Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 33 latek

stuknęło 33

Polecane posty

Gość aldo_1973
I sytuacja bez wyjścia. Czasami mam wyrzuty sumienia, że jestem taki, taki przyziemny i seks rządzi moim życiem - a raczej jego brak.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldo_1973
Bo tyle jest ważniejszych spraw. Chciałbym o tym nie myśleć. Gdyby np. lekarz mi coś przepisał na poprawę koncentracji i zmianę moich półkul mózgowych ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natury nie oszukasz i tyle a jako że jesteśmy cywilizowani, szukamy wyjścia w ramach przyjętych norm społecznych nie chcemy też ranić bliskim nam osób a potem wychodzi jak wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldo_1973
Aseksualna - twoja też nie jest ciekawa - chociaż ty jesteś po drugiej stronie lustra - po białej stronie mocy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deidra poczytałem trochę Twoim postów w temacie " napalona" Zaczynam fantazjować o Tobie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldo_1973
No jak miałem 33 to walczyłem, a tak z każdym roczkiem mniej chce się walczyć, no i zajęć więcej - dzieci rosną i rosną .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to już tylko zęby zaciskam i nie wiem czy mam się śmiać czy może rozpłakać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aldo ale uwierz że nikt mnie nie rozumie:( i nie wiem czy moja strona jest taka super, chciałabym zeby mój mąż był taki jak kiedyś spełniony przy mnie a ja już mu tego nie dam niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldo_1973
Obiecałem sobie że jak do 40 nici z tego to zajmę się jakimś zapomnianym hobby z młodości - to taka próżność męska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 - fantazjuj :D, a co tam, żebyś Ty moje fantazje widział, przez nie od jakiegoś już tygodnia prawie w ogóle nie śpię a teraz to mi normalnie oddech drży - chociaż nie sądziłam, że to w ogóle możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłosława23
heh ...ja mam 35 , mąż mój 28 i to on nie ma ochoty na sex..atrakcyjna jestem dodam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldo_1973
Wierz mi że cię rozumiem Aseksualna. Wiem że kochasz męża i chciałabyś zrobić wszystko dla niego, ale organizm się zmienił ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldo_1973
Mogę was pocieszyć - po 80 to nikt z nas nie będzie miał ochoty Więc tylko musimy dotrwać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłosława23 heh ...ja mam 35 , mąż mój 28 i to on nie ma ochoty na sex..atrakcyjna jestem dodam.. Opisz jak bardzo atrakcyjna. Ocenimy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldo_1973
dla mnie to jeszcze tylko 41 latek i będzie spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A - no właśnie, mieliśmy sobie pomóc w stosunkach z małżonkami, a tu zaraz grupowy zrobimy to co ubierać te rajstopy? i które? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldo_1973
W poprzedniej pracy podsłuchałem jak rozmawiały dwie dziewczyny ( przypadkiem ) Miały około 25 lat. Jedna 4 lata po ślubie żaliła się drugiej - że mąż po pracy przychodzi, komputerek włącza, piwko, a ztych spraw nici od 1,5 roku ....... No i dziewczyna w wieku 25 zaczęła szukać okazji do spuszczenia nadmiaru hormonów......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldo_1973
Więc może z nami nie tak źle hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widać cierpienie w społeczeństwie jest powszechne całe szczęście, że mamy internet, to się chociaż podzielić można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldo_1973
Tego to zupełnie nie rozumiem - fajna młoda żonka w domu, a koleś grę włącza i jedzie do północy przed monitorem... S T RA S Z NE !!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldo_1973
Nawet przyszła mi myśl żeby pomóc kobiecie w potrzebie, ale oczywiście spękałem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×