Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pęknięteserce

Jak zapomnieć o ukochanej osobie

Polecane posty

Gość margarynka.
no to jedziemy na tym samym wózku jak to sie mowi :P ciekawe jak to jest byc z innym, moze inaczej nawet sie kocha? nie wiem. Ale wiem jedno, to by nam pomoglo. Ale jak tak bedziemy siedziec tu i uzalac sie to napewno nic nie zmieniamy :) lato, wakacje... czas milosci:) haha trzeba dzialac kochanieńki ;) ale jeszcze studia...nie wiem co chce robic a malo czasu zostalo juz. Nie wiem co chce w zyciu robic. Skonczylam technikum ekonomiczne i chyba cos w tym kierunku fajnie byloby sie dostac na jakas politechnike ale coz zobaczymy. Moj ex chcial zebym nie poszla na studia dzienne bo mial teorie ze tam tylko sie zdradza. ;/ daje dupy itp. Zawsze pretensje byly o to, jak pojde na studia nasz kontakt juz na dobre sie urwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pęknięteserce
No to całkeim jedziemy na tym samym wózku;p Ja tez po ekonomiku jestem:D haa;] ja za to mialem wyjechac z nia do innego miasta mielismy razem zamieszkac. O. Sam pojde na to Ratownictwo medyczne i jej jeszcze pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margarynka.
nie wrocilismy. ja probowalam rozmawiac, on mowil tylko "prosze przestan nie chce o tym rozmawiac" albo "i od razu juz na wstepie musisz sie ze mna klocic" ;/ nawet sie poplakalam przy nim ze co to ma byc nie wiem na czym stoje a on mnie tylko poglaskal i zartobliwie "oj przestan juz ilonko"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pęknięteserce
Coooooooooo? Nie wierze... Czemu mialo sluzyc takie zachowanie? Sczerze... Zgubilem się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margarynka.
pęknięteserce ratownictwo medyczne jej jak fajnie, super. A musiales zdawac na maturze np biologie tak? niedtety ja tak nie lubie biologii wole chemie. a najbardziej MATEMATYKE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margarynka.
no wiem, chore. On nie wie czego chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pęknięteserce
Tak zdawalem biologie na maturze;p Jako jedyna osoba ze szkoly siedzialem sam przed komisja:) Ale tylko podstawa... Ja za to matematyki jak ognia wole unikac;p co prawda maturę zdałem, ale bez szału;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on1
Margarynko.... on pewnie chciał Ciebie... ale niestety już pewnie tylko fizycznie. Jak facet nie wie czego chce i nie chce rozmawiać o problemach tylko się przytulać to jest zainteresowanym tylko jednym... podkręceniem licznika... Przykro mi to mówić , ale tak to wygląda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pęknięteserce
Nie chcialem tego glosno mowic ale o tym samym pomyslalem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margarynka.
sam przy komisji o jak dziwnie :) ja jeszcze nie wiem na ile % zdalam ale wydaje mi sie ze zdalam maturke dodatkowo wos wzięłam na podstawie choc nie lubie i praktycznie nie uczylam sie z wosu ;p ale na te 30% zdac powinnam ;p;p z ustnego ang mialam 93% wiec jestem z siebie dumna, skonczylam juz szkole ale dzisiaj bylam do 11 na lekcjach z klasa ;p bo nasza pani z nami lekcje jeszcze robi do egzaminu zawodowego. :) np teraz z nim pisze sms. mowi ze wyjezdza za granice do Holandii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margarynka.
on1 ja to wiem. Tez tak pomyslalam. czuje sie jak dziwka ;/ no bo inaczej tego okreslic sie na da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pęknięteserce
Ja mature zdawalem w tamtym roku:) o egzaminie zawodowym wole sie nie wypowiadac bo to co zrobilem bylo piekne:D Olalem sprawe totalnie;p hah z wlasnej glupoty sie smiac nie no:D piszesz z nim sms? a co z jego "kochanka"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margarynka.
jak pytam czy z nia pisze itp czy sie spotyka mowi ze nie, raz od razu zaprzecza, raz mowi "nie powiem ci to moja sprawa" i dodaje ze ja tez powinnam w koncu zaczac zyc swoim zyciem znalezc se kogos. ;/ dodatkowo kiedys bardzo podobal mi sie chlopak pewien, zreszta dziwna sprawa bo z moim ex zaczelam chodzic zeby zrobic tamtemu na zlosc czyli w ogole nie kochalam go z poczatku...ale sie to zmienilo. I teraz on go bardzo nie cierpial ale niedawno powiedzial ze jak mam juz zkims byc to powinnam byc wlasnie z TAMTYM, ze on wtedy bedzie spokojny o mnie bo tamten bylby dobry dla mnie,no szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pęknięteserce
No to jesli naprawde tego chce... To moze warto sprobowac? Czy uwazasz to za idiotyczny pomysl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margarynka.
sentyment do tamtego mam, nie powiem ze nie. Ale... po pierwsze tamten juz mnie nie chce znac ;p po drugie ... w zyciu pierwsza do niego sie nie odezwe ;/ wielki dumny pan z niego nawet czasc glupie mi juz nie powie. Ale co tu gadac ja kocham mojego mateuszka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pęknięteserce
Wszystko bym oddal zeby moja Patrynia tak mnie kochała, jak ty jego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pęknięteserce
K*rwa ale nie ma do czego wracac w moim przypadku to juz nie wroci ro juz niemozliwe! Tak sobie to musze tlumaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margarynka.
a ja zeby ON mnie kochal jak ty JĄ. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pęknięteserce
Aj...;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pęknięteserce
Ja swojej dziewczynie tez dałem na 18 urodziny wieelkiego miska. Pewnie juz go wyrzucila;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margarynka.
nie chce mi sie juz nawet o tym gadac, szkoda slow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pęknięteserce
Nie wiem jak mam cie pocieszyc... Tez zle mi z tym wszystkim. Jesli naprawde nie chcesz z nim byc po prostu zapomnij;| mi sie chyba udaje. Ale najpierw sobie wytłumacz ze on cie po prostu nie kocha:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margarynka.
ok, tak trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on1
...chyba że chcesz być jego fuckfriend tylko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margarynka.
ale żeby było jasne to jak się z nim spotykam np wczoraj to nie uprawialismy seksu itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on1
dobrze... i nie daj się w to wmanewrować.... bo za bardzo mu ulegasz IMHO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margarynka.
tyle to tez juz wiem ;) paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pęknięteserce
Musisz dac rade margarynka. Wejdz tu czasem ja tez tu ciagle bede zagladal pisz jak cie sie zyje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margarynka.
Idę Zdobywam z trudem kolejny dzień W samotności przemierzając kolejne godziny Kolejne minuty ledwo wyłapuję Naznaczając siebie łzami Które bezwładnie pieszczą moje oczy Ukrywam swoje zmęczone serce Może usłyszysz kiedyś Że ono tęskni do Ciebie Lub, że tęskniło Gdy za późno już będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×