Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Hej dziewczyny.. byłam dziś na wizycie u lekarza... bardzo wczesna ciąża, endometrium 25 mm.. na zdjęciu usg w endometrium jest czarna plamka ale nic więcej, czy to oznacza, że tam będzie się rozwijać zarodek ? Nie zapytał mnie lekarz o długośc cykli tylko stwierdził że jak 15 maja miałam okres to jestem gdzieś 3 dni po terminie.. a tak na prawde jestem 7 dni po terminie.. Lekarz stwierdzil, że nic nie widzi prócz powiększonego endometrium, zapisał mi kwas foliowy i witaminy Prenatal Complex.. za tydzień do kontroli.. Martwi mnie to ze nie dostałam skierowania na żadne badania krwi ani nic.. :( NFZ ?.. Do tego mam jakieś dwa lub jeden czynny pęcherzyk w jajniku ale lekarz stwierdził że to mogą być jakies torbielki albo ciałko żółte ale na tym etapie nie jest mi w stanie powiedzieć czy to pozamaciczna czy nie - raczej nie... nie wiem jak ja wytrwam ten tydzień..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naczytałam się opinii o tej Pani doktor do której dziś poszłam.. jestem załamana i jeszcze bardziej martwie się czy z maluszkiem wszystko wporządku :( czas odkładać fundusze na prywatne wizyty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowicjuszka2000 czasem te opinie z netu nie są miarodajne. Ja o swojej lekarce też naczytała się, że nie daje zwolnienia i olewa ciężarne. Sama jednak tego nie odczułam na każde pytanie dostałam odpowiedź, a na zwolnienie sama mnie wysłała. Dziś byłam u endokrynologa z moją tarczycą. Zwiększył mi dawkę leku i kazał odpoczywać. Tylko od spaceru i przejażdżki wróciły plamienia :/ do tego boli mnie brzuch po gwałtownym hamowaniu :( Wzięłam leki i mam nadzieję, że będzie ok. Jednym słowem podróże mi nie służą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowincjuszka-dlatego ci pisalam,zebys sie wstrzymala z wizyta,jestes bardzo krotko po terminie okresu,to jest bardzo wczesna ciaza,ma prawo byc nic nie widac.Stresujesz sie niepotrzebnie,odczekaj spokojnie ten tydzien.Ja w poprzedniej ciazy mialam ostatni okres 16 maja i test robilam dopiero 23 czerwca,bo wczesniej jakos nie myslalam,ze moge byc ,wiec sama zobacz jak wczesna jest to ciaza.Nie podejrzewam tez,ze jestes w pozamacicznej ciazy,bol w dole brzucha nie jest jej objawem,raczej ostry bol z jednej strony,krwawienia,a u ciebie takich objawow brak. Enel-mi tez juz powoli mija ten bol brzucha,to normalne.tez mam ochote na owoce i jogurty.raczej sie nie martwie o ciaze,co ma byc to bedzie,ale czasem sie w nocy obudze i sie zastanawiam jak to bedzie z dwojgiem dzieci i sie troche boje;) Beybe-ile lat ma twoj synek?Nie obawiasz sie jak sobie poradzisz z dwojka?w sensie,ze starsze ma juz swoj rytm dnia,moze jakies przedszkole,a teraz trzeba sie zorganizowac bedzie z takim maluszkiem dodatkowo? Anitka-i jak po wizycie? Roosa-no wlasnie,u mnie w 7tc nie bylo jeszcze widac serduszka,tydzien pozniej juz tak,czasem sie owulacja przesunie,czasem sprzet nie jest najlepszy. Zycze,zeby krwiak sie wchlonal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........Data mies..Cykl.....Termin por...... tydz. ...... miejsc. beybe29........30.04.....26dni.....02.02.2013.....7......... .Zielona G. Martituska81. 28.04......29........02.02.2013................Plumouth Inspektor1......30.04.....30........07.02.2013...... .......Tychy/Jastrz. netta2..........04.05......26........11.02.2013 ..............Warszawa Anitka90.......08.05.......28........12.02.2013......... .....Kraków moje konto....17.04.......28....... ??.01.2013................ Radom Bayer Lev.......24.04.......30......28-01-2013.....9...........Niemcy qociakwawa...12.05.......28........15.02.2013............ .. Warszawa AlicjaAlaAlicja...22.04.....??.......??.01.2013......8......Piotrków Tryb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka moj synek w pazdzierniku skonczy 5 lat, ogolnie jest juz w miare samodzielny, ale na pewno odczuje pojawienie sie 2 dziecka i to ze mniej uwagi mu zacze poswiecac, tymbardziej, ze moj przyły maz pracuje w delegacjach i jest weekendowo w domu. Synek chodzi juz 2 rok do przedszkola, obawy mam z zaprowadzaniem dziecka majac takiego maluszka , bo srednio bedzie miał mi kto pomoc.... troche urlopu dostanie tata, moze na poczatku babcia pomoze. Wiosna, czy latem byłoby mi łatwiej, zima dochodza te kombinezony , no i musze przetestowac znoszenie wózka z 1 pietra;] wczesniej mieszkalismy w domku u mojej mamy, wiec wehikuł wyjezdzał z garazu......Nie bedzie lekko, ale i tak o wiele łatwiej niz w przypadku kolezanek przy których dzieciach jest mniejsza róznica wieku. Witam nowe mamusie i gratulacje.... Nowicjuszka nie stresuj sie tak - podejdz spokojnie, wszytsko ma swój czas....wiem ze łatwo powiedziec, bo mnie sama stresuje slub. Dzis dowiozłam kosze na podziekowania dla rodziców, kupilam troche popierdołek dekoracyjnych i synek zaliczył fryzjera ...... Ciazowo sie czuje oki;] tylko ten czestomocz mnei wkurza;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beybe29 Daj spokoj ja tez mam juz po dziurki w nosie ciaglego latania na gore (bo tam mam kibelek) zakwasy mam normalnie a w nocy nie moge spac ;( podziwiam za pelna gotowosc do slubu !! Nie wiem jak to robisz ;) nowicjuszka do cierpliwych to Ty nie nalezysz co?? to naprawde wazne dla dzidzi abys sie nie denerwowala. Jest za wczesnie. Zaufaj testom i skup sie na sobie, prawidlowym odzywianiu itd. Zaden Lekarz nie zmieni swojego stosunku do tak wczesnej ciazy. Pewnie nie raz przyszlo im sie zmierzyc z panikujacymi mamuskami?? Poczekaj troszke bayer lev Wy przynajmniej juz macie po dziecku a to moje pierwsze. Ja skolei obawiam sie czy bede dobra mama, czy bede umiala sie obchodzic z maluszkiem.. nie mam mamy czy siostry pod reka wiec jestesm samaaaaa ;( chyba kazda z nas ma jakies obawy - to naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,czesc dziewczyny dzis bylam na becie. Moj wynik to 379,61 ostatna @ przypominam mialam 1 maja cykle 29 dni. Czy ta beta jest wystarczajaca??czy moze zamala?? boje sie przez ten brazowy śluz. Jutro lub w srode przed odlotem do Uk wybieram sie do lekarza,ale co myslicie o tej becie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku.. tyle napisałam i muszę od nowa, wszystko mi się skasowało.. Bayer Lev, beybe29 - dziękuję za słowa otuchy :) jak się wpatrzę w czarnę plamkę w moim endometrium (podejrzewam, że to endometrium po wymiarze zapisanym na zdjęciu :), widzę tam w niej biały cień.. może to mój Okruszek sobie grzecznie rośnie i niedługo mi się ładnie pokaże :) no ale Pani doktor twierdzi, że tam nic nie widać.. nie mam do niej jakoś zaufania. Jutro zadzwonię sobie do przychodni, w której przyjmuje lekaz, który prowadził mnie w szpitalu jak leżałam.. miły, kompetentny, zna się na rzeczy.. zobaczymy na kiedy ma terminy :) Martituska81 - oj należę do bardzo niecierpliwych :( mimo swojego młodego wieku mam na koncie dwie w miarę poważne choroby przewlekłe z którymi zmagam się od lat i tymbardziej boje się o moje maleństwo, do tego to moja pierwsza ciąża, nowa sytuacja... Ale nadzieją napawa mnie ten biały cień w czarnej plamce w endometrium.. z drugiej strony - niepokoją pęcherzyki w jajniku prawym.. I bądź tu człowieku spokojny hehe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po wizycie. Pani ginekolog cudownie przesympatyzna ;) ale w ogole mnie nie zbadala......jestem zawiedziona.....;( wyliczyla termin na 15.02. Ucieszyla sie ze przyszlam do niej z badaniami, ze jestem swietnie przygotowana. Ale wyje juz od godziny....mowilam jej o tym lekko brazowym sluzie i mowila, ze jak sytuaca sie powtorzy to mam dzwonic. I caly dzien bylo wszystko OK i znowu sie zaczelo. Powiedziala ze jak nie przejdzie to juto mam sie z nia spotkac. Wizyte i USG wyznaczyla mi za 3 tygodnie -przeciez ja zwariuje do tego czasu!!!! Dlatego ide prywatnie w sobote zeby lekarz poteierdzil ciaze. ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beybe29........30.04.....26dni.....02.02.2013.....7......... .Zielona G. Martituska81. 28.04......29........02.02.2013................Plumouth Inspektor1......30.04.....30........07.02.2013...... .......Tychy/Jastrz. netta2..........04.05......26........11.02.2013 ..............Warszawa Anitka90.......08.05.......28........12.02.2013......... .....Kraków moje konto....17.04.......28....... ??.01.2013................ Radom Bayer Lev.......24.04.......30......28-01-2013.....9...........Nie mcy qociakwawa...12.05.......28........15.02.2013............ .. Warszawa AlicjaAlaAlicja...22.04.....??.......??.01.2013......8...... Piotrków Tryb. Nowicjuszka2000..15.05..28........18.02.2013....5......Bydgoszcz dopisuje się do tabelki :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beybe-moja idzie do przedszkola od 20 sierpnia,mnie tez przeraza najbardziej jak ja ja bede odprowadzac z takim maluszkiem,rodziny tu nie mam,maz w pracy..Najwyzej od razu po moim powrocie do domu nie bedzie chodzic,dopoki sie jakos nie ogarne,jakis tydzien,tym bardziej,ze to zima..Ubrac dwoje dzieci w kurtki,czapki,rekawiczki i sie nie zajechac;)Poza tym moja corka zawsze mi pieknie spala,juz jako noworodek,teraz spi do 10,10:30,jestem tak przyzwyczajona,a tu zmiany nas czekaja znow...No,w zwiazku z tym mam troche obaw. Masz winde czy musisz znosic wozek?Ja chociaz z tym nie bede miala klopotu. Martituska-nie martw sie,ja tez bylam sama i dalam rade,trzeba sie wczuc w swoje dziecko,wtedy na pewno wszystko sie pouklada samo.Na pewno bedziesz swietna mama,jak my wszystkie tutaj;) Ona-na becie sie nie znam zupelnie,moze dziewczyny pomoga. Anitka-dziwne,ze cie nie zbadala:o Idz jutro koniecznie do niej,niech sprawdzi co sie dzieje,idz nawet jak przestaniesz plamic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bayer Lev - dziękuję :) Też mam taką nadzieję... Beybe29 ale masz teraz fajny czas :) I brak czasu, by za dużo myśleć :D :D :D Owocnych ostatnich przygotowań i dopięć :) Ona 126 a na Twoich wynikach nie ma norm? U mnie były dostępne na stronie internetowej tego labolatorium i były tez ich normy.. Mogłabym Ci je podać ale mogłoby się okazać, że Twoje wyniki są np. w innych jednostkach.. Anitka a pytałaś ją, czy zrobi Ci USG? Może ona należy do tej grupy lekarzy, którzy robią usg dopiero od 9 tygodnia... Ale jak masz się stresować to pewnie, że idź prywatnie.. Lepiej iśc i się nie stresować... A USGm.in. wg lekarki u której byłam nie szkodzi dziecku więc spokojnie można je robić.. Trzymaj się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie powiedziala, ze nic nie bedzie i tak na tym etapie widac. Wiec bede spokojna jak pojde prywatnie i powie co i jak bo dapewno zrobi mi USG. Dzieki dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ONA znalazłam w internecie różne normy. Twój wynik może wskazywać na 4 - 5 tydz. (jeżeli dobrze je interpretuje). Oto linki http://www.rodzinko.pl/testy-ci-owe/7507-beta-hcg-i-jej-normy.html http://parenting.pl/w-oczekiwaniu-na-bociana/4443-normy-hcg-total-i-bhcg.html Możesz sobie zrobić (po 48 lub najlepiej 72 godzinach od poprzedniej) kolejny wynik, by sprawdzić wzrost. Bądź dobrej myśli... ps. a odnośnie obaw dziewczyny... to też mam takie, jak sobie am radę z taką kruszynką... daaaaleko od rodziny.... Ale jeszcze te myśli często nie nachodzą, teraz odczekuję z wizyty na wizytę, by mieć pewność, że rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzicie niby płacimy składki zdrowotne, a uzyskac niekiedy fachową pomoc jest ciezko od NFZ- dlatego odzałuje i wole isc do gin prywatnie, wiem ze tam ma dla mnie czas zawsze, przyjmie, wyjasni , uspokoi - po 2 traktuje po ludzku;] za duzo sie juz nasłuchałam..... nie mam windy, mam garaz niby niedaleko ale to bezsensu, wozek w aucie? hmm zazwyczaj bedzie wyziębiony, wiec bede testowac znoszenie z 1 pietra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beybe29 ja też mieszkam na 1 i czeka mnie znoszenie wózka na dół. Do tego mam wyjątkowo wąski korytarz, w którym sąsiedzi z naprzeciwka zrobili sobie graciarnio-rupieciarnie. W drzwiach jak nie parkuje mi rower któregoś z dzieciaków, to mam wózek lub taczki. Jak się wprowadziliśmy to nawet mieliśmy w drzwiach worki ze śmieciami, a wśród ich rupieci był nawet jakiś stary garczek. Po zwróceniu im uwagi, żeby trochę posprzątali porządek był jeden dzień. Więc będę miała wesoło jak pojawi się dziecko i wózek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Mnie nie ma norm,jest napisane,ze nie ma,bo interpretuje lekarz,gdyz u kazdej kobiety wynik moze wygladac inaczej. Robilam bete hcg w laboratorium szpitalnym. Kurcze dziewczyny,az sie poplakalam,bo wydaje mi sie ,ze ta beta jest za niska,powtorze ja w srode rano,ale strasznie sie martwie. Krwawienia nie ma,lekkie ciagniecie w brzuchu i czasem kilka gestego brazowego sluzu. Piersi mnie bola,nie dobrze czasem mi sie robi,ale kurcze no ta beta mnie przeraza;/ :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona... Sądzę, że Cię rozumiem...ale jeśli dasz radę to nie martw się zbyt mocno na zapas.. może wszystko będzie dobrze.. zrób jeśli możesz w środę dla spokoju kolejny pomiar... Wiem, że łatwo się tak piszę... sama się martwiłam przed kolejnymi pomiarami.. teraz też na kolejną wizytę czekam.. Ale musimy być dobrej myśli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny;) Moge do Was sie przyłączyc dzis rano zrobilam test dwie kreseczki choc jedna jest jeszcze jaśniejsza ale widoczna po popołudniu zrobilam kolejny tez dwie kreski wiec wszystko wskazuje na ciaze znow dane mi bedzie zostac mama mam juz jedna coreczke ma 21 miesiecy ;) troche sie boje pozniewaz w lutym poronilam i obawiam sie ze sytuacja moze sie powtorzyc ;( termin wychodzi mi na 28lutego mieszkam w uk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej::) witaj wresniowa mama :) im nas więcej tym raźniej :) nowicjuszka moje koleżanka od gina nie dostała na początku zadnych badan bo powiedział że ciąża jest za wczesna i wszytsko może się zdarzyć, wszytskie skierowania na badania dał jej na kolejnej wizycie jak widział że dzidzia podrosła :P więc to od lekarza zależy... ja dostałam badania od razu .... nie wiem ... dziewczyny fajnie że juz macie dzieci... to moja pierwsza ciąża i tak jak reszta boję się czy dam radę i wogóle.... mam nadzieje że bedzie ok :) anitka powinni ci zrobić usg żeby sprawdzić co i jak... najlepiej idź jeszcze raz:) ona 126 nie wiem jakie normy śa u ciebie w laboratorium ale moja 1 beta wynosila 128.... a druga już nieco ponad 1000 więc najlepiej zrobić kolejną i sprawdzić czy jest przyrost :) no ja parę razy byłam na nfz... może trafiałam na złych lekarzy... ale teraz jestem zadowolona, chodzę prywatnie..... jedyny minus to że za badania się płaci.... pozdrowionka i miłej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja tu widze ze niektore z Was sie za bardzo martwia i denerwuja ;( prosze nie myslcie o najgorszym. Moze to nie latwo ale kazdej z nas moze sie cos przydarzyc. Wazne aby tego do siebie nie dopuszczac. Ten Wasz strach udziela sie tez innym mamusiom. Ja jak sie tak naczytam to potem zastanawiam sie czy ten objaw to zly znak czy co itd... tyle dzieci rodzi sie dziennie na swiecie i dlaczego to wlasnie z Waszym ma byc cos nie tak ?? za 8/9 miesiecy bedziemy tu sie rozpisywac o porodach i perfekcyjnych bobasach !!! Glowa do gory mamy - niedowiarki - panikarki ;) Ona bez nerwow !! bedzie dobrze bo ma tak byc !! Grunt to myslec pozytywnie !! Wrzesniowa mama witamy. Ja tez mieszkam w uk w devon i jestem w ciazy z 1wszym dzieckiem... czy coreczke rodzilas tutaj ??? Przykro mi z powodu utraty dzidzi w lutym. Mnie nigdy wczesniej nie przeszlo mi to przez mysl) chyba dzisiaj po prostu wiecej sie o tym mowi... prawda jest taka e co ma byc to bedzie (nie mamy na to wiekszego wplywu), a bedzie dobrze zobaczysz ;) Gratulacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, byłam wczoraj u ginekologa prywatnie, no i ucieszyłam się, bo wreszcie usłyszałam bicie serducha dzidzi, moje dziecko ma już 15,6 mm , czyli 1,5 cm:-) gigant lekarz zbadał mnie, zrobił mi usg dopochwowe, i stwierdził, że wszystko jest ok. Uff! . Tylko zastanawia mnie jedna rzecz okres miałam 22 kwietnia i wg moich obliczeń, w niedzielę zaczął się 9 tydzień ciąży, tymczasem mam wpisane w karcie ciąży, że to 8 tydzień. Więc nie wiem czy to pomyłka lekarza czy oni to jakoś inaczej przeliczają? Wyznaczył mi termin na 29 stycznia (z miesiączki wychodzi na 29 stycznia, z usg 28 stycznia, ale ponieważ różnica jest tylko jednodniowa, więc przyjmuje się datę miesiączki.) Życzę wam również aby było wszystko ok z waszymi maluszkami!! To moje pierwsze dziecko więc tez mam straszne obawy, jak sobie poradzę, czy będę dobrą mamą... Ale musi być dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, zaczynam od wpisania się do tabelki szczesliwych, przyszłych mam :) NICK........Data mies..Cykl.....Termin por...... tydz. ...... miejsc. beybe29........30.04.....26dni.....02.02.2013.....7......... .Zielona G. Martituska81. 28.04......29........02.02.2013................Plumouth Inspektor1......30.04.....30........07.02.2013...... .......Tychy/Jastrz. netta2..........04.05......26........11.02.2013 ..............Warszawa Anitka90.......08.05.......28........12.02.2013......... .....Kraków moje konto....17.04.......28....... ??.01.2013................ Radom Bayer Lev.......24.04.......30......28-01-2013.....9...........Nie mcy qociakwawa...12.05.......28........15.02.2013............ .. Warszawa AlicjaAlaAlicja...22.04.....??.......??.01.2013......8...... Piotrków Tryb. Nowicjuszka2000..15.05..28........18.02.2013....5......By dgoszcz Ninkaa86......11.05......30..........17.02.2013....5.......Szczecin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja-to mamy ten sam termin:) Lekarze licza skonczony 8 tydzien plus iles tam dni dziewiatego,czyli u ciebie by bylo 8tc+1d. Roosa-na pewno dasz rade,nie bedziesz miala wyjscia;) Beybe-to prawda,ze lekarz jest bardzo wazny.Ja w pierwszej ciazy trafilam od razu na swietna lekarke,okazalo sie nawet na drugiej wizycie,ze jest Polka i bylam zadowolona bardzo z opieki,niestety przeprowadzilismy sie dwa lata temu 400km dalej,teraz krotko przed zajsciem w ciaze zmienilam ginekologa,bo mi cos babka nie podeszla,chodze do faceta i jak na razie jest ok,ale wiem,ze jesli cos mnie zaniepokoi,to poszukam innego.Musimy sie czuc bezpiecznie w ciazy i miec pewnosc,ze jestesmy pod najlepsza opieka. Netta-fajni sasiedzi:oJak ja nie cierpie czegos takiego,w domu niech sobie robia,co chca,ale na klatce?.. Wrzesniowa mama-witaj i gratuluje:) Martituska-zgadzam sie z toba w 100%.Myslenie w kolko o tym,ze cos sie moze stac w zadnym wypadku nie pomoze,jestem pewna,ze kazda z nas dba o siebie w ciazy,wiec jesli cos ma sie stac,to i tak nie zapobiegniemy temu.Najwazniejsze jest pozytywne myslenie i cieszenie sie ciaza,a nie ciagly strach i stres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz kilka słów o mnie i o ciązy :) Mam 26 lat, staraliśmy się z mężem 4 cykle - moim zdaniem bardzo szybko się udało:) Jak na razie test 16.06. pokazał II kreseczki i 18.06 znowu dwie kreseczki (tak dla pewności). Wizyte mam dzisiaj, więc mam nadzieję, ze lekarz potwierdzi i wszystko bedzie OK. Moje objawy: brak @, tkliwość piersi (nie mogę spac na brzuchu), biała wydzielina. Samopoczucie super !!! Aż czasami się zastanawiam czy aby na pewno jestem w ciąży :) Od 3 dni biorę femibion Natal Classic, czy któras z forumowiczek rowniez stsouje taki suplement diety???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka86, a bierzesz/brałaś kwas foliowy? (to jest bardzo ważne). ja od zrobienia testu przez jakiś czas ten się czułam świetnie, dopiero teraz mam lekkie mdłości. Ale najważniejsze że jem w miarę wszystko (nie mam żadnych odrzutów ani żadnych zachcianek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AlicjaAlaAlicja kwas foliowy brałam od 4 m-cy tzn. od momentu starań :) A teraz biorę ten suplement diety, który zawiera m.in. kwas foliowy i wiele innych witamin. Ale nie wiem czy jest polecany przez lekarzy, kupiłam go w aptece. Dzisiaj na wizycie spytam mojego ginekologa. A jak u Was wyglądała pierwsza wizyta? Bo nie wiem czego się konkretnie spodziewać? Lekarz zrobi mi usg dopochwowe? Nie jest to w żaden sposób szkodliwe dla tak wczesnej ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×