Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość .........a jeśli........

Nigdy nie będę Twoja

Polecane posty

Gość BIBIOOOO:):))
Byłam z nim chwilkę, ale poczułam się jak z prawdziwym mężczyzną. Chciałabym, aby to trwało dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...........a jeśli...........
BIBIOOO, uwiodłaś go? JAnku, chyba tak - tłumię. To jest właśnie skuteczne używanie hamulca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...........a jeśli...........
dopóki się płyn hamulcowy nie wyczerpie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIBIOOOO:):))
Boże broń jetem ze średniowiecza nie potrafiłabym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIBIOOOO:):))
Nie wiem czy jest grzeczny czy coś więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dory hamulec to podstawa, ale czasem lepiej w ogóle nie jechać taką drogą na której hamulec trzeba non stop używać, bo może za którymś razem jednak hamujący zapomni go wcisnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Japonka taka
Ela, mialam bardzo podobnie jak Ty, a do najmlodszych sie juz dawno nie zaliczam. jestem w zwiazku a facet dazyl do romansu, bo zauwazyl ze sie w nim zauroczylam, miedzy nami tak iskrzylo az facet nie wytrzymal i mnie zwolnil, bo byl moim szefem... teraz on ma spokoj a mi go brakuje, bylam uzalezniona od niego, od jego obecnosci, jego usmiechu jego rozmowy, wszystko mi sie w nim podobalo, teraz juz tylko wspominam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIBIOOOO:):))
To zależy od koloru auta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIBIOOOO:):))
Japonka skoro Cię zwolnił to chyba nie zależało mu ja tak bym sobie pomyślała Przykre Nie dobrze być opuszczoną to strasznie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Japonka taka
no wlasnie tak sie poczulam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Japonka taka
no wlasnie tak sie poczulam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...........a jeśli...........
BIBIOOO, ja na trzeźwo też bym nie uwiodła. To co narozrabiałaś? :D Janku, uważasz, że powinnam darować sobie żeby kiedyś nie wpaść w ostry zakręt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIBIOOOO:):))
Nie piję, nie palę, poszczę ....chyba jestem wygłodniała:) po prostu przeraża mnie , że się zakochałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jazda, ostro, po zakrętach, z wiara w potęgę hamulców i własny refleks, przyspieszanie i zwalnianie, przybliżanie i stopowanie, ocieranie się o poprzedzające auta to igranie z niebezpieczeństwem zeby nie było póxniej - ja nie chciałam, to tylko zabawa... przyganiał kocioł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIBIOOOO:):))
To jedyna przyjemność szybka jazda gaz gaz gaz ;) 200;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ............a jeśli...........
Janku, cóż za piękna poezja motoryzacyjna. dobrze, dobrze - tak mów! Potrzebuję tego :) tak mi mów - tak mi rób :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhh....,.,.
Janku, bede ale dopiero po meczu- jestem kibicem;) Za pozno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to nie jest jazda na pełny gaz, to jest rodzaj tańca na szosie za pomocą gazu i hamulca, zbliżanie i oddalanie, subtelne podjeżdżanie bokiem, muskanie karoserii, po czym nagłe odklejanie się i chowanie za zakrętem Do tego trzeba dużej wprawy, doświadczenia, pewności, twardości. Konieczne jest wyeliminowanie emocji. W przeciwnym razie prędzej czy później dojdzie do kolizji. Jej koszty mogą być nieprzewidywalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhh....,.,.
Pasja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bede owijał w bawełne najbardziej brakuje mi przyjacielskich relacji pogadania, posmiania sie cos mnie wzielo na gadke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhh....,.,.
jestes jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........a jeśli.......
Janku fajnie to porównałeś do jazdy samochodem. Dodam, że jeden nieuważny, nawet delikatny ruch i może być koniec... Mi też zależy na przyjaźni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elżbieta bathory
A ja bym wolała poczuć to i zniszczyć niż udawać, że nic się nie stało. Może jakby do czegoś między nami doszło to już nie był by tym "wyśnionym"? Gdyby ktoś z mojego "realnego" świata wiedział co się ze mną dzieje....To by chyba mnie wyśmiał, że ja, która może mieć prawie każdego mężczyznę, chce właśnie TEGO, dużo starszego .... I by się pytali co takiego w nim widzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Elżbieta...
Podaj literę jego imienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elżbieta bathory
Po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...........a jesli...........
Elu, miłość nie wybiera. Nie liczy się ani wiek, ani status społeczny, ani wykształcenie. Gdy się ktoś zakocha potrafi łamać wszelkie konwenanse. Szkoda, że nie możecie być razem, bo z Twoich postów, aż kipi wielkim pragnieniem bycia z Nim. Tylko to, że teraz Go tak bardzo pragniesz, nie znaczy, że dobrze byście się z czuli ze sobą jako para. Człowiek sprawdza się w prozie życia. Takie westchnienie platoniczne właśnie dlatego tak kręcą, bo są niespełnione. A gdy dochodzi jeszcze odrobina ambicji i dumy, to chęć zdobycia jest większa niż pragnienie miłości. I wszystko sprowadza się tylko do zdobycia. A gdy już osiągnę cel przestaje mnie to kręcić. Życie jest cholernie ciężkie, a takie stany fascynacji je umilają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ............a jeśli..........
coś tu pustki dzisiaj o tej porze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×