Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość evelin7046

Czy macierzyństwo odebrało Wam wolność ;/?

Polecane posty

Gość mireczkowataaa
mama- moja też ma trzy lata i już długo śpi własnie na takim z linkó- znaczy ten sam "pomysł", tylko tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma rzenia
Witam koleżanki, niestety nic mi się nie śniło chociaż pamiętałam o tym,że pierwszy sen trzeba pamiętać.... a już myślałam ,że jakiś przystojniak mi się przyśni a tu nic he he Co do łóżka te są fajne i wydają mi się fajniejsze od kanapy. Ja też sama w tym tygodniu mąż na wyjezdzie ,córeczka wyjeżdza jutro tylko syn mi zostanie no i oczywiście zwierzyniec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Ma rzenia jak się mieszka na nowym miejscu? :D Sorella byłaś na mieszkaniu zobaczyć co i jak? Jak samopoczucie? :) hot mama zamówiłam sobie wczoraj kwas migdałowy i peeling enzymatyczny z owoców tropikalnych :D kwas do oczyszczania buzi muszę tylko więcej poczytać jak go stosować żeby sobie krzywdy nie zrobić... ;) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Chce byc mamą---- bylam wczoraj i się załamałam, kuźwa same problemy. Jak ja nie wyladuje na terpai to będzie cud!! nie ogrniam juz tego. Juz nic mi sie nie chce, jest mi wszystko jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkowataaa
witam, może kawy? :) Sorella- co sie dzieje? Ma rzenia- a Ty się do domu przeprowadziłaś, czy zmieniłąś mieszkanie? Jak się mieszka? Chcę być mama- a do ginka się w koncu wybrałaś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co non stop cos idzie nie tak a to z podlogami, scianami, wymiana drzwi wew. i zew. to jakis koszmar bo cos tam jest nie tak. No szlag mnie trafia. Po 10 telefonow dziennie ze cos jest nie tak. A mi to juz zwisa normlanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to powiedz im, że mają zrobić tak żeby było dobrze i dać Ci spokój ;) nie no żartuje ale to nie umieją sobie poradzić fachowcy? tam jakoś technicznie czegoś się nie da zrobić czy coś sobie wymyśliłaś i tego się nie da dlatego Tobie głowę zawracają? kurcze wspólczuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkowataaa
sorelka- moze napisz konkretnie co jest nie tak, w sumie my też wykonujemy budowlanke, może coś pomoge? Chcę być mama- ej Ty!!!:):) Idźże porób te badania, choćby tarczycę i prolaktynę leniwcu trójpalczasty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko oni mnie sie pytaja czy to ma byc tak czy tak.... tu padaja slowa, których nie kumam. Ja im mowie ze nie mam pojecia o czym oni do mnie rozmawiaja bo sie na tym nie znam. i tak non stop. Stolarz pokłócił się z budowlancem bo jeden ma taka wizje, drugi taką no żesz niech spierd.... na bambus. Jestem juz w takim stanie, zenajchetniej zalałabym wszystko betonem w pizdu i byloby po problemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mireczkowataaa ---- wczoraj byla kłótnia o drzwi. Przyjechal facowiec od montazu drzwi zeby zdjąc pomiary no i dyskusja zeszla na temat progów i np tarakoty w przedpokoju. Jaki ma byc ten prog? oni na mnie a ja patrze na nich jak na debilow i zadaje pytanie no a jaki jest zazwyczaj prog? Bo zglupialam i daje slowo ze do dnia dzisiejszego nie mam pojecia o co kaman. Chce uniknąc wymiany ościeżnic przy drzweiach wew. bo za rok czy dwa sobie zrobie takie nkladkowe, ktore montuje sie bezinwazyjnie, na stare oscieznice. W tej chwili dla mnie to jest za duzy koszt bo one kosztuja 500 zl za szt a potrzebuje ich 6 do tego jeszcze skrzydla robocizna i w cholere kasy. A tak teraz zamontuje nowe skrzydla a potem za jakis czas jak odetchne finansowo sobie zrobie lepsze, tym bardziej ze tam duzo roboty przy nich nie ma, nie trzeba wyrzynac starych ze sciany. To teraz jest mega problem jak dobrac drzwi do starych oscieznic i sie zaczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moi rodzice robili drzwi do starych ościeżnic i nie było problemu :/ trzeba było je tylko przyciąć tu przyszlifować tam i tyle.. :/ a nie mogą oni do Twojego męża dzwonić może on by wiedział o czym mówią z tymi progami ościeżnicami itd... czy on po prostu nie ma NIC wspólnego z tym remontem w końcu też tam będzie mieszkał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkowataaa
Sorella- jacys dziwni Ci Twoi fachowcy...Jeśli chodzi o próg w drzwiach wejściowych to oni Ci powinni zaproponować! Poza tym teraz raczej w stadradzie próg idzie z drzwiami- jeśli np. drzwi są antywłamaniowe to i próg taki musi być. A dopasować nowe skrzydła do istniejących ościeżnic jest ciężko- może teraz nie wymieniaj skrzydeł, a jak będziesz miała kasę to wymień całośc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkowataaa
chce byc mama- wszystko można, tylko po co rżnąć skrzydło skoro w planach i tak jest wymiana ościeżnic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh mireczkowata troche nam się rady rozjechały heheh ;) ale u moich rodziców serio nie było jakiegoś wielkiego problemu, fakt trochę im to zajęło ale dali radę ;) a do gina pójdę nooo ale masz racje leń ze mnie wstrętny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam w planach wymiane oscieznic ale nie wiem kiedy, moze to bedzie za rok moze za 3. Mi nie zalezy na drzwiach wew.za 1000 zl bo mi takie nie sa zwyczajnie potrzebne. Teraz skrzydla mozna kupic za 200zl i takie mi wystarcza. Tylko to dopasowanie ale napewno sie da. Ja nie mam nic wspolnego z moim mężem oporcz corki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkowataaa
Sorella- pewnie, że się da. Z tego, co wiem drzwi można podciać nawet 17cm :) A generalnie mogę Ci poradzić, żebyś pytała ich zawsze o opcje- jeśli pytaja jaki próg, to Ty pytaj " a co PAnowie proponują". W ogóle mam takie "intymne" pytanie- jak Ty się z nimi rozliczasz? MAsz ustalony ryczałt za całośc? Czy na bieżąco, po decyzji co wybierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale z kim? Elektrycy dostali kase jak juz zrobili robote hydraulik tak samo. Materialy - typu rury i przewody byly wliczone w cene, nic im sama nie kupowalam tylko zniagzka i właczniki potem kupie i przyjada zamontuja na sam koniec. Budowlaniec narazie dostal zaliczke na mateiraly - tzn. jakies gladzie, itp sprawy a nie glazury a za robocizne to dostanie za wykonany jakis etap prac. Oczywiscie zaliczka na materialy jest potem odliczana na koniec. Stolarz wziąl zaliczke przy spisaniu umowy reszta dopiero po montazu. Z drzwiami jeszcze nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkowataaa
aha, czyli materiały masz ustalone? TAk pytam, bo zdziwło mnie, ze pytaja Ciebie o próg- cena zależy przecież od rodzaju progu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
materialy typu np do wyrownywania scian mnie nie interesuja to oni sami kupuja tak samo rury, przewody. Wybieram rzeczy typu podlogi, glazury, panele, farby, z czego maja byc drzwi i cala ta reszte ale typowo budowlane nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) coz za dyskusje panelowe:D terakotowe:D;););) ja to nie bardzo sie znam,bo ja z kolei takie rzeczy zrzucam calkowicie na mojego chlopa wiec nie pomoge...Nie wyobrazam soebie abym sama sie miala tym zajmowac bo nie ukrywajmy,wielu fachowcow to naciagacze! I robisz Sorella ogromny blad,ze mowidsz im,ze nie masz o tym pojecia! Bo cie tak naciagna,ze ci oko zbieleje.Rob tak jak mowi Mireczkowataaa,co macie panowie do zaproponowania i wybieraj.Tak mi sie wydaje:) Chce byc mama:) kwasow nie odwazylam sie zakupic:) jak juz to do mojej kosmetolog sie wybiore:) mam taka kumpele,swietne zabiegi robi:) uwazaj,zebys nie przesadzila z tym migdalowym:) A ja mam problem dziewczynki,bo powiem wam szczerze,ze juz nie daje rady ostatnio,wstawanie w nocy i karmienie dziecka piersia chyba zrobily swoje,ostatnio nie moge podniesc siez lozka nad ranem :( boli mnie kazda kosteczka doslownie,stawy,kosci,miesnie wszystko...:( zmeczenie ogromne:( okres mi sie spoznia,chyba przez to karmienie mam rozregulowane cykle ... Chyba musze zbadac tarczyce i hemoglobine:( Nie mam na nic sily,nawet wyjsc z mala na spacer:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkowataaa
hot mama- porządny sen- lek na wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkowataaa
a jak sen nie pomoze- badania, których jestem goracym zwolennikiem- tu prztyczek do chce być mama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkowataaa
hot mama ale równiez juz przestan z tym narzekaniem co cie boli a co nie.Kazdy ma to co ty i jakos nikt afery z tego nie robi.Takie uzalanie sie jest bezsensu.Nie ty pierwsza i ostatnia,bywa ze mnie równiez boli kazda kosteczka i zmeczenie kolosalne po ciezkim dniu pracy i po co tutaj tak jeczec?ciesz sie zyciem a nie lamentujesz :) Wyspij sie i nie bedzie nic cie bolec marudo wstrętna :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hot mama BB ---- nie naciągną bo to ludzie z mojej mamy pracy, stawiali i wykanczali tez dom dla moich rodzicow wiec sprawdzeni ludzie. Nie trzeba ich pilnowac czy pracuja czy pija piwo przez 6 godzin a robia przez 2. Tylko mowia do mnie takim językiem ze nie mam pojecia o co im chodzi. To tak jak by lekarz mowil do Ciebie po lacinie nazwy chorob, zrozumiesz? pewnie nie bardzo. To ja mam tak samo z nimi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkowataaa
żeby nie było- poprzedni wpis nie jest mój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mireczkowataaa --- ostro..... Hot wyspij się albo zrob dzien tylko dla siebie. Masz z kim zostawic malucha? pojdz na spacer ale sama, na zakupy, do kosmetyczki czy gdzie tam chcesz. A jak nie chcesz karmic i Cie to męczy to nie karm już. Nic na siłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×