Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 33 latek

stuknęło 33

Polecane posty

33 - ubiorę dla Ciebie te najładniejsze, czarne, srebrna szpilka, z przodu wycięcie na palce, łącznie 11 cm dłuższe nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłosława23
jestem atrakcyjna dla innych facetów nie dla męża...zawsze miał niski temperament ale teraz masakra :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aldo albo fajna młoda żonka kręci tyłkiem przed nosem mężowi który ogląda mecz i słyszy "odsuń się..." to przykład mojej kolezanki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aldo - było dyskretnie zaproponować, sfrajerowałeś się bracie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldo_1973
Najgorsze w tym wszystkim jest to że w domu fajna atmosfera. Żonka miła, wszystko OK, wręcz idealna atmosfera, co powodowało przez dłuższy czas u mnie jakieś nadzieje. Teraz już to na mnie nie działa tak - rozum po trochu przejął władzę nad ptakiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASEKSUALNA ONA aldo albo fajna młoda żonka kręci tyłkiem przed nosem mężowi który ogląda mecz i słyszy "odsuń się..." to przykład mojej kolezanki może z Częstochowy ?????? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aldo_1973 poprawię Cię . Ptak nad rozumem :-) skoro znalazłeś się tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldo_1973
Aseksualna - czy nie masz poczucia że jesteś "inna - gorsza, " że nie uczestniczysz w życiu w pełni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldo_1973
No teraz rządzi ptak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A - ty może jesteś wyrozumiała i nie będziesz miała mężowi za złe ja też bym myślę za złe swojemu nie miała ale już on by mnie z kolegą nie zostawił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 - no właśnie ja też to uwielbiam, matko olśnienie, to właśnie stopniowania napięcia mi brakuje, droczenia się, takiego na wysokim poziomie, z odpowiednimi słowami do tego, gestami, spojrzeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldo_1973
No niestety - ja nie mam odwagi pójść do prostytutki. Boję się AIDS i innych dodatków. To mogłoby się źle skończyć. Poza tym nie wiem czy by mnie to nakręciło - tak po prostu pójść i zapłacić za seks ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aldo_1973 gorsza? niie, jestem normalną, kobietą w swoim wieku, zadbaną, spełnioną jako maka, spełnioną zawodowo, wiem czego chce od życia i wiem że nie potrzebuje seksu ale wiem też że dla mojego męża jest ważny i szanuje to. Nie czuję się gorsza, ale też nie opowiadam o swojej aseksualnosci na herbatkach u cioci;-) jestem szczęśliwa kobietą kiedy nie muszę się do niczego zmuszać a niestety tak na mnie działa seks:( wiec znalazłam rozwiązanie by wilk był syty a owca cała..:)mam nadzieję dobre rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldo_1973
To tak jak na zakupy - wejść i kupić Pasztet w Tesco - co wtym fajnego ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 - ja bym tą dziwkę poważnie przemyślała, niby lekarstwo, ale żeby skutki uboczne dla psychiki nie były gorsze w skutkach bo co potem, raz dziwka, drugi, trzeci, a niedosyt kobiety i pożądania, prawdziwego pożądania wzajemnego pozostanie moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 - mów i tak jeszcze a jak się ściemni to już się chyba nie oprę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldo_1973
Wybacz ze tak pytam - ale gdy jesteśmy anonimowi to łatwiej o takich rzeczach rozmawiać. Może coś mi to rozjaśni. Bo nie wiem, może to ja gdzieś popełniłem błąd ? Takie myśli ciągle mi chodzą po głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam Wam przeczytanie książki pod tytułem "czarodziejki.com" jest to dokument zawierający zwierzenia prostytutek, ja po jego przeczytaniu diametralnie inaczej patrzę na każdą dziewczynę przy drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×