Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość evelin7046

Czy macierzyństwo odebrało Wam wolność ;/?

Polecane posty

Gość mireczkowataaa
ja jestem, ja jestem! Kurde, minęłam się z mam 31lat! Ja uwielbiam upały!! W ogóle w Afryce mogłabym mieszkać :) Odrabiam sie po szkoleniu, więc pewnie nie będę wiele dzisiaj pisać, ale zagladam i jak bedzie chwila to skrobnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj mireczka ;) hehe a ja wyruszam z mala na spacer:) za upalami nie szaleje wiec ide bo dzisiaj jest przyjemnie i chlodniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkowataaa
przerwa!!! Sorelka- prosbe mam, bo Ty na bieżąco z RALAMi, poradź czy RAL 7035 można jeszcze pod odcień bieli podciagnac?? Zapodział mi się wzornik, a nie chce mi się w miasto jechać :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkowataaa
no jak to??? A to nie Ty dobierałaś kolory do remontu??? Kurcze, dałabym sobie rękę obciac... Myslałam, ze Ci moze wzornik został..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze farb nie wybieralam na sciany, jeszcze mam duzo czasu do tego. Poza tym ja wybieram ze wzronika danej firmy a tam są wiadomo jakie nazwy np lawendowe pole itp, itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkowataaa
to dupa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkowataaa
lecę do domu! Do jutra dzieczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkowataaa
heloooooł. Jest ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) u nas weekend mozna zaliczyc do udanych:) A wrocil do domu w niedziele popoludniu i wyjechal dopiero dzis rana,takze mielismy troche czasu:) Zakupy na dzis zrobione:) teraz sie biore za pranie rogowki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorella a mąż jest? czy na wyjeździe dalej? lepiej Ci bez niego? od jakiegoś czasu jesteś strasznie przygaszona smutna? zmęczona? :( mama no to teraz znowu możesz troszkę potęsknić ;) fajnie po rozłące mieć trochę czasu dla siebie ;D jeszcze tydzień go nie będzie tak? hot mama gdzieś jest? ja właśnie robie zamówienia na wszelakich stronach z naturalnymi kosmetykami hihi, fortunę stracę a co! :D mireczkowata jak masz chwilke napisz mi jeszcze raz tą stronkę do masek, bo nie chce mi się grzebać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę być mamą! ----- nie ma go. W tamtym tygodniu mial wyjechac na 2 dni pon-wt wrocil w nocy z sr na czw. I teraz od wczoraj go nie ma do konca tygodnia. Potem znowu jedzie. Takze ja caly czas bede sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejkaa:) chce byc mama:) kosmetyki z biochemii sa super! :) jestem zachwycona:) swietny jest olejek myjacy i hydrolaty tez:) mam serum regenerujace tez jest swietne:) ale algi najbardziej lubie z clareny:) kupilam taka maske trojalgowa na mazidla.com i jest kiepskaaa a te z clareny pieknie pachna i super nbawilzaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkowataaa
Chcę byc mama- ta firma to fitomed. Sorella- to może poproś nianie, żeby dłuzej została? Jak mój facet wyjeżdzał na delegacje to często opiekunka zostawała dwie godzinki dłuzej, a ja po pracy gotowałam, sprzątałam- oddychałam :) Kurcze, zawsze jak zostaje sama stwierdzam, ze na samotną mamę to ja sie absolutnie nie nadaję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bedzie go az do konca lipca....kupa roboty a zlecenie wymagajace nie moze zostawic pracownikow samych... a zapomnialam sie pochwalic moj syn pierwszy raz ulozyl sam cale puzzle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×