Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość .........a jeśli........

Nigdy nie będę Twoja

Polecane posty

"Jeszcze raz napiszesz tu takie bzdury, a rozważę zgłoszenie sprawy do ścigania o nękanie - stalking. " xxx Przesadzasz, słonko :) Na policji cię wyśmieje a stalking, to coś innego, niż wypisywanie bzdur w internecie. Czy posłużył się twoimi danymi osobowymi? Czy wykorzystał je do niecnych czynów? Jesteś cholernie przewrażliwiona na swoim punkcie i nie za bardzo kumasz, o co cw stalkingu chodzi :) Więcej dystansu, mała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jeszcze raz napiszesz tu takie bzdury, a rozważę zgłoszenie sprawy do ścigania o nękanie - stalking. " xxx Przesadzasz, słonko :) Na policji cię wyśmieje a stalking, to coś innego, niż wypisywanie bzdur w internecie. Czy posłużył się twoimi danymi osobowymi? Czy wykorzystał je do niecnych czynów? Jesteś cholernie przewrażliwiona na swoim punkcie i nie za bardzo kumasz, o co cw stalkingu chodzi :) Więcej dystansu, mała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u Janka
jest chyba spokojniej A jeśli,,,,, pozdrawiam ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....a jeśli....
Dziękuję za pozdrowienia, chociaż nie wiem od kogo są i również pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela Bathory
Ewelinko, Bibioo i inne dziewczyny, co u Was? U mnie pięknie. Już nie napiszę "nigdy nie będziesz mój" :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....a jeśli....
Elu, cieszę się bardzo, że u Ciebie wiosna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie to ciekawi
co u Lico / Lico ,napisz co u Cibie,wyszło wam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej u mnie się trochę pozmieniało. Z doktorkiem w 95 % mi przeszło. Natomiast w relacjach z nowym panem raz z górki raz pod górkę. Obecnie pod....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...a jeśli....
Ewelinko, cieszę się, że spotykasz się z kimś. Serce już nie takie samotne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co u ciebie
a jeśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nigdy juz nie bede Twoja...
Czesc dziewczynki..:) a ja zdobylam sie po roku na odwage i napisalam zyczenia do niego i odpisal od razu tez zyczeniami. Za miesiac sie z nim zobacze i strasznie sie denerwuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...a jeśli...
u mnie? nie najlepiej xxxx Nigdy juz nie bede Twoja... - myślisz, że jest jakaś szansa, że coś z tego będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nigdy juz nie bede Twoja...
A jesli- a co sie dzieje? Boje sie ze znowu on wszystko zaxznie i znow mnie z tym zostawi...Nic nie bylo z mojej inicjatywy. Najbardziej bym chciala zeby nie zrobil na mnie wrazenia ale to sa ogromne emocje spotkac kogos po roku czadu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...a jeśli...
On nadal na Ciebie mocno działa i zajmuje miejsce w sercu... Jak o tym piszesz to aż bije ciepłem i nostalgią. Jest tak? u mnie wszystko to co w tej piosence...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nigdy juz nie bede Twoja...
A jesli- chyba nadal tak jest choc probuje sobie wszystko inaczej w glowie poukladac..Posluchaj piosenki Normalsi-Nie ma mowy. Niestety nie moge wstawic linka bo pisze z kom. Nie wiem o co u Ciebie chodzi, ale jestem pewna ze jesli wieezymy ze zycie nam sie pouklada to nie ma innej opcji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anioł bez skrzydła
Witam kobietki. Tez nigdy nie bedę z nim:( Tesknie za nim bardzo ale nie potrafię napisac pierwsza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nigdy juz nie bede Twoja...
Aniol-ja tez nie potrafilam przez rok czasu, az w koncu powiedzialam sobie albo teraz albo nigdy!..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....a jeśli....
Nigdy juz nie bede Twoja... - napisałaś, że boisz się spotkania po roku. Sądzę, że jeśli nadal Twoje serce rwie się do niego to takie spotkanie tylko wzmocni uczucie, które nie umarło. Choćbyś nie widziała osoby, którą kochasz i z 10 lat, to takie spotkanie zawsze podniesie Ci ciśnienie. Tak to już działa. Może tym razem wam się uda? xxxxxxx Anioł bez skrzydła- jeśli chcesz napisz coś więcej, porozmawiamy sobie. Może chcesz to z siebie wyrzucić? xxxxxxxx jeśli chodzi o mnie to nie chcę za dużo pisać, ale nie jest za dobrze u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....a jeśli....
Nigdy juz nie bede Twoja... - bardzo ładna ta piosenka, którą tu podałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nigdy juz nie bede Twoja...
Nam niestety nie moze sie udac...Ta piosenka oddaje wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...a jeśli....
Czasem życie potrafi zaskakiwać. Chciałbyś być z nim? Czy już nie myślisz o nim w kategoriach ukochanego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, udało mi się spotkać wspaniałych ludzi na mej drodze, tylko w pewnych momentach życia nie umiałam odczytywać intencji mężczyzn.Teraz nie chcę zapeszać ale...❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...a jeśli....
ewelinko, to co było, minęło - ważne, że teraz jesteś szczęśliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nigdy juz nie bede Twoja...
A jesli-moim marzeniem jest byc z nim tak naprawde nie krzywdzac przy tym tyle osob...Ale wiem ze to sie nie uda a ja nie chce nikogo krzywdzic. Wolalabym usychac z tesknoty...Gdyby to sie wydalo, musialabym pewnie zmienic prace. Jestem na etapie wyrzucenia go z glowy i mysli. Chyba to jest reakcja obronna przed tym spotkaniem. Na ile uda sie wszystko zagluszyc-nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nigdy juz nie bede Twoja...
A jesli-moim marzeniem jest byc z nim tak naprawde nie krzywdzac przy tym tyle osob...Ale wiem ze to sie nie uda a ja nie chce nikogo krzywdzic. Wolalabym usychac z tesknoty...Gdyby to sie wydalo, musialabym pewnie zmienic prace. Jestem na etapie wyrzucenia go z glowy i mysli. Chyba to jest reakcja obronna przed tym spotkaniem. Na ile uda sie wszystko zagluszyc-nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nigdy juz nie bede Twoja...
Ewelinko-trzymam kciuki za Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..a jeśli...
Nigdy juz nie bede Twoja...- dobre podejście masz. Życzę Ci wytrwania w postanowieniach, ale pewnie będzie Ci trudno, jak się z nim spotkasz. Oby nic się nie wymknęło spod kontroli. Ciekawe co u pozostałych osób z tematu? Jak fajnie, że już weekend ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nigdy juz nie bede Twoja...
Tylko ze zawsze moje postanowienia biora w leb...Boze zrob cos z tym uczuciem nie w pore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nigdy juz nie bede Twoja...
Tylko ze zawsze moje postanowienia biora w leb...Boze zrob cos z tym uczuciem nie w pore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×