Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samanta mamba

prawiczki - dlaczego nie zaprosicie jakiejs dziewczyny na kolorowego drinka?

Polecane posty

Gość samanta mamba
Darker ty chyba czegoś nie kumasz, albo nie chcesz zrozumiec, kobiety nie czekają do 30stki żeby sobie poszukać "frajera" o czym ty w ogóle pierdolisz? i dlaczego te które cię wcześniej odrzucały mają nagle walczyć o twoje względy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatni tekst to masz na poprzedniej stronie więc ODPIERDOL SIĘ JUŻ ODE MNIE jebana idiotko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo do 30 szukają odrzucają przebierają. A po 30 zaczyna się szukanie mocne faceta bo już zegar tyka i boją się że zostaną starymi pannami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba
kapselko ale po co zakładać że takie chcą tylko jakiegoś jelenia? gorszych głupot nie słyszałam, poza tym teraz 30stki niekoniecznie muszą się śpieszyć przed ołtarz to nie te czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kobiety nie czekają do 30stki żeby sobie poszukać "frajera"" Jak widać nie zrozumiałaś nic z tego co napisałem. Do 30-stki to obskakujecie co fajniejszych chłopaków a jak się okazuje, że oni nie chcą się wiązać, zakładać rodziny albo nie rokują dobrze na przyszłość to nagle po raz pierwszy w życiu trzeba uwzględnić inne kryteria niż te do tej pory aby sobie znaleźć partnera do poważnego związku. Tylko kto zechce wycierucha? Frajer. "i dlaczego te które cię wcześniej odrzucały mają nagle walczyć o twoje względy? " Pisałem hipotetycznie. Zresztą, często się dzieje, że ludzie co poznali się na uczelni spotyka się po kilku latach. Wiem, że jesteś zbyt głupia i trzeba ci jak dzieciakowi wszystko paluchem pokazywać i 10 razy wyjaśniać bo nie załapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrząc po ilości ślubów w młodym wieku i po ilości rozwodów jednak dziewczyny chcą iść przed ołtarz. Frajera łatwo omotać i sterować a to lubią kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba
!offerma a właściwie to czemu nie spotkałeś się z nikim z kafe?? podobno jakieś były chętne? stchórzyłeś czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"poza tym teraz 30stki niekoniecznie muszą się śpieszyć przed ołtarz to nie te czasy" Biologia ma wyjebane na to jakie są czasy. Po 35 roku życia ogromnie wzrasta ryzyko ciąży z wadami więc po 30-stce wolnym kobietom bardzo się śpieszy aby kogoś znaleźć. A jeżeli są to te co stawiają karierę w korporacji wyżej od wspólnego życia to tym bardziej nie warte zainteresowania. Chyba, że facet lubi zjadać odgrzewaną pizzę a partnerkę widywać jedynie wieczorami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy "jeleń" to jest odpowiednie określenie ale niewątpliwie panie w okolicach 30 dużo mocniejsze mają "parcie" na ślub i "stały związek" niż takie w okolicach 20. i może z tego wynika większe ich zainteresowanie spokojnymi facetami którymi te 5-10 lat temu w ogóle zainteresowane nie były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A tak zapytam: jakie korzyści ma facet ze ślubu?" Dla mężczyzny - żadnych. Dla kobiety - suta odprawa gdy nie wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darker jeszcze są takie co chcą się do 30 wyszaleć a potem będą grać porządną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba
Darker a co to są wycieruchy? przeciez to normalne ze ludzie łaczą się w pary nie każdy jest tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba
kapselko ile ty masz lat? 24?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość general k.
czemu nie spotkałeś się z nikim z kafe?? podobno jakieś były chętne? stchórzyłeś czy jak? ty wierzysz w bajeczki ze byly jakies chetne buuuuuuuuhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Darker jeszcze są takie co chcą się do 30 wyszaleć a potem będą grać porządną" Innym dawała na 3 randce, jeździła z nimi pod namiot po tygodniu znajomości a Tobie zaoferuje 27 randek i dotknąc się nie pozwoli aby zobaczyć czy naprawdę Ci zależy :D "przeciez to normalne ze ludzie łaczą się w pary" Taaak. To normalne, że ludzie łącza się w pary. Niebo jest niebieskie, masło maślane a ty głupia jak but.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"przeciez to normalne ze ludzie łaczą się w pary nie każdy jest tobą" mam takiego kolegę który swoją dziewczynę poznał w liceum. byli parą przez część liceum, studia a teraz są małżeństwem, mają dwójkę dzieci. więc te teksty o tym że "normalne jest że ludzie łączą się w pary" o tym że "trzeba się wyszaleć" i inne takie to po prostu bzdury jakieś kompletne moim zdaniem. oni są zupełnie zwyczajnymi ludźmi i jakoś nie musieli "szaleć" a teraz się nie muszą rozwodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tak spokojnymi z grubym portfelem .... " Ależ tu chodzi o zaradność ... ROTFL Nie było takich wymagań dla cwaniaczka w kurtce motocyklisty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"trzeba się wyszaleć" Trzeba, trzeba. Temu dać, tamtemu dać. Obciągnąć innemu, tyłka pokazać tu i ówdzie. Ale ty frajerze będziesz musiał się postarać aby cokolwiek z tego dostać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darker albo masz wygląd że laski głupieją na twój widok lub masz gruby portfel który zastępuje wygląd. Zawsze możesz sobie kupić motocykl;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba
Taaak. To normalne, że ludzie łącza się w pary. Niebo jest niebieskie, masło maślane a ty głupia jak but. " ironizujesz? chyba już nie wiesz o czym pisać, lepiej stad spadaj bo jak widac nic nie kumasz, rzucasz tylko jakieś teksty o wycieruchach i frajerach, a ja nie wiem co przez to rozumiesz, wycieruch to nie dziewica?? czy taka po 5 związkach? może 10?? moim zdaniem przez swoja frustracje wyładowujesz złość na kobietach które maja cie w dupie a co ciekawe oferma jest starszy o 10 lat i wcale nie ma w nim takiej zawisci, widocznie on mial pecha w zyciu, a ty masz po prostu podły charakter przez który żadna cie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Innym dawała na 3 randce, jeździła z nimi pod namiot po tygodniu znajomości a Tobie zaoferuje 27 randek i dotknąc się nie pozwoli aby zobaczyć czy naprawdę Ci zależy " Dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam oj tam, nie generalizujcie, są jeszcze spokojne dziewczyny, co chcą normalnego faceta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 31
18:37 [zgłoś do usunięcia] !offerma ostatni tekst to masz na poprzedniej stronie więc ODPIE**OL SIĘ JUŻ ODE MNIE j**ana idiotko. Nie potrafisz matolku podac zadnego konkretu? No to przyjmij do wiadomosci , ze JA bede pisac gdzie zechce i kiedy zechce a jak ci sie nie podoba to mozesz zamknac gebe i zniknac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety sa niegodne naszej
uwagi niech ida ciagnac druta cfaniakom z grubym porfelem a od nas sie odpierdolic razem ze swoimi durnymi radami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×