Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samanta mamba

prawiczki - dlaczego nie zaprosicie jakiejs dziewczyny na kolorowego drinka?

Polecane posty

Gość Zuzanna Amelia & 31
Offerma - przestales chodzic ? A tak dobrze Ci szlo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
problem w tym że mamy bardzo znikome doświadczenie w podrywaniu... przecież każda laska wyczuje że ma do czynia z amatorami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reserved+ban
odpie**ol się ode mnie z łaski swojej. przecież widać że nie lubi kobiet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba
kapselko kobiety nie mają w sobie prawiczkowych radarów, jesli będziesz sobą, zajmiesz się nia to na pewno dasz radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reserved+ban
Ch*j z podrywaniem. I tak nas żadna nie chce. a byłaeś chociaz raz na randce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby nie mają ale po zachowaniu laska wyczuje z kim ma styczność. Szczególnie gdy była już w jakiś związkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Darker rozumiem ze kobieta po związku to dla ciebie zwrot po kimś? nawet jeśli ta kobieta sama kopnęła faceta w dupsko???" Na początek z mojej własnej perspektywy: Nienawidzę kolejek. Kiedy widzę kolejkę przed sklepem - idę dalej. Kiedy jest kolejka do kasy - bezczelnie czytam prasę przy stoisku, kolejka przed kinem - zmieniam plany na wieczór, XBOX za 299 zł i kolejka przed RTVAGD - przechodzę obok. I tak samo z dziewczynami. Jeśli nie spodobałem ci się gdy mnie poznałaś - to nie wracaj. Odrzuciłaś mnie na rzecz kogoś w twoim mniemaniu /lepszego/ ode mnie. Raz odrzucony - na zawsze odrzucony. A co do twojego punktu widzenia: Nie chce mieć kobiety (bo w tym wieku jakim już będzie to nazwać ją dziewczyną zabrzmi pokracznie) która nawet nie zawracałaby sobie mną głowy wcześniej. Ale teraz gdy brakuje jej opcji a Darker sobie w życiu całkiem nieźle radzi to warto by się takim zainteresować. PRECZ! Dlatego nie tknę starszej niż 22 lata. Nie chcę panny z rozstępami wokół ust, nie chcę dziewczyny z którą mogę pograć w /połącz kropki/ krostami na jej tyłku. I co mnie obchodzi, że sama rzuciła faceta? Poszła do innego i ten sam schemat. I jeszcze raz, i jeszcze raz i jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba
kapselko jesteś młody to podrywaj może jakieś licealistki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kapselko kobiety nie mają w sobie prawiczkowych radarów, jesli będziesz sobą, zajmiesz się nia to na pewno dasz radę " ale potrafią odróżnić fajnego faceta od gamonia który nie wie jak się za pannę zabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 31
18:06 [zgłoś do usunięcia] !offerma odpie**ol się ode mnie z łaski swojej. No i ty masz jeszcze jakies watpliwosci dlaczego cie zadna nie chce nawet kijem od szczotki tknac? No przeciez jak slysza takiego buraka to uciekna na kilometr. W zyciu nic sie nie dzieje bez przyczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będę stał w kolejce do związku czekając w pogotowiu bo pannie coś może nie wyjść i wtedy nadejdzie moja kolej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"No przeciez jak slysza takiego buraka to uciekna na kilometr" Ty przychlaście jakoś nie uciekasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reserved+ban
Argen to czemu nie spróbujesz ? szkoda Ci kasy ? też jestes niesmiałym chlopcem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba
ja cie piernicze oferma burakiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba
Darker w dalszym ciągu marzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 31
Ale tez i nie podchodze , a jak sie sam pod nogi nawija to wiadomo ze sie zetrzemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"No przeciez jak slysza takiego buraka to uciekna na kilometr." no widzisz, a ty nie chcesz i ciągle masz ze mną jakieś problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie gustuje w licealistkach. Najbardziej porąbane to właśnie takie do 20 latek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 31
18:14 [zgłoś do usunięcia] samanta mamba ja cie piernicze oferma burakiem Przejdzcie sobie na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 31
Offerma - Ty masz jakies schizy ? Jakie problemy ja mam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Argen albo po prostu tak Ci laski mówią że są zajęte żeby Cię spławić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie że ciągle się do mnie dopierdalasz, nie zauważyłaś? coś mało spostrzegawcza jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 31
18:21 [zgłoś do usunięcia] !offerma takie że ciągle się do mnie dopie**alasz, nie zauważyłaś? coś mało spostrzegawcza jesteś. Konkretnie kiedy sie do Ciebie ostatni raz "doypierdolilam" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 31
Pytalam kiedy ze mna ostatni raz rozmawiales /pomijam tu i teraz/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie wiem, co mnie to obchodzi? nie myślisz chyba że będę teraz jakieś archiwa przeszukiwał? ale ciągle masz jakieś z dupy wytrzaśnięte problemy. mam cię kurwa serdecznie dosyć już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 31
Offerma - To prawda , ze grubasy maja grube kielbachy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 31
Offerma - widocznie cie to jednak bardzo obchodzi skoro twierdzisz , ze sie "ciagle dopierdalam" i ze masz dosyc. Dziwne , ze nawet nie pamietasz kiedy. Troche malo to logiczne jest. Ja bardzo chetnie poczytam te moje "dopierdalenie sie" wiec moze jednak podrzucisz linka do jakiegos tekstu. Tez chcialabym miec to definitywnie wyjasnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×