Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mikka 1985

dieta allevo

Polecane posty

Gość k8tie23
rubinek1 _ sama stosowalas allevo tak przynajmniej piszesz, to daj teraz mi sie uczyc na moich bledach! anie wymadrzaj sie!! that's all!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stosowałam dukana. Niestety nie lubię mięsa a to problem w tej diecie. poza tym mam hashimoto co nie pozwala mi trzymać wagi. bo ja nie tyję od jedzenia tylko od humorów hormonów. Schudłam na dukanie i regulując tsh 10 kg. Niestety dalej nic. Dlatego spróbuję allevo. Jako medyk wiem że stosowanie takich diet w umiarze pomaga. I wiem kiedy nie przesadzać. każdemu radze spojrzeć z dystansem na wszystko. zdrowy rozsądek przede wszystkim. A desperaci mają swoje inne strony pro. Tym ludziom trzeba pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shira222222
Dziewczyny to forum DIETA ALLEVO po co włazicie tu syczeć na inne, nikt Wam nie każe jej stosować, zróbcie sobie forum DAREMNE ŻALE i tam wypisujcie swoje mądrości, ja też nie mam czasu na przygotowywanie posiłków bo sporo pracuję, a słoik z wodą do rozrobienia saszetki mam zwykle przy sobie, chyba lepiej zjeść taki odżywczy koktajl niż np jakiegoś fastfooda, po 2 tyg. na allevo tak sobie skurczyłam żołądek, że teraz w święta jadłam mało, małe porcyjki i nie rzucam się na słodycze :) Od jutra wracam jeszcze na tydzień torebki by żołądek (a dokładniej mózg) nie zapomniał o 5 małych porcjach, schudłam 4kg i będę się starała jeszcze, łatwiej mi z tymi torebkami, dla tych które ciagle krytykują, że to sama chemia, a Wy same jesteście pewne, że wasze posiłki to samo zdrowie? Heh mogę się założyć, że każda na co dzień pochłania sporo chemii :D Ja jestem wegetarianką więc mi bardzo wygodnie jeść te torebeczki, dieta dukana to absolutnie nie dla mnie, i nie mam zamiaru się tu kłócić, że to też absolutnie żadne zdrowie...pozdrawiam, allevowiczki piszcie jak efekty! Syczące żmije poszukajcie innego forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylek868
Witam was kobietki zaczęłam dziś pić koktajle Allevo i do tego kupiłam z tej samej serii batoniki na razie spróbowałam jeden o smaku tofi i jest przepyszny:) Koktajl mam o smaku banana i maliny trochę mdły, ale idzie wypić. Jeżeli zobaczę efekty zaraz wam napisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifffi
piszcie jak efekty, ja zamawiam jutro produkty i zaczynam dietke jak dojdą, tzn na diecie bezwęglowodanowej już jestem od dwóch tygodni ale narazie efekty marne, minus 2 kg, wiec zdecydowałam sie na allevo żeby przyspieszyc, do 12 maja muszę zrzucić jeszcze conajmniej 5kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja stosuję od dzisiaj... Mam za sobą zupę porową (okropność - nie dałam rady całej przełknąć) i koktajl jagodowy (ten mi smakował). Chcę stosować 2tyg, później wg zaleceń do uzyskania wagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k8tie23
ja jeszcze 4 dni sie pomecze heh, a potem racjonalne odzywianie i na kolacje allevo:) chcialabym jeszcze 2,5 kg zrzucic do konca kuracji ehh zobaczymy jak to bd. do zupek mozna sie przyzwyczaic, jak sie jest glodnym to wszystko posmakuje ;p aha i zupe porową radze robic b.goraca wtedy lepiej smakuje :))) powodzenia wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k8tie23 - dziękuję za wskazówki z porową.. A jak Twoje efekty po 10 dniach? jestem zdeterminowana i chciałabym chociaż z 5-6kg tak na początku zrzucić, docelowo 12...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k8tie23
:) nie ma za co:) no ja schudłam 4kg, ale w swieta troszke podjadalam,nie duzo ale zawsze:/;/ od dzis do piatku bd pila tylko koktajle/zupki i zobaczymy ile spadnie kg do piatku:) dam znac napewno:) tez piszcie jak idzie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylek868
2 dzień na diecie i nie wiem czy dam radę :( łatwiej by mi było, gdyby nie było tyle jedzenia w domu ze świąt. Jedzą, a mi ślinka leci i jak tu przetrwać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nxscdf:)
Zupy nie wolno zalewac goraca woda tylko taka do 60 stopni ,bo inaczej zabijasz wszystkie witaminy i zupa jest bezwartosciowa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zupa porowa mnie odstrasza... Mam na kolację porcję i nie mogę się przybrać do niej. Brokułowa i koktajle do przejścia... Ale na porowej to może schudnę więcej niż marzyłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej K8tie23, rownież chce przejsc na allevo, mamy podobny problem, też po ciąży chce zrzucic zbędny brzuszek, odezwij się do mnie na maila, razem będzie nam raźniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k8tie23
noo 60 stopni to dla mnie gorąca woda lol ;p;p a ja powiem szczerze ze sie do porowej przekonałam, na goraco jest ok:) i najdluzej syci, bo te koktajle to szkoda gadac zaraz jestem glodna a po zupce to nawet 4 h nie czuje glodu :) jutro wazenie heh zobaczymy czy cos sie ruszylo (obssessed) ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleks-one - witaj, pisz tutaj, mi też będzie raźniej :) k8tie23 - mam zapasy i porowej, zjem je jakoś ;) Daj znać jak efekty!! Po pierwszym dniu: miałam zjeść 5 saszetek, porowej nie przebrnęłam, więc zjadłam ok.. 4. Głodu za bardzo nie czułam :) Poważnie! Aż dziwne, bo lodówka u mnie była otwierana często.. Dzisiaj wstałam trochę słabsza, ale wczoraj zjadłam mało kacl... - pewnie dlatego. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarina5225
Hejka do wielkiego piatku czyli tydzien i cztery dni schudlam 5 kg mysle ze gdyby nie swieta to do poniedzialku dala bym rade jeszcze kilo balam sie swiat i powrotu do normalnego jedzenia ale nie dobralam ani kilograma jem duzo mniej po tej diecie co 3 godziny uwazam co jem i chodze na steperze a teraz jeszcze sobie tancze na xboksie hehe czuje sie dobrze a w swieta pozwolilam sobie na kawaleczek ciasta ;) wydaje mi sie ze to jest troszke jak z zucaniem papierosow wmawiam sobie ze nie bede sie obrzerac pic koli jesc fasfodow bo szkoda mi tego co juz zrobilam i co znow zaczynac od nowa nieeee.... Trzymam kciuki za innych i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AKinnia
witam serdecznie- ja w tamtym roku przed wakacjami schudłam na allevo jakieś 5-6 kg w ciągu miesiąca, czułam się dobrze i nie byłam głodna. Od wczoraj jestem na 5-dniowej diecie holenderskiej- jakie efekty będą to zobaczymy ale "jedzonko" smakowite- śmiem twierdzić że lepsze od allevo - bardziej zróżnicowane bo nawet jakiś makaron znalazłam w zupie ;o). Dam znać czy to zadziała! Może ktoś zna tą dietkę i może coś powiedzieć na jej temat??? pozdrawiam i życzę wytrwałości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarla
Cześć Wam kobietki !!! To mój drugi dzień na allevo. Ktoś pisał że to straszna dieta głodówkowa.Jeżeli chodzi o to że jest głodówkowa bo mało kaloyczna to tak jak najbardziej jest mało kaloryczna ale jeżeli chodzi o resztę, nie jest źle :) Jem 5 koktajli,łatiej mi przyznam jak jestem w pracy a nie w domu bo jak wracam do domu narzeczony przygotowuje sobie coś do jedzenia to czasem jest mi źle że czegoś mięsnego sobie z nim nie zjem,a le jak jest już bardzo źle i mam chcice jem plaster szynki i też jest ok. Podczas dnia przekąszam marcheweke albo ogórka ale w sumie przyznam że najlepsze dla zabicia głodu jest zupa albo.. batonik allevo. Szczególnie polecam DARK Chockolade,naprawdę mi bardzo smakuje i najdłużej trzyma że tak powiem :) Jak wam się udaje dieta :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 dzień dobiega końca. Głodu zero. Rzeczywiście zupa porowa jest do przełknięcia z cieplejszą wodą:) katarina5225 - gratuluję!! AKinnia - niestety nie poradzę Ci z tą dietką, bo to moje pierwsze doświadczenia z torebkami.. Sarla - ja dzisiaj również mam 2 dzień. 3 zupki i 2 koktajle dziennie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Zaczynam 3 dzień. Porowa zalana zbyt chłodną wodą nie robi się gęsta. Okropność.. Głodu nie czuję, co jest super w tym systemie. Zarejestrowałam się na www producenta żeby kontrolować swoją wagę. Korzystałam kiedyś z dietowego portalu i tam jest fajniejszy notatnik do prowadzenia diety, ale nie ma wyszczególnionych dokładnie produktów tego producenta. Macie jakieś sposoby na grudki w jedzeniu? Ciężko się ich pozbyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AKinnia
Ja jak byłam na allevo to czasami kupowałam torebki z diety light, żeby trochę zmienić smaki, smakowała mi szczególnie zupa z kurczaka- taka rada gdyby którejś z Was już obrzydło jeść na okrągło zupkę brokułową- ja koktajli nie mogłam przełknąć! Ile z Was zaczęło dietkę od 02.04???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylek868
Ja zaczęłam od 01.04 i strasznie boli mnie glowa non stop.Jestem tylko na koktajlach czasem zjem cos innego mało kalorycznego, ale jak tak dalej pójdzie nie wiem czy wytrwam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra80
Witam dziewczyny :) Poczytałam troszkę forum wasze i niestety muszę powiedzieć, że dziewczyny na które się tu nieprzychylnie wypowiadały na temat diety Allevo mają rację. Prosze o nie denerwujcie się. Poprostu kilka osób chce wam przekazać to co same się już zdążyły dowiedzieć, czy przeżyć. Uważam, że owszem Allevo pomoże wam schudnąć - nie mówię, że nie, ale.... co potem.... po zakończeniu kuracji wrócicie do normalnego jedzenia, które jest niestety bardziej kaloryczne niż Allevo i waga odbije!!! Dlatego myślę, ze można by zrobić tak jak tu niektóre dziewczyny piszą... traktować allevo jako wstęp do zbilansowania żywienia. Trzebaby nauczyć się przeliczać kalorie... i nie tylko umieć wyczytać w składzie substancje dla nas złe... które nie powodują spadku wagi ...a wręcz jej wzrost. Ps. Pewna dziewczyna tu pisała, że nie ma czasu na przygotowywanie sobie posiłków - i że z torebki lepiej bo szybciej... Dziewczyno, musisz znaleźć sposób na to żeby jeść normalne posiłki... inaczej za jakiś czas znów będziesz musiała skorzystać z diety i wybulić kolejne złotówki tak ciężko zarobione. Musisz zmienić nawyki żywieniowe, aby na stałe twoja wymożona waga (którą osiągniesz) została z tobą. Życzę powodzenia w kuracji i potem przy przejściu na normalny zbilansowany tryb życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarla
Cześć Dziewczyny ! Dziś mój 3 dzień z allevo. Mam do schudnięcia 7 kilo. Na razie ciągle męczą mnie jeszcze ble głowy, jak jestem b. głodna jem batonik allevo,daje trochę siły. Mam dośc czytania koleżanek które mówią że to sama chemia i że jak po tym przejdzie się na zwykłe jedzenie to potem się przytyje. Czy Wy naprawdę macie inne dziewczyny za kretynki? Przecież wszyscy to wiemy. Tak to jest chemia, mój brzuch moja sprawa. Że przytyje jak wrócę do normalnego jedzienia? Tak wiem, dlatego nie można od razu wrócić do normalnego jedzenia tylko zwiększać po mału rację kaloryczne i mieszać mimo wszystko z posiłkami z Allevo. Obojętnie czy stosowalo się Herbalife, same warzywne diety, dietę Ducana zawsze jest xŹle kiedy się od razu przejdzie na zwykła dietę. Niestety niedawno się przeprowadziam i nie kupiłam jeszcze wagi , w poniedziałek przed dietą wieczorem ważyłam prawie 65 kilo, moją normalną wagą było ok 58-59 kilo. Chcę schudnąć i dobrze że stworzy lo się forum które na ten temat mówi, taka mała grupa wsparcia :) jak tam wasze wyniki? Ja po 3 dniu widzę że na razie zmniejszył się biust bo widze to po staniku. Obwód w talii chyba też ale niestety na razie nie wiem ile waże,trzeba iść kupić wagę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarla
Pytała Akinnia kto jest od 02.04 no ja :) Także jestem z Tobą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k8tie23
Sarla- swiete słowa!!!!! :D tyle w tym temacie ;) jutro koniec allevo - schudlam 4kg (malo ale byly swieta) ;/ bede pila A na kolacje :) no i wiadomo ze nie wroce do dawnego jedzeinia, mam diete od dietetyka 1100 kcal wiec od sob start:))) allevo bylo tylko do motywacji jak juz pisalam wiele razy do niektorych tu pan ktore tylko krytykuja! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k8tie23, sweet_latte, sarla, jestem z Wami, ja zaczynam jutro, bo dopiero dzis dostałam paczke. Bede pisac co i jak, ale sie nie poddam:) Czyli zupki zalewac cieplejsza woda, a koktajle lepiej smakuja z zimną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k8tie23
zupki b.ciepla woda :) a koktajle musza byc zimne bo inaczej shaker wybucha ;d hehe ja osobiscie nie lubie pic zimnych drinków zimą no ale coz :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleks-one - witaj! Znalazłam sposób na grudki. Mieszkam (mocno trzęsę) w słoiku, albo butelce po soczku :) Porowa wygrała ze mną wojnę.., nie będę jej jadła, bo i tak wylewam i omijam posiłek... Zjem co mam i dokupię brokułowej... Ja koktajle mieszam z zimną wodą niegazowaną, a zupę gorącą, kilkanaście sekund po zagotowaniu... Dzisiaj byłam głodna, ale dlatego, że tej porowej nie zjadłam nawet połowy. I osłabienie też się pojawiło chwilowe. Czekam na koniec torebek i przejdę na 1000 - 1200 kacl (od dietetyka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×