Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Parent a ta cherbatke to gdzie mozna kupic, w zwyklym sklepie? I czy koniecznie musze ja pic z mlekiem? Nienawidze mleka :-( Imbir mi nie pomaga:-( dobrze sie czuje tylko jak nie jestem glodna ale tez szalu nie ma a musze pracowac przynajmniej do konca wakacji, kurcze chyba sie tu wykoncze jak takie mdlosci bede miala dalej. Spac, spac i jeszcze raz spac!.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny z tym spaniem to ja też tak mam....wczoraj jak wróciłam z pracy wziełam prysznic i położyłam się żeby poczytać ksiązkę... ok 18 usnęłam....budziłam się ze 2 może 3 razy na siku i wstałam dzisiaj o 8 rano...masakra :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jak to jest u Was z nudnościami? Cały dzień czy z przerwami? Bo ja obudziłam się dzisiaj o 5 z jedną myślą 'wymioty', a potem długo spokój i teraz znowu... I dokuczają mi tylko nudności, wymioty na szczęście jeszcze nie. Choć już kilka razy wisiałam na muszli... ale bez efektu. No i dobrze, bo chce wszystkie witaminki zachować dla dzidziusia :) mojekonto trzeba spać, spać i jeszcze raz spać. Musimy duuuużo odpoczywać. Ja dzisiaj miałam wolne w pracy i cały dzień leniuchuje i śpię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbowałam wczoraj zjeść kawałek chleba z czosnkiem i popić mlekiem z miodem. Niestety mój organizm się zbuntował :( ledwo wyrobiłam na zakręcie do łazienki. Więcej nie będę próbować z czosnkiem. Najwyżej zagrzeje sobie mleka z miodem i będę się modlić żeby obyło się tym razem bez "pawia". Na razie płucze gardło wodą z solą. Nie bardzo pomaga na razie bo gardło dalej boli. Temperatura od wczoraj spadła za to przez noc wypociłam się jak mysz. Lekarka stwierdziła wczoraj, że to nie jest angina tylko zapalenie gardła. Na zbicie temperatury kazała wziąć apap i to tylko raz na 6 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
parent ja jestem ze szkocji... neistety nei dolacze do was - wczoraj poprosilam mojego M co by przeczyscil komin :D:D bo wtedy zawsze pobudza mi @ i dostalam dzisiaj... smutno mi ale co tam bede probowac next month... ahh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O ludzie kochani..
co by przeczyścił komin ? Ile Ty masz lat :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ja w okolicy 6-7 tygodnia też miałam straszne mdłości, teraz jest trochę lepiej tylko najbardziej mi przeszkadza ten metaliczny smak w ustach:( Dzisiaj odebrałam wyniki badań i wszystkie w normie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ninkaa u mnie nudnosci dopiero sie zaczynaja.... 8tc... jak tylko pomysle o jedzeniu to az mna trzesie a kiedy jestem glodna to lepiej niech mi sie wszyscy z drogi usuwaja... Agus przykro mi ale masz dobre podejscie. next month ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martituska neistety nie przeszlam tego tak lekko mam dola i chce mi sie plakac bo juz sie nastawilam torszke...no i M mnei dzis wkurza i brzuch boli i wogle nerwowa jak bomba chdze... wiec mam dosc tego dnia i ide juz spac :( teraz tylko mam problem do ktorego dnia cyklu mam sie starac skoro teraz mialam 27 dniowy a poprzednie 25 dniowe... nie wiem chyba dalej do 10 dnia cyklu i odpuszczam bo ja w 12 dniu cyklu powinnam miec owulke albo wogle odpuszcze i bede strzelac az do owulki i dam szanse obydwu plciom i co bedzie to bedzie ot takie moje mysli bo juz kilka miesiecy strzelam na core i nic... dobra ide nie bede siac smutku ciezarnym :D papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszeknieokruszek herbate rooibos kupisz prawie w kazdym sklepie a już na pewno w marketach a na prawdę pomaga sama ledwo żyję a po wypiciu herbatki przechodzi.Nie trzeba jej pic z mlekiem choc jest smaczna ,mozesz dodac cytryny czy miodu a i sama jest dobra:)a najwazniejsze ze pomaga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki betigl :* jutro się w nią zaopatrze bo już nie wiem co mam ze soą zrobić:( żyć mi się nie chce przez te mdłości, chciałabym zwymiotować i wszystko by mi przeszło tak mi się przynajmniej wydaję bo mam cały czas takie uczucie jakby mi coś siedziało na żołądku :( Jutro kupię cherbatkę i wierzę, że chociaż troszeczkę mi ulży. Dobranoc wszystkim:* NICK........Data mies..Cykl.....Termin por...... tydz. ...... miejsc. beybe29........30.04.....26dni.....02.02.2013.....7...... ... .Zielona G. Martituska81. 28.04......29........02.02.2013................Plumouth Inspektor1......30.04.....30........07.02.2013...... .......Tychy/Jastrz. puszeknieokruszek..05.05....31....09.02.2013.....7.........Rzeszów netta2..........04.05......26........11.02.2013 ..............Warszawa Anitka90.......08.05.......28........12.02.2013......... .....Kraków moje konto....17.04.......28....... ??.01.2013................ Radom Bayer Lev.......24.04.......30......28-01-2013.....9...........Nie mcy qociakwawa...12.05.......28........15.02.2013............ .. Warszawa AlicjaAlaAlicja...22.04.....??.......??.01.2013......8... ... Piotrków Tryb. Nowicjuszka2000..15.05..28........18.02.2013....5......By dgoszcz Ninkaa86......11.05......30..........17.02.2013....5..... ..Szczecin goska986......01.05........28.........5.02.2013.....8.... .....Brodnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma za co:) mam nadzieję że c chociasz trosze pomoże bo wiem co przechodzisz.Ja tak mam od rana do wieczora dziś co troszke lepiej po herbacie i migdałach,faktycznie łagodzą mdłości.A może mieszanina wszystkiego na raz pomaga?:)Ja zaopatrzyłam się i w rooibos i w imbirową z miodem i tylko to jestem w stanie pić bo nawet po wodzie mi jest niedobrze. spokojnej nocki życzę NICK........Data mies..Cykl.....Termin por...... tydz. ...... miejsc. beybe29........30.04.....26dni.....02.02.2013.....7...... ... .Zielona G. Martituska81. 28.04......29........02.02.2013................Plumouth Inspektor1......30.04.....30........07.02.2013...... .......Tychy/Jastrz. puszeknieokruszek..05.05....31....09.02.2013.....7....... ..Rzeszów netta2..........04.05......26........11.02.2013 ..............Warszawa Anitka90.......08.05.......28........12.02.2013......... .....Kraków moje konto....17.04.......28....... ??.01.2013................ Radom Bayer Lev.......24.04.......30......28-01-2013.....9...........Nie mcy qociakwawa...12.05.......28........15.02.2013............ .. Warszawa AlicjaAlaAlicja...22.04.....??.......??.01.2013......8... ... Piotrków Tryb. Nowicjuszka2000..15.05..28........18.02.2013....5......By dgoszcz Ninkaa86......11.05......30..........17.02.2013....5..... ..Szczecin goska986......01.05........28.........5.02.2013.....8.... .....Brodnica BetiGl.........11.05........27........??.02.2013....6...........Gliwice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Witam nowe członkinie forum :) Byłam dzisiaj na badaniu kontrolnym. Maluszek rośnie, ma "już 0,7 cm, serduszko pięknie bije- widzieliśmy i słyszeliśmy:) Oby inne problemy się wchłonęły, by miał miejsce się rozwijać a będzie dobrze:) A co do objawów, dopiero 6 tydz. więc jedynie trochę mnie mdli, czasami boli brzuch i oczywiście piersi. Śpiącość mnie nie opuszcza ;) ale... z usypianiem mam różnie.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........Data mies..Cykl.....Termin por...... tydz. ...... miejsc. beybe29........30.04.....26dni.....02.02.2013.....7...... ... .Zielona G. Martituska81. 28.04......29........02.02.2013................Plumouth Inspektor1......30.04.....30........07.02.2013...... .......Tychy/Jastrz. puszeknieokruszek..05.05....31....09.02.2013.....7....... ..Rzeszów netta2..........04.05......26........11.02.2013 ..............Warszawa Anitka90.......08.05.......28........12.02.2013......... .....Kraków moje konto....17.04.......28....... ??.01.2013................ Radom Bayer Lev.......24.04.......30......28-01-2013.....9...........Nie mcy qociakwawa...12.05.......28........15.02.2013............ .. Warszawa AlicjaAlaAlicja...22.04.....??.......??.01.2013......8... ... Piotrków Tryb. Nowicjuszka2000..15.05..28........18.02.2013....5......By dgoszcz Ninkaa86......11.05......30..........17.02.2013....5..... ..Szczecin goska986......01.05........28.........5.02.2013.....8.... .....Brodnica BetiGl.........11.05........27........??.02.2013....6.... .......Gliwice księżniczka...18.05.......26..........22.02.2013...6.........Wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ;) Ja wlasnie pije kawke;) wlasnie pijecie bo ja za nim dowiedzialam sie to pilam bardzo duzo teraz staram sie pic jedna dziennie z duza iloscia mleka .... Dziewczyny mam jeszcze jedna pytanie czy juz mysleliscie nad jakimis balsamami oliwkami do ciala aby jak najmniej pojawilo sie rozstepow wiem ze duzo tu zalezy od genow i czasem smarowania cudami nie pomoze ja w pierwszej ciazy dorobilam sie dos duzo rozstepow na dupie udach piersiach mam nadzeje ze teraz sie nie pojawia ;) Najprawdopodobnie bede uzywac oliwki zwyklej dla dzieci bo wczesniej uzywalam balasamow dla kobiet w ciazy i w sumie za duzo mi nie pomogly a oliwka cieszy sie bardzo dobra opinia ... dopisuje sie do tabeli..... NICK........Data mies..Cykl.....Termin por...... tydz. ...... miejsc. beybe29........30.04.....26dni.....02.02.2013.....7...... ... .Zielona G. Martituska81. 28.04......29........02.02.2013................Plumouth Inspektor1......30.04.....30........07.02.2013...... .......Tychy/Jastrz. puszeknieokruszek..05.05....31....09.02.2013.....7....... ..Rzeszów netta2..........04.05......26........11.02.2013 ..............Warszawa Anitka90.......08.05.......28........12.02.2013......... .....Kraków moje konto....17.04.......28....... ??.01.2013................ Radom Bayer Lev.......24.04.......30......28-01-2013.....9...........Nie mcy qociakwawa...12.05.......28........15.02.2013............ .. Warszawa AlicjaAlaAlicja...22.04.....??.......??.01.2013......8... ... Piotrków Tryb. Nowicjuszka2000..15.05..28........18.02.2013....5......By dgoszcz Ninkaa86......11.05......30..........17.02.2013....5..... ..Szczecin goska986......01.05........28.........5.02.2013.....8.... .....Brodnica BetiGl.........11.05........27........??.02.2013....6.... .......Gliwice księżniczka...18.05.......26..........22.02.2013...6... ......Wrocław wrzesniowa mama...23.05...30...28.02.2013................UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninkaa86 wolę nie eksperymentować. Mąż kupił mi jakiś psikany lek a gardło, który można stosować w ciąży i jest lepiej. Temperatury już nie mam, został tylko ten ból gardła. Mam nadzieję, że pomału przejdzie. Jestem tylko jeszcze trochę osłabiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w pierwszej ciąży też nabawiłam się rozstępów, teraz będę po prostu nawilżać skórę codziennie i chyba kupię jakiś specyfik do biustu i na rozstępy. Kawę też piję tylko raz dziennie, ale po południu, z mężem. A macie jakieś sposoby na bolące i obrzęknięte piersi?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
księżaniczka przedwiośnia, wprawdzie nie znam żadnego specyfiku bna bolące piersi, ale pocieszę cię, że to przechodzi. ja jestem w 9 tygodniu i mnie piersi juz tak nie bola jak wczesniej - lekarz mi to powiedzial sam, że na tym etapie wielkosc juz zostaje bez zmian i już nie powinny być tk bolące.. netta2, pamietaj, żeby duzo odpoczywać, sen lekarstwem na wszystko. Sorki, że doradzilam ci ten czosnek, ale mnie to pomoglo, tylko, ze ja nie mialam wtedy za bardzo jeszcze objawow typu mdlosci, bo to byl sam poczatek ciazy. o herbatce rooibos slyszalam, i czytalam, ale najczesciej w sklepach sa takie z wanilia czy miodem? Nie za bardzo mi to podchodzi. Wolalabym samą, ale jeszcze takiej nie znalazlam w zadnym sklepie... Agus_inv, nic sie nie martw, doskonale znam to uczucie, ja sie podczas rocznych staran tak nakrecalam na ciaze, ze jak sie okazywalo, ze jednak nie zaszlam (mino lekow) to za kazdym razem czulam sie podle... jakby cala nadzieja na zostanie mama odchodzila.. ale potem bralam sie w "garść" i kolejny cykl nakrecania sie :-) testow ciazowych to chyba z milion robialam, wiecej niz na leki, na lekarza, wydawalam na testy;-) polecam test ACON ultra czuly moje konto, spanie, spanie to jest to co lubię:-) u mnie tak samo, moge spac i spac, ale nie odbieram sobie tej przyjemnosci (jak tylko mam okazje do drzemki to to robie). Moja mama nawet twierdzi ze dzieki temu ze cala ciaze przespie bede miala pozniej spokojne dziecko:-) trzymajcie sie mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judka9876
Cześć Dziewczyny:) Dołączam do Was:) jestem w 5 tygodniu ciąży i też mam termin na luty 2013:) Byłam dzisiaj u lekarza, na razie wszystko w porządku (ale tfu tfu żeby nie zapeszyć). I też dzisiaj pojawiły się pierwsze mdłości, ale nie było tragicznie. Mi bardziej dolegają wzdęcia, mam je codziennie i wieczorami wyglądam jak ogromna piłka:) ale to nie ważne bo bardzo się cieszę:) Pozdrawiam wszystkie lutowe Mamusie:) A i ma pytanie czy Was też nachodzą bóle macicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judka9876, bóle macicy ja też mam , to normalny stan, bo ona się rozciąga i to może powodować te bóle. Mnie lekarz zapewnił, że to całkiem normalny objaw (tak samo jak jakieś kłócia itp). Jeśli nie masz plamień, krwawień, to wszystko jest ok. Pozdrawiam i witam w gronie przyszłych mamusiek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judka9876
To dobrze, że nie jestem sama:) to moje pierwsze dziecko i wszystkim się przejmuję ale to też pewnie normalne:) U mnie jest jeszcze jeden problem, bo jestem ciśnieniowcem mam nadciśnienie a ciąża jeszcze zwiększa ciśnienie no ale na razie to nie przeszkadza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja ciąża też jest pierwsza, i uwierz, ja jestem straszna panikarą i wszystko mnie też martwi, i wszystko muszę sprawdzić... Kontroluj ciśnienie, będzie wszystko dobrze! trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judka9876
To będziemy się wspierać:) Powodzenia:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AlicjaAlaAlicja nie mam do ciebie pretensji leczyłam się w ten sposób przed ciążą i było ok. Najwyraźniej teraz mój organizm nie toleruje teraz czosnku. Co do ciśnienia to u mnie w drugą stronę, mam za niskie. Niejeden umarlak ma wyższe niż ja. Ostatnio pobiłam rekord miałam 90/60 lekarka parzyła cz jeszcze żyje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki:) Judka w 5 tygodniu bóle macicy, kłucie w pochwie , pachwinach i jajnikach oraz wzdęcia są jak najbardziej normalne o ile nie pojawia się jakieś plamienie i nie są to jakieś bardzo silne bóle. Walczę ciągle z mdłościami i zauważyłam że najlepiej się czuję w ciągu dnia po obiedzie, czyli jak zjem coś ciepłego, więc od jutra będę się zmuszać, żeby coś ciepłego jeść częściej albo przynajmniej będę ciepłą cherbatkę piła np rooibos (narazie znalazłam tylko z miodem a nienawidzę smaku miodu więc jeszcze jej nie kupiłam) Przede wszystkim mimo że nie mam ochoty nic jeść będę się zmuszać. Mam nadzieję, że po 12 tygodniu mi przjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kania93
Fajnie macie kobitkii:-) Jak dobrze pojdzie to bede mogła do was niedługo dołaczyc;-) Pozdrawiam i gratuluje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej;) Jak samopoczucie dziewczyny? Ja wczoraj zauwazylam ze zaczely mnie pobolewac piersi z boku ale nie jakos mocna bardzo sie z tego ciesze ciaza sie rozwija ;) puszkunieokruszku jak lepiej sie czujesz mnie tez juz mdlosci co raz bardziej dokuczają;( judka9876 witaj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) jak tam weekend mija? ja wczoraj poszłam bardzo późno spać i już mi się oczy lepią... a mam jeszcze tyle do zrobienia i jeszcze imprezę rodzinną popołudniu... jak wrócę wieczorem to pewnie padnę :/ no ja też chciałam sobie tą herbatkę kupić ale narazie nigdzie jej nie dojrzałam ... w sumie mnie nie męczą tak strasznie mdłosci.... staram się częściej jeść bo czasem mnie mdli jak mam pusty żołądek... mnie bole dołem już przeszły.... czasem mnie pobolewa ale przez chwilę i najczęściej jak zmęczona jestem... tylko jeszcze cały czas mnie te sutki bolą... co do rozstępów to słyszałam że najzwyklejsza oliwka jest najlepsza... ja chyba zakupię sobię tą w żelu :) trzymajcie się dziewuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kania93
dziewczyny Poradźcie! Nie mam okresu już 13 dni test robiony w 9 dniu po terminie@. Strasznie bolą mnie piersi tak po boku i wokół sutkow..sutki Znów strasznie kłóją takie jakby mrowienie...nic nie mogę jeśc po jedzeniu mam straszne mdłości i rano jak wstane z łóżka wieczorem mam zgagę codziennie czuje takie jakby rwanie w pępku ból jajników straszny... Dziewczyny jak myślicie czy mogę być w ciąży? Czy test mógł się pomylić? Z góry dziękuje za radę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×