Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Dziękuję bardzo, jutro koniecznie wybiorę się do tesco:) ja widziałam w sklepie za 180 zł, ale uważam że to stanowczo za dużo, a 49 zł to już przyzwoita cena:) mam nadzieję, że będzie rozmiar, kolor nie ma dla mnie specjalnie znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat o tym nie pomyślałam, może gdybym miała wcześniej dziecko - wiedziałabym, że to nie możliwe żeby dziecko prawidłowo zapiąć w foteliku, które ma na sobie tylko becik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że coraz większe napięcie na forum ;) Ja staram się dużo odpoczywać, bo trochę się przestraszyłam tym częstym napinaniem brzucha, po mimo brania magnezu a to dopiero 34 tc. Lekarz mówił żebym chociaż do następnej wizyty wytrzymała za tygodnie. Dziś trochę prasowałam, niestety musiałam i częściowo mam spakowaną torbę do szpitala ( ciuszki dla maluszka już wszystkie ), reszta przyjdzie mi kurierem we wtorek ( moje piżamy, biustonosze...). Miłego wieczoru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*moje konto - prześliczną masz córeczkę, właśnie widziałam kolejne zdjęcie na naszej poczcie, jaka słodziutka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gusia09 Mogłabyś wysłać na nasza pocztę zdjęcie kombinezonu? Jaki materiał ma z wierzchu? ortalionowy, pluszowy - jest bardzo gruby? Ja tez jeszcze nie mam i jak do tej pory nie spotkałam wystarczająco ciepłego i takiego który by mi pasował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Kasia-Angel - mnie też się często napina i twardnieje brzuch, codziennie biorą 3 tabletki magnezu, zobaczymy co mi powie lekarz we wtorek. Może to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z rana wrzucę zdjęcie bo dzisiaj już mi się nie chce lecieć na dół po aparat. Miłego wieczorku, mamusie. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ;) moje konto widzialam zdjeca sliczna masz coreczke;) Kasia angel chyba to samo nie jestem pewna jak bede rozmawiac z kuzynka to sie zapytam co i jak i dam Ci znac .... Ja mam tak mate do przewijania . iza nie martw sie napewno bedziesz mogla karmic po porodzie i dzidzia dostanie to co najceniejsze;) lutowaniki dobrze ze u Was juz lepiej odpoczywaj jak najwiecej;) Kati moze Tobie odchodzi czop powoli? jestes juz prawie na finiszu wiec moze juz nie dlugo nie bedziesz 2 w 1 :) green gras jesli chodzi o depilacje to ciezko juz od dawna robie to raz na jakis czas bo nie daje rady jeszcze moj brzuch jest strasznie do przodu i musze go podnosci do gory zeby cokolwiek zdziałac i oczywiscie bez lusterka nie da rady;P Marysia ja ostatnio ogladałam taki polarowy i tez zastanawiam sie czy kupic czy nie bo w sumie to bedzie koncówka lutego i u Nas powinno byc juz ciepło i mysle o jakies kurteczce i tak dzidzia bedzie w gondolce schowane i przykryte dodatkowo kocykim ale jeszcze zobacze ;) Dzis cały dzien w domu z corka jestem wykonczona uciekam spac ;) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia2013 Mój gin powiedział że takie częste napinanie się brzucha to nie dobrze. Może wywołać silne skurcze i przedwczesny poród. Od czasu do czasu to tak, bo macica ćwiczy do porodu, ale ja mam np co pół godziny a czasem nawet częściej to źle. Dostałam Luteinę i mam brać 2 razy dziennie po 2 tabletki + magnez. Dobranoc mamuśki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje konto śliczna córeczka :) ale fajnie, że już ją masz przy sobie 🌼 na ostatniej wizycie powiedziałam ginowi, że twardnieje mi w nocy brzuch i przez to mam problemy ze spaniem przypisał mi no spę na wieczór i magnez w dzień po Waszych wpisach a propo no spy długo się zastanawiałam czy ją brać, ale już tak się w nocy męczyłam ( twardnienie brzucha + ból pleców), że stwierdziłam że wezmę i wiecie od 2 nocy dobrze śpię, wstaję do wc, ale od razu zasypiam a rano praktycznie nic mnie nie boli, lekko plecy ale szybko to przechodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justylada
Witam co di tych kombinezonów to ja tez heden miaam ale nie ma na nim rozmiaru pisz tylko ze dla noworodka wiec postanowiam kupic wiekszy jakby dzidzia sie wieksza urodzila i w smyku z przeceny taki troszke lzejszy kupiam z polarku ten w tesco tez widziaam .wczoraj bylismy na zakupach dla starszej córki ubrania kupic i w 5 10 15 tez bylo promocje , przy okazji dla maej rkawiczki dokupiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o kombinezon to mam dostać od koleżanki ale nie wiem na jaki rozmiar więc może jak we wtorek pojadę do szkoły rodzenia to zajrzę do tesco skoro piszecie o przecenach.Co prawda mam termin na marzec ale z pogodą różnie bywa a później może już nie być w sklepach kombinezonów. Nocka wiecie dzisiejsza masakra mój m tak chrapał, że o 2 nie dałam rady i przeniosłam się na kanapę:( inaczej bym nie zasnęła dobrze, że dzisiaj ma nockę to się wyśpię a jutro on śpi na kanapie........... aa jednak dostał eksmisję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuśki ;) Ja tyle szukałam kombinezonu i albo był za cienki, albo brzydki, albo drogi a tu byłam dziś z M na wielkich zakupach spożywczych min w Biedronce i tak patrzę a tu kombinezony jesienno-zimowe w rozmiarze 62-68 ( a akurat chciałam większy, właśnie w tym rozmiarze) Jest super. Cena 40 zł. I co najfajniejsze jest bez stópek i rączek, ze ściągaczami a z tyłu jest naszyty materiał który się wywija do przodu i powstają rękawiczki i zakrycia na nóżki ( jak widać porównując zdjęcie 1 i 2 ). Miękki, ocieplamy pluszem, jestem zadowolona. http://fotoo.pl/show.php?img=475232_s6307558.jpg.html http://fotoo.pl/show.php?img=475233_s6307559.jpg.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko Dziewczynki :) na naszą pocztę wrzuciłam obiecane zdjęcie mojego brzuszka :) ...okazało się, że z telefonem nie jest źle, tylko ze mną ....trochę techniki i się dziewczę pogubiło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny! Wybaczcie,że dopiero piszę ale nie miałam możliwości. Nadal jesteśmy w szpitalu. Nasza kochana kruszynka waźy 2kg200 (po ur.2400. Ale jest śilczną cudowną istotką. Uwielbiam Ją:) Uczy się ssania piersi. Ur.się w 35tc. Cesarka.(Rodziłam na Kopernika). Może do naszej tabelki w rubrybe mamusie dopiszemy też wagę i tydz.tydz.w którym się dzieciątko ur?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny! Wybaczcie,że dopiero piszę ale nie miałam możliwości. Nadal jesteśmy w szpitalu. Nasza kochana kruszynka waźy 2kg200 (po ur.2400. Ale jest śilczną cudowną istotką. Uwielbiam Ją:) Uczy się ssania piersi. Ur.się w 35tc. Cesarka.(Rodziłam na Kopernika). Może do naszej tabelki w rubrybe mamusie dopiszemy też wagę i tydz.tydz.w którym się dzieciątko ur?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, byłam dzisiaj w tesco i kupiłam kombinezon, o którym pisałyście. Gdyby któraś z Was chciała zobaczyć jak wygląda - zdjęcie przesłałam na naszą pocztę. Ogólnie jestem zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roosa To super! Czekamy na zdjęcie maleńkiej ;) Jak się czujesz? Długo jeszcze zostaniesz w szpitalu, dlaczego tyle Cię trzymają? A twoja kruszynka jest już koło Ciebie, czy nadal na osobnej sali? Uczy się ssać, tzn że nie karmisz jej piersią tylko dodatkowo butelką? Musiałaś sobie dowieźć mleko i butelkę czy ci dają ze szpitala? A jak Ci idzie kąpanie i przebieranie dzidzi, dużo płacze? W tabelce mamusie jest wpisany tc w którym maleństwo się urodziło a wagę już chyba się nie zmieści, jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze u was wszystko dobrze ciesze sie bardzo:) nam kolejny weekend w szpitalu mina mam nadzieje ze jutro juz wyjdziemy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy okazało się.ze stan Malutkiej jest stabilny 24h/dobe jest ze mną. Jest przesłodka. Tu w szpitalu położne kąpią i po kąpieli zakładają nowe szpitalne ubranka. Więc w ciągu dnia Ją jedynie przewijam. Czuję się w miarę. Rana po cięciu booli,choć najgorsze było pierwsze wstawanie po12h.. Miałam zzo. Kręgosłup też mi b.dokucza,ale trzeba dać radę. Nasz Aniołek w sumie to nic nie płacze,muszę Ją wybudzać do karmienia,gdyż jeszcze nie sygnalizuje swoich potrzeb. Karmię piersią. Trochę dokarmiałam swoim mlekiem w butelce. Wszystko dają,ale używałam swojej z aventa,gdyż ma mniejsze dziurki do ssania. Leżymy w szpitalu,by Malutka zaczęła przybierać. A wiecie,gdzie można kupić pieluchy "O"? Sysia życzę wytrwałości. Cieszę się,że byłam w szpitalu,gdy TO się stało.. Ważna była każda minuta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rossa to dobrze ze wszystko ok, malutka zaraz nadrobi zaległości. Przesyłam strony z pieluszkami dla wcześniaków, są to pieluszki z belli ale pewnie mało który sklep stacjonarny je posiada, na necie będzie szybciej http://www.sklep-dla-dzieci.com.pl/pieluchy-happy-before-newborn-wczesniakow-rozmiar-p-518.html http://www.polakmaly.pl/pieluchy-dla-wczesniakow-before-newborn-2kg-happy-p-4236.html 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rossa cieszę się że u Was ok. Kiedy wychodzicie ze szpitala? jeszcze raz Gratuluję!! 🌼 Sysia jak tam? wychodzicie dziś? 🌼 widzę, że temat kombinezonów na tapecie ja kupiłam jakiś czas temu rozmiar 62 w pepco, zaraz wrzucę zdjęcie i tak się zastanawiam czy będzie dziecku ciepło gdzieś kiedyś czytałam że dziecko powinno być zawsze ubrane o 1 warstwę więcej niż my zimą Wy tutaj mówicie o siarze i się martwicie czy wszystko będzie ok, a ja mam problem z drugiej strony, ani kropelki siary jeszcze i czy w ogóle mleko się pojawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×