Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość evelin7046

Czy macierzyństwo odebrało Wam wolność ;/?

Polecane posty

chcę być mamą- no laska zaczynam Cię wielbić:) Umów się na tą wizytę, nawet z okresem, i niech Ci gin napisze na kartce co i kiedy masz zrobić. Nie trzeba w jednym cyklu, więc masz racje, częsć mogłabyś już zrobic w tym :) Mam 31lat- :) dojrzałam jak jakaś pomarańcza mi Hot Mamę zrugała za mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajajajajajaj pije :D wielb mnie wielb to będę miała motywację żeby iść w środę na prolaktynę i progesteron :D to akurat będę miała wyniki na wizytę już ołłł jesss ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce byc mama (bądź nazwana Chce miec dziecko :) - do tej pory smieje sie sama do siebie po tym jak przekrecilam ---- idz do gina niech ci rozpisze co i kiedy. Hormony musisz robic dokaldnie w tych dniach co trzeba, niestety. Mnie tez te wizyty denerwowaly, duzo czasu i duzo kasy ale cóż. Jak pilicze ile wydalam na to to az mi slabo ale WARTO!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pije kawe z mlekiem waniliowym pychotka. Zaraz nie bede miala kompa bo mi informatycy zmieniaja caly komp na nowiusienki. Mam nadzieje ze skoncza niedlugo i jeszcze sie odezwe przed weekendem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pani mnie wcisnęła na 23 już będę po owulacji więc nic tam nie zobaczy ale przynajmniej mnie zbada bo będę przed wstrętną @ kurde jesteście moim motorem do działania :D Wasze zdrowie kawką popijam :)) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gin najlepszym źródłem informacji :) Ale ja robiłam ze trzy razy hormony- przed tabletkami dwa razy i po ciaży raz. Nigdy nic nie powtarzałam. Ewentualnie po leczeniu, ale na etapie badań- nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mireczkowata --- ja juz nie pamietam co powtarzałam ale powtarzalam i to kilka razy. Tylko nie porownujmy tych wszystkich badan robionych np przed przypisaniem tabletek a przy leczeniu nieplodnosci i staraniu sie o dziecko. To troche co innego. Przy tabletkach anty masz robione raz i starczy tu czasami trzeba powtarzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce byc mama ---- nie ma co generalizowac bo w kadzym przypadku wyglada to wszystko inaczej. Moze u Ciebie zrobi 1-2 hormony bez monitoringu i wsio. Ja na sam monitorin jeden wydałam 600zl miesiecznie to i tak malo bo mialam pakiet, w tym mialam wliczone wizyty i dwa badania ale nie hormonow. A takich pakietow mialam chyba 3 czy 4 do tego hormony i leki takze trzepnęlo po kieszeni ze masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorella- ale przecież chce być mamą nie leczy niepłodności! Ma zamiar zrobić zwykłe badania hormonalne- takie jakie sie robi właśnie przy tabletkach, czy po ciaży. Zresztą, tak na marginesie, badania hormonalne generalnie robi się po to, zeby sprawdzić, czy wszystko gra. Więc będę się jednak upierać, ze moze i się powtarza, ale po przeleczeniu lub przy wyniknieciu jakiś problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale idzie sie skonsultowac chyba w sprawie posiadania dziecka i czemu mimo staran nie wychodzi tak? no to nie jest przypisanie tabletek anty tylko diagnoza czemu nie wychodzi. Ja mowie co ja mialam i bede sie upierala ze czasami sie powtarza badania, zeby zobaczyc jaki rzut hormonow jest w danym cyklu a jak bylo w poprzednim. To ma tez zwiazek z doborem lekow. Wiec prosze Cie nie generalizuj bo to jest indywidualna sprawa lekarza i pacjentki i jej potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rety Sorella, aleś Ty jest czepiliwa!! Na tym etapie na bank nie będzie nic powtarzała! Ginek da jej kartkę w stylu: Progesteron- 5dzien cyklu Prolaktyna- 25dzien cyklu.. itp... TSH- bez znaczenia itp. I tak dalej. Wiec w miesiąc wszystko zrobi, a potem wyjdzie, czy jest ok, czy nie. Z tego, co pamiętam Tu miałaś chyba pco- więc przecież też inaczej coś takiego się leczy. Piszemy tutaj o badaniach, a nie o leczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się :) z kawą w dłoni :D Ja dzis od rana biegam po urzędach więc dopiero do pracy weszłam :/ mam dość jęzor do ziemi mi wisi hehe ;) musiałam auto przerejestrować jeszcze poza zmianą dokumentów ehh... ale już pozałatwiane :) Jak Wam weekend minął? :D Mi w sumie miło ale za szybko jak zwykle :P Dziewczyny byłyście kiedyś w tatralandii?? ;)))) Cos sie ostatnio niefajna atmosfera zrobiła przez moje głupie badania :/ Sorella jesteś? Byłaś na mieszkaniu? Mama? ma rzenia? hot mama??? Coś ostatnio Was nie widać w ogóle :( Cześć mireczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu niefajna? Przecież nie zawsze trzeba się we wszystkim zgadzac, prawda? A u nas weekend był jakiś smętny! Raz słońce, za chwilę burza- dziecko podenerwowane. Jakoś tak beznadziejnie, bleee. Nie cierpie takiej pogdody i juz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) to i ja sie przywitam:) u mnie weekend spedzony na siedzeniu w ogrodzie ,grillowaniu i ganianiu nad mala;) hehe Chce byc mama:) wyluzuj;) dyskusja musi byc;) Troche sie zmartwilam,bo zauwazylam u malej na dloni taka jakby kostke pod skora,jakby sobie wybila paluszek czy cos...nie wiem skad sie to wzielo, ona jest bardzo ruchliwa i macha wciaz raczkami,moze w cos sie uderzyla...jutro ide do lekarza,zeby sprawdzil co to jest. A teraz zalozylam jej grzechotki na nogi (skarpetki z grzechotkami) i ma zajecie:):):) :D chyba tez wypija kawe bo zasypiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Ja pierwszy raz od 3 m-cy mam @ i dziwnie mi z tym,odzwyczailam sie:P U nas pogoda paskudna raz goraco,raz pada:/ Ja dalej sama.....A prawdopodobnie przyjedzie jutro,ale tylko na jeden dzien:( Jeszcze 2tygodnie,pozniej wraca na kilka dni i nastepna delegacja w Czestochowie,a ta miala byc ostatnia:( Chce byc mama bardzo dobrze!! zrob te badania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo mnie mieszka taka dziewczyna ma moze 17lat, w styczniu urodzila w 8m-cu martwa coreczke:( a teraz znow jest w ciazy i juz widac wiec pewnie jakis 4 miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama.. kurcze to co on tyle jeździ? :( tak jakoś dziwnie się dowiaduje o kolejnych wyjazdach czy jak? czy on sam to planuje? kapa tak bez faceta ciągle.... oby ta ostatnia juz była ostatnia bo serio się odzwyczaisz od chłopa :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce byc mama- on jest podwykonawca firmy budowlanej i za bardzo nie moze odmowic bo to glownie od nich dostaje zlecenia na wykonczenia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×