Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabela1000

Nowy Topic dla Mam które urodzą w Listopadzie 2012!!!! ZAPRASZAM NA POGADUCHY

Polecane posty

Knika to spory Antoś, mój nie jest duży - ważył ostatnio ok 4300. Mając 5 tygodni jest krótszy o parę cm i lżejszy o 200 g niż dopiero urodzony starszy syn ( który miał 4500 i 57 cm jak sieodził) i teraz tak sobie myślę, gdzie ja tego kolosa mieściłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Knika to gaworzenie z dnia na dzień przyjdzie. W jednym dniu mój tylko e-e-e a w drugim już "aaagaa, gaaa, guu, aguu " itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazka...chrzciny mialam jeszcze w poduszce bylam,tylko do komuni nie poszlam.Nie mieli problemu w kosciele,ze chcialas w tak poznym wieku przyjac komunie i chrzest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A coś Ty, cieszyli się. Nawet moich rodziców namawiał proboszcz na ślub kościelny, po tylu latach:):) A proboszcz był super, niestety nie zyje. Z obecnym moja mama ma super kontakt, ostatnio nawet razem w jacuzzi siedzieli:) Knika - w czerwonym kościele miałam chrzest i komunię - po prostu chciałam do bierzmowania podejść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazka...musze kupic ten bujaczek taki ze wszystkim co tylko mozliwe.Pewnie za dlugo nie posluzy,ale zawsze cos. Nie slucham tych porad jego znajomych tzn jednym uchem wpuszcze a drugim wypuszcze w koncu matka najlepiej zna swoje dziecko i wie co dla niego najlepsze. Robicie prezenty maluchom na gwiazdke?Pierwsze swieta mysle cos kupic i tak nie zrozumie,ale cos co sie przyda moze ten bujaczek? Ja sie ciezko zastanowie nad kolejnym dzieckiem,chcialam trojke,ale teraz zmieniam zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senioritka ja to samo myślałam po 1 synu - ze na 1 koniec - mimo że był b. grzeczny i pierwsze 3 m-ce praktycznie przespał to i tak nie chciałam więcej dzieci- dlatego taka różnica wieku między nimi. A bujaczek parę miesięcy posłuży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na gwiazdkę nic mu nie kupuję bo i tak nie rozumie:) A pewnie babcie i tak mu coś kupią jak na mikołaja. Ja mam spory wydatek dla syna bo dostał od dzadka PS3 ale gołe i musimy dodatki kupić a to drogie cholerstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ciekawe jak tam wgloiesieniemiesci...pamietam,ze chciala drugie w dosc krotkim czasie machnac;)Ciekawe czy zmienila zdanie? wazka...dobrze,ze moja mama jest a co ja zrobie jak pojedzie?;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasz rade:) Ja Ci powiem, że teraz jestem lepiej zorganizowana niż jak w ciąży byłam i porządek mam większy bo jak tylko mały uśnie wstawiam pranie, sprzątam, kąpię się - bo nie wiem jak długo będzie spał a będąc w ciąży wiedziałam, że na wszystko jest czas i w pizamie do 15 chodziłam:D A mam jeszcze drugie dziecko, któremu muszę sprawdzić lekcje - dać kolację, leki, wysłać na trening - mimo że jest duży chłopak też potrzebuje pogadać i poprzytulać się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazka...to ja mam odwrotnie,bo jak bylam w ciazy to na wszystko mialam czas i sily a teraz lezy sterta prasowania i co sie wezme za nia to maly beczy i teraz tez zaczyna znow;/A nie chce mojej mamy wszystkim obarczac,tym bardziej ze jezdzi do pracy za mnie do pomocy na kilka godzin dziennie a juz latka nie te co kiedys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senioritka a smoka dajesz? Wiem że o smoczkach pisałysmy ale nie pamiętam czy małemu dawałaś - może by pospał dłużej. Mój smoka odrzucił a prób było kilka. A na serio za chwilkę zacznie się dłużej zajmować grzechotkami itd to więcej spokoju będziesz miała. Mój też lubi na karuzelę popatrzeć ale tak na ok 3-4 nakręcenia a potem już też go nudzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
Ale sie rozgadalyscie :-) az milo czytac :-) Senioritka powiem ci zd troche przejebane masz ze swoim chlopem moj sie malo wtraca i generalnie robi to o co go poprosze z mniejsza lub wieksza laska :-) powinien sie ciebie sluchac bo kurd ty masz jednak intuicje i wiesz najlepiej co dobre dla waszego mzlucha A o ulewanie po ciemku sie nie martw kladz malego wyzej i mu sie zminimalizuje a ty sie przyzwyczaisz Moja nie gaworzy i w sumie sie nie usmiecha jakos duzo zaczyna dopiero w sumie ale jak ma dobry humor to rozdziawia buzke i tak smiesznie przewraca oczami (heheheh moj maz mow ze usmiecha sie jak kaczynski) i strasznie duzo gada!! Oprocz warczenia i aaaaaaaa eeeeeeeeee itd jest jescze aha aha i okrzyki A jak z fryzurami u maluchow? Wytarlo sie troche? Wyroslo wiecej? Bo mojemu Matylkowi robia sie b geste i dluzse kitki mozna normalnie robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
Ja teraz tez jestem lepiej zorganizowana jak w ciazy Obawiam sie dzisiejszej nocy mala pieknie przespala nocke i teaz spi caly dzien bylo pare prob na wybudzenie jej i dupa.... Zmieniona pielucha zarcie za kazdym razem usypiala juz przy butli tak ze nie byla w stanie jej dokonczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przejebane to malo powiedziane,dzisiaj wstalam o 13 z malym jak on pojechal do pracy.Ani sniadania dzis nie mial ani nic tak mnie wkurwil w nocy i nie mam zamiaru z nim rozmawiac.Najgorsze jest to ze jak nie ma czasem racji to nie potrafi powiedziec przepraszam mylilem sie.Ahhh szkoda gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mielismy kilka podejsc teraz zeby usnal sam i nie dalo rady przegralam przy cycu spi a w lozeczku wycie.Przez chwile nawet mielismy chorek czyli ja maly i George Michael na chwile pomoglo i znow...co robic zeby sam zasypial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to jest z tymi chłopami, mój wrócił z pracy przed 17, zjadł i poszedł z psem ( nasz pies musi w lesie się wybiegać) a jak wrócił a mały spał to stwierdził, że sobie pogra na kompie:/ Oczywiście jak się przed chwilą mały obudził to ja musiałam się nim zająć bo on ma jeszcze 5 minut meczu:) Ale zaraz idę po syna na trening i sobie trochę pospaceruje zeby się dotlenić:) Mamucha a Ty jak na drugie dziecko się zapatrujesz? A reszta dziewczyn? Zmieniło się coś?:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senioritka mój sam to baaaaardzo rzadko zasypia:) Trudno tak już ma. Albo przy cycu albo na rękach albo w bujawce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
My bedziemy chcieli 2 i gdzies najwczesniej za rok zaczynamy jakiekolwiek starania ale to i tak jest uzaleznione od nasze sytuacji materialnej wazka a wy jeszcze jedno?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas leje... wazka...usypia przy cycu,ale jak go odkladasz to nie ryczy?Moj sie budzi jak go odkladam...a teraz zasypia obok w lozku z doskoku cyca i zaciesza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
Heheh kto wie sluchaj 2 zazwyczaj planowana a 3 to efekt totalnej wpadki Dziecko mi sie zaczyna budzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamucha...powiem Ci ze jak za rok to bardzo szybko... Dziewczyny a jak sie zabezpieczacie teraz>?Bo ja sie troche boje,zeby cos sie nie przytrafilo szybko bo zwariuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
Senioritka za rok najwczesniej ale jzk rto wyjdzie to sie okarze Pochwale sie malym sukcesem cyckowym dzis mala tyle ciagnela z cycka ze z butli zjzdla z 2/3 tego co je normalnie ona na serio sie z tym rozkrca niezle Wwlsanie sie obudzila na serio jestem ciekawa nocki jak cos zgadamy sie na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no szybko wróciłam bo paskudnie jest... Jak porządnie uśnie to się nie budzi - jak wiem, że sen jeszcze płytki to do leżaczka i potem do łóżeczka a czasem jak coś robię to w leżaczku śpi. Fakt, z po cycku krócej śpi ale ok 12-13 dostaje mm i wtedy nawet i 4 godziny (albo godzinę - zależy ) no i drugie mm dostaje na noc. Niedzielę nam przespał całą a dziś już gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamucha - super:) niech ciągnie to rozkręci laktacje. My tez z 3 mm do 2 zeszliśmy a może i uda się tylko na noc dawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
Mala wykapana cyca nie pociagnela bo byl straszliwy glod i lament i nie dala sie tknac tylko butla i puki co znowu spi na serio sie boje ze nocke bed miala z glowy na maksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my z malym walczymy razem od 17 a jest niedlugo 23 co zasnie przy cycu to ryk to dziecko sie chyba wogole nie meczy.Juz wykapany i marudzi. U nas burza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×