Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość evelin7046

Czy macierzyństwo odebrało Wam wolność ;/?

Polecane posty

Gość mireczkowataaa
nie chcę sie zaczerniac, pisalam o tym juz kilka razy że wole na pomaranczke pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To miłego popołudnia Chce być mama:) A nie chwaliłam się- mój facet wpadł na pomysł zabrania mnie na kolację. Ale to pikuś. Słuchajcie, SAM pogadał z opiekunką i wszystko załatwił- jestem w szoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm mireczkowataaa masz psychofana?;):P:P:P alez mnie zbesztano;) ktos musi sie niezle nudzic:) Sorella to zupelnie inna sprawa:) wiesz,myslalam,ze masz takich fachowcow z pierwszej lepszej lapanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma rzenia
Chcę być mamą! Mireczkowata! Przeprowadziłam się z mieszkania do domu.Mieszka się suuuuuuper ,oprócz tego,że jeszcze prawie codziennie ktoś się kręci(ekipy budowlane mam na myśli) Przestrzeń ,świeże powietrze,mega cisza(no chyba,że sąsiadka z za płotu się załączy wtedy jest przerwana.... Ogólnie jest bardzo fajnie.Brakuje mi tylko czasu jak zawsze,a poza tym coś dzisiaj się słabawo czuję,jakieś kucie w mostku ..... Sorella- z drzwiami myślę,że chodzi o wysokość podłogi (wylewka+klej +tarakota)-daje,np 5cm i do tej wysokości końcowej trzeba ustalić wysokość drzwi-tak ,żeby ich potem nie trzeba było docinać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam się! Ma rzenia- ale fajnie!! Chyba dużo przestrzeni, co? Pamietam jak my z rodzicami wyprowadziliśmy się z bloków- wiesz, ze na początku spaliśmy z braćmi w jednym pokoju?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) widze,ze znow dzisiaj towarzystwo przerzedzone:) Sorella musze wlasnie znalezc taki dzien,tylko dla siebie:) juz gadalam z siorka,skrzykniemy babki i idziemy gdzies na piwko albo potanczyc:) musze odreagowac bo sfiksuje;):P A dzisiaj porobilam sobie wszystkie badania:) krew,mocz,tsh i zelazo we krwi....Chce byc mama:) a Ty??;):P:P:P Echhhh tez pamietam przeprowadzke z blokow do domku jednorodzinnego:) i ta radosc ze swojego pokoju :) super sprawa:) A teraz mieszkam w bloku:P chociaz nigdy sobie tego nie wyobrazalam...ale jest mi tu dobrze,bardzo sloneczne mieszkanie,duzy balkon,na skraju miasta...obok pola i alejki do spacerow...bardzo lubie to miejsce:) oby takie pozostalo, bo jak mi jakis market postawia obok to grrrrrr.... Szkoda,ze tak malo piszecie:( wszystkie sie urlopuja chyba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pracy :P Witam się :) u mnie słońce ale bez szaleństw temperaturowych... Dzwoniłam wczoraj do gina mojego bo chciałam sie umówić tak mniej więcej w środku mojego cyklu może by mi powiedział jak tam mojej jajo jest czy go ni ma... ale nie ma już miejsca i mogę iść tydzień później więc dupa i pójdę w nast. cyklu niech mi też te hormony wypisze, które muszę zrobić poza prolaktyną :) i chyba go poproszę o monitoring... ehh jak to jest trzeba codziennie chodzić? Począwszy od którego dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sie Chce miec dziecko ---- szkoda ze Ci sie tak wizyta przesunela, ale znam ten bol. Mialam tak samo pod czas monitoringu cyklu. Laski zaczynam studia od pazdziernika. Robie drugą podyplomowke a co tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi sorella jaka modyfikacja mojego nicka :D no a jak ten monitoring wygląda? codziennie się chodzi? kurcze czytałam, że dziewczyny od razu zachodziły.... ja też chcę :( no to pięknie, że chcesz się dalej kształcić :D ja się jakoś nie mogę zebrać też chciałam iść na podyplomowe... ale może kiedyś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce być mamą -- Jezzzuuuuu przepraszam za modyfikacje ale cos mi dzisiaj nie do konca wszystko styka :). A jak wygląda monitorig? chodzis codziennie przez kilka dni 3-5 czasami rano i wieczorem zeby zobaczyc czy masz owu i kiedy no i jak to tam wszystko wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaaa Mam 31 lat jak tam nad morzem?? :D fajnie, że wpadłaś :) sorella a od którego dc się idzie? tak w połowie? i czy płaci się za każdą jedna wizytę wtedy? w sensie te 2 razy dziennie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorella- no gratuluję! Mnie już by się nie chciało ;) Powodzenia! Chcę byc mama- ja bym poszła teraz, tak jak Cie moze umowic- bo pamietam, ze niektore hormony robi się początkiem cyklu. Myślę,że ten monitoring jest z deka upierdliwy ( w sensie dużo wizyt) a jeśli okaże się, ze z hormonami cosik nie tak to będziesz mogła od razu zacząć leczenie. Mam 31lat- jak tam na wakacjach?? Gdzie Cie w ogóle wywiało? Na zachodnie, czy wschodnie wybrzeże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce byc mamą - ja wykupywalam pakiet bo leczylam sie w klinice leczenia nieplodnosci i tam sie kupuje tzw. pakiet monitorujacy mniejszy lub wiekszy w zaleznosci od potrzeb - jak sam monitoring to krotszy jak np monitoring przed IN ITRO to wiecej jakos tych wizyt. W tym mialam badanie hormonow. U mnie liczba wizyt byla spora bo ja mialam porozstrzeliwane cykle od 30do 60 dni i wez zgadnij kiedy mam owu. Nie ma szans przy takich dlugosciach. Ale pamietam ze zaczynalam cos od 13 dc. Hormony robi sie roznie, kazdy w innej fazie cyklu, dlatego zaczyna sie wizyta od 1 dnia cyklu bo jakis hormon robi sie chyba w 3 dc inne np w polowie. Monitoring jest upierdliwy ale jest tez konieczny zeby sprawdzic czy masz owu czy nie. Testy g daja to jest jedyny i pewny sposob. Dl;atego mysle ze warto sie troche pomeczyc. Ale przede wszystkich pojsc na wizyte najpierw orientacyjna potem lekarz Ci powie kiedy przyjsc w ktorym dniu jezeli bedzie badal hormony albo robil monitoring. Najpierw musisz pojsc sie rozeznac co i jak. Mam 31 lat -- hejka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm no to tak czy siak dupa teraz z wizyty bo mogę się umówić na 30 ( przyjmuje tylko pn i wt) a wtedy już będę miala @ to co mam zrobić iść z @ czy poczekać czy kurcze co już nie wiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej dobra jest takie coś jak estradiol... i niby piszą żeby robić 12-14 dc a jak zrobię w 18 to wynik nie będzie dobry tak? mogłabym w tym cyklu jedynie zrobić prolaktynę i progesteron bo można zrobić to razem w 21 dc.. ale sie obudziłam wczas! :// jak zwykle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisze z telefonu wiec krótko. Jestem koło Władysławowa. Byliśmy 2 razy na plaży. Pogoda w kratke. Codziennie wstaje jak do pracy bo córka tak nas budzi. Ale po południu drzemka zawsze jest :) widze ze u Was dużo sie dzieje! Mireczkowataaa zaczerniona-nie wierze! Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×