Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość evelin7046

Czy macierzyństwo odebrało Wam wolność ;/?

Polecane posty

Hot mama BB - masz racje, jak sie nic nie zmieni to bedzie zawsze sam na mojej łasce! Bo jak rodziców zabraknie to tylko ja mu zostane, bo jego syn jest w Angli. Żegnam sie, spadam do domu! Do jutra.papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma rzenia
Cześć , niestety ten tydzień mi ucieknie ponieważ przeprowadzka w trakcie i straszne zamieszanie z tym ,ale właśnie dzisiaj pierwsza noc w nowym domu mąż chrapie synek spi a ja nadrabiam stracony czas pozdrawiam i uaktywnię się jak sie troszkę ogarnę pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry! ;) Ja wciągam już drugą kawę a tu nikogo ni ma? :P Witam Was kochane w ten piękny poranek i czekam na wpisy z niecierpliwością, bo uwielbiam czytać jak piszecie nie na temat :D No to cmok :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Chce byc mamą --- ja tez z kawka Mam dosyc tych upalow, naprawde dla mnie lata moze nie byc a jak cos to tak do 23 stopni bo 32 to zdecydowanie nie moj temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! :) Sorella - ja wyjezdzam na urlop wiec musi byc upał :) Chce byc mama - widzę że jesteś osobą z dużym poczuciem humoru :p Ma rzenia - nigdzie nie uciekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! :) Sorella - ja wyjezdzam na urlop wiec musi byc upał :) Chce byc mama - widzę że jesteś osobą z dużym poczuciem humoru :p Ma rzenia - nigdzie nie uciekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj przyjechali moi rodzice. Powiedziałam, zeby przyjechali na obiad bo dzień wcześniej zrobiłam sos boloński z groszkiem wiec tylko makaron trzeba było ugotować. Wiec pierwszy raz kupiłam makaron spagethi Pełne ziarno. Makaron jest taki brązowy. osobno ugotowałam tez normalny dla Męża. Wiecie ze ten ciemny był smaczniejszy! Dobrze ze ugotowałam jasny bo Mąż przyszedł i mówi: On starego makaronu nie bedzie jadł! ;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 31 lat, mireczkowataaa jak ja Wam zazdroszczę tego urlopu ;) będziesz miała super pogodę :D a ja skisnę w tym biurze :( wiecie co my z tych wczasów chyba zrezygnujemy, po tych ekscesach z triadą i sky club już bym się bała lecieć :( moi znajomi dopiero co polecieli na krete z triady i dziś wracali już do warszawy :/ dobrze, że mieli jak wrócić ale ja jestem panikarą trochę dla mnie to by była masakra... wolę zostać w pl :( mama to daj znać co Ci wyjdzie z tych kwiatków może też się skuszę bo miałabym w sumie gdzie taki motyw sobie namalować i daj znać czy to jest trudne :) ma rzenia fajnie że się pokazałaś jak się wszystko uspokoi to wracaj do nas :) aa zapamiętaj co Ci się śniło? pierwsza noc na nowym miejscu... sny są prorocze ;) hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uwierzycie :) Moja kotka w pracy sie okociła i dzis przyszła z dwoma malutkimi przesłodkimi kociaczkami :) Odrazu im jesc dałam, ale Małe sie wystraszyły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejeje... coś mi sie zdaje że dziś wcale nie będzie lepiej :( A co do mrówek to znalazłam nazwe: EXPEL - płytka do zwalczania owadów - i jest rysunek mrówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze to ja przy tej pogodzie tj 33 stopnie nie chcialabym lezec na plazy. Nie nawidze takiej patelni ze o poparzeniu slonecznym nie wspomne. Na szczescie od wt-sr zapowiadaja spadki temperetur do 23-24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem! Nie było mnie bo musiałam jechac cos załatwic. Przy okazji weszlam do sklepu gdzie miałam kiedys...ufff... jakieś 15 lat temu praktyki ;) hehe Okazalo sie ze jeszcze pracuja tam osoby które były wtedy! Ja pierdziele, 15 lat pracować w jednym sklepie :) To jest osiągnięcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Ja wlasnie wrocilam z zakupow. Wczoraj wieczorem przyjechal A co prawda tylko na noc bo o 5 rano wyjezdzal ale zawsze cos:) Kupil mi w prezencie laptopa:) Synus nauczyl sie mowic prosze, teraz co kolwiek mi daje mowi "posie mamo":D Kwiatki wyszly super!!! Dzieki za nazwe preparatu na mrowki! teraz tez bym sie obawiala wakacji poza krajem:( Upal okropny w niedziele wybieram sie z siostra na basen, bedziemy sie byczyc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naszla mnie dzis taka ochota na kukurydze z puszki,ze zjadlam cala na raz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mama :) Jak widzisz tu sie niewiele dzieje, ale widzę ze u Ciebie sporo :) Na basenik tez bym sie przeszła - zwlaszcza w czasie pracy ;) no ale niedługo wyjezdzamy :) Kukurydza nie powinna zaszkodzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, Sorella, Mireczkowataaa, mama:) Chce byc mama! Ma rzenia hot mama BB... mam nadzieje ze nikogo nie pominęłam :) Żegnam się z Wami! Do napisania po urlopie - mam nadzieje ze topik nie umrze :) Pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejjjj odkopac ten temat nielatwo bylo :P cos mi sie tu dziouchy zaniedbalyscie w temacie ;);) a ja juz po chrzcinach,mala byla kochana i baardzo grzeczna, obserwowala co sie dzieje i strasznie jej sie podobalo to zamieszanie:D potem troszke pofikala na kolanach i pasi :) Imprezka udana:) Tylko ten upal byl nie do zniesienia! dzieciaczki przegrzane w tych szatkach ... ale powiem Wam,ze mialy pozakladane butki i rajtki,spicohy...a moja fikala w bosych girkach i bez czapeczki :D nie mialam serca jej tego zakladac;) hehe A dzisiaj zjadla sobie marchew z ziemniakami ze sloiczka i z tej radochy wszystko bylo pomaranczowe :D rece,nogi i bujaczek caly:D szok :D ale dziecko szczesliwe:):):) Co tam u Was laseczki??Wszystkie na wakacjach,wyjazdach etc?? :) Przesylam calusy dla Was ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo witaj Sorella:) jestes w pracy czy remontujesz?;) ja korzystam z chwili ciszy i spokoju,mala spi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×