Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mikka 1985

dieta allevo

Polecane posty

Gość Eallevo
Swoje BMI można obliczyc na stronce A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eallevo
Jak zmierzyć obwód talii: Aby zmierzyć prawidłowo obwód talii, należy najpierw wiedzieć, gdzie on się znajduje. Obwód talii powinien znajdować się bezpośrednio nad brzuchem, poniżej linii żeber. Aby dokonać prawidłowego pomiaru, stań po prostu przed lustrem i owiń się taśmą krawiecką (centymetrem) w punkcie poniżej zbiegu linii żeber i kości biodrowej. Talia w cm Ryzyko komplikacji zdrowotnych Mężczyzna powyżej 94 cm = zwiększone ryzyko powyżej 102 cm = znacznie zwiększone ryzyko Kobieta powyżej 80 cm = zwiększone ryzyko powyżej 88 cm = znacznie zwiększone ryzyko Ja niestety mam fgiurę jabłka- obwód w talii- 8 cm. Koszmar. Przy 52 kg- mam 72 cm. Dążę więc do tego, by powrocić do efektu z czerwca 2012.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eallevo
84 w talii!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eallevo - fajnie, że znalazłaś odpowiedzi:) ja w I fazie jem tylko torebki, nie jem batoników, chyba później również na nie się nie skuszę, bo chcę odstawić słodycze i jeść tylko okazjonalnie.. We wtorek rano zważę się i napiszę jak poszło mi po tygodniu bez podjadania... Spodnie mam naprawdę luźne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eallevo
Hej , te batoniki mają 200 kcal. Mogą w II fazie zastąpic np podwieczorek. Nie nalezy traktowac ich jako słodyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eallevo - jasne, że jako posiłek a nie słodycze. Ale znam siebie na tyle, że wiem, że muszę zmienić wszystkie nawyki. Jak mój mózg słyszy batonik, to podświadomie myśli - coś słodkiego! Dlatego postaram się wystrzegać ich, bo wiem, że jak zacznę je jeść mogę stracić kontrolę:) Jak uzależniona osoba, wyeliminować całkowicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eallevo
Hej dziewczyny. Za mną 4 dni z samymi torebkami Allevo. Dziś rano 57 kg na wadze! W przybliżeniu 2 kg mniej. Jestem bardzo zadowolona. Nie chodze głodna a chudnę szybko, Do konca kwietnia powinnam mieć oczekiwaną wagę- 52 kg. Pozdrawiam wszystkie allevoliczki. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eallevo - GRATULUJE!!! Niestety mi później waga spada wolniej z dnia na dzień, wczoraj nawet pokazało mnie więcej niż dnia poprzedniego.. A dzisiaj już 71,2kg... Fajnie.. :) Ja głodu też nie czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylek868
Mi też coś słabo spada waga już tracę nadzieję i wczoraj miałam chwilę słabości i zjadłam kawałek kartoflaka:( i nie wiem co z mojej diety bedzie po 5 dniach weszłam na wagę i tylko 1,5 kg mnie.A jak czytam,że chudniecie po 4 kg to mnie szlak trafia,bo ja tak nie chudnę jak wy.Dziś jest 8 dzień wejdę na wagę i zobaczę czy coś spadło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jestem trzeci dzień na diecie allevo. Ruszyłam z wagą 62.5 a chcę osiągnąć 55kg. Trzymajcie kciuki. życzę powodzenia wszystkim odchudzjącym się. A teraz pora na zupkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AKinnia
Cześć dziewczyny- ja po 6 dniach prawie 2 kg. mniej! Jest dobrze, zaczęłam wprawdzie na tej holenderskiej ale od trzech dni wprowadziłam zamiennie i allevo i dietę light- saszetki zostały mi z poprzedniego roku trzeba je więc zużyć! nie daję rady na samych zupkach i koktajlach więc tak kombinuję żeby dziennie nie przekroczyć tych 600 kcal, np dzielę batona na pół i mam z niego dwa posiłki, albo zjadam 3 zupki, bulion z holenderskiej który ma 19 kcal a na kolację sos grzybowy też z holenderskiej- ten ma ponad 200 kcal- ale kluchy pychotka!!!! Trzymajcie się mocno i dużo pijcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackMAGICwoman
@elwirav kupiłam tutaj: http://allegro.pl/allevo-mix-pack-zupa-shake-koktajl-6-torebek-i3153434775.html Mix za 17, 80 a baton po 4,99. Wychodzi całkiem przystępnie. Ja dzisiaj mam swój 4 dzień na Allevo. Mam już swoje ulubione smaki - np. batonik jagodowy mogłabym wcinać bez ograniczeń, a czekoladowy to droga przez mękę. Na kanale Allevo na YouTube znalazłam propozycje łączenia smaków. I tak, np. dzisiaj z zupy porowej zamierzam zrobić pomidorową. Trzeba wlać 100ml. soku pomidorowego, wymieszać i podgrzać. Na te grudki znalazłam taki sposób, że proszek wsypuję partiami do wody i od razu energicznie mieszam, a na koniec przecedzam wszystko przez drobne sitko i jeszcze rozcieram łyżką. Efekt jest taki, że posiłki wychodzą jedwabiste i rzeczywiście "smoothie" ;) Trochę jestem słaba. Organizm chyba nie pojmuje co się dzieje. Na normalne jedzenie patrzę jak głodne dziecko z Etiopii... Chłopak mnie dodatkowo motywuje, mówiąc że mu imponuję więc mam w nim wsparcie. Nadal nie kupiłam wagi, ale po ubraniu i rozmiarach brzucha widzę, że coś już spadło. Obstawiam, że to ok 2 kg. Pozdrawiam Was i trzymam kciuki za Allevianki! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackMAGICwoman
odnośnie batoników jeszcze - ja jem, ale tylko w porze posiłku, jak jestem poza domem i nie mam jak przygotować zupki. Też pilnuję, żeby nie przekroczyć za mocno 600kcal. Jeszcze 10 dni na tej fazie i będzie można zjeść coś normalnego :)) + siłownia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, mam tylko chwilke, ale napisze jak u mnie. Pierwszy dzien - nie wiedziałam co z soba zrobic- z przyzwyczajenia chciala mi sie cos jest, choc nie bylam wcale glodna, drugi, trzeci i dzis czwarty jest ok, nie czuje glodu, nie czuje sie zmeczona, wrecz pelna energii:) Zupki mi nie smakuja, za to shake czekoladowy i koktajl trusk-jagodowy... mmmm pycha:) Jak macie chwilke to przeczytajcie sobie http://zasadyzywienia.pl/dietalight-allevo-cambrigde-diety-z-torebki.html moze nie pochwalaja allevo, ale sa tam tabelki o zwiekszaniu kalorycznosci i wracaniu do diety ok 1500 kcal w kilku fazach. Tez chce tak zrobic, za 10 dni bede wymieniac 1 posilek allevo na posilek niskokaloryczny z diety 1200kcal, i tak przez kilka dni az wymienie wszystkie:) Ufam iż tak ustrzege sie jojo:D Trzymajcie sie i nie poddawajcie:) Jestem z Wami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eallevo
Hej Allevianki. Witam serdecznie chyba już wiosną. Ja proponuję alex, bys weszła na stronkę diety Allevo. Są tam informacje, jak zwiększać posilki i je wymieniać. Można tez obliczyc swoje BMI. Dla tych, które mają je do 25 Faza pierwsza powinna trwac tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eallevo
Hej Allevianki. Witam serdecznie chyba już wiosną. Ja proponuję alex, bys weszła na stronkę diety Allevo. Są tam informacje, jak zwiększać posilki i je wymieniać. Można tez obliczyc swoje BMI. Dla tych, które mają je do 25 Faza pierwsza powinna trwac tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eallevo
Dla tych, które mają je do 25 Faza pierwsza powinna trwac tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eallevo
Dla mnie to pocieszające, bo już mi się ckni do normalnych śniadań, owoców i warzyw. Ja zamówiłam w aptece internetowej produkty Allevo i DietaLigh. Wychodzą w miarę. Promocja na mix- 17, 80- dzis, a batoniki dietalight po 5 zł. Ucina mi posty, więc stąd ta powtarzalność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AKinnia
ja już po kolacji i zaraz lecę na ćwiczenia! będzie ciężko bo słabiutka jestem że hoho, chyba zjem jeszcze z pół batona do usłyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eallevo
Akinnia, w pierwszej fazie niewskazany jest większy wysilek fizyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! U mnie 7 dzień dobiega końca. Oprócz tego, że nie chce mi się jeść zupek w proszku i pić jest dobrze... Piję, bo muszę, nie dlatego, że czuję potrzebę... Nie podjadam, jem tylko te torebki. Nawet nie mam chęci na podjadanie, absolutny brak apetytu..., nawet o torebkach mogłabym zapomnieć i nie czuję... Zapychające są... Domówiłam sobie torebek, by starczyło mi na kolejny cały tydzień i kilkanaście dni po...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackMAGICwoman
Ja się średnio czuję. W kąciku zrobił mi się zajad:/ Chyba przez brak witamin. Mam BMI lekko ponad 24, ale 25 nie przekraczam więc to dobra wiadomość, że nie muszę trwać w tym trybie aż 2 tygodnie. Ogólnie jest mi ciężko, bo uwielbiam jeść, zwłaszcza wieczorem. Jadłam zwykle ogromne, zapychające porcje, dużo majonezu, chleba... Jutro jadę już na 100% kupić wagę, żebym mogła zapisywać efekty. Śpijcie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackMAGICwoman
@sweet_latte podziwiam, masz charakter. Ja ciągle chodzę głodna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eallevo
Hej sweet, dokładnie mam takie same odczucia jak ty. Te z jestem bez apetytu, też nic nie podjadam- pilnuję tylko tych zupek. I marze o środzie, bo po 6 dniach wymienie jeden posilek na zwykły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drosetka
witam, zakupiłam produkty allevo, ale chcę je mieszac z nikokalorycznymi zwykłymi posiłkami, bo na samych torebkach nie dam rady. Chyba nie ma co do tego żadnych przeciwskazań?? dzis zjadłam rano shaka truskawkowego, potem leczo swojej roboty, shaka czekoladowego i batona z zurawiną. Kurcze mam wiele wątpliwosci, bo wyczytałam dopiero po zakupieniu batonów, że nie powinno sie zastepowac z fazie poczatkowej zupek batonami. Poza tym, czuję sie mega syta po tych posilkach, normalnie jak mijają te 3 godziny to nie mam ochoty na nastepny posiłek, bo odbija mi się jeszcze poprzednim. W zwiazku z tym mam też kaca moralnego, czy aby na pewno schudne, a co jeśli przytyję??rozciagne zoładek i przytyję??bo wcześniej przed allevo udało mi się juz zrzucić 3 kg ale jeszcze muszę z jakies 5 kg. Proszę napiszcie co o tym myslicie, rozwiejcie moje wątpliwosci. I czy któras z was stosowała w fazie poczatkowej zamiast jednego posiłku dziennie batonik allevo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drosetka
teraz doczytałam ze też piszecie o tych batonach , ze sie nie powinno, wiec daje spokój z batonami, nawet lepiej, bo jak go dzisiaj jadłam, to prawie w gardle mi utknął, takie miałam wytzuty sumienia ze jem słodkie, w końcu bez słodyczy można życ. Od miesiaca nie jem słodyczy ani nie słodzę niczego, więc daje sobie spokój z tymi batonami. Moze ktos chce odkupic za niższa cenę??mam jeszcze 7 sztuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudejestwredne
Hej dziewczyny! ja zaczynam jutro! moja waga wyjściowa 80 kg. chcę zejść do 60 ale stopniwo. niedługo wakacje, a ja od kiedy tylko pamiętam mam na nie schudnąć! powodzenia wszystkim! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drosetka - witaj! Niestety nie pomogę Ci w temacie zamieniania kilku posiłków. Jednak na zdrowy rozum, mniejsza kaloryczność posiłków powinna spowodować spadek masy ciała.... Batony chyba nie są takie złe, ja już pisałam wcześniej dlaczego ich nie stosuję - chodzi o moją psychikę i zmianę nawyków... Nie wiem czy mi się uda, ale nadal idę w zaparte :) rudejestwredne - witaj serdecznie! Dzisiaj ważenie było... zaczynałam z wagą 74,8kg, po pełnym tygodniu jest 71,3kg, czyli całe 3,5kg mniej. Jeszcze tydzień fazy I, chyba nie uda mi się osiągnąć I Celu na pierwszej fazie. Ważę się codziennie, waga różnie, raz mniejsza, czasami nawet większa... Dlatego ważenie codzienne nie jest każdemu wskazane:) bo może zdemotywować. Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AKinnia
Drosetka- jakie masz smaki tych batonów i w jakiej cenie możesz je sprzedać? jestem zainteresowana ;o) bo ja bez słodkiego ani rusz! byłam wczoraj na ćwiczeniach i jestem mile zaskoczona, że miałam tyle siły- no ale po samej zupie allevo raczej bym nie miała! sweet_latte gratuluje wyniku żeby tylko kg szybko nie wróciły! ile masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shira222222
Hej, a propos batonów, to ja ich nie kupuję, są strasznie drogie, ale mam zawsze w domu takie batoniki z lidla po 59gr, ze śliwką, orzechami, musli czy tam kto chce, każdy ma ok 100kcal i w razie jak mnie naprawdę przypili jem sobie jednego, a co ;) Wkurzona jestem kupiłam w środę po świętach allevo na allegro i jeszcze mi nie wysłali, dziś dzwoniłam i postarają się wysłać jak tylko przyjdzie bo sami czekali na towar ://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×