Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malaaaa miii

L4 ginekolog Warszawa

Polecane posty

Gość Klara.K.
Dostałam!Bardzo CI dziękuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha mam już na mailu, bo myslałam, ze źle adres wpisałam powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmooooooooonnnnnniaaa
Ja też poproszę o namiary na tego gin z bemowa::) Dziękuję z góry monissia46@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara83
asiamt - podasz namiary na gina z bemowa? na maila "email.chwilowy@gmail.com" pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulitka25
hej blagam Was !!! ma ktos takiego ginekologa ktory przedluzy mi zwolnienie??/ nie bedzie krzyczal wymyslal i stresowal mnie dodatkowo???? moj gin dzis stwierdzil ze moge w 5 miesiacu ciazy wrocic do pracy bo wymioty to nic strasznego!!! a ja 3 przystankow nie przejade autobusem a do pracy musze dojezdzac prawie 2 godz i jedziec po miescie. prosze napiszcie jakis namiar na maila bede wdzieczna pozdrawiam (paulaadamczyk@wp.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaja80
Ja również proszę namiar na ginekologa z Bemowa( o ile odczytacie wiadomość).Jestem po poronieniu, udało się zajść w ciąże po dziesięciu miesiącach i boję się znów poronić, a mój lekarz twierdzi, że nie ma potrzeby iść na zwolnienie...gaja80@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molly1230
Dziewczyny, błagam, dajcie na maila namiary na tego bezproblemowego lekarza z Bemowa molly1230@poczta.onet.pl z ceną jakby można było:) Chodzę do ginekologa na Czumy i na wszystko, co mi dolegało, łącznie z plamieniem!!! zalecał zmianę kąpieli na prysznic i abstynencję seksualną...po zwolnienie kazał mi iść do lekarza medycyny pracy... mam podwyższone ciśnienie,a le to oczywiście też nie jest żaden problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miinka
paulitka25 mnie spotkało to samo. Wymiotuję co jakiś czas i mdli mnie całą dobę. Moja gin dałą mi na 1-mc l4 a po miesiącu jak przyszłam już nie chciała mi zwolnienia dać bo ciąża przebiega prawidłowo a mdłości mi przejdą. Jak powiedziałam że pracuję w budowlance to powiedziała że praca mi w niczym nie przeszkadza...;/ jak byście mogły podać namiary na gina prywatnego z bemowa albo skądkolwiek który przedłuży mi l4... masia_15@op.pl. Z góry dzięki wielkie i pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny bardzo proszę prześlijcie równiez mi na priv namiar na dr z Bemowa; nataluh@wp.pl. Z góry dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny czy ja tez moge prosic na namiary na tego ginekologa z Bemowa.. sanderka122@wp.pl tylko blagam jak najszybsza odpowiedz .... Z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również poproszę o namiary na maila: kasiek.szy@gmail.com. Bardzo dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czy ja również mogę prosić. Jeśli jeszcze przyjmuje, bo to było lata temu. Pozdrawiam Kasienka85w@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×