Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niewiemczemu

TOTALNIE SAMA, BEZ RODZINY I PRZYJACIÓŁ

Polecane posty

Gość gość
dziś pewnie ze fajnie, poza tym z chlopakami zawsze tak inaczej niz z dziewczynami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćP1
Dokładnie tak i to ty nie pierwsza tak twierdzisz. Zwykle tak jest że facet z kobietą lepiej się dogada i nie chodzi mi o podryw bo tego nawet nie biorę pod uwagę (jestem już dawno zajęty), ale o zwyczajną przyjaźń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś X O tak - masz rację w 100%. KIedyś już to przezyłem. Osoba, która na początku była rewelacyjna i przesuper okazała się największym zdrajcą. Tak niestety jest bardzo często ale i tak uważam, że warto otwierać się na ludzi i nowe znajomości. Zawsze czegoś one uczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś bo my kobiety za soba nie przepadamy :D tak chyba jest od wiekow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego lepiej nam sie rozmawia z mezczyznami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćP1 dziś X Ja wcale nie jestem przebojowy. Uwierz mi. Uważam jednak, że trzeba wyjść do ludzi. Stwierdzam to po przezyciach tegorocznych. Wyruszyłem czesciej na górskie szlaki, na sciezki rowerowe i dosłownie za każdym razem kogoś nowego poznawałem. Otwartych i normalnych ludzi jest naprawde bardzo dużo. A to o czym piszesz doskonale rozumiem. Jak ktoś od kogo oczekujesz wsparcia wbija nóż w plecy ciężko sie pozbierac....Nie można jednak dawac mu satysfakcji, ze nas pokonał tylko trzeba sie szybko podniesc i isc do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha....ale chyba nie zawsze tak jest ? myslę, że kobiety między sobą też potrafią się dogadywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś moze sa wyjatki, ale nawet wsrod kumpelek jest taka zazdrosc, z czasem mozna to zauwazyc, jedna drugiej czegos zazdrosci jednak nie powie tego na glos.. chyba znam to z doswiadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szczęscie nie znam uczucia zazdrości Nigdy niczego i nikomu nie zazdrościłem. Wszystko ma jakąś swoja cene i jakies wyrzeczenia. Nie warto zazdroscic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasem moze dopadaja czlowieka takie przemyslenia typu czemu mi zycie ulozylo sie tak a nie inaczej ? dlaczego on/ona ma takie fajne zycie a ja nie ? chyba spory % ludzi tak sobie gdyba nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, takie przemyslenia dopadaja kazdego z nas. Czasami zupelnie nieświadomie się pojawiają. Ale ja przynajmniej sobie wtedy odpowiadam, ze przeciez nie mam jagorzej, przecież mnóstwo ludzi ma zdecydowanie gorzej ode mnie, a nie narzekaja, cieszą się każdą chwilą...i to pomaga :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćP1
gość dziś To fakt że nieraz życie niektórych wygląda bajkowo, ale wiesz, to bardzo często tylko tak słodko wygląda. Często tak jest że to tylko pozory, za którymi kryje się zupełnie inne życie. Czasem się zazdrości a może się okazać że nie chciałoby się być w ich skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś moze i tak , kazdy ma problemy, ale nie kazdy chce sie dzielic nimi z innymi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćP1
Pewnie i ty oprócz tego że jesteś sama masz jeszcze wiele innych problemów ? A pewnie ktoś by pomyślał że skoro jesteś sama nie masz rodziny ani dzieci, to pewnie nie masz żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego każdy powinien się cieszyc i doceniać to, co ma. Naprawdę znam dwie osoby bardzo ciężko chore. Jedna, to dosłownie jak wychodzi z domu, to nie wie, czy wróci a jest taka pogodna, ma tyle energii i radości, ze za to ja podziwiam. A ludzie zdrowi czesto narzekaja i narzekaja i wszystko i wszyscy im przeszkadzaja. Dlatego głowy do góry - zaczynamy weekend ! Zyczę Wam wszystkim słoneczka, uśmiechu i nowych wartościowych znajomości :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś hahaha , wlasnie takie bledne myslenie wszystko zalezy od nastawienia czlowieka, niestety ja nie napawam optymizmem, czasem wrecz odwrotnie... :( no bo jak sie nic nie uklada to jak tu myslec pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Gucio widac ze jesteś bardzo ciepłym człowiekiem i dodatkowo zdrowym "od środka". Uważam że uczucie zazdrości towarzyszy ludziom którym brakuje wiary w siebie. Jeśli chodzi o przyjaźń między kobietami to doświadczam jej osobiście. Są to cztery różne kobiety na które zawsze mogę liczyć i nigdy niczego sobie nie zazdroscimy. To jest możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko przykre jest to ze inni dokopuja ludziom samotnym.nad chorymi sie lituja bo bog tak przeciez chcial, a os samotna to dziwolag i dyskusja na dowartosciowanie swojego kiepskiego malzenstwa. A ludzie szczesliwi nie wtracaja sie w zycie innych a tym bardziej nie oceniaja innych.znam to z autopsji:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gucio w tym przypadku masz dużo racji. Ja mam to szczęście że mam od bardzo wielu lat bardzo wspaniałą rodzinę i wspaniałe dzieciaki. Może nie mam zbyt dużo pieniędzy a niektórzy za nimi przepadają. Mi wystarcza to co mam. Czyli generalnie jestem spełnionym czlowiekiem...... Ale mam też kilkoro przyjaciół którym życie totalnie stanelo na głowie. W ich życiu pojawiło się dużo smutku, żalu, niesprawiedliwości i bulu. Ja ze swojej strony staram się pomoc im najlepiej jak potrafię. Czasem wystarczy poprostu zwykła rozmowa żeby smutek i napięcie zeszło, żeby wiedzieli że komuś na nich zależy. Takie historie uczą pokory, innego spojrzenia na świat i właśnie docenienia tego co się ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zostaje internet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćP1
Dzień dobry , co u was słychać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ty całe swoje życie podporządkowujesz psu to ja się nie dziwię że jest jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćP1
Hej. Gdzie się podziała moja niedawno poznana koleżanka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś dzien dobry przyznam ze przegladalm kilka wypowiedzi w tym temacie i widzialam Twoje wpisy, jeden nie bardzo mi sie spodobal, po prostu zrobilo mi sie troche przykro..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćP1
O którym wpisie mówisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćP1
Jestem chyba ostatnia osobą która chciałaby zrobić komukolwiek przykrość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś nie caly wpis, ale jedno zdanie,to sprzed 2, 3 m-cy moze, nie pamietam, ale ok sobota dzis a Ty w pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćP1
Przeglądałem swoje wpisy i nie wiem o który chodzi. Jedyny który zapomniałem podpisać to .....wczoraj ........Jeśli cię czymś uraziłem to przepraszam naprawdę nie miałem takiego zamiaru, a może ty coś inaczej zrozumiałaś.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćP1
Właśnie tak sobota a ja w pracy, ale już kończę....... Proszę napisz co ja takiego palnąłem, pewnie nie świadomie lub w innym sensie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś napisales cos co sie dotyczylo osob samotnych - mysle ze kazdy samotny o tym wiedzial/ wie ? nie musiales tego pisac i sie przechwalac jeszcze na dodatek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×