Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość Judka9876
AlicjaAlaAlicja Ja tak samo jak Ty mam, jak zjem to przechodzi. Staram się nie dopuścić do głodu, bo potem jest źle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidsta
Ja jak jestem głodna to też się nie wesoło czuje, jakby mnie mdliło tak dziwnie mi na żołądku ale tak jak mówicie jak tylko coś zjem to mi przechodzi, na razie bez wymiotów oby tak dalej ,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja na szczęście też nie wymiotuje tylko tak jak dziewczyny piszą czasem mnie mdli jak głodna jestem :/ puszekokruszek a piłaś herbatkę rooibosa? ja dzisiaj zakupilam... zobaczymy.... trzymajcie się dziewuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszkunieokruszku bardzo ci wspolczuje wymioty nic przyjemnego ... rady za bardzo tez na to nie ma tak jak pisala beti jesli stana sie bardzo uciazliwe idz do lekarza po tabletki ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piję tą cherbatkę rooibos fajna jest, na mdłości minimalnie pomaga ale na wymioty już niestety nie:( u mnie mdłości pojawiły sie od pierwszych dni 5 tygodnia a wymioty dzisiaj czyli 7 tydzień 3 dzień. Wymioty nie są takie straszne bo zwymiotuję i dobrze się czuję a jak miałam mdłości to non stop się żle czułam, tylko ten żołądek tak mi się skręca i to bollli. Jestem głodna więc jem a jak jem to wymiotuję. Częstotliwość wymiotów zależy od tego ile razy jem, dzisiaj 3 lekkie posiłki i trzy razy wylądowałam w wc :) strasznie męczące to jest, padam na pysk po całym dniu męki, mam nadzieję że nie potrwa to długo... 'błogosławiony stan'......hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny współczuje wymiotów.U mnie tylko mdłości z rana i mega zgaga wieczorem. Na szczęście nie wiszę na razie nad sedesem. Za to mam dorodnego zarazka w domu. Mąż chyba zaraził się ode mnie albo złapał coś własnego ;( ma anginę i siedzi na zwolnieniu z gorączką. Mam tylko nadzieję, że mnie nie poczęstuje żadnymi bakteriami. Za to dziś czuje się fatalnie, ale to chyba wina pogody. Mam wrażenie jakby mnie coś przejechało i nic mi się nie chce. W piątek idę na badania, a kontrola dopiero 16 lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) zgodnie z obietnica do Was zagladam. Pamietacie mnie jeszcze? Na poczatek gratulacje dla nowych lutowek :) a teraz dobra nowina: wczoraj widzialam bladziocha na tescie, a dzis beta dodatnia ! :) czyli szykuje sie na marzec. Wprawdzie jeszcze kilka dni do okresu mam,ale jest dobrej mysli i nie zakladam najgorszego. Trzymajcie sie laski i dobrze znoscie ciaze, jeszcze tyle miesiecy przed Wami, a przede mna jeszcze wiecej ;) buzka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judka9876
Kokilka29 Super trzymamy kciuki:) A ja dzisiaj od rana mdłości i strasznie mi ciężko, kupiłam sobie w sklepie jagodziankę, ale jej nie zjadłam bo pachniała mi kiełbasą;) dziwne skojarzenie no ale cóż:) Zobaczę jak wytrzymam dzisiejszy dzień:) Miłego dnia dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam;) Ale tu cisza...... puszkunieokruszku oby dzis było lepiej ;) kokila gratulacje;) Judka hehe uroki ciazy ;) ja ostatnio jadlam parowke przegryzajac ogorkiem konserwowym bo mam takie smaki ze sama nie wiem co mam jesc i ciagle mam na cos ochote ;( dziewczyny tu pisalay ze maja jadłowstręt a ja znowu odwrotnie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka...:) no cisza ostatnio coraz większa... może przez mecze... :) jeszcze tylko dzisiaj i już finał :) ja co do jedzenia to czasem mnie cosik naleci i mam na coś ochotę ale ogólnie to muszę się zmuszać żeby coś zjeść... nie mam ochoty :/ kokolinka... u mnie też na teście byla bardzo słabiutka kreseczka,... ale poszłam ne bete od razu i wyszła dodatnia :) trzymam kciuki oby było pozytywnie:) dziewczyny ja mam problem z załatwianiem się... normalnie mam teraz taka slabą przemianę materii.... macie jakieś sposoby na poprawę tego? też tak macie?? buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judka9876
Moje konto Ja tez tak miałam z tym załatwianiem się i wyczytałam gdzieś w internecie, żeby nabiał jeść, więc rano staram się jeść płatki z mlekiem, a jak mi się nie uda to wypić duży pitny jogurt i mi wtedy pomaga:) Także spróbuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez tak zaczynam mieć.Pije maslanke ,jem owoce,warzywa chociaz powinnam napisać że wmuszam w siebie ale to nic nie daje.Podobno śliwki suszone pomagają więc może spróbuj .Ja bym tak chciała miec smaki na jedzenie kurcze,ja nie moge na nie patrzeć a o wąchaniu mowy nie ma.O mało co rano nie wyladowałam w toalecie jak otworzyłam lodówkę żeby śniadanie zrobić ehh kiedy to minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszku okruszku-oj,wspolczuje ci bardzo,ale trzymam kciuki,zeby sie szybko te wymioty skonczyly i zebys naprawde odczula,ze ciaza to stan blogoslawiony:) Kokilka-gratuluje:) Moje konto-u mnie tez sie zmienilo pod tym wzgledem,podobno trzeba pic duzo plynow,owoce pewnie tez nie zaszkodza,sliwki,jablka przede wszystkim,mozna tez rano na czczo wypic letnia wode z cytryna,ja sie zastanawiam nad kupowaniem Activii,ktoras z was probowala? U mnie z jedzeniem, to jakos w porzadku,ani nie jem wiecej,ani mniej,tylko mieso mnie odrzuca,czasem zjem mniej jak mnie mdli wieczorem,bo i tak sie zdarza. Poza tym mam jakies dziwne sny,w nocy jak pojde siku,to nieraz nie moge zasnac godzine,co mi sie nie zdarzalo nigdy i mysli mi sie klebia w glowie.. Dzis ide na wizyte podgladnac znowu mojego maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera,tyle napisalam i sie skasowalo,wkurza mnie ta kafeteria:O Moje konto-ja tez mam ostatnio problemy,pomaga picie duzej ilosci plynow,wszystko,co dziewczyny pisaly i szklanka wody z cytryna na czczo.Ja planuje kupic Aktivie,moze cos pomoze. Kokilka-gratulacje:) Netta-obys sie nie zarazila od meza Puszeknieokruszek-oj,wspolczuje wymiotow i trzymam kciuki,zeby szybko minely i zebys odczula,ze ciaza to stan blogoslawiony jednak;) U mnie z jedzeniem okay,ani nie jem specjalnie wiecej,ani mniej,czasem ciezko z kolacja,bo wieczorami bywa,ze mam mdlosci,ale ogolnie nie narzekam,tylko nie moge na mieso patrzec. Poza tym jakies dziwne sny mam,jak sie obudze w nocy na siku,to potem leze godzine i rozmyslam o glupotach.. Dzis ide podgladnac znowu maluszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judka9876
A ja dzisiaj zaszaleje:) i właśnie w pracy zamówiłam sobie kebaba z resztą ekipy:) W końcu mi też coś się od życia należy:) Mam nadzieję, że nie będzie zwrotu, bo kebab dobry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judka9876
BetiGl To zamawiaj:) i zaszalej:) Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidsta
Ale mi narobiłaś apetytu :) hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze sama nie jestem. z mojej diety odpadlo mieso, ziemniaki i ryby. zapachy tak mnie draznia ze szok. i tak jak ktorej dziewczynie razem z 5 tyg pojawily sie mdlosci strasznie to meczace. a sok pozeczkowy wali mi kocimi sikami bleeee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że nie tylko ja mam mięsowstręt. Jeszcze smażone czy gotowana jestem w stanie zjeść, ale o wędlinie to już zapomniałam, bo sam jej zapach mnie mdli. Jedyne co toleruje to parówki i kabanosy. Ostatnio jadłam kabanosa z kiwi. O dziwo było jadalne i nawet mi smakowało. Za to jem tonami ryby. Szczególnie podchodzą mi śledzie pod każdą postacią. Tak samo wszystko co kwaśne i ostre. Jestem typem łasucha, a obecnie słodycze mogą dla mnie nie istnieć. Gorzej, że dziś śniadanie wylądowało w sedesie. Mąż tak się postarał i zrobił dla mnie jajecznicę a ja ledwo poskubałam i już byłam w łazience :( Dopiero niedawno udało mi się coś zjeść i nie lecieć sprintem do toalety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judka9876
Dziewczyny właśnie zjadłam, ale oczywiście nawet połowy nie wcisnęłam w siebie bo nie mogłam:( Ale chociaż posmakowałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja-@@@@@
witajcie dziewczyny. może zechciały byście mnie przyjąć do swego grona ??? pisałam tu już 20 czerwca wówczas szłam na drugi dzien na wizyte do ginekologa w celu zaprzeczenia lub powteirdzenia ciąży sytuacja moja nie była do końca jasna ( z resztą nadal nie jest ) dlatego , że robiłam 4 testy i 1 negatyw 2 pozytywny 3 negatywny 4 negatywny na usg ginekolog nie widziała maleństwa , tylko malusienka kropke ale stwierdziała, że z tego to nic juz nie bedzie , ale juz było i sie skonczyło , wywnioskowała tak po testach negatywnych no dostałam tabeltki na wywołanie okresu ale poszłam najpierw na BETA HCG i okazało sie ze wynosi 262, za 4 dni powtórzyłam i juz 1265 dostałam luteine na podtrzymanie , gdyz poprzednia cieze poroniłam ostatnia miesiaczke miałam 11 maja liczac od OM jestem w 7 tygodniu, a liczac od owulacji która była pozno to w 4 tyg ciazy jedyne objawy to ból piersi, czasami ssanie w żołądku i uczucie głodu mimo ze chwile wczesniej jadłam nie mam mdłosci ani wymiotów , ale 2 razy zdażyło mi sie to jakies 2 tygodnie temu chwilami martwie sie brakiem objawów , gdyż boje sie ze strace te ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja-@@@@@
na usg ide ponownie 9 lipca , mam nadzieje ze ujrzę juz na monitorze to cudeńko ale jakoś strasznie boje , że bedzie inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judka9876
Kaja Nie denerwuj się bo to szkodzi Tobie i Maleństwu:) Glowa do góry i na pewno będzie wszystko dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaja-@@@@@ nie martw się brakiem objawów,mogą jeszcze przyjść a nie muszą.To o niczym nie świadczy.Moja siostra nie miała zadnych objawów,mdłosci wymiotow czy zachcianek i urodzila zdrową dziewczynke wiec i ty sie nie zamartwiaj:)A swoja droga to by wychodziło że miałybyśmy na ten sam dzien wyznaczoną date porodu:)moja ostatnia @ tez była 11 maja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja-@@@@@
o hello dzięki za odzew wiem, staram sobie wmawiać, że bedzie dobrze , ze wszystko OK ale jakoś tak ciężko, po uprzednich doświadczeniach. bardzo chciałabym zobaczyć, że ta mała kropeczka juz urosła, wtedy chyba już będę spokojniejsza narazie to jedynym potwierdzeniem ciąży jest BETA HCG uprzednio też tak było i nigdy nie doczekałam sie zdjecia z usg z maleństwem , było pusto!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja-@@@@@
BetiGl jesteśmy w tym samym tygoniu liczac od miesiaczki a napisz Mi jak ty sie czujesz ? masz objawy ? widziałas juz malenstwo na usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marryczarrry
zapraszam na moje aukcje! markowe sukienki nowe, z metkami już od 19zł :) usuń spacje z adresu: al le g ro.pl/sliczna-nowa-sukienka-pretty-girl-jedyna-bufki-i2446843974.html al leg r o.pl/sukienka-rajska-tropikalna-blogerska-blog-diy-i2446843880.html zaszewki tej sukienka sprawiają, że może byc spokojnie ciążowa do 5-6 miesiąca ! :) a ll eg r o.pl/sukienka-mona-koralowa-czerwona-220zl-wesele-i2446843747.html polecam też inne moje aukcje np spodenki FISHBONE za 20zł ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja ja byląm dwa razy na usg na poczatku 5 tyg i potem w 6 tyg za pierwszym arzem byl tylko pęcherzyk ciażowy i nie bylo widac malenstwa za drugim juz bylo widoczne i serduszko bilo. Co do objawow to mam niesamowite mdlosci,jadlowstret i zapachy mnie draznia poza tym czuje sie dobrze.Liczylam na to ze skoro siostra nie miala zadnych dolegliwosci w ciazy i mama tez nie w 3 ciazach to i jak bede ta szczesciara a tu nic z tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×