Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabela1000

Nowy Topic dla Mam które urodzą w Listopadzie 2012!!!! ZAPRASZAM NA POGADUCHY

Polecane posty

Gość ciezarowka_83
Sa strefy czasowe dostaw w roznych godzinach koszt dostawy jest od ok 3pln do 10pln i sama sobie wybierasz kiedy chcesz dostawe (ja bede miala dzis miedz 14-16) jak sie zarejestrujesz to robisz zakupy normallnie ja sobie najpierw robie liste zakupow na kartce i pozniej szukam wg tego Chcesz kupic serek wiejski i sobie wybierasz firme i oni ci przywoza jak nie maja to daja zamiennik ale nie musisz go przyjmowac (odliczaja kase) tobsamo np z owocami i warzywami jak sa brzydkie to nie musisz przyjac :-) Placisz karta od razu przy zamowieniu albo pezy dostawie Na serio fajne te zakupy normalnie obowiazuja promocje itd masz na gotowe nie musisz sie bujac pozniej z siatami Jej jestem reklama e-zakupow tesco :-) ale na serio sa spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczyny! Jade zaraz do pracy na kilka godzin bo nie wiem co ze soba zrobic,a dzis wyjatkowo mamy otwwarte...Moj wstal i teraz znow sie polozyl a ja popijam sobie jego kawke;p ciezarowka....Kwiaty na poddaszu - ksiazki nie czytalam ale film stary ale zarabisty!!!Pamietam jako dziecko go ogladalam z moja mama i obie plakalysmy;/ Nie lubie takich filmow s-f,lubie horrory,thrillery jakis dramat (jak bylam jeszcze w domu ogladalam z mama) i dla odmiany komedia ale musi byc dobra;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senioritka my też horrory i thrillery najbardziej, a mąż sf więc często z nim oglądam, ale ostatnio usnęłam na Żołnierzach Kosmosu:) Jak przypomną Wam się jakieś tytuły to dawajcie znać... Cieżarówko, myślę że to dobry sposób to tesco zwłaszcza pod koniec ciąży i jak się wróci z dzieciątkiem do domu:) A ja akurat do tesco mam dosyć daleko, trzeba autem więc na pewno skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senioritka a ciężką masz pracę? Ja bym chyba nie dała rady, ale Wy wszystkie chudzinki jesteście to Wam pewnie łątwiej...Ja się spasłam:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazka z filmów sf ja osobiście polecam klasykę czyli 2001 Odyseja kosmiczna, łowcę androidów, terminatora - wszystkie części, Gwiezdne wojny - wszystko :), Diunę, Dystrykt 9 - film, po którym długo nie mogłam dojść do siebie w sensie rozpatrywania do czego doprowadziliby ludzie gdyby mieli faktycznie możliwość spotkania i obcowania z "obcymi" , Incepcja, Jony Mnemonic, Obcy - wszystkie części, AI sztuczna inteligencja - pół filmu ryczałam jak bóbr mimo, że sf ale robi mocne wrażenie...pewnie jeszcze coś bym dopisała ale teraz głowy nie mam :) coś mnie muli strasznie i muszę się położyć :O miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
ja to Obcego z sf lubie i lowce androidow a generalnie srednio za tym gatunkiem przepadam tez lubie najbardziej horrory ale glownie czytac bo z ogladaniem bywa roznie bo sie boje a maz nie chce ze mna ogladac bo go nudza senioritka- o kurde musze sciagnac te kwiaty bo ksiazka byla super raczej przepadam za mocniejszym kinem albo w jakis sposob intrygujacym b lubie Mechaniczna pomarancze, arizone dream, donnie darko, dracule copolli, wywiad z wampirem kino rosyjskie np Idz i patrz- wstrzasajacy film o 2-gie wojnie swiatowej ale b dobry i starocie z pocztkow kinematografii kino nieme- to z mezem pasjami ogladmy o! fajny horror basniowy o syrenie- She Creature: http://www.filmweb.pl/film/Syrena-2001-32762 b fajnie sie oglada intryguje, wciaga ale nie straszy okrutnie mam mega faze n marchewke kupilam ze 3kg i sie z mezem zajadamy- super przekaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wgłowiesieniemiesci - wszystkie filmy które wymieniłaś obejrzeliśmy, a co więcej - Gwiezdne wojny mamy na DVD bo mój syn jest fanatykiem:) Ma pojazdy i klony i strój na bal przebierańców Vadera i świetlne miecze:D Swoją drogą ciekawe jakie nasze pociechy będą miały hobby? Cieżarówko - to może Syrenę obejrzymy bo nie oglądałam. Z horrorów to podobali mi się Inni, Boogymen, ( 3 cześci) Smakosz - obie części, Oni, Zły Skręt, Wzgórza mają oczy itd. Mechaniczną pomarańczę czytałam tylko. A lubicie filmy takie zakrecona np Lyncha? Jak Mullholand Drive albo Zaginiona Autostrada?:) Ja tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A przypomniało mi się jak w czasach gdy nie było internetu ( wtedy w kinach był Johny Mnemonik) dzwoniłam do kina spytać o repertuar. Pani mi powiedziała tytuł a ja do męża; " Jest jakiś Johny In the morning" to pewnie będzie komedia:) Z racji tego, że wtedy nie było zbyt dużego wyboru ( 2 filmy dziennie) poszliśmy z myślą, że idziemy na komedię:) W tamtych czasach też był taki film jak do grę się podłączali przez pępek takim kablem, kurde nie pamiętam co to za film był:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do pracy nie dojechalam...poszlismy z moim na kawe a sobie zamowilam wielkiego shak'a waniliowego z sosem truskawkowym;) Duszno nie idzie czym oddychac!Moj pojechal do pracy,a ja teraz wylukam sobie jakis film moze znajde te 'Kwiaty na poddaszu' obejrze sobie jeszcze raz a co;) Ogladalyscie 'UPROWADZONA'' z 2010 r prawdopodobnie???Swietny film trzyma w napieciu od poczatku do konca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazka...a ja pracuje na kuchni w tawernie,robie szaszlyki od podstaw, sosy,kroje dodatki.Teraz nic nie dzwigam,tyle tylko ze stoje na nogach bo jak usiade to niewygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jestes zalogowana na zalukaj.tv??? Jesli nie to zaloguj sie,zeby ogladac bez zadnych przeszkod trzeba wyslac smsa z haslem za 3,66 chyba i caly tydzien mozesz ogladac co chcesz.Mnie wysylaja smsy w Polsce,bo z mojego numeru nie moge i tak sobie ogladam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąz jest zalogowany, nawet nam się już uzbierał darmowy limit na miesiąc:) Ale chyba smsa trzeba będzie wysłać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
ja jestem stalym bywalcem kinomaniak.tv i tam tez jest od cholery fnych filmow, kwiaty na poddaszu ogarne jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciezarowka...ja tez jestem zalogowana na kinomaniak.tv tylko nie zawsze moge wejsc bo jest zbyt duzo uzytkownikow to wtedy korzystam z zalukaj.tv;) Milego dnia;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, obejrzałam te Kwiaty - pierwszy raz, ja wcześniej tego filmu nie widziałam. Ładny...Wcześniej oglądaliśmy ten 22 października w tv leciał, też fajny. My oglądamy często na pecetowiec.info, playtube, albo jeszcze gdzie się da i przeważnie bez limitu. A seriale na serialeonline:) W nocy mi się śniły jakieś duchy, wiec muszę chyba ostrożniej z filmami, normalnie o 4 się obudziłam i usnąć nie mogłam:) Senioritko to jeszcze nie najgorsza ta praca i faktycznie jak i tak nie możesz na l-4 to zawsze jakiś grosz, pewnie też bym dłużej pracowała gdybym nie miała płacone:) Chociaz ja w pierwszych 3 miesiącach się okropnie czułam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) u mnie też nieprzespana noc :( budziłam się i nie mogłam zasnąć porządnie przy tym Mała brykała jak szalona :) u mnie od rana porządki w szafach, muszę pozbyć się jeszcze kilku rzeczy bo jak poskładałam ubranka dla Małej to się nigdzie nie mieszczą a nie chce ich już do walizek wrzucać bo to jeszcze za wcześnie, ogarniam powoli ten bałagan a jeszcze muszę z akwarium coś wykombinować, teście go nie chcą, mój brat też nie za bardzo a niestety jak Nas nie będzie nikt tu co drugi dzień nie przyjedzie nakarmić rybek :O może na allegro dam ofertę akwarium + rybki gratis :D póki co mieszkania nie będziemy też wynajmować bo razem stwierdziliśmy, że przyjeżdżając do PL nie będziemy się kisić u rodziców, mój brat miał na początku tu "pomieszkiwać" bo jego więcej i tak nie ma jak jest ale się nie zdecydował, bo z jakimś kumplem już wynajął mieszkanie i nie chce teraz kumpla wystawić :O wrrrrrr wszystko na mojej głowie zostało i trochę mnie to złości 😡 uciekam ogarnąć ten bajzel :) miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
a mi dzis troche niedobrze jest troche jak na poczatku ciazy dostalam info od tj kolezanki w ciazyco ja zapakowali do szpitala ze urodzila :) nameczya sie niemilosiernie bo byla w 38 tc i jej na sile wywolali porod nie miala obnizonego brzucha, zero rozwarcia itd wczoraj o ok 12 w poludnie urodzila a meczyla sie biedna od piatku ja ztymi serwisami fimowymi mam problem bo nie wiem dlaczego filmy nie dzialaja na tablecie a koma mam w innym pokoju i przy biurku i mi sie nie chche caly czas siedziec przy biurku i ogladac filmy ja dzis ogladam szpitale 2 i zanosze l4 do pracy wglowiesieniemiesci- jak duze akwarium i ile rybk i jae? bo jak cos mialabym kupca, bo ty z wawy jestes? bo juz ie pamietam a nie wiem juz w ktorym z wczesniejszych postow byla nasza lokalizacj ustalana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężarówko a ja wczoraj też miałam mdłosci wieczorem ale to chyba dlatego ze brzuch coraz większy,naciska nam dzidzia na żołądek... My filmy włączamy w laptopie - kabelkiem podłączonym pod tv i oglądamy normalnie w tv. Nie znam się na tabletach ale może też jest taka opcja?:) Bo na tablecie to we dwoje chyba ciężko coś obejrzeć? Dzisiaj ogladałam pościele i sa już za 70 zł takie komplety pościel plus poszewki plus ochraniacz na szczebelki, to chyba niedrogo. http://allegro.pl/5el-posciel-do-lozeczka-nowe-wzory-sliczne-120-90-i2505679840.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny zestaw ciązarówko ale ja muszę mieć z szufladą - są takie do 200 zł ( no i dla chłopca z takim baldachimem to chyba nie bardzo, nie?) Ciężarówko tylko w tym linku co wkleiłam to tam też jest pościel ( wkład) więc Tobie nie będzie to już potrzebne, a sama pościel pewnie jest sporo tańsza. Nie wiem czy czekać do października z łózeczkiem czy już we wrześniu kupić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twój zestaw jest super, sporo gratisów, ale kurde żeby miał szufladę brałabym w ciemno i nawet tą moskitierę bym oddała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A materac ten zwykły piankowy możesz zostawić i podobno dla większych dzieci jest dobry ( powyżej roku) Bo do tych łózeczek co mnie się podobają też dają w gratisie zwykłe materace a wolę ten pianka-gryka-kokos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
Mi na tej szufladzie nie zalezy zypelnie bo postanowilismy do tego kompletu dokupic zwykl komode z ikei : http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/40093059/ tylko sie zastanawiamy nad kolorem czy wenge czy sosna wiem ze sama poscielka bo z tego twojego zetawu jest duzo b ladnych niepstrokatych wzorkow poscieli i tych ochraniaczy na boki ja wiem czy baldachim nie jest zly dla chlpaka w jakims neutralnym kolorze a z materacem masz racje dlatego ja sie dogadalam z tym sprzedajacym ze chce caly zestaw bez materaca (obnizyl kase) , bo osobono dokupie uzywany gryka ianka kokos z wawy bo tez znalazlam juz wogole ten tydz mam pod haslem wybieranie wyprawki, takie szczegolowe bylam w 2-ch szpitalach zobaczyc jak to tam wyglada oba sa spoko ttlko jeden wyglada jak prywatny wszystko super ale: w jednym z nich sala jedynka za darmo, znieczulenie 700pln, w 2-gim: sala jedynka 200pln znieczulenie za darmo- i chyba na ten sie zdecyduje oba odnowione, mile polozne itd plakac mi sie chcialo (ostatnio znowu sie latwo wrzuszam :P) bo byly wypisywane ze 3 mamy z takimi malymi rozarciuszkami :) takie slodkie te bobaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Używane za 400 a Twoje 369 o niebo łądniejsze:D Ja znalazłam za niecałe 200 zł ( nowe) tylko dokupić trzeba materac.Jak kupię ten komplet pościeli za 70 zł i przescieradło za 19 to zamknie się cały zakup w 400 zł i to nowe;) Też teraz sporo szukam rzeczy ale łózeczko mam wybrane zamówię dopiero we wrześniu. Właśnie na Tablicy szukałam też ale tam używane są droższe niż nowe z allegro:) Kurde a brzuch mam jak w 9 miesiącu, kazdy pyta kiedy rodzę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×