Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samanta mamba

prawiczki - dlaczego nie zaprosicie jakiejs dziewczyny na kolorowego drinka?

Polecane posty

"nam, chociaż jesteśmy prawiki, też nie wszystkie dziewczyny się podobają, prawda?" Ja to doskonale rozumiem co nie znaczy, że mam się uśmiechać gdy byłem traktowany przez nie niczym krowi placek na drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba
kapselko a która kobieta wyzywa kogoś kto grzecznie chce się z nią zapoznać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jeszcze by tego brakowało żebym po ulicach nękał te biedne ladacznice. ja sobie takiej akcji w ogóle nie wyobrażam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
różne są przypadki. Czasem może mieć dziewczyna zły dzień itp a wtedy lepiej nie podchodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba
!offerma no jak to nie wyobrażasz sobie? napisałam o tym ,bo przecież tak juz robiłes, mówiłeś ze czasami pytasz się lasek o droge, np. ostatnio chciałeś sie zapytac o bankomat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba
kapselko to podchodź do tych pogodnych i uśmiechniętych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO7337
17:41 [zgłoś do usunięcia] samanta mamba "kapselko to podchodź do tych pogodnych i uśmiechniętych " do tych z zespołem downa :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samanta mamba a może Ty się z którym prawikiem umówisz? po co szukać jak Ty jesteś pod ręką;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"napisałam o tym ,bo przecież tak juz robiłes, mówiłeś ze czasami pytasz się lasek o droge" no tak, ale co ma pytanie o drogę wspólnego z tym co ty mi proponujesz tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba
samanta mamba a może Ty się z którym prawikiem umówisz? po co szukać jak Ty jesteś pod ręką " ja chyba podziekuje, ale inne na bank są chetne! wystarczy się rozglądać i do boju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"no tak, ale co ma pytanie o drogę wspólnego z tym co ty mi proponujesz tutaj?" No podejdziesz, zapytasz o drogę gdzieś tam i gdy już będzie wyjaśniać, mimowolnie zapytasz czy może lodzik wchodzi w opcję? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba
!offerma ale przecież je zaczepiałeś specjalnie zeby z nimi pogadać, a wcale ci nie chodziło o żadną drogę, więc samo zagadanie nie stanowi dla ciebie problemu, czemu nie pójdziesz o krok dalej i nie zaproponujesz spotkania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 31
17:40 [zgłoś do usunięcia] samanta mamba !offerma no jak to nie wyobrażasz sobie? napisałam o tym ,bo przecież tak juz robiłes, mówiłeś ze czasami pytasz się lasek o droge, np. ostatnio chciałeś sie zapytac o bankomat To juz tak zle ...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba
A gdzie? " wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wszędzie" Czyli nigdzie. A tak na poważnie to nie podchodź jak jesteś nudny i nie masz 2.500 netto co miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" a wcale ci nie chodziło o żadną drogę" jak to nie chodziło mi o drogę? czego ja tu się o sobie dowiaduje :D do stanu żebym chodził po ulicach i wypytywał laski o drogę czy bankomat licząc na to że "lodzik jest opcją" to jeszcze muszę trochę bardziej zdziwaczeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 31
samanta mamba - a na Ciebie sa "inne chetne" osobniki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba
Darker jesteś materialistą, no i nie wiesz, że nie każda dziewczyna szuka sobie imprezowiczków i tych wyszczekanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba
!offerma ja o żadnym lodzie nie wspominałam! dlaczego to dla ciebie takie trudne zaprosić kobietę na kawę, drinka czy spacer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba
kapselko a ty ile masz lat? z tego co wiem to ty jesteś młody, tak??? więc na co czekasz? az ci wszystkie super dziewczyny sprzątnie konkurencja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dawno słyszałem od jednej dziewczyny że tak optymalne to 4 tysiące do łapki więc macie już stare wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reserved+ban
dlaczego to dla ciebie takie trudne zaprosić kobietę na kawę, drinka czy spacer? offermw jest nieśmiały i bojący w realu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"no i nie wiesz, że nie każda dziewczyna szuka sobie imprezowiczków i tych wyszczekanych " Jak już są podstarzałe to rzeczywiście wstyd po dyskotekach się bujać więc wtedy już nie chcą. Przyda się wtedy taki frajer w ciepłych kapciach na którego można liczyć w każdej sytuacji. Tylko kto by chciał zwroty po innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś szukałem i figa z tego wyszła.Aktualnie to mam to głęboko w d.... i nikogo nie szukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dlaczego to dla ciebie takie trudne zaprosić kobietę na kawę, drinka czy spacer?" Bo jak nie jesteś fajny, jak się nie podobasz to nic z tego nie wyniknie, amebo. "więc macie już stare wymagania." Widzę, że poprzeczka w górę poszła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba
offermw jest nieśmiały i bojący w realu " nieprawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dlaczego to dla ciebie takie trudne zaprosić kobietę na kawę, drinka czy spacer?" tak jak mówiłem - nawet sobie takiej akcji nie wyobrażam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba
Darker rozumiem ze kobieta po związku to dla ciebie zwrot po kimś? nawet jeśli ta kobieta sama kopnęła faceta w dupsko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×