Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość izmaizma
hej jstem w 32t4dz wczoraj byłam u gina i mam rozwarcie zewnetrzne na palec i skrucona szyjke ma ktoras to juz z was wiem ze szybciej urodze bo mam blizniaki ale nie mylalam ze takszybko bedzie rozwarcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama podeślij stronkę z tą pościelą bo gdzieś czytałam ale nie mogę znaleźć na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. sorki ze was nie nadrobilam jeszcze ale nie mialam kiedy :( witaj Ania ;) i widzę ze nasi M wybrali to samo imię u mnie też ma byc Natalia, poza tym jestesmy w tym samym wieku ;) dziewczyny czy was tez tak boli podbrzusze?? dokladnie dolna czesc brzuszka. jezu nie moge chodzic nie moge wstac z krzesła lozka chodze jak kaleka nie wytrzymam tak jeszcze 8 tyg. wyciagnełam dzis karte emergency i ide do przychodni zeby sie upewnic ze ten bol to nic powaznego. milego dnia wam zycze do uslyszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Aga-nie,ja tak nie mam,ale idz koniecznie do lekarza i sprawdz to.Dzwigalas cos ostatnio?Powinnas juz troszke wiecej odpoczywac w tak zaawansowanej ciazy. *Ania-witaj i gratuluje dziewuszki,dziewuszki sa swietne;)Z sukienkami sie nie spiesz,bo przeciez raczej nie bedziesz noworodkowi i takiemu malenstwu parutygodniowemu zakladac sukienek?Krakow uwielbiam:) *mama2013-super,ze jestes zadowolona z poscieli. *Izmaizma-a lekarz co ci mowil?Masz lezec czy zwolnic tempo? *Ninka-slyszalam o plukaniu woda z sola,ale u mnie chyba juz za pozno,bo nie wolno stosowac na podraznione gardlo,a moje jest zmasakrowane:o Co do ilosci ciuszkow to ja bym nie przesadzala,po 5 sztuk z kazdego rodzaju,ewentualnie troszke wiecej body i tyle.w razie czego dokupisz juz po porodzie,a naprawde noworodki az tak sie nie brudza,a ta kupa tez nie jest jakas megawielka,zeby sie obsrywaly za przeproszeniem po pachy;) *Roosa-dziekuje za troske,u mnie z gardlem ciut lepiej,za to katar teraz i w nocy koszmar,bo nie moge oddychac przez nos,wysuszam sobie gardlo i budze sie co godzine maksymalnie,zeby sie napic i pocierpiec.Jestem meganiewyspana i mam dosc juz.Jak wyzdrowieje to obiecuje,ze juz nie bede narzekac na sikanie nocne,pikus przy tym wirusie. *Lunek-mi to mleko z czosnkiem tez obrzydliwie smakuje,ale pije,bo boje sie,ze sie rozloze,no i mam nadzieje,ze nic mnie nie zlapie przed porodem,bo nie wyobrazam sobie rodzic z zawalonym gardlem i katarem. *Marysiu-witaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do brzuszka to mnie też czasem pobolewa ale ponoć to norma :) Aga miło mi :) ja chciałam Karolkę. choć na początku liczył na syna ale teraz widzę że córa tatusia sobie zaskarbiła, Mama luty ja wybrałam podobną tylko że niebieskie misie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bayer Lev wiem ale choć jedną bo na koniec marca są święta :) a i nie mamy nic różowego ;) więc muszę :D aaaa i kombinezon widziałam świetny w 5 10 15 ale cena zniewalająca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio kupiłam świetny komplecik na szmatach nówkę z nexta za 10zł spodenki + kaftanik a na nim zajączek z marchewką w sam raz ale sukieneczka też musi być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama dziękuję:) właśnie zaznaczyłam w obserwowanych więc mi nie ucieknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania witaj :) izmaizma ale fajnie, że masz bliźniaki dawaj znać jak tam się dzieje u Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny!! :D I ja przyznaję się do podczytywania Was od miesięcy, co czynię z przyjemnością. Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona? :) Jestem w 32 tygodniu (31+5) termin mam na 11 lutego. Spodziewam się synka, Dawidka. Coraz częściej myślę o porodzie i nie mogę się doczekać kiedy przytulę nasz największy Skarb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LutowaNIKI witaj, jasne, zapraszamy, fajnie ze coraz wiecej nas jest :) wiec wpisuj sie w tabeleczke i powiem Nam cos o sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak do lekarza nie poszłam bo nie bylo juz numerków jutro z rana sprobuje jak nie to jade na pogotowie bo naprawde czasem to mi lzy w oczach staja z bolu i niewiedzy. powinnam odpoczywac to wiem ale przy m ktory ma 2 lewe rece i pprzy corce sie nieda. mam znow doła dzisiaj.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez te tygodnie leca :) NICK................Termin por...........tydz. ........ plec........miejsc. moje konto.........24.01.2013..........32.............DZ......... Radom Bayer Lev..........26-01-2013...........34...........CH..........N iemcy kaziorek84........01.02.2013..........20..............CH ..... .Rzeszów Martituska81...... 02.02.2013..........24...........CH.........Plymouth Ratea...............03.02.2013..........31...........DZ.. .......Bydgoszcz izmaizma..........04.02.2013...........32.dwie dziewczynki..Inowrocław goska986...........05.02.2013...........18............... ........Brodnica __aga__.............05.02.2013...........32...........DZ. ......Londyn/Radom Inspektor1.........07.02.2013............................ .....Tychy/Jastrz puszek..............07.02.2013...........20........CH.... .......Rzeszów basssia87..........8.02.2013..............21..........DZ. .......Węgorzewo kati=)..............10.02.2013............30.. .........CH........Rzeszów netta2..............11.02.2013 ..........31..........CH..........Warszawa lidsta..................11.02.2013........31. .... CH..........Poznań Roosa .............11.02.2013..............31.........DZ ...... ..Kraków green-grass.......12.02.2013.............31..........CH .......Bochnia kasienka.m.........14.02.2013...........29..........DZ... .........Pińczów MAMA2013LUTY...14-02-2013...........32...........CH...... ..Rzeszów Anitka90............15.02.2013..........25...........CH.. ........Kraków Ninkaa86...........15.02.2013...........30 ...........DZ ........Szczecin BetiGl...............15.02.2013............30........... ...........Gliwice aclerya............17.02.2013.............27...........CH .......Warszawa Gusia09 ...........18-02-2013.............30..........DZ........Cz-w a Judka9876.........19.02.2013...........14.............CH. .....Warszawa wrzesniowa mama...22.02.2013........27...........................UK Ewuskaaa.........22.02.2013.............30..........CH.. .......ok/Wa-wy Marysia2013.......22.02.2013...........25..........DZ.... ..Skierniewi ce Lusesitaaaa........22.02.2013...........30............DZ. ........Wrocław Nuss ...............24.02.2013............26...........CH......Ko ło księżniczka........25.02.2013...........14............D Z.. .....Wrocław malenstwo@interia.pl. . 25-02-2013.....29...........CH........Wieluń kaja-@@@@@...25-02-2013.............29............DZ..... .. ...Elblag sysia09.............27.02.2013.............29..........CH .......Końskowola Kasia-Angel........28.02.2013............27..........CH.. ...Jelenia Góra anetka_1991.....28.02.2013.............27...........DZ... ........Radom *Iskierka*.........28-02-2013... .........27...........DZ .........Rawicz ania01985........28-02-2013.............29...........DZ.. ........Kraków Lunek...............10.03.213..............25.........CH. ........Lublin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamusie Nie miałam ostatnio czasu na pisanie, postaram się nadrobić czytanie ;) Ja dalej użeram się z cukrzycą, mam 8 zastrzyków z insuliny na dobę i ogromne ilości tego dziadostwa muszę sobie wstrzykiwać ;( Ale juz nie długo. Dziś zaczynam 34 tc. Kiedy to zleciało....:) Wyprawka już prawie gotowa, został do wybrania wózek i termometr bezdotykowy. Łóżeczko stoi, materac i przewijak jeszcze w folii, ale leżą na miejscu. Ciuszki poprane i uprasowane. Zapas pampersów w szafie. Wkrótce zacznie się odliczanie do godziny 0 :) A, no torbę do szpitala muszę spakować, ale wszystko już mam. Moja córka codziennie mi powtarza, że brzuch mam coraz większy, a jak mała kopie i cały skacze na boki to cała rodzina ma niezły ubaw. Jest już coraz ciężej, końcówka najbardziej wykańcza. Ale za to jaka nagroda na nas czeka :) Zaraz zaktualizuję się w tabelce. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez te tygodnie leca NICK................Termin por...........tydz. ........ plec........miejsc. moje konto.........24.01.2013..........32.............DZ......... Radom Bayer Lev..........26-01-2013...........34...........CH..........N iemcy kaziorek84........01.02.2013..........20..............CH ..... .Rzeszów Martituska81...... 02.02.2013..........24...........CH.........Plymouth Ratea...............03.02.2013..........34...........DZ.. .......Bydgoszcz izmaizma..........04.02.2013...........32.dwie dziewczynki..Inowrocław goska986...........05.02.2013...........18............... ........Brodnica __aga__.............05.02.2013...........32...........DZ. ......Londyn/Radom Inspektor1.........07.02.2013............................ .....Tychy/Jastrz puszek..............07.02.2013...........20........CH.... .......Rzeszów basssia87..........8.02.2013..............21..........DZ. .......Węgorzewo kati=)..............10.02.2013............30.. .........CH........Rzeszów netta2..............11.02.2013 ..........31..........CH..........Warszawa lidsta..................11.02.2013........31. .... CH..........Poznań Roosa .............11.02.2013..............31.........DZ ...... ..Kraków green-grass.......12.02.2013.............31..........CH .......Bochnia kasienka.m.........14.02.2013...........29..........DZ... .........Pińczów MAMA2013LUTY...14-02-2013...........32...........CH...... ..Rzeszów Anitka90............15.02.2013..........25...........CH.. ........Kraków Ninkaa86...........15.02.2013...........30 ...........DZ ........Szczecin BetiGl...............15.02.2013............30........... ...........Gliwice aclerya............17.02.2013.............27...........CH .......Warszawa Gusia09 ...........18-02-2013.............30..........DZ........Cz-w a Judka9876.........19.02.2013...........14.............CH. .....Warszawa wrzesniowa mama...22.02.2013........27...........................UK Ewuskaaa.........22.02.2013.............30..........CH.. .......ok/Wa-wy Marysia2013.......22.02.2013...........25..........DZ.... ..Skierniewi ce Lusesitaaaa........22.02.2013...........30............DZ. ........Wrocław Nuss ...............24.02.2013............26...........CH......Ko ło księżniczka........25.02.2013...........14............D Z.. .....Wrocław malenstwo@interia.pl. . 25-02-2013.....29...........CH........Wieluń kaja-@@@@@...25-02-2013.............29............DZ..... .. ...Elblag sysia09.............27.02.2013.............29..........CH .......Końskowola Kasia-Angel........28.02.2013............27..........CH.. ...Jelenia Góra anetka_1991.....28.02.2013.............27...........DZ... ........Radom *Iskierka*.........28-02-2013... .........27...........DZ .........Rawicz ania01985........28-02-2013.............29...........DZ.. ........Kraków Lunek...............10.03.213..............25.........CH. ........Lublin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ratunku... Cala noc nieprzespana przez ten cholerny katar inhaluje sie sola i pije duzo herbaty z sokiem malinowym i cytryna i zobaczymy...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja :) Dziś wybieram się na akademie mama pyta.pl zobaczymy co to :) nie zdążyłam niestety zapisać się na szkołę rodzenia Życzę miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izmaizma
lekarz nic nie mowil jaka dlugosc szyjki powiedzial tylko ze sie skróciła i rozwarcie na jeden palec ogólnie kazal mi sie oszczedzac brzuch opuscil mi sie w niedziele od tego czasu boli mnie podbrzusze i mam klucia w pochwie ciagle spie i ledwo chodze przytyłam 18.5 kg i mam w pasie 102cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izmaizma- nie skierowali cię do szpitala? Kurczę, ja bym chyba wolała byc na oddziale z takimi dolegliwościami. W pierwszej ciąży miałam 1,5 cm rozwarcia w 32 tc. i trzymali mnie trzy tyg. na oddziale i faszerowali lekami. Oczywiście zastrzyki na rozwój płuc dostałam. Wagą się nie martw - to bliznięta więc wage masz myślę w porządku - ja sie martwię tym, że za mało przybieram. Ratea - fajnie, że jesteś znowu:) Ja dalej na diecie - w związku z tym mało przybieram ale z tym cukrem to kurczę jest masakra. Dzis rano na czczo miałm 93 wczoraj 90. Wcześniej nie miałam aż tyle... max 80. Juz sama nie wiem, od czego to zależy. Współczuje ci z ta insuliną ale jeszcze trochę, ja kończe 29 tydz. _aga_ - myslę, że powinnaś udać się na pogotowie, może to jakiś ucisk dziecka na nerw a może jakieś skurcze. Nigdy nie wiadomo. sysia - mój lekarz mówił, że mozna stosowac praktycznie każde krople do nosa na katar. LutowaNIKI - witaj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izmaizma
ło to teraz sie wystraszylam....ide znowu w piatek to zobacze co mi powie w sumie kazda z nas chcialaby juz urodzic zeby miec bobasa przy sobie ale to jeszze za wczesnie.poki co oszczezam sie z cukrem to nie wiem jak sie leczy ale z tego co czytam to nie fajnie ja miec zycze wszystkim mama powodzenia i spokojnego rozwiazania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bralam krople dla dzieci bo razem z siostrzencem sie kurowalismy tylko jemu juz przeszlo a ja sie mecze:/ dzisiaj moja siostra z dzidzia wychodza do domu:) ale jej zazdroszcze ze juz to ma za soba... A ostatnio urodzila dziewczyna w 27tyg dzidzia wazyla tylko 800g lekarze powiedzieli ze 48h bedzie decydujace i naszczesnie dzidzia przezyla tylko lezy w inkubatorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znow ide do szpitala..... wstalam rano i nie moglam wlozyc nog nawet w pantofle!! polozylam sie i zasnelam, wstalam i to samo! i zaczely mi stopy cierpnac, jakby krew tam nie kursowala, zadzwonilam do swojego gin i kazal sie spakowac i przyjechac na oddzial w celu zrobienia badan.... kurcze znow 4 dni bede lezala..... ale wole teraz niz zeby na swieta cos sie dzialo... ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama trzymaj się ale przynajmniej będziesz pod fachową opieką, ciekawi mnie co się stało daj znać jak już będziesz wiedziała. Nowe dziewczyny witajcie:) Ja dzisiaj jakaś obolała się obudziłam, kłuje mnie w prawym boku ale pół nocy na nim przespałam więc pewnie dlatego; mały skacze jak na razie; wzięłam nospę i leżę nawet herbaty mi się nie chce zrobić:( leń mega leń. Izmaizma wiesz ja bym poszła do innego lekarza to trochę dziwne, że do szpitala Cię nie skierował a dostałaś już te zastrzyki na rozwój płuc???Może jestem za bardzo przewrażliwiona???? _aga_ rozumiem Cię bardzo dobrze, ja też czasami wariuję z tej niewiedzy; jak coś to dzwonię do swojego gin albo do koleżanek, które urodziły w tym roku jakoś zawsze coś podpowiedzą. A z tymi bólami to mnie osobiście bardzo męczą i ciągle się skarżę ale taka już moja ,,uroda" nie wymiotowałam to mam bóle:(Głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izmaizma
sama juz nie wiem cos musze wymyslic zastrzykow nie dostalam cala ciaze swietnie sie czuam od poczatku nie wymiotowalam ani nic z ych rzeczy. poki co delkatnie mnie boli wiec jak sie cos bedzie dzialo to do szpitala jade i juz mama biedactwo pewnie jestes przerazona ja tylko troce puchne ylko dlonie ale pije duzo wody i cherbate mietowa i pomaga oglnie to takie symptomy to ponoc zatrucie ciazowe ale nie jestem lekarzem wiec nie kieruj sie moja opinia pozdrwiam i szybkiego powrotu do zdrowia a co do bolow to moj gin mowil e to nomalne ze boli w dole brzucha w koncu nosimy ciezar przed soba i do poki nie sa skurcze to brac nospe i odpoczywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia2013
Witajcie, do ginekologa chodzę prywatnie, a odkąd jestem na zwolnieniu nie opłaca mi się jeździć specjalnie do jego gabinetu i robić podstawowe badania ( za daleko, a poza tym płatne) Udałam się więc do swojej przychodni i poprosiłam o skierowanie na badanie moczu, morfologii i cukru. Pani dr odmówiła, gadała coś o 8 zł, które ma za każdego pacjenta i ogólnie, ze nie może. Skoro pracuję i składki są odprowadzane, pytam czemu mi się te badania nie należą? Pani na mnie krzyczała, więc powiedziałam, że jej zachowanie jest nieprofesjonalne, bo jak można krzyczeć na kobiety ciężarne. Robią oszczędności naszym kosztem. Tak więc jutro będę musiała zrobić te badania prywatnie. Szkoda słów. Pozdrawiam serdecznie i wszystkim Wam życzę miłego i przyjemnego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×