Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pęknięteserce

Jak zapomnieć o ukochanej osobie

Polecane posty

Gość ocalwe
Jest i margarynka! Dziewczyno, jaka Ty pozytywna jestes :D az sie chce czytac. Nie dziwie sie ze peknieteserduszko tak do Ciebie teskni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasandra xc
powiem Wam szczerze ze gdy nawet ex bedzie kiedys prosil o to by wrocic nigdy juz nie bedzie to samo, pozostaje taki ogromy zal ze szok!tak cholernie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasandra xc
bedac z nim zastanawilam sie , jak mu z nia bylo,jak ja calowal, jak sie kochali, czy byla lepsza, to koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pęknięteserce
Naprawdę trzeba byc odwaznym zeby cos takiego zrobic. Ja bym tak nie mogl. Nie wyobrazam sobie ze do siebie wracamy. Jakos bym sie brzydzil;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasandra xc
jestes pewnien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pęknięteserce
Oczywiscie, ze jestem pewien. To trochę podobne do zdrady. A zdrady nie potrafilbym wybaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasandra xc
tak to zdrada,ale wiem jedno to doswiadczenie nauczylo mnie ze mozna do konca wyleczyc sie z milosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pęknięteserce
Kurde!;) zakładając ten topic nie liczylem na takie zaangazowanie i zainteraesowanie:) utworzyla sie nam spora grupa wsparcia:) ale to dobrze:) bo wszystkim juz jest lepiej:D No i ciesze sie ze MARGARYNA w koncu daje sobie radę:) mam nadzieję, że moje rady sie do czegos przydały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njkw
Ja mam tak po 5 latach , nie łatwo zapomnieć , tylko ci to zrozumieją którzy przeszli przez to sami :( A kto nie wie jak to jest nie musi się udzielać , bo nie wiedzą jak się jest wtedy załamanym i nie można przestać o kimś myśleć od tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margarynka.
oj, oj ja jestem pozytywna kiedy jestem szczęśliwa :) a teraz tak jest, choć wiem, że ten dołek czeka już na mnie, dzień-dwa i znów mnie powita :P pęknięteserce moje :) nie pisałam bo ostatnio nie miałam jak i brakowało też czasu... teraz mam chwilkę ale zaraz uciekam uciekam... kasandra xc 🖐️ odważnie. Trzeba mieć charakter. Niestety ale ja jestem chyba zbyt dobra, bo nawet po czymś takim nie umiałabym podjąć takiego kroku. Wiecie co człowiek chyba powinien czasem pocierpieć z miłości. By zdać sobie sprawę z tego, że gdzieś tam czeka na nas prawdziwa miłość. Gdzieś tam jest ktoś z kim przejdziemy przez całe życie a dzięki miłosnym upadkom docenimy miłość ale taką prawdziwą, z pewnością mocniej będziemy kochać a z perspektywy czasu wspomnienie pierwszej miłości będzie powodować uśmiech na twarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njkw
Był z kimś ponad 2 miesiące , ja się dowiedziałam wczoraj :( Chcemy być razem., ale jak to bedzie?bede myslec co robili w łózku to jest koszmar , teraz ja mam go całować po obcych ustach , teraz ja bede sie przytulac jak kilka dni temu ona to robiłą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jmokasyn
Mnie facet zdradził po kilku latach związku chce wszystko odbudować, co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pęknięteserce
No widzisz! Nareszcie zyjesz dziewczyno!:) Oby Cie juz ten dołek nie dopadł... Czuje, ze nie dopadnie:) mam jakies dobre przeczucia;p Mi całkowicie przeszło;] Czasem myslę o niej ale to tylko takie troche glupie wspomnienia. Juz nic nie znaczące:) Oby tak było z toba i tak na pewno bedzie:) A jak Cie naprawdę ten dołek dopadnie to pisz tu. Mozesz liczyc na mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pęknięteserce
Njkw zastanow sie czy na pewno chcesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margarynka.
jeżeli bardzo ich kochacie, wierzycie że to się już nie powtórzy...to może warto spróbować. Ale tylko wtedy gdy facet naprawdę żałuje i jesteście w stanie przywyknąć do myśli że był z inną. Inaczej nie wiem czy się uda, zresztą nie wiem co mądrego napisać bo żeby facet zdradził...to tej syt. nie miałam. Zdrady w sensie fizycznym, pęknięteserce pomogłeś mi i to bardzo, gdy myślałam o tym że np TY też masz podobnie to jakoś lżej... że inni ludzie myślą podobnie, czują podobnie. Pisanie tu pozwoliło mi mniej intensywnie myśleć o byłym. Fajnie, że jest ktoś taki jak Ty ❤️ a teraz lecim w Szczecin, zaglądne tutaj potem paaaaaa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pęknięteserce
To lećć ale zajrzyj tu jeszcze! Koniecznie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ocalwe
Zdrade mozna wybaczyc ale nie zapomniec. njkw lepiej tez daj sobie spokoj. Facetowi zachcialo sie czegos nowego, nie wyszlo wiec wraca do Ciebie. Nie rob z siebie idiotki i nie pozwol mu na to. Zabawka jego jestes? Chcial czegos innego wiec niech ma. Nie ponizaj sie tak kobieto. Pozniej bedzie Cie zostawial, lecial do innych, jak nie wyjdzie to bedzie wracal do Ciebie a Ty co? Bedziesz czekala na niego? Stracisz szacunek w jego oczach, w oczach swoich i mysle ze wszystkich innych tez. Mi by bylo nawet wstyd przed znajomymi sie przyznac ze pozwolilam mu wrocic gdybym miala taka sytuacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pęknięteserce
Ocalwe zgodzę się z Tobą. Z resztą to co zrobil jest zupełnie nie w porządku. Co raptem sobie o Tobie przypomniał? Przecież każdy ma swoją godność. To bez sensu. Jesli Cie zostawil i mial kogos innego to znaczy ze cie nie kochal tak? To po co chce do Ciebie teraz wracac? Sama sobie odpowiedz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ocalwe
Wiekszosc pewnie tak mysli... I dlatego nie rozumiem tych kobiet ktore jeszcze chca pozwolic takiemu dupkowi wrocic. Ale tez inna sprawa ze my takiej sytuacji nie mielismy, mozemy pisac co chcemy a jak sami bysmy postapili nie wiadomo. Chociaz ja jestem chyba z tych ze tak powiem twardszych, po 2 miesiacach by mi przeszlo raczej na tyle zeby juz bylego nie wpuscic do swojego serca. Wiec tym bardziej nie wiem jak mozna pozwolic sie tak ponizyc... Ponizy Cie w ten sposob raz, wiec zrobi to w jakis sposob kolejny raz. Ale pozniej to juz bedzie tylko Twoja wina bo sama siebie nie szanujesz. A jak wiadomo nie mozesz wymagac szacunku od kogos jesli sama go dla siebie nie masz. Takze dziewczyno nie daj z siebie zrobic naiwniej idiotki i kopnij go w dupe. Latwo nie bedzie ale dasz rade. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasandra xc
njkw Nie pakuj sie w to drugi raz, wiem co mowie, nie wybaczysz mu tego, wczesniej czy pozniej i tak to zakonczysz, szkoda nerwow Wiesz ja sie ponizylam wracajac do niego , nie rob tego Chcialam zemsty hmm ale jaby nie patrzec na ta sprawe ponizylam sie nie wracaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasandra xc
Podam ci kilka przykladow -czy on jeszcze o niej mysli? -czy tak naprawde on zewral czy ona go nie chciala i dlatego do mnie wrocil? -jak ja calowal, przytulal, jakie slowa mowil -jak im bylo w lozku? -ja nie bedzie odbieral tel , bedziesz myslala ze moze z nia jest? Chcesz takiego zwiazku? te mysli beda cie od srodka zrzerac,a co za tym idzie bedziesz miala wachania nastroju , dola psychicznego Chcesz tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pęknięteserce
Margarynka pisz jak bedziesz mogla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ocalwe
I troche sie chyba ponizylam znow. Napisalam do niego sms z pytaniem czy na pewno chce to skonczyc na zawsze, bo musze podjac decyzje czy zaczac ukladac zycie na nowo czy czekac. I tak jak myslalam - zadnej odpowiedzi. Chyba czas sobie odpuscic. Ja juz czuje ze nic z tego nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margarynka.
oglądam mecz Niemcy-Portugalia, potem się odezwę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margarynka.
aj em :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pęknięteserce
Nooo:D ja tez ogladalem;p jak tam? Widzę, ze jakos zyjesz;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margarynka.
szczerze to liczyłam na Portugalię, jakoś Szwabów nie darzę sympatią :( jakoś leci. Byly teraz z pewnością chleje, ponieważ jest w barze z kolegami bo oglądali mecz. Pewnie jest zalany w trupa, a to nie koniec. Będzie tak pił do 2 w nocy co najmniej. :) co u cb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pęknięteserce
A skąd takie wiadomosci masz cooo?;p Ale jak pieknie to ujelas haha :> Poza tym przyznam sie bez bicia, że bylem za niemcami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pęknięteserce
Teee burza! Ja sie pytam, dlaczego ty tu tak rzadko zaglądasz coo?;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margarynka.
Ponieważ mnie o tym łaskawie poinformował a na pytanie czy będzie chlanko już nie odpisał :D boi się mnie? ;p;p dobry mecz był, ciekawe ile Polacy dostaną w dupę z Ruskimi :( ale może a nóż a widelec wyjdą z grupy ? :) tak bym chciała ❤️ a poza tym... ale nudy na chacie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×