Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość .........a jeśli........

Nigdy nie będę Twoja

Polecane posty

Gość .....a jeśli......
pozostaje mi czekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bibioo@@
Tak w życiu jest nic na siłę zrobić się nie da tak jak ja nie zakocham się teraz na zawołanie, ale bardzo mi się ta znajomość podoba coraz bardziej On mnie zdobywa to jest fascynujące ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bibioo@@
uważam że wreszcie poznałam prawdziwego mężczyznę:) u Ciebie też się ułoży zobaczysz nawet nie wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobranoc Panie
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....a jeśli....
dzień dobry ;) piękny słoneczny poranek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibioo@@@@
Cześć jak tam a jeśli ...lepiej się czujesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....a jeśli....
witaj Bibiooo :) Tak lepiej, pewnie przez to, że od rana zabiegana jestem i nie mam czasu na użalanie się nad sobą. Ale wczorajszy wieczór był trudny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibioo@@@@
moje dzisiejsze motto brzmi Nigdy nie będę Twoja bo mnie nie chciałeś Ale będę jego bo mnie pokochał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....a jeśli....
Fajnie :) Moje mogłoby brzmieć: "Nigdy nie będę Twoja, nie dlatego, ze nie chcę, ale dlatego, że nie mogę..." Miłego Sylwestra :) Ja już uciekam. Buziaki, pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibioo@@@@
Baw się cudnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tam autorko
malutka słychać? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no kolejna
....a jeśli.... "Nigdy nie będę Twoja, nie dlatego, ze nie chcę, ale dlatego, że nie mogę..." Jakiś wysyp z końcem roku i początkiem nowego. Nie mogę. To z nogi na nogę i będziesz mogła. Nic dziwnego że nie możesz jak od pół roku piszesz na jednym wątku na kafe :D największe niedojrzałe idiotki to włąśnie takie jak ty. które mają jakiś facetów na oku, ale zamiast im to powiedzieć wola się rozpisywać na kafeterii z kobietami czy prawikami i wzdychać :D powiedziałaś temu facetowi że z nim chcesz być, cyz piszesz do prawików na kafe? dorośnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....a jeśli.....
"największe niedojrzałe idiotki to włąśnie takie jak ty. " Przyjmuję te słowa na moją dojrzałą, kobiecą klatę i na tym kończę moją krótką, konkretną konwersację z Tobą. x x Elu, a co u Ciebie?? Zamilkłaś mocno ostatnio....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no kolejna
Ela dorosła i poszła do tego faceta wreszcie. A ty nadal nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no kolejna
.........a jeśli........ Chcę Cię poznawać, rozmawiać,śmiać się, zwierzać. Czy chciałbyś też takiej relacji? Nigdy, nic więcej, tylko to. Wylewając takie emocjonalne puste zwierzenia na kafe pokazujesz że nie masz przy sobie nikogo bliskiego. Kolejna co nie ma gdzie emocji wylać. Siedzi pewnie sama albo kisi się w jakimś toksycznym związku i wzdycha do faceta z którym to miała. Szuka kogoś kto by ją zrozumiał, był bratnią duszą. Odpowiedając na twoje pytanie żaden facet nie będzie chciał takiej relacji. Facet jak kobieta potrzebuje wzajemności. Z twojej wypowiedzi wynika że szukasz zabawki do jednostronnej relacji. Ty mas zgo poznawać, rozmawiać, śmiać się zwierzać ale nigdy nic wiecej czyli jemu nic w zamian. Stuknij się w głowę i dorośnij, Jesteś dziecinna i neidojrzała. nie bedziesz miała takiej relacji. Żadan facet się na to nie zgodzi. Relacja jest wzajemna. Facet by ci dawał to a ty co jemu byś dała? Nic. jesteś dzieckiem z proboemami emocjonalnymi. Nikt cię nie kocha, nie masz nikogo bliskiego komu mogła byś się pozwierzać. Nic dziwnego. Jak jesteś sama to się kiś skoro nie potrafisz nic z tym zrobicć, a jak masz jakiegoś od którego na to nie możesz liczyć to twoja wina. Zrób mu loda to ci przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no kolejna
Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę o czym piszesz, naajwyraźniej nie. Takie rzeczy jak poznawanie faceta, rozmowy, śmianie się, zwierzanie to się ma tylko związku z facetem którego kochasz z wzajemnością i z którym jesteś odpowiednio blisko fizycznie i psychicznie. Nadajecie na tych samych falach. Jak taki gdzieś jest i nic z tym nie zrobiłaś to masz proboem. Wzdyahcj sobie na forum. W ten sposób na pewno tego mieć nie będziesz. Jak ci napisałam, żaden facet nie zgodzi się na taką chorą relację. Jak coś takiego chesz to tylko w związku z takim facetem. Inaczej tego nie będziesz miała i pozostaje ci pisanie na kafe z prawikami jak offerma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no kolejna
Podam ci przykład abyś zrozumiała w odwrotnej relacji. Jak jest gdzieś ten facet o którym piszesz jak byś zareagowała gdyby powiedział ci czy chciałbyś relacji gdzie on cię będzie pieprzył, rżnął na wszelkie sposoby, będzie ci kazał przed nim klękać i zmuszał do obciągania mu, będziecie robić tylko to co on będzie chciał, a twoje potrzeby zwierzania się, śmiania, się nie liczą. Czy chciała byś takiej relacji? Nie sądzę. Chcesz tego co napisałaś, musisz z odpowiednim facetem z którym będziesdz miała bliską relację wejść w związek. Inaczej możesz sobie pomarzyć na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obstawiam
po wulgarnym tonie ze to pisal facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bym tak chciała
klęczeć przed nim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet nie facet
ale napisał jej prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak można napisać
komus prawde gowno o nim wiedzac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet nie facet
przecież to nie o niej tylko o tym co napisała. To co opisuje to opis relacji jaka jest w związku dwojga ludzi w którym jest bliskość i uczucie. A ona by to chciała jednostronnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....a jeśli......
Pisząc te słowa: "Chcę Cię poznawać, rozmawiać,śmiać się, zwierzać. Czy chciałbyś też takiej relacji? Nigdy, nic więcej, tylko to." miałam na myśli przyjaźń. Przyjaźń między kobietą i mężczyzną. Czystą relację, bez erotyki, bez seksu, bez pożądania. Zwykłą, czystą przyjaźń. Nie wiem co tu jest niezrozumiałe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet nie facet
to tzw wulgarne odniesienie do pieprzenia bardzo trafne. jak jesteś kobietą jak byś zareagowała na taki tekst od faceta? czy chciała byś relacji że cię będę pieprzył jak będę chciał, ale ty nie możesz mieć z tego nic w zamian ? tu nie trzeba kogoś znać. to prawdziwe stwierdzenie, autorka tak właśnie napisała. chce mieć faceta ale na jej warunkach aby tylko ona korzystała ile chce bo albo jest sama albo z obecnym partnerem nie ma bliskiej relacji. to w istocie coś takiego jak facet podchodzi do kobiety i mówi chcę cię pieprzyć jak mi się podoba i rżnąć, ale nie chcę związku i się angażować. czy chciała byś takiej relacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....a jeśli......
Żyjemy w wolnym kraju, w którym istnieje dowolność zawierania umów. Jeśli taka jest wola obu stron i obie strony godzą się na takie warunki to czemu ktoś trzeci ma im prawić morały i mówić, że to czego chcą i na co się godzą jest niedopuszczalne? Problem zaczyna się w momencie, gdy jedna ze stron nie akceptuje warunków i wtedy, albo się je zmienia, albo nie dochodzi do porozumienia między obu stronami. To oczywiście powoduje, że z takiego układu nici. Dlaczego osoba trzecia ma się do tego wtrącać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no kolejna
właśnie potwierdziłaś to co napisałam. Czyli coś mi się wydaje inny cię będzie pieprzył, rżnął i będziesz mu obciągała i będzie dostawał od ciebie co chce (tak wprost abyś zrozumiała), a ten o którym piszesz to ma być bez erotyki, bez, seksu bez pożądania. Ma ci dać relację, bliskość, zrozumienie. Tylko dawać to tego czego nie daje ten co cię pieprzy. Być dla ciebie odskocznią. Facetem który cię zrozumie, wysłucha, któremu możesz się zwierzyć, pośmiać, poznawać itd. Tak to niezrozumiałe. Tyle że to ty nie rozumiesz. Nie znasz nawet definicji słowa przyjaźń. Zwykła czysta przyjaźń to cześć, co słychać, hahahihi, cześć, do jutra, chodźmy na imprezę (to juz pewnie za dużo dla ciebie). Nie tworzenie relacji, poznawania się, zwierzania. Poza tym przyjaźni się nie narzuca jak to chcesz robić. To co opisałaś jest tym co dostaniesz tylko od faceta który cię będzie kochał. A ty coś czuję dupa i wszystko jednemu z którym nic cię nie łączy, a drugi ma ci zapewniać całą uczuciową resztę, relację w związku ale tylko jednostronnie. Ty wszystko, on nic z niej. Nie ma tak. Szukasz przyjaciela to sobie geja znajdź. Na to co opisujesz możesz liczyć tylko w związku z facetem który cię kocha i którego ty kochasz. Przyjaciela się nie poznaje i nie zgłębia. Poznaje się i to całe życie faceta z którym jesteś w związku i gdy się kochacie. Precyzując. Poznajecie się wzajemnie! nie jednostronnie. I to zarówno psychicznie na płaszczyźnie uczuć, zwierzania się, rozumienia, zgłębiania swoich charakterów jak i niestety ale właśnie fizycznie. Bycia z tym facetem fizycznie, poznawania się na płaszczyźnie erotycznej, seksu, pożądania. Wzajemna relacja, nie jednostronna. Tylko wtedy tak możesz mieć. To ty tego widać nie rozumiesz. Dlatego jak z takim facetem nie będziesz w związku to tego nie będziesz miała. Możesz sobie o tym pomarzyć , a twoje życie spędzić żałośnie na pisaniu na kafeterii o tym że ci tego brakuje. I albo byś z jakimś który ci tego nie daje albo wzdychać sama w czterech ścianach do jakiegoś faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibioo@@@@
Ojej jaka seksualność Jesteś przedmówco kobietką bo chyba Nie ;) Mnie akurat mój wymarzony nie chciał ale inny mnie chce;) Cześć A jeśli jak tam w nowym roczku dobrze? Bo u mnie świetnie !!!!!!!!!!!!!!!!jestem szczęśliwa nie uwierzysz co mis ię przydarzyło, ale tutaj i teraz tego nie napiszę Napisz jak spędziłaś sylwka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibioo@@@@
.a jeśli......... nie czytaj tych bzdur i nie przejmuj się Młodzież młodzi chłopcy nie mają pojęcia o uczuciach wyższych a przyjaźń między książki włóżmy Pozdrawiam was Dziewczynki w nowym 2013 roku mam cichą nadzieję, że wasi Lekarze to frajerzy nie wiedza co tracą ;) głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba masz już jasność autorko
Chcesz tego faceta poznawać, rozmawiać, śmiać się, zwierzać musisz założyć z nim związek i z nim być. Stworzyć relację. Będziesz miała ochotę porozmawiać i się pośmiać, on będzie mógł liczyć na to samo. Będziesz chciała go poznawać, on będzie mógł poznawać ciebie. Ty będziesz miała ochotę mu się zwierzać i liczyć na zrozumienie, on będzie miał ochotę chwycić cię za włosy i kazać ci klękać i mu obciągać będzie to mógł robić. To co opisałaś to tylko w związku z tym facetem. Chcesz to to będziesz miała. Nie, trudno. Nie będziesz tego miała. Powodzenia w najbliższych 10-20 latach w zwierzaniu się na kafeterii. Wybór należy do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×