Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mikka 1985

dieta allevo

Polecane posty

AKinnia - mam 169cm wzrostu, mam nadzieję, że wręcz przeciwnie, nadal będę spadały a nie wracały... shira222222 - z allegro czasami tak okropnie bywa, że sprzedawcy wystawiają coś czego sami nie mają.... blackMAGICwoman - co do grudek, to nie mam możliwości w pracy tak robić z sitkiem :) ale również mieszam najpierw z małą ilością wody i później po rozmieszaniu dolewam resztę. Kupiłaś już wagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drosetka
hej dzieki dziewczyny za powitanie:) sweet late- masz racje z tymi batonami, powiem ci ze lepiej sie czuje psychicznie przede wszystkim jak nie jem słodyczy. Tylko czasami od wielkiego dzwonu pozwalam sobie na małe conieco, np z okazji świat zjadłam kawałek makowca. Dzis zjadłam shaka czekoladowego na rano, o 12 zupę porowo ziemniaczaną, o 15 resztkę leczo , o 18 udko z kurczaka( skóre sciągnełam) z duuużą iloscia sałaty lodowej z rzodkiewką. Czuje sie nażarta:D wiecej nic nie jem. Akinnia dam ci znac póżniej co z tymi batonami, bo zapomniałam o moim bracie, też jest na tej diecie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drosetka
a mam takie pytanie do was takie troche śmierdzace;) jak wam idzie wypróznianie na tej diecie i czy nie macie wzdec i brzucha jak balon??bo ja właśnie mam dzis taki brzuchol...tylko już nie wiem czy to może nie z mojego jedzenia, bo wiecie ja mieszam allevo z własnym.I rano tez nie byłam na duzej stronie. Zreszta zaparcia i wzdecia to mój odwieczny problem, u mnie im więcej błonnika w diecie tym gorzej, serio... tym wieszy korek mi się robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfhjhlk
Zaparcia na tej diecie to normalka ,dlatego trzeba pic duzo wody przy dietach z proszku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drosetka - ja średnio co 2 dni mam wypróżniania... Ale nie ukrywajmy, nawet przy dużej ilości wody, chyba normalnych wypróżnień nie będzie..., bo niby z czego? :) U mnie ostatnio waga z dnia na dzień jest dziwna, jeden dzień stoi, drugi spada 0,4kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k8tie23
tragedia;/ przytylam 400 g ;/;/ czemu??? nie jadam kolacji, kupilam blonni Slim i zjadam 2xdziennie, chociaz przyznam szczerze ze zaparcia straszne po tym allevo ;/;/;/ stosuje sie do diety 1000kcal (w sumie nawet mniej zjadam ;/) fuck! czyzby ososby ktore byly przeciwne allevo mialy racje??? :( serio, jestem zrozpaczona ;/;/ heh co radzicie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k8tie dodawaj otręby do jogurtu albo koktajlu. obojętnie jakich. ale żeby było tego przynajmniej 3 łyżki stołowe. To samo zdrowie dla jelita. A i pomagają wchłaniać niepotrzebny tłuszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k8tie23
dzieki, sprobuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k8tie23 - na stornie allevo czytałam, że normalne jest 1kg więcej po zakończeniu, ale na dietalight znowu, że ok 2kg może przybyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackMAGICwoman
Cześć Dziewczyny, kupiłam wagę i wreszcie się zważyłam. Jest więcej niż przypuszczałam :( 60,7 kg przy wzroście 159cm moja waga docelowa 49kg, albo chociaż 50. Masakra, ciekawe, jak będzie jutro. Odnośnie wypróżniania, nie mam problemu, ale to pewnie dlatego, że jem też te batony. @k8tie23 a może jesteś przed okresem i dlatego waga tak podskoczyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k8tie23
ehhh nie wlasnie nie przed okresem ;/ nie wiem czemu, tak sie dzieje ;/ jutro sie zwaze i zobaczymy.... :( tak btw nie chodzi tu o te pare gram, tylko o to ze boje sie ze strace motywacje ;/;/ podobno nie powinno sie codziennie wazyc, ale ja nie umiem inaczej ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie! U mnie też jest tak, nie ma co panikować! Jednego dnia 70,9kg, a drugiego 71,3kg, a trzeciego 70,5kg pewnie będzie! Tak miałam i wcześniej, trochę więcej niż dnia poprzedniego, ale następnego dnia wracało wszystko do normy! (nie wiem czy sensownie napisałam..) Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość italeenka
Czyli skoki wagi to normalne? bo ja sie dzis zalamalam jak 1kg do przodu... zaraz zabraknie mi motywacji :( macie jakie sposoby jak sobie z tym radzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
italeenka - ciężko mi powiedzieć czy normalne, ale ja tak mam, biorę na logikę, skoro jem mniej kacl niż spalam, to powinna spadać waga i nie poddaję się. Czekam z niecierpliwością aż osiągnę I cel, oj wtedy mam nadzieję jeszcze bardziej się zmotywować... Będzie to półmetek... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korzystam z dzienniczka (wykresu) na stronie producenta. Jak teraz patrzę na wykres wagi od 02.04, to dwa razy miałam takie skoki, niewielkie bo o 0,1kg, ale powtarzają się od 4 dni, regularnie, raz skok, raz mniej, i tak znowu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość italeenka
Zobacze co powie waga jutro :( wierze ze ta dieta mi pomoze ale zaczynam sie bac ze sie rozczaruje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie koniecznie wierzę w A-vo, ale wierzę w mniejsze przyjmowanie kacl, a jeśli A-vo mi w tym pomaga i na dodatek nie czuję głodu, to jestem zadowolona. Dzisiaj waga mnie o 200g, niż wczoraj, po 1 tygodniu fazy wstępnej, gdzie skok był 3,5kg, teraz idzie wooolno, no ale idzie i to najważniejsze... Miłego czwartku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfhjhlk
Tez przytylam na alevo i odstawilam to w diably po tygodniu . A stalo sie tak dlatego ze wczesniej bylam na diecie niskoweglowodanowej ,a Alevo niby ma malo kalori ale duzo cukru ( weglowodanow) bo te 5 porcji to o ile dobrze pamietam wychodzi jakies 120 g a napewno powyzej 100g weglowodanow na dobe .Dlatego osoby ktore sie przerzucily z Dukana na Allevo moga mimowszystko nie chudnac a nawet przytyc . Pozatym to glupia dieta bo nie dojsc ze nie daje uczucia sytosci ( to jeszcze mozna przebrnac ) to wzmaga glod . Jak to sie dzieje ? Poprostu podnosi sie poziom cukru a co zatym idzie insuliny i za chwile cukier gwaltownie spada i szybko robimy sie glodni .Jesli kiedys wyprodukuja Allevo lub inna diete w proszku ale niskoweglowodanowa to moze sie jeszcze skusze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gfhjhlk - ja akurat mam uczucie sytości od drugiego dnia, takie, że mogłabym cały dzień nic nie jeść przez pół dnia.... Mam stałe pory jedzenia i dlatego się tego trzymam, a nie tego, że robię się głodna. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodziło mi o to, że każdego dnia mogłabym nic nie jeść przez pół dnia i nie rzucić się później na jedzenie... Mi jeść się po prostu nie chce, nawet nie kusi mnie żeby podjadać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackMAGICwoman
U mnie dziś jest o 400g w dół, a jestem już po śniadaniu. Zawsze to coś. 6 dzień na Allevo... waga obecna: 60,3 waga docelowa: 50kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k8tie23
dziewczyny jest dobrze, te 400g co przybralam dzis zginely plus dodatkowe 400 :D supperr duzo blonnika zjadlam wczoraj i pomoglo hehe :)))) ale powiem wam szczerze ze jak widze allevo to mnie cofa ;p ;/ wiec nawet na kolacje nie pije, tylko zjadam blonnik (kisiel blonnislim) i wypilam 0,5l czerwonej herbaty :)) oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k8tie23 - a widzisz?! nie było co się przejmować! U mnie waga baaardzo pomału do dołu..., czekam na okres... Czy w związku z A-vo miałyście zaburzenia miesiączkowania? Ja powinnam dostać @ dzisiaj albo jutro... Zastanawiam się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość italeenka
A u mnie waga nie spada, nie stoi a rosnie... wiem, ze dopiero 4 dzien na allevo ale moze w moim przypadku to bez sensu zebym ja dalej stosowala ? konczy mi sie zestaw, nie wiem czy kupic na nastepne 5 dni- jak myslicie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
italeenka - ja namawiać nie będę, ale jeśli nie podjadasz, to dziwne aby waga nie spadała... Ja mam różnie, teraz mało spada..., bardzo..., ale do 2tyg. dociągnę... A później będę w fazie 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k8tie23
co do okresu to powiem wam ze mi sie poprzestawialo, tzn mialam dluzej i bolal mnie brzuch heh a juz rok prawie miala krotszy okres i nie bolesny (po ciazy) nie wiem czy to wina allevo ale tak sie zlozylo ;/ co do przybierania na wadze z allevo to nie wiem co Ci poradzic, bo nie mialam tak naszczescie ;/ tylko spadłam4,7kg ehh moze to nie dla ciebie, moze nie odpowiada to twojemu oorganizmowi heh ;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość italeenka
No wlasnie nie podjadam, jem regularnie, pije duzo wody i wykonuje 15 minut dziennie cwiczen :( dzieki za wsparcie, sama nie rozumiem czemu nie moge schudnac...musze przemyslec czy dalej w to brnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k8tie23
a ile masz nadwagi? bo ja np mam duuzzzo do zgubienia, i podobno takie osoby jak ja szybciej zrzucaja, moze poprostu nie masz zbyt duzej nadwagi i organizm sie broni? sama nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość italeenka
Mam 161 cm i waze 63 kg. Lekarze kaza mi schudnac do 57 bo taka jest prawidlowa i optymalna waga dla mnie. Faktycznie nie mam jakos specjalnie duzo do schudniecia. Po pierwszy dniu waga spadla o 1 kg myslalam ze zwariuje ze radosci,a dzisiaj waga pokazuje o kolejny kg wiecej- czyli schudlam 1kg przytylam 2 kg :( Mimo to uwazam ze Allevo pomaga schudnac i moze dac pozytywna motywacje. Poprostu czasem zdarza sie taki wyjateczek jak ja, ktory potwierdza regule ... dziekuje za wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×