Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samanta mamba

prawiczki - dlaczego nie zaprosicie jakiejs dziewczyny na kolorowego drinka?

Polecane posty

Gość dzikie prawusy
"Zwyczajnie , nie gadam z laskami , nie flirtuje, nie twarzam pozoru ze sie ktoras interesuje. To ze ty jestes cymbalem i lubisz bic glowa w mur nie znaczy ze kazdy musi." widocznie jesteś kryptopedałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty nic zlego nie robisz???
tak tak a ty niezwłocznie udaj sie do psychiatry moze uda sie jeszcze cie wyleczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty nic zlego nie robisz???
to nie darker tylko prawik lat 28 ktory NIE INTERESUJE SIE DZIEWCZYNAMI na dodatek nie jest tez pedalem jak ten oblakaniec mniema 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikie prawusy
nie wiem czy darker czy nie darker, dla mnie wszyscy jesteście tak samo pojebani oraz odklejeni od rzeczywistości, jakim trzeba być odszczepieńcem żeby będąc hetero spierdalać od kobiet :D moim zdaniem jesteście albo aseksualni albo jesteście ukrytymi homosiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawiczki - dlaczego nie zaprosicie jakiejs dziewczyny na kolorowego drinka? (ost.)--sa fajtłapami i to wyjątkowymi i dlatego :DBęda zawsze prawiczkami dopóty nie zlituje się jakieś hoze dziewcze i zaciagnie w ustronne miejsce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz za hiva to ja dziekuje
styknie mi moja wlasna graba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mosi miec -9 driopri conajmnej
jak takis madry adonis to znajdz chociaz jedna co zechce taka fajtlape oferme . grubego i wylysialego i starego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jeszcze niskiego :D
bo off wzrostem nie grzeszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze moze miec
nawet takiego jak on fajtlape jakies tu chcialy wiec ma szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba
prawiczki - udalo wam sie zaprosic jakas ladna dziewczyne na drinka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wichernocy
nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba
wichernocy - no to na co czekasz? aż ci te najładniejsze sprzątną sprzed nosa? działaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty jej chlopem jestes
adonis co ty chlop zeleczka ze wiesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łąki pola lasy
prawiczki po prostu nie chcą mieć dziewczyny, jakby chcieli to by już dawno jakąś sobie zapoznali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak pisałem - ja nie chcę ale to nie dlatego że tak sobie wymyśliłem. po prostu mam za sobą kilkanaście (albo i więcej) lat nieudanych kontaktów z kobietami i lepiej mi samemu niż miałbym doświadczać kolejnych niepowodzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i offermo jestes gosc
nie to co darker co lubi dostawac po dupie i ciagle sie pcha do lasek zjeb :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Offerma jest starszy ode mnie o 10 lat więc ja jestem jeszcze na etapie wkładania łapy w ogień :D A przynajmniej byłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba
i lepiej mi samemu niż miałbym doświadczać kolejnych niepowodzeń. " skad wiesz ze niepowodzen? moze tym razem sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już nie bardzo mam chęć żeby się udawało. przyzwyczaiłem się do tego że jestem sam i jakoś średnio mam ochotę wywracać swoje życie do góry nogami dla jakiejś sfrustrowanej starej panny której nie wyszło z "lepszymi" ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba
!offerma to sprobuj u mlodszych dziewczyn, w czym problem? naprawde nie ciagnie cie do bliskosci z kobieta? dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście że mnie ciągnie ale staram się to zwalczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba
!offerma podobno wyglądem nie straszysz, masz pokonczone szkoly, itp. wiec czemu probujesz zwalczac chec bycia z kims? moim zdaniem tobie się nie udawalo bo moze probowałes u jakichś zakompleksionych dziewczyn, które same nie wiedziały czego chcą, spróbuj poderwac taką z wyższej półki, na pewno sie ucieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reserved+ban
samanta mamba to ty Zuza ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba
samanta mamba to ty Zuza ???? " nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"spróbuj poderwac taką z wyższej półki, na pewno sie ucieszy" no pewnie, tylko kurwa o mnie marzą :D jestem normalnie "god's gift to women".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co z tego, że ma szkoły pokończone. To jakiś rarytas w dzisiejszych czasach? Offerma spróbuj wyrwać na "pokończone szkoły". Zobaczymy czy panna będzie mieć kisiel w majtkach jak usłyszy, że masz kilka dyplomów. "moze probowałes u jakichś zakompleksionych dziewczyn, które same nie wiedziały czego chcą" Żadna nie wie czego chce póki nie zobaczy tego u koleżanek. "spróbuj poderwac taką z wyższej półki, na pewno sie ucieszy" Buhehehehehe! :D Już te wszystkie byznesłumen o Tobie śnią :D Wiele idiotek na forum czytałem a autorka robi wszystko aby nie odstawać od nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba
!offerma jak nie spróbujesz to się nie dowiesz, tylko nie możesz się przy nich tak spinac, czemu to robisz? denerwujesz się przy kobietach? ale przecież przy zonach swoich kolegów rozmawiasz na luzie, wiec jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"offerma jak nie spróbujesz to się nie dowiesz" ale ja już wielokrotnie próbowałem i dlatego właśnie wiem więc przestałem próbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×