, że już nie wiedziałam gdzie mam co wpisywać...jesli źle zrobiłam - poprawcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×