Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 33 latek

stuknęło 33

Polecane posty

Gość aldo_1973
Niestety mam ścisły umysł, który cały czas analizuje, odwraca, dobiera, sprawdza, i wraca do punktu wyjścia.... i klops i nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację . Co nie zmienia faktu że coraz intensywniej zaczynam fantazjować co bym robił z Twoim ciałem. Pieścił, dotykał całował ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldo_1973
A gdzie to można kupić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aldo_1973 ja Ci mogę powiedzieć co mnie kręciło kiedyś...nie wiem jaki ma problem Twoja partnerka bo u kobiet tego typu sprawy maja różne podłoża ale jeśli jest aseksualna jak ja to nic nie zrobisz, uwierz mi nic nie zmienisz w niej. W ogóle to ile ona ma lat? Macie dzieci? Ona pracuje zawodowo? to jest bardzo istotne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldo_1973
jest młodsza ode mnie - ma 36 - mamy 2 dzieci, ona pracuje i nieźle jej idzie w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33- :D :D to się tym piekle będziemy mogli bzykać do woli, bo mnie to też prosto tam zabierze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deidra nie męcz się dziewczyno, wibrator a jak nie masz ogórek szklarniowy lub prysznic:) chyba że lubisz takie napięcie dłuuuuugie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldo_1973
A może ja w końcu skorzystam z ogórka :) Może mi się spodoba i zmienię preferencje .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldo_1973
no ostatnio robiliśmy to w 2010 :( na wczasach - po pijanemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deidra to jak się popsuł to wyobraź sobie,że 33 pieści Cię "tam" swoim mokrym ciepłym języczkiem, jego ciepła dłoń przesuwa się po Twoim spoconym z napięcia ciele w kierunku Twoich sterczących sutków które krzyczą pieszczot...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aldo - w 2010 ? nieźle, współczuję Ci naprawdę ja już chyba wolę być taka napalona (mimo że z problemem) niż tak, że by mi się w ogóle nie chciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozchylam delikatnie Twoje uda pieszcząc je przesuwając swoje usta dalej i dalej. Zaczynam pieścić Twoją cipke . Stopniowo coraż śmielej aż zagłębiam tam swój język czując Twój fenomenalny smak ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antyseksualna jesteś wredna wredna wredna :D :D przez Ciebie to ja czuję ten jego ciepły język tam, zapomnę zaraz oddychać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deidra ale to że się nie chce nie jest złe na swój sposób, tylko tego nie rozumiesz. To tak jak z paleniem fajek, jak palisz to nie wyobrażasz sobie nie palić a jak nie palisz juz trochę to Cię nie ciągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrzę Ci głęboko w oczy czekając na przyzwolenie aby wejść do końca swoim pulsującym z podniecenia kutasem. Czujesz mój ruch, moje tętno ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 - słowami wyrazić swojej w tej chwili przyjemności to już nie potrafię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33,ale teraz zamiana ról i Deidra delikatnie ale zdecydowanie chwyta Twojego ... w swe gorące usta, i pomagając sobie ręką doprowadza Cię do uwolnienia emocji..widzisz jak Twój balsam spływa po jej szyi, pełnych, pięknych piersiach..widzisz w jej oczach błysk i pożądanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×