Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 33 latek

stuknęło 33

Polecane posty

Gość Deidra
mało dawca, więcej biorca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deidra a powiedz mi, czemu tak szczerze nie poszukasz sobie kogoś bez zobowiązań??? to niezgodne z Twoimi przekonaniami czy jak..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deidra
ASEKSUALNA, no ja się akurat do takiego topu nie wpiszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASEKSUALNA ONA ( kręci mnie ten Twój nick) Oczywiście że bym tego nie robił. Bo i po co . Zostawiłbym balsam dla partnerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deidra
ASEKSUALNA chyba chodzi o zwykłą uczciwość w małżeństwie, moralność (której mam coraz mniej), strach przed wyrzutami sumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33_latek kręci Cię bo miałbyś mega satysfakcję gdybym piszczała spocona w Twoich ramionach i wiedziałbyś że nie piszczałam tak naprawdę dawno. Ale niestety, ja nie mam takich potrzeb..nawet jak o tym piszę to tak jakbym pisała Ci przepis na ciasto;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A MIIIIIII
a mi się ten 33 latek nie podoba coś tu śmierdzi ostatnie wpisy jjako Aga ...najwyrazniej chciał sobie podbić markę :P ten niby podszyw AGI jest zawsze tuz pod "prawdziwym wpisem Agi" wiec pewnie zapomniał zmienić pseudonim... o kobietach pisze raz tak raz siak - zdecydowanie gubi sie w zeznaniach - najpierw szuka dziwki, potem namietnej kochanki żone niby kocha, ale brakuje mu z nia seksu, pisal, ze najchetniej to bylby z nią-gdyby tylko uszczesliwiala go w lozku, potem znowu pisze, ze tak naprawde to wszystko juz sie wypalilo i bezdusznie nazywa ja STARĄ to tyle mej analizy -dla mnie cos tu nie gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale mam w głowie ( jednej i drugiej ;-) ) widok tych pończoch i szpilek do łóżka ... Wariuję jak piszecie takie rzeczy ...Szaleję na tym punkcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deidra nie chce Cię namawiać ale marnujesz sobie czas przy nim..bo lepiej nie będzie, i nie mówię o rozwodzie itd ale mały romansik by odświeżył Wasz związek..to sprawdzone,że mały romans odświeża związki małżeńskie! ale to musi być zdrowy romans bez uczuć, seks jednym słowem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASEKSUALNA ONA 33_latek kręci Cię bo miałbyś mega satysfakcję gdybym piszczała spocona w Twoich ramionach i wiedziałbyś że nie piszczałam tak naprawdę dawno. Ale niestety, ja nie mam takich potrzeb..nawet jak o tym piszę to tak jakbym pisała Ci przepis na ciasto jest to zadziwiające . Aż podejrzewam że pisze to facet ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deidra
jej ...nie szalej ja mam jedną głowę a drugie to co mam? wiesz co może choć może coś nie wiem, ja normalnie zęby zagryzam, jakbym Cię teraz dopadła to, łaj ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deidra jej ...nie szalej ja mam jedną głowę a drugie to co mam? Jak to co . Same piękności zasługujące na najlepsze traktowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASEKSUALNA ONA 33 zapewniam Cię,że jestem kobietą No mam nadzieję bo już mam pełne wyobrażenie Ciebie w swojej głowie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 to gdzie Twa żona bo Ty tu bajerujesz dziewczyny na forum a ona może zali się przyjaciółce że jej nie dostrzegasz kochany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASEKSUALNA po co te ciągłe pytania ??? :-) Właśnie do Niej jadę. Ogólnie mocno najarany i podkręcony w mega nastroju za co Wam dziewczyny bardzo dziękuję Jak widać i online potraficie zrobić mi dobrze ;-) Aseksualna chyba postawię sobie za cel nawrócić Cię z tej Ciemnej strony Mocy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deidra
ANTYSEKSUALNA ja nie wyobrażam sobie jak można nie chcieć się bzykać w ogóle, ja to się nawet już nieraz martwię, żeby mi z wiekiem za szybko ochota nie przeszła, mimo nawet tego, że właściwie jak na razie wszystkie uniesienia przeżywam z własną ręką tudzież innymi nieożywionymi "pomagaczami"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deidra
nawróć żonę, to jest do zrobienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GO FOR IT Odezwę się później bo nie sądziłem że się tak wciągnę w to forum. Jak widać wszystko zależy od tego z kim się piszę . Fajne babki jesteście. Tylko mi nie uciekać bo pewnie będę miał jeszcze z 1000 pytań o Waszą naturę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deidra widzisz, mam tak od ok 2 lat:( nie czuje popędu, nie sprawia mi to przyjemności a raczej ból..nie potrzebuję tego..ale nie jestem z tego powodu jakaś poddenerwowana czy zła. Dlatego szczerze sobie porozmawiałam z mężem i jeśli czytałaś moje wcześniejsze wpisy wiesz co zaproponowałam. Czy skorzystał z propozycji, nie wiem i nie chce wiedzieć..ale nalega na wspólna terapię u seksuologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deidra
baj Babe, nie zdradzaj na razie żony, może jeszcze Ci pomożemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deidra nawróć żonę, to jest do zrobienia Nawróć męża . To jest do zrobienia Mądrala :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldo_1973
Aeksualna - może ty jesteś moją żoną ??? O wmorde ale numer jakbyśmy się na forum spotkali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deidra
czytałam, ale nie potrafię sobie tego wyobrazić, z racji tego, że w skrajnie odwrotnej sytuacji jestem w tej chwili na przykład jestem w takim momencie cyklu, że normalnie nie powinno mi się w ogóle chcieć myśleć o facetach, a myślę w zasadzie tylko o nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldo_1973
Przepraszam że tak żartuję - ale twój opis był idealnie pasujący.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deidra
33 zostaję tu i liczę, że i męża pomożesz nawrócić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×