Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mikka 1985

dieta allevo

Polecane posty

Gość Eallevo
BlackMagic- kiedy chce się schudnąć, nie powinno się jesc marchewki gotowanej ani ziemniaków, Przeszkadzają w spadku wagi. Tak samo wykluczyć należy z diety gruszki, winogrona, banany,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackMAGICwoman
Eallevo, różne są na ten temat teorie, ale ostatnio najczęściej spotykam tę: http://polki.pl/dieta_dietyodchudzajace_artykul,10019453.html?print=1 Co do bananów i winogron to się zgadzam. Poza tym, jem jednego, dwa ziemniaki i łyżkę marchewki. Taka ilość raczej mnie nie utuczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drosetka
rzew78 ja piję kotajle z mlekiem 0,5% i waga leci w dół. Ostatnio sie wam skarżyłam ze staneła i stała długo w miejscu a teraz ruszyła z kopyta i codziennie prawie 0,5kg mniej:D juz mam 66,9 docelowo chcę zrzucic do 64 , może to nie będzie waga z czasów przedciążowych i młodzieńczych ale i tak będzie efekt WOW! przynajmniej dla mnie samej;) hehe śmieję sie ze jak tak dalej pójdzie to sukienka którą kupiłam na komunię syna będzie na mnie wisieć:D ale dziś zaczełam ostatnią paczuszke allevo wiec na mojej diecie mieszanej starczy mi na dwa dni jeszcze a póżniej samo normalne jedzenie. Powiem wam ze przywykłam i jest to dla mnie wygodne, jak nie mam czasu na przygotowywanie posiłków, nawet jak gdzieś jadę to w domu mieszam sobie koktajl i biore na drogę w shakerze. A teraz trzeba będzie bardziej kombinować żeby uniknać w dalszym ciągu jedzenia pieczywa, bo najprościej kanapkę zrobic, jak głód dopadnie. Ale nie chcę kupować wiecej bo z kaską teraz przed komunią ciężko, samo opłacenie lokalu ile kosztuje a gdzie reszta......ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość italeenka
Hej dziewczyny, ja po 5 dniach allevo i braku zadowolajacych wynikow (pisalam wam ze zamiast chudnac, to tylam), przerzucilam sie na diete South Beach. Balam sie ze bede dalej tyc bo w koncu wprowadzilam "normalne" jedzenie, ale...waga po malu spada! przy wyjsciu z allevo polecam ta diete :) trzymajcie sie dzielnie! Na pewno dacie rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy na tej diecie jecie tylko produkty z diety? czy jeszcze coś innego oprócz tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Zakończyłam diete z marnym skutkiem. Niestety przy ciężkiej pracy fizycznej nie da rady jeść 600 kalorii dziennie. Niemniej po 5 dniach mam mniejszy brzuch i 2 kg mniej. Przyszła wiosna czas na rower i rolki. Powodzenia Koleżanki. Życzę dużo utraconych kilogramów. BUŹKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzawa78
hejka kobitki nio ja w ciagu jednego dnia zgubilam gdzies kilogram heee byle tak dalej czasami w pracy sie zapominam by wypic w pore koktajl spoko teraz czas na zupke a tak po za tym jak wy to robicie ze zdazacie zaliczyc 5 posilkow allevo ja o 18 zaliczam 4 nie chce przesadzic mam fizyczna prace o godzin gonitwy do tego do pracy maszeruje 1.5 kilometra i spowrotem tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka332
Witajcie!U mnie dzis rano 61.6,spada powoli,a i cm leca.Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackMAGICwoman
Haj:) U mnie na chwilę się zatrzymało i znów ruszyło. Dziś 58,1 :)) Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackMAGICwoman
AnkaK18 - przez pierwszy tydzień jadłam tylko Allevo. Teraz już jem jeden "normalny" posiłek dziennie i reszta Allevo. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhy...
Ja już drugi tydzień na koktajlach i zupkach, ale po wypróbowaniu Allevo przerzuciłam się na Dieta Light bo po prostu jest smaczniejsza. Nie stosuję tej diety restrykcyjnie bo chyba bym nie dała rady. Wypijam 3 koktajle w robocie a w domu zjadam około 17.30 obiad składający się najczęsciej z mięsa drobiowego i sałatki. Przestałam jeść pieczywo, makaron i ziemniaki. Na diecie podjadam jabłka, ananasy i wypiłam kilka kieliszków wina oraz codziennie obowiązkowo kawa z mlekiem - więc jak widać dogadzam sobie jak mogę. No i teraz zagwostka... straciłam 2 kg, ale czy to dzięki tym zupkom czy może po prostu dzięki temu że wywaliłam węglowodany z mojego menu? Bądź mądry i pisz wiersze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghgmjjjnk
Jesli odstawisz diete light ,to bedziesz lepiej chudnac . Zamiast tego jedz troche mieska ,jaj i ryby i odrobina tluszczu do kazdego posilku dla uczucia sytosci na dluzej , nie przejadaj sie bialkiem . Poczytaj sobie na opakowaniu Allevo czy diety Light ile tam jest weglowodanow , wychodzi ponad 100 g na dobe jak nie 120 g na dobe nawet . Ja tylam po Allevo mimo ze chodzilam glodna i zla , wiec rzucilam to w diably i wrocilam do niskoweglowodanowki ( wysokotlusczowej ) . Nie chodze glodna a waga znow spada .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghgmjjjnk
Jedz tak jak napisalam i kup sobie witaminy i mikroelementy , a takze magnez , omega 3 . Po co placic grube pieniadze za " drogie " witaminy w saszetkach plus troche bialka mlecznego i cukru .Taniej wyjdzie bialko z miesa i jajek plus suplementy .I obejdzie sie bez tego zbednego cukru , ktory musza dosypac od tych saszetek zeby zwiekszyc kalorycznosc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhy...
No tak mam zamiar zrobić, na tej diecie w saszetkach to się nie da przecież za długo. Zdecydowałam się na te koktajle bo nie byłam w stanie robić sobie do pracy 4 posiłków (brak czasu, lenistwo etc.). Saszetki są wygodne, wrzucasz do shakera i masz posiłek - i tak co 2-3 godziny. Ale picie tych zupek nauczyło mnie pewnej regularności i zwracania uwagi na to co jem i ile to ma kalorii. Poza tym dotąd zjadałam 2 posiłki dziennie - śniadanie w robocie (byle co - najczęściej kanapki) a potem po pracy ogromny obiad (najlepiej makaron). Regularność i kontrola kalorii dało efekty - schudłam. Do tej pory nie wierzyłam że w ogóle jest możliwe zrzucenie kilku kilogramów. Teraz wiem że jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghgmjjjnk
Powiem Ci ze tez mam problem , bo pracuje popoludniami i obiad przypada w pracy , a wlasciwie to oboadokolacja . Ale jedzenie regularne to mit . Mozesz spokojnie jesc 2 razy dziennie tak jak jadlas tyle ze nie kanapki i nie makaron, ale jesli bedziesz na diecie LCHF czy Atkinsa , to jesli zjesz do syta sniadanie np jajecznica na duzej ilosci masla , to spokojnie dotrwasz do obiadu ( jesli nie mozesz przegryzc jakies kabanosy na lunch) . Potem syty obiad w domu bez makaronu oczywiscie ale mozesz sobie zrobic pure z kalafiora z maslem i smietana ( duzo lepsze niz ziemniaki ) , alebo poprostu mieso i warzywa plus jakis sos na bazie masla i smietany ( bez maki ) . Im czlowiek je rzadziej tym lepiej bo organizm moze wtedy czerpac z zapasow , a jak je co chwile ( co 3 godziny ) to nie musi sie wysilac bo ma gotowy posilek . No chyba ze lubisz jesc po troszke i ciagle chodzic glodna . Ja musze zjesc do syta , a co 3 godziny do syta ,to raczej sie nie schudnie hehe . Wiec wole jesc rzadziej i do syta i zapomniec ze sie wogole odchudzac bo nie lubie ciagle myslec o jedzeniu . W kazdym razie poczytaj o tym ze wcale nie trzeba jesc 5ani 6 posilkow dziennie , to wymysl ostatnich czasow (po warunkiem ze ktos nie jest niejadkiem i zje do syta i zapewni organizmowi przynajmniej te minimum zapotrzebowania na bialko ,tluszcz i witaminy ) .Przemiana materi spowalnia sie dopiero po 60 godzinach glodowki , tak wiec spokojnie , nie katuj sie malymi a czestymi posilkami tylko dlatego ze tak " trzeba " . Jedz do syta i tylko wtedy gdy odczuwasz glod . Powodzenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackMAGICwoman
Witajcie, dziś znów trochę mniej na wadze - 57,9 :)) To zdecydowanie motywuje. Dalej kontynuuję "po swojemu" czyli włączyłam te produkty, które lubię, ale w bardzo małej ilości - makaron razowy z kilkoma kawałkami kurczaka ze szpinakiem czy kotlety ziemniaczane (ugotować dużego ziemniaka, rozgnieść, dodać przyprawy jakie kto lubi, jajko, mąkę razową. Uformować kotlety, posmarować je białkiem i zapiekać przez ok 15 min w 180st. Jeść z cebulką, ogórkiem kiszonym lub dowolną surówką. Nie więcej niż 3 na porcję.) Jestem na Allevo już równo drugi tydzień i widzę, że sporo zmieniło się nie tylko na wadze, ale i w moim myśleniu - uważam na to co jem, na ilości i odstępy czasu, na to, żeby w posiłku znalazło się wszystko co ważne. A koktajle i batony smakują mi znacznie bardziej niż na początku. Miłego weekendu Dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackMAGICwoman
Witajcie, dziś znów trochę mniej na wadze - 57,9 :)) To zdecydowanie motywuje. Dalej kontynuuję "po swojemu" czyli włączyłam te produkty, które lubię, ale w bardzo małej ilości - makaron razowy z kilkoma kawałkami kurczaka ze szpinakiem czy kotlety ziemniaczane (ugotować dużego ziemniaka, rozgnieść, dodać przyprawy jakie kto lubi, jajko, mąkę razową. Uformować kotlety, posmarować je białkiem i zapiekać przez ok 15 min w 180st. Jeść z cebulką, ogórkiem kiszonym lub dowolną surówką. Nie więcej niż 3 na porcję.) Jestem na Allevo już równo drugi tydzień i widzę, że sporo zmieniło się nie tylko na wadze, ale i w moim myśleniu - uważam na to co jem, na ilości i odstępy czasu, na to, żeby w posiłku znalazło się wszystko co ważne. A koktajle i batony smakują mi znacznie bardziej niż na początku. Miłego weekendu Dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzawa78
witajcie jak wam mija wekendzik z allevo? moja kuracja zaczela sie w poniedzialek z waga startowa 77.80 we wtorek 76.8 czwartek 76 od tamtej pory nie stawalam na wadze poczekam do jutra hiii ciekawa jestem efektow jedno mnie martwi mam problemy z wyproznianiem lykalam xenne extra alax i marne efekty wczoraj zaliczylam zaledwie 3 torebki allevo bo nie bylo kiedy w pracy na jedzonko ale ok czuje sie super pozdrawiam i milego wekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackMAGICwoman
Hej Dziewczyny, u mnie znowu chwilowy zastój. @rzawa78, a jak u Ciebie? Ważylaś się? Pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackMAGICwoman
P.S. koktaJL CHOCO i jagodowy są przepyszne z mlekiem 0,0% ! Bez porównania do tego, co wychodzi z wodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drabineczka
Dla mnie dieta Allevo jest przepyszna ;) Zarówno zupy i wszystkie koktajle, więc strasznie się dziwię jak piszecie o tym jakie shake'i są niedobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzawa78
witam ponownie blackmagic women hee wazylam sie w niedziele 73.70 czyli w rowny tydzien zgubilam4.10 kg byle tak dalej nie wiem jak wam ale mi zupa porowa bardzo smakuje bazyliowa juz mniej co do koktajli faktycznie na mleku 0 sa super bez porownania nie wiem jak wy ale ja po zupie w pracy o 8 nie mam ochoty na nic do 15 tak mnie zasyca a co tam u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka799999999999
Witajcie dziewczyny:) jestem tu nowa, na 5 posilkach allevo zyje od poniedzialku, nie mam wagi w domu, jutro dopiero kupie, ale waze gdzies okolo 76 kg przy wzroscie 170 cm, zupki pyszne, koktajle pupelnie mi nie smakuja. jak wasze postepy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina8i8
Ja właśnie rozpoczynam 3 dzień diety Allevo i piję koktajl. Pierwszego dnia schudłam 1,5 kg i -1 cm w pasie. Drugiego dnia -0,5 kg i 0,5 cm. Wyliczyłam, że powinnam tracić około 140g czystego tłuszczu z organizmu dziennie (niedobór kalorii pomiędzy spalanymi a tymi co spożywam / 9 * 80%, ponieważ 20% w tkance tłuszczowej to woda i inne elementy), reszta to woda, której wcześniej w żaden sposób nie mogłam się pozbyć z organizmu i strasznie byłam opuchnięta. Efekty motywują do jedzenia tych niezbyt smacznych proszków. Najgorszy dla mnie jest shake truskawkowo-jagodowy. Ten czekoladowy znośny, a zupa ziemniaczano-porowa nawet mi smakuje. Pozdrawiam i trzymam kciuki za Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackMAGICwoman
Hej! U mnie w dalszym ciągu bez zmian, 57,9. Konsekwentnie trzymam się postanowień i czekam na dalsze postępy. Na dzień dzisiejszy mieszam posiłki Allevo z normalnymi, np. śniadanie Allevo, obiad normalny i później znowu Allevo. W zależności od chęci. Pilnuję tylko żeby posilki były nieduże i zbilansowane. Wczoraj zrobiłam pyszny domowy obiadek - mizeria z jogurtem, jeden ziemniak z wody z koperkiem pokrojony na mniejsze kawałki i kurczaj gotowany w sosie z pomidorów, z pieczarkami, cebulą i groszkiem... Dzięki temu, że sobie nie odmawiam normalnego jedzenia, jestem w stanie wytrzymać na diecie. Odnośnie koktajli - jeszcze raz polecam robienie ich na mleku o%, pyszne wychodzą! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lesiula
Ja dziś juz ostatni dzien w fazie startowej :) jak narazie na wadze -5kg. Przez dwa pierwsze dni ubywało po 1kg a teraz po 200/ 300 gram ale myśle ze to dobrze :). No to teraz 3 allevo i 2 wymarzone posiłki. Juppi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia5005
hej dziewczyny. Napiszcie ile to kosztuje. Czy opłaca sie kupic zestaw mix 2 koktajle i zupka po sześć saszetek czy osobno opakowania po 5 saszetek. Ile wynosi koszt na 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia5005
hej hej halooo!!!! jest tu kto??? zamówiłam...... przyjdzie....zaczynam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katetweentyfive
Zaczęłam od poniedziałku, czyli 6 dni za mną. Dzisiaj pierwszy raz się wazylam i 1kg mniej-mało:( w obwodach po ok 0,5cm. Nie ma rewelacji ale może w kolejnych dniach coś się ruszy. Dodam że mam niewiele do zrzucenia. Może dlatego nie ma spektakularnego efektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werki
Polecam w super pharm promocje 29.99 za dwa opakowania 2 zupki,4shake w każdym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×