Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samanta mamba

prawiczki - dlaczego nie zaprosicie jakiejs dziewczyny na kolorowego drinka?

Polecane posty

Ja kiedyś napisałem, że nas tu w ogóle nie czytają tylko jak widzą, że dalej jesteśmy obecni to smarują kolejny post. Przecież człowiek pisał, że próbował więc po co znowu wałkujesz to samo? Nie nauczyli cię czytać? "ale przecież przy zonach swoich kolegów rozmawiasz na luzie, wiec jak?" Bo to są żony kolegów a nie wolna dupa szukająca księcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba
!offerma to za mało próbowałes! i pewnie z góry zakładałeś, że pewnie się nie uda i że ona nie jest dla ciebie, bez sensu, musisz być bardziej pewny siebie, kobiety takich lubią, nie spinaj się przy nich. i zadbaj o siebie, uzywasz jakichs perfum?? moze poderwiesz jakąs studentke one teraz sesje mają więc na pewno będą to chciały opić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba
Bo to są żony kolegów a nie wolna d**a szukająca księcia. " więc nie jest tak źle, bo widzisz, niektórzy stresują się dokładnie wszystkimi kobietami, które nie są starsze od ich matek. to już jest trudny przypadek. ale jeśli ktoś się stresuje przy kims kto mu się podoba to nie jest najgorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"!offerma to za mało próbowałes!" A skąd wiesz? Na pewno więcej niż ty i tobie znani. "musisz być bardziej pewny siebie, kobiety takich lubią, nie spinaj się przy nich. i zadbaj o siebie" Koko dżambo i do przodu :D Dupa wypisuje takie bzdety, że aż przepona boli od śmiechu. "uzywasz jakichs perfum?? moze poderwiesz jakąs studentke one teraz sesje mają więc na pewno będą to chciały opić " Będą Ci mówić /wujku/ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"offerma to za mało próbowałes" mi wystarczy. reszty to nawet nie będę komentował bo namawianie starego, łysego prawika żeby podrywał studentki jest, jak sądzę, motywowane jedynie złośliwością - "a nóż się da podpuścić, gamoń jeden". otóż nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale jeśli ktoś się stresuje przy kims kto mu się podoba to nie jest najgorzej" To własnie jest najgorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bo namawianie starego, łysego prawika żeby podrywał studentki jest, jak sądzę, motywowane jedynie złośliwością" One są tylko motywowane złośliwością. Widziałeś ty dziewczynę co miała w sobie odrobinę empatii dla takich jak my? Bo ja jak żyje to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba
!offerma nikogo nie chcę podpuszczac, nie bawią mnie takie rzeczy, ale próbować trzeba zawsze, jestem pewna, ze za 10 lat będziesz załował że nie popróbowałeś jeszcze TERAZ, nie odpuszczaj tak szybko, przeciez nawet 0 ci nie wybiła, masz szanse u kobiet. a na jakim etapie cię zawsze odrzucały? co robiłes nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jestem pewna, ze za 10 lat będziesz załował że nie popróbowałeś jeszcze TERAZ" obecnie załuję że próbowałem 10 lat temu więc nie sądzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a na jakim etapie cię zawsze odrzucały? co robiłes nie tak?" "nie tak" robiłem to że nie jestem fajny. a na jakim etapie? a jakie są etapy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jestem pewna, ze za 10 lat będziesz załował że nie popróbowałeś jeszcze TERAZ" To przestań być pewna a zacznij myśleć. Masz coś w tym łbie czy nie? "nie odpuszczaj tak szybko" No jeżeli 37 lat = szybko to ja odpadam :D "a na jakim etapie cię zawsze odrzucały? co robiłes nie tak?" Chyba jak by wiedział to by go tu nie było, prawda MYŚL, KURWA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"obecnie załuję że próbowałem 10 lat temu więc nie sądzę." Mam takie chwile gdy wspominam wszystkie swoje żałosne próby zaznajomienia się z dziewczynami które mi się podobały i które mnie olały... Boże ile to czasu i energii poszło jak krew w piach. Nie warto. Totalnie nie warto. Ty się starasz, nadskakujesz, interesujesz się, słuchasz, jesteś cierpliwy itp. a tymczasem przyjdzie jakiś przychlast i w jedną chwilę tak pannie zawróci w głowie, że zapomni o człowieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba
!offerma żałujesz bo próbowałeś a ci się wiecznie nie udawało, ale teraz nic nie robisz i myslę, ze to bład, na pewno masz jakieś szanse u kobiet, przecież oglądasz rówżne pary na ulicach, niektóry są tak szpetni a i tak mają kogos, kazdy ma szanse, ale też nie wiem jakie ty masz wymagania, moze na poczatku je o tym informowałeś i się wystraszały??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"moze poderwiesz jakąs studentke one teraz sesje mają więc na pewno będą to chciały opić" buhahaha to nieźle by musiały być nawalone, w trupa żeby zechciały 37-letniego faceta :D z reszta taki facet to chyba by mózgu musiałby nie miec żeby sie za studentki brac i liczyć na coś za darmo hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"niektóry są tak szpetni a i tak mają kogos" widać mają "to coś" a ja nie mam. albo jest jakiś inny powód. nie ma co się bawić w bezsensowne analizy skoro po efektach moich usiłowań widać co jestem wart (dla kobiet oczywiście).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reserved+ban
offermo szukasz tylko dziiewicy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgvvhhj
Milena20 - chodzisz na randki? masz adoratorów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reserved+ban
Coś mi się wydaje, że ta samanta mamba to jakiś projekt znudzonej panny zaprogramowany na dawanie "dobrych rad" bo to Zuzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie wiem jakie ty masz wymagania, moze na poczatku je o tym informowałeś i się wystraszały??" Głupia po matce. Bez wątpienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"czy ja niewyraźnie pisałem że nikogo nie szukam?" To kobieta. Ich wzrok i węch reagują tylko na alkohol i pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba
!offerma to może jakieś portale randkowe? przeciez na necie masz gadkę, trochę popiszesz z jakąś laską oswoisz się z nią, a po jakimś czasie spotkanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"!offerma to może jakieś portale randkowe?" a może raczej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba
!offerma no na dyskotekach to już raczej nikogo nie zapoznasz, najlepiej poszukaj w internecie, albo zaczepiaj jakieś kobity w galeriach handlowych i pytaj o jakieś bzdety, a pozniej przystapisz do ataku, czyli zaprosisz je gdzies albo zgarniesz od nich numer telefonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie polecam portali randkowych tam oceniają tylko po wyglądzie. Strata czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co wy, głupie prawiki, tak źle piszecie o tych kobietach? czy one są winne temu że im się tacy jak my nie podobają? nam, chociaż jesteśmy prawiki, też nie wszystkie dziewczyny się podobają, prawda? nie ma co w histerię wpadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 31
17:28 [zgłoś do usunięcia] reserved+ban Coś mi się wydaje, że ta samanta mamba to jakiś projekt znudzonej panny zaprogramowany na dawanie "dobrych rad" bo to Zuzia NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samanta mamba ta będzie zaczepiał jeszcze oberwie wiązankę od jakiej. Gdyby był ciachem to może zaczepiać efekt gwarantowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"albo zgarniesz od nich numer telefonu " Fałszywy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×