Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabela1000

Nowy Topic dla Mam które urodzą w Listopadzie 2012!!!! ZAPRASZAM NA POGADUCHY

Polecane posty

wazka...a ja myslalam,ze to tylko moj taki niegrzeczny.Wczoraj tak dopadl do cyca,ze mi sie zachlysnal tak mnie wystraszyl...Ulozylam go glowa do dolu i klepalam po plecach nie mogl powietrza zlapac caly az czerwony;(Tak mnie wystraszyl,ze Wam mowie.Mialyscie podobna sytuacje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
siemano, a mmi dziecko wczoraj caly dzien przespalo i pol nocy wesolo mialysmy miedzy 4-6 bo nie spala i marudzila- saa nie wiedziala czego chce pozniej luz dzis u znajomych bylismy i poziej na dlugim spacerze na starowce bo ladne siwatelka w miedzyczasie knajpa byla robiona mala ostatnio wypija ok 150ml senioritka- Matylda sie tez pare razy tak zaksztusila ze tez musialam tak reagowac pociesz sie tym ze niesttey takie cos bedzie mialo miejsce miejmy nadzieje zzze jak najzadziej ale z kazdym kolejnym razem reaguje sie mniej panicznie, po co do kosciola byliscie? mala dalej robi podejscia do cycka, tylko moja laktacja jest lipna- myslalam ze to laktator ale niesttey mala ciagnie i leci niewiele a ja sie wsciekam ostatnio ogladalam pachnidlo- b fajny film i b fana ksiazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
wow przekroczylysmy 100 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylismy zeby jakies ceregiele odstawil ksiadz...odpierdzielil jakas regulke zeby niby dziecka niezauroczyli itd...czary normalnie jak dla mnie.Teraz sobie lezymy z moim mezczyzna i sobie smacznie spi,a jak wstane to czuje ze mnie nie ma i sie budzi. Co kupic chlopu na swieta bo nie mam pomyslu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knika
senioritka mój się co chwilkę zachłystuje bo tak łapczywie pije, pierwszy raz to jeszcze w szpitalu- tak wtedy spanikowałam, że Małego na recę i do połoznych biegiem, a tam opieprz, że powinnam zadzwonić albo przyjechać tym łóżeczkiem. A ja wtedy nie myślałam racjonalnie. No i dodam, że bedąc po cc ledwo wtedy jeszcze chodziłam, a jak się Mały zaksztusił to zapomniałam o bólu, a później słyszałam, jak jedna położna skomentowała, że tak to ledwo chodzę a tutaj prawie biegiem z Małym - wredna małpa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Senioritka mój się też czasem zachłystuje ale przy butelce. Chlapa u nas straszna, po spacerze musiałam wózek myć bo cały ubłocony. Do tego deszcz wczoraj prawie cały dzień padał lub mżył. No ale jeszcze kilka dni i święta:) Ja jeszcze mam kilka prezentów do kupienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Knika dla mojego syna przez pierwszą dobę nie daly w ogóle mleka bo mówiły że nie trzeba, mam dawać pierś a jak nawet nic nie leci to on ma rezerwy z okresu gdy był w brzuchu i dobę może nic nie jeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knika
mojemu też pewnie by nie dały ale on strasznie krzyczał bo to nawet płaczem nie można było nazwać i żeby go uspokoić dały mu jeść. dzisiaj mamy ciężki dzień- Antoś chce tylko na rękach no i oczywiście z odkurzaczem w tle, tylko wtedy się uspokaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
hej a u nas oby wiecej takich nocy :) o 1 butla i pielucha (znowu wielka kupa) i dalej spac do 7 pozniej butla pielucha ok 20 min tulenia i podziwiania karuzeli dalej spac do 11 :) a w ciagu dnia dzidzia sie troche popsula bo na raczki chciala- cwaniara w nocy usypiam ja na rekach bo zaczyna wycie straszne urzadzac na szczescie trwa to ok 5 min chyba ze przy odbijaniu usnie teraz spi po spacerku u nas tez beznadziejna pogoda na spacerze tylko z 40min bo ja dluzej nie wytrzymalam jakich butelek uzywacie? bo ja najpierw aventu a teraz jedziemy na tej medeli calma ( kocham te butle bo mala za cycka sie zaczela brac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knika
ja używam antykolkowyvh firmy MAM a do herbatki mam zwykłą canpola, tylko Młody tak się wycwanił, że musiałam do canpola dokupić ten sam smoczek co do MAM bo inaczej nie chciał pić- całe szczęście, że pasował:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
hhehehe a mnie ogolnie smieszy w naszych dzieciach ze niby slodziutenkie alenstwa dzidziusie itd ( oczywiscie tak jest) niewinne i nieswiadome a tak na dobra sprawe to jest banda cwaniakow i kombinatorow :PPPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knika
ja to jak leżałam na połozniczym to usłyszałam od jednego pediatry , że kazde dziecko ma naturę terrorysty i tylko od nas zależy co z tym zrobimy ;) Cośw tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knika
Dziewczyny, może poruszam delikatny temat, ale co z chcinami? Chrzcicie wogóle Dzieciaczki i jak juz to kiedy, bo mi się już rodzina podpytuje, a my chcemy poczekać do wiosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
tez myslalam by ten temat zaczepic :P my nie bedziemy wogole chrzcili malej jest to powiazane z naszymi pogladami i stosunkiem do religii- ogolnie w rodzinie non stop toczymy batalie o to ( zw z tesciem i moim tata) ktorzy probuja nam to "wepchnac" na sile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam butelki TT i jestem bardzo zadowolona bo Meli nie marudzi tylko od razu ładnie się przystawia, a do herbatki miałam taką zwykłą od laktatora i na nią Meli nawet juz spojrzeć nie chce :) co do chrzcin to doszlismy do wniosku, że to Małej nie potrzebne, i tak my nie praktykujemy a mąż to ogólnie ma jakieś tam swoje poglądy nt kościoła a do tego wszystkiego znajomych których tu mamy nie są wierzący i temat się zamyka. ja nop byłam chrzczona przed samą komunią żeby nie było, że wszystkie dzieci idą a ja nie :O a jeżeli mam coś robić z musu albo by ktoś był zadowolony to sorry ale nie tędy droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knika
Dziewczyny uwielbiam tego kto wymyślił odkurzacz- w końcu mogłam pomalować paznokcie, a Maluch śpi i śpi przy dźwiękach odkurzacza, tylko ciekawe jaki przyjdzie rachunek- odkurzacz chodzący kilka godzin dziennie i lampa paląca się całą noc w pokoju . A swoją drogą macie lampkę zapaloną całą noc tam gdzie śpi Maluszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsdsd
polecam dźwięk odkurzacza lub suszarki puszczany z kompa z you tube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
Dokladnie knika dzwiek odkurzacza jest na youtube i bije rekordy odtwarzan:-) ciekawe dlaczego Ja w nocy nie swiece lampki gdzies wyczytalam ze zle sie dzieciakowi koduje w glowie jak sie lampka swieci i nie dokonca rozroznia dzien i noc czyli po kapieli jest spanie zazwyczaj :-) przy zgaszonym swietle do rana a jak w nocy karmienie i zmany pieluch to mala dyskrtna pameczka zapalana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, u Nas lampka w nocy jest właczona, dokupiliśmy tylko do niej klosz koloru ciemna zieleń bo z białym kloszem za jasno było a niestety Mała mi w ciemnościach nie zaśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knika
no właśnie odtworzyłam dźwięk z you tube i Mały od razu oczy otworzył- to tak jak z tymi smoczkami, on tylko wybiera oryginały :) a lampkę mam taką, że można ją rozjaśniać i ściemniać i ja jakoś pewniej się czuję, gdy co chwilkę jak się budzę to tylko spojrzę na łóżeczko, zobaczę Małego i śpię dalej :) tak mi zostało ze szpitala, tam też miałyśmy całą dobę zapalone światło, w nocy oczywiście takie przytłumione. ale zastanawiam się czy nie zamówić takiej specjalnej ledowej na baterie, ogladałam takie na allegro i chyba się skuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jeśli chodzi o chrzciny to będę chrzciła w wielkanoc. Też nie jestem wielką zwolenniczką chrzcin ale do komunii chciałabym by szedł - by nie czuł się odszczepieńcem a do tego chrzest jest potrzebny, a muszę wam powiedzieć, że ja nie szłam do komunii i było mi przykro, że nie idę wystrojona w białą suknię i rękawiczki,jak inne koleżanki, że nie dostałam prezentów - bo tak na prawdę tylko o to dzieciakom chodzi, nie wiążą komunii z przeżyciem duchowym:)Także do komunii niech idzie a potem niech robi co chce. Ja walczę z trądzikiem małego, już dzisiaj smarowałam mu polik oliwą z olwiek bo już sama nie wiem co pomoże:( Śpi ładnie, dzięki leżaczkowi prawie cały czas:) W końcu ma ten etap, że jak nie śpi to sobie "gada" i śmieje się,. A płaczą Wasze maluchy łzami? Bo mój tak tzn rzadko ale lecą łzy a podobno dopiero w 3 miesiacu zaczynają się "produkować"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam lampke wlaczona cala noc,czuje sie pewniej gdy sie obudze i spojrze na malego tym bardziej teraz jak mu sie wciaz ulewa.Rachunki swoja droga...tez sie obawiam bo dogrzewam troche pokoj malego kaloryferem na prad. Co do chrzcin tez w sumie mi to niepotrzebne(wierzaca niepraktykujaca) ale znajac rodzine meza swietojebliwa to nie da rady i do swietego spokoju bedziemy robic chrzciny latem. Macie racje robia z nami maluchy co chca,moja mama powiedziala ze on jest cwanszy niz nam sie tylko wydaje... U mnie wojna wczoraj w nocy byla,pewnie znow ze 3 dni ciszy bedzie;/A mianowicie moj maz chcial mi pokazac jak to on umiejetnie zajmuje sie dzieckiem i jak to szybko potrafi go uspic i wogole twierdzi ze ja jestem winna bo nauczylam go na rekach i nie potrafi sam zasnac.Wkurwia mnie bo co wroci z pracy to z kolejnym pomyslem co do dziecka oczywiscie,bo ciagle mu cos radza jego znajomi co juz maja dzieci.Nie ucze go na rekach tylko biore do karmienia a ze usypia mi przy cycku to co mam zrobic???;/Przetrzymywac go zeby sie darl dopoki nie usnie czy co?Ciezko troche w nocy bo wszystkich pobudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senioritka - spokojnie, jeszcze kilka tygodni i dziecko już tak nie bedzie ciągle przy cycku, ja już zauważyłam, że jak mój zacznie marudzić biorę go na kolana i chcę dać cyca a on odwraca głowe i się smieje i wcale nie chce pić tylko potrzebuje zainteresowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knika
wazka ja też myslałam właśnie o wielkanocy. a gdzie będziesz chrzciła? A zapomniałam się pochwalić- dzisiaj była położna i zważyła małego- ma 4740 czyli 740 więcej od urodzenia. a jak Wasze maluchy? ile ważą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazka...mojemu leca lzy jak grochy a skonczyl w sobote 3 tyg i juz sobie gaworzy.Puscilam ten dzwiek odkurzacza,ale niezbyt pomaga.Co do komunii hahahaha to ja tez nie bylam;)Tylko co ja teraz zrobie przed slubem koscielnym???Hmm wglowiesieniemiesci...czemu nie bylas chrzczona za dzieciaka?Przepraszam,ze pytam. mamucha...masz racje troche co do tej lampki,ze dzieciaki nie rozrozniaja dnia i nocy.Przemysle i moze zastosuje,tylko sie boje o to ulewanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tego co mówią inni nie słuchaj! Matka ma najlepszą intuicję. Mojemu też radzili żeby na kilka dni z cycka zrezygnować ( jak miał te zielone kupki), to mały by się chyba zapłakał na śmierć. A kupki minęły mimo ze jem to co jadłam, a mleko zmieniłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Knika będę chrzciła u siebie. Senioritka to szybko Twoj maluch gaworzy i szybko łzy lecą. Senioritka ja też nie byłam chrzczona, tzn byłam w 8 klasie na własne życzenie - miałam wtedy chrzest i komunię w jednym dniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzielam malego do cyca teraz i momentalnie zasnal a odkurzacz z youtuba chodzi az mnie nerwy biora.Maly jak je podklada sobie raczke wlasciwie piastke zacisnieta od spodu zeby przytrzymac sobie glowke, wasze tez tak robily przy cycu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knika
a łzy małemu nie lecą i nie gaworzy, a jego uśmiechy pojawiają się zawsze po jedzeniu i jeszcze wtedy tak śmiesznie oczami przewraca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×