Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 33 latek

stuknęło 33

Polecane posty

Deidra jęki i rozkosz kobiety są dla mnie największą nagrodą .. Zaraz przyjdzie czas na Twoje piersi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 - o której idziesz spać? bo ja za niedługo będę musiała na chwilę zniknąć, ale wróciłabym krótko po 22 giej ;) może byśmy jeszcze sobie pogadali gdzieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A - ty to wredota jedna jesteś :D ja się przez Was oboje teraz trzęsę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 - to do usłyszenia za godzinę w takim razie i ... buziak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldo_1973
A ja zmykam - czas gonić dzieciaki do spania.... do następnego razu - może coś wam razem wyjdzie 33 + deidra zachowujecie się jak para kochanków :) Narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deidra 33 - o której idziesz spać? bo ja za niedługo będę musiała na chwilę zniknąć, ale wróciłabym krótko po 22 giej może byśmy jeszcze sobie pogadali gdzieś ze spaniem w tym stanie to raczej mogę zapomnieć . Prędzej będę wył do księżyca ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawia mnie Twoja osoba. Fajnie piszesz o seksie a na żywo postawa bierna . Musisz iść na jakieś konsultację . Szkoda żeby takie ciało się marnowało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 bo ja to znam, lubiłam kiedyś, sprawiało mi frajdę wiec łatwo mi się piszę. Konsultacja owszem, pójdę do seksuologa ale wątpię czy pomoże..zresztą jest mi dobrze, chociaż może mi nie wierzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś jak przychodził weekend to dzieci do dziadków do nas sprowadzaliśmy a sami wynajmowaliśmy pokój w hotelu, sauna, spacery, kolacje i kopulacje całonocne..i było super..człowiek ładował baterie na cały tydzień a teraz jest jak jest i jest dooobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopulacje całonocne. :-) Nie przeżyłem :-( ale młody jeszcze jestem Aseksualna w jakim wieku jesteś że pozwolę sobie tak mało grzecznie zapytać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASEKSUALNA ONA 31 w lipcu skaczę i kobiety się nie pyta.. Tragedia . Takie młode ciało się marnuje :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby nie chciało to by się nie marnowało. Mój maż tylko czeka kiedy mi się odmieni i będzie tak jak jeszcze ze 3 lata temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×