Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majówkowa

Odchudzające się na dieta light -25 maja

Polecane posty

Gość majówkowa

Hej, niedawno odkryłam gotową dietę w aptece. Są to szaszetki, z zawartości których robi się koktajle. Założenie diety jest takie, że jak ktoś ma dużo do zrzucenia powinien głównie jesć te koktjle. Jak ktoś chce mniej zrzucić, to łączy diete light z niskokalorycznym normalnym jedzeniem. Ja stosuję od wtorku i już czuję się lżejsza. Co ważne dieta light dostarcza wszystkich niezbędnych składników odżywczych dla organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majówkowa
Może znajdzie się ktoś kto mi potowarzyszy. Dietę stosuje się max 3 tyg, ale uprzedzam, że nie jest tania. Ja kupiłam w aptece, ale podobo na internecie jest trochę taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majówkowa
za 5 saszetek czyli całe pudełko płaci się od 25 do 30zł. Z tym, że niektórym to pudełko idzie na dzien, więc 25x21 dni to koszt diety Ja czytałam o slim fast, ale nie kupuję niczego, czego nie można dostać w aptece albo normalnym sklepie w PL. Na allegro widziałam jednego sprzedawcę slim fast, który poza tym sprzedawał opony, części samochodowe itp....więc nie wiem skąd wziął ten slim fast i czemu nim hurtowo handluje. Ja wolę jeść z pewnego źródła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pallinkaona
Nie ma lepszej diety od NŻ czyli Nie Żreć tyle :) i chudnie sie bez jakichś dziwnych substancji. Polecam wybrać się do dietetyka naprawdę dobrze dobrana dieta jest smaczna i zdrowa i są efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko napisz swoja wage wzrost i wymiary latwiej bedzie sie dziewczynom ewentualnie zdecydowac na ta diete powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majówkowa
Ok, wiec mam 168 cm wz i 75 kg bez ściemy. Chcę zgubić z 10 kg, ale na początek będę cieszyła się z 5kg. Chodziłam na siłownię, ale na mnie ruch nie działa. Nie jem dużo, wiele razy słyszałam, ze jem mało a mimo to nie chudnę. Lekarz mi powiedział, że jestem zdrowa, dał tabsy na zatrzymywanie wody i zalecił ruch. Poza tym usłyszałam, ze poprostu widocznie ta waga jest właściwa dla mojego organizmu, że nie chce dalej chudnąć. Trzy m-ce na siłownię chodziłam i nic nie schudłam. Jedynie ciało zrobiło się smuklejsze i nie mam cellulitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majówkowa
Domyślam się, ze slim fast to kupujecie w aptekach zagranicznych. W PL tego nie spotkałam. Właśnie aptekarka mi poleciła Dietę Light, bo przychodzi do niej inna klientka która właśnie na tym schudła. Ja nie jem dużo z reguły, więc jedzenie tych koktajli nie powoduje u mnie głodu i osłabienia. Wręcz przeciwnie lepiej się czuję, tak lekko. No i dobrze, że mają składniki odżywcze w sobie, przynajmniej włosy nie będą wypadać i inne skutki uboczne. Już jestem po pierwszym koktajlu czkoladowym i herbacie z cytryną. Idę na miasto, ok 11 będzie koktajl truskawkowy. :) Fajnie byłoby, gdyby ktoś się przyłączył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lijka
No to ja się przyłączam. Od jutra zaczynam. Zapas diety mam. Zobaczymy. Moje "miary" i "rozmiary" 163 cm 66 kg Cel 57 Do dzieła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzrost mamy podobny I cel rowniez :) Ja mam 168 cm. I zaczynalam z Waga 60. Brzuch wielki talia ledwo widoczna. Jestem gruszka wiec duuupa duza okragla opinajace spodnie z zamkami na agrafkach. Nosilam rozm 38 I ledwo sie wciskalam Po 2 tyg rozmiar 38 luzny. Spodnie sie zsuwaja z bioder :) Brzuch plaski. Talia widoczna. Biodra wezsze o 3 cm Dzieki cwiczeniom I balsamom cialo jedrniejsze Przy 2 kg mniej juz bylo widac roznice ale mialam prawidlowe bmi po prostu duzo tluszczyku :) Ramiona tez mam chudsze ale nie mierzylam - widac golym okiem. Ale skora sama sie ram nie ujedrni. Pomysle nad ciezarkami 1 kilowymi Powodzenia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko pięknie, ładnie, ale po trzech tygodniach picia takich koktajli efekt jojo musi być równie imponujący jak spadek wagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaczęłam w poniedziałek i mam nadzieję, że tym razem się uda !!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny chciała bym mieć tyle kg co Wy !!! Ja mam 170cm i obecnie waże 85kg. Mam za sobą ciężką prace bo w ciąży ważyłam 145kg, zaraz po porodzie 120kg. 30zł 5 saszetek to matko kochana strasznie drogo !!!! Naprawde skuteczne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. Jak tam wasze efekty? Czy przy tej diecie jadlyscie coś dodatkowo niskokalorycznego? Pozdrawiam Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogo? Biorąc pod uwagę, że nie jesz nic prócz tych koktajli to 30 zł dziennie na jedzenie wcale nie jest wygórowaną ceną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam i ruszamy od jutra 155 cm waga 69 mam taki brzuch jak bym była w ciąży masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm któraś z Was pisała że koszt 5saszetek-czyli jednego opakowania to 25-30zł.. dziś byłam u siebie w aptece, a wcale nie jest to apteka tania bo prywatna w galerii- i opakowanie tego kosztuje 9.80zł........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podejście numer dwa
cześć dziewczyny. ja zaczęłam dietkę od dziś. nie jest to moje pierwsze odchudzanie z dietalight. pierwszy raz 2 lata temu schudłam z nią 7 kilo przez 2 tygodnie, nie byłam nigdy głodna, jednak przez 2 lata bardzo dużo się w moim życiu zmieniło a niestety jestem osobą która stres zajada i to samymi świństwami, tak więc by nie dopuścić do poprzedniej wagi zaczęłam od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Acotamspróbuję
Witam, ja dietę zaczęłam od dziś, bo dostałam 30 saszetek zupełnie za darmo od znajomej, która po prostu powiedziała, że jej nie smakuję. Moja waga 97.5 ale nie widać tego po mnie. ;) Zobaczymy co to będzie. Kto ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caramel_Mocha
ja jestem na niej od tygodnia :) a którą wersję robisz na samych saszetkach czy mieszaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mi pani dr podpowiedziała, że skoro jem 5 posiłków dziennie, że skoro nie chudnę to mam zamienić jeden z tych posiłków na koktajl, żeby obniżyć kaloryczność, to nie spowoduje efektu jojo - zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam,ja na diecie byłam 3-tyg,póżniej do 15.iix dwie saszetki dziennie takie wychodzenie z diety,zrzuciłam 10 kg,polecam ,choć droga ,można łapać okazje jak data dochodzi wtedy są tanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja teraz wybrałam inny sposób na odchudzanie - Vital Niskokaloryczna dieta roślinna od Aliness. Tutaj jeden posiłek to zaledwie 140 kalorii, przekąska to 70 kalorii, a całodzienna dieta to tylko 630 kalorii. Przy tak niskiej wartości kalorycznej 42 Vital dostarcza organizmowi wszystkich niezbędnych składników i substancji odżywczych. Naprawde polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ciekawe jest to 42 Vital. Zawsze mam mało czasu. Tutaj są gotowe posiłki, można zjadać w dowolnym smaku lub samą "bazę". Mało kalorii, niski indeks glikemiczny. Rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem bardzo dobry pomysł, bo wydaje mi sie ze jesli ktoś liczy na efekty to z pewnością po takiej diecie będa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Indywidualna Dieta dla Ciebie za SMS (3kg w 7dni) na Redukcje lub na Masę. Dieta dostepna Tutaj http://bebjo.pl/indywidualna-dieta-za-sms/ Pierwsza w Polsce .Schudnij zdrowo i szybko! Otrzymaj swoją indywidualną dietę w kilku prostych krokach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×