Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość .........a jeśli........

Nigdy nie będę Twoja

Polecane posty

Gość a co wy na to///////////
latwo powiedziec ale myk w tym żeby on ja kochal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanda r
moja siostra ma męża i twierdzi, że to wcale nie taki miód. Ten kto nie ma myśli, że to nie wiadomo co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanda r
trzeba nauczyć się czerpać siłę z wolności, możesz robić co chcesz, idziesz gdzie chcesz nie masz ogona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibioo@@@@
O, ale tutaj ruch od samego rana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....a jeśli.....
witaj Bibiooo, jak tam przemyślenia przy kawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibioo@@@@
rano wstałam dosyć późno pospało mi się, ale to dobrze ostatnio byłam przepracowana. Co do mojego Onego cieszę się, że rano napisał mi miłego sms ... Tylko ja nie chcę się wiązać na razie tak na stałe chciałam poznać kogoś z kim wyjdę gdzieś, spędzę czas nawet w łóżku cały dzień ;) wygadam się wyżalę itd... a mieszkanie razem na razie nie wchodzi w grę A On spytał mnie rano czy ja coś czuję do niego chyba wyczuł moje skrępowanie , ale ja jestem taka wstydliwa chociaż może wygląd o tym nie świadczy, ale jestem wstydzioch Podoba mi się bardzo jego czułość i delikatność jak mnie objął, dotykał moich włosów i przyglądał mi się z uśmiechem to było takie fajne że :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibioo@@@@
a co tam u Ciebie ,,,,a jeśli,,,,,,,,?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanda r
a dlaczego nie piszecie na mój temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanda r
że faceci są do d.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibioo@@@@
przepraszam jaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bibioo, fajnie, że wychodzi Tobie z lekarzem, ale napisz mi dlaczego jesteś w innym środowisku, a tu lekarz , potem drugi lekarz i wiedzą gdzie pracujesz, oni korzystają jakoś z Twojej pracy czy jak to się stało, że ten drugi sie raptem zakochał?Skąd się wziął obok Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......a jeśli.......
Wando - ja staram się nie oceniać wszystkich jedną miarą. Są różni faceci, jak i rożne kobiety. Każdy ma cos "za uszami". xx Bibiooo, takie pierwsze nieśmiałe czułości są cudne! Nie warto się spieszyć do kolejnego etapu tylko cieszyć chwilą. xx U mnie - karuzela uczuć i bynajmniej nie jest to sprawka lek. Trochę się pogubiłam w sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeśli... ja też się pogubiłam, nie wiem jak będzie dalej, siostra mi odradza tego gościa z netu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......a jeśli.......
Ewelinko - jakiego gościa z netu? Pisałaś już o tym? Przeoczyłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibioo@@@@
ja choruję trochę i chodzę do różnych Lekarzy już całe lata no i stąd te znajomości Dziwi mnie, ten stereotyp, że Lekarz to musi być z pielęgniarką lub Panią doktor :) śmieszne Znam wielu Lekarzy, ale nigdy się mną nie interesowali albo ja tego nie zauważyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibioo@@@@
U niego leczę się już kilka lat z przerwami dużymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeśli... Poznałam faceta w necie, wymieniliśmy się telefonami, od lipca piszemy smsy i trochę rozmawiamy. Dzieli nas duża odległość , ale oprócz tego on jest naturystą, uprawia seks w trójkątach i pyta co ja na to?Dodam, że jak nie rozmawiamy o seksie tylko o zwykłych sprawach jest poważnym, wykształconym, wysoko postawionym, mądrym facetem, piastuje wysokie stanowisko w mieście, którym mieszka, jest kawalerem. Bardzo sparzył się w miłości i stąd te jego wyuzdanie. Nie wiem czy dalej utrzymywać z nim kontakt, bo trochę się zaangażowałam a tu taki klops!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibioo@@@@
sex w trójkątach? to chyba dla osób po 50 ce ? dobre hhihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatkane podbrzusze
peace of me

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bibioo@@
nie mam pojęcia jak to się robi to chyba dla bardzo wyzwolony ch ludzi albo ginekolgów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bibioo@@
Panowie są wszyscy tacy sami tak mawiała Babcia -moja albo już nie mogą albo szukają bo mogą ;) Ponoć ginekolog to najgorszy rodzaj mężczyzny ''pułapka'' ma tyle kobiet w gabinecie, że aż mu się mylą hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bibioo@@
miałam w rodzinie ginekologa już zmarł w ubiegłym roku wiem coś na ten temacik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam znajoma jest
pediatrą powiedziała mi niedawno ze sa die możliwości mąz ginekolog 1) ma tyle tego na codzien w ganinecie ze olewa zone 2) albo zdradza z kim popadnie bo na sałabą dusze trzeciej mozliwosci nie ma kilka osob juz mi to powiedzialo ponoc wyjatkow nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bibioo@@
Masz rację mój wujcio święty nie był a,że był wysoki i bardzo ładną miał buźkę pamiętam że często pytał czy mnie zbadać czy mam problemy a ja miałam 17 lat wówczas Ale gabinetu prywatnego nie miał w szpitalu pracował był świetnym fachowcem Jeszcze w ubiegłym roku byłam u niego i powiedział jak skończy się moja hostoria choroby i tak się też skończyło Wiem od ciotki bo teraz dopiero opowiada, że miał dziecko [po za małżeńskie tak więc od ginekologa to z daleka trzeba chodzić Może nie wszystkich jedną łychą mierzyć powinnyśmy, ale ja swoje już wiem i 10000000% że mnie nigdy żaden ginekolog nie poderwie żeby nie wiem co robił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bibioo@@
Ewelinka przepraszam a Ty się kochasz w Ginekologu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×