Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabela1000

Nowy Topic dla Mam które urodzą w Listopadzie 2012!!!! ZAPRASZAM NA POGADUCHY

Polecane posty

2+3 :))) tak wiec posluchalam rady i dodalam wczoraj jeszcze slodkie jablko i sok nabral fajniejszego jeszcze smaku , dzieki ;) Dzis chyba sie odwaze i sprobuje wariant z jogurtem jeszcze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2+3:) to Ty szczuplutka jesteś, pozazdrościć:) Ja niestety dostałam żelazo bo wyniki były takie sobie, a codziennie jem warzywa i owoce i piję soki więc widocznie taki urok organizmu. Mogłam pić sok z buraków przed badaniem, nie pomyślałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
hej dziewczyny, ma mam caly czas faze na zupy slodycze i szpinak- uwielbiam od czasu ciazy szpinak pod kazda postacia :) a klarepy chyba nigdy nie jadlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny dawno mnie nie bylo...Co do szpinaku to mam odwrotnie,jadlam przed ciaza a teraz jak patrze na niego to mam mdlosci;/ Bylam dzis u lekarza,uczulenie nie zeszlo ale powiedzial ze to nic groznego(zadna z tych chorob o ktorych czytalam).Mam odrzucic z jadlospisu ryby...Wczoraj mnie wzielo na....PACZKI i wiecie co ze wzgledu na to ze nie mieszkam w Polsce i nie ma tu dobrych paczkow zrobilam je sama;) Leciala moze ktoras z Was samolotem bedac w ciazy???Chce leciec w sierpniu to bedzie 28 tydz,ale moj lekarz zachwycony nie jest;/Nie chce mi tez napisac takiego zaswiadczenia,ze moge leciec i nie ma przeciwwskazan...Niby wszystko jest ok,ale jakby co to on dmucha na zimne i nie chce mnie miec na sumieniu.Co robic?Chcialam jechac zrobic sobie to badanie 3d,nagrac plytke z malenstwem na pamiatke a tu masz nie wiadomo czy wogole polece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
seniorita- jestes w ciezkiej sytuacji tak na prawde, z jednej str pokusa usg 3d4d a z drugriej lot samolotem, mi lekarz tez odradzal (chcilam teraz do budapesztu leciec) i mowil ze nie chce na sumieniu miec, ze mial wiele przypadkow gdzie z ciaza bylo wszystko ok i nagle po locie samolotem jakies wielkie problemy (odklejnie sie lozyska itd) i ze niby mozna ale ze w ciazy nie powinno sie latac. Moja kolezanka tez w ok 27-28 leciala i mowil ze fatalnie sie leci, poty ja zalewaly, mega goraco jej bylo, dzieciak kopal itd, a nie masz mozliwosci pociagiem albo autobusem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
uuuu 2 dni to dlugo, ale ja bym sie tego podiela (nawet podwojna miejscowke wykupila) chyba ze lekarz wyda by to "pozwolenie na lot"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dam rady 2 dni,ja w domu chwili nie moge wysiedziec na d...e a co dopiero w autobusie 2 dni...A poza tym moj nie bedzie mial tyle wolnego a mial leciec ze mna;(lot trwa 2,5 godz okolo...Moze i mi wypisze to zaswiadczenie,ale sie boje teraz sama zaryzykowac;(Czytalam ze najodpowiedniejszy czas na lot to 18-24 tyg ja bede w 28.Nie wiem sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam dzis USG dzidzia sie tak krecila i chowala,ze lekarz nie mogl go wcale namierzyc co sie pojawilo na ekranie to za chwile ucieklo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ja tylko na chwilę bo mam męża w domku i chcemy się nacieszyć wspólnymi chwilami :D a propos latania to ja mam przewidziany lot na 7 ms ciąży do Londynu i nawet nie zastanawiałam się, że może być coś nie tak a muszę polecieć bo przecież nie pojadę autobusem 2 dni się bujając w takim stanie :) pogadam jutro z ginem ale zapewne też mi odradzi jednak u Nas nie ma wyjścia, muszę lecieć i koniec :/ uciekam póki co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
2,5h to nie dlugo tak na dobra sprawe, ja bym zrobila tak jak podpowiada kobieca intuicja, instynkt i dotychczasowe wyniki ciazy plus te zaswiadczenie lekarskie ( bo z 2 str bedziesz juz w 3 trymestrze) albo moze tez sprobuj zasiegnac opii 2-giego lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje,poradze sie mojego lekarza co mam w Polsce.Zadzwonie do niego...Ide sie polozyc,bo nie spie od 7 rano...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
idz idz odpoczywaj :) ja tez :) dobranoc dziewuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) a my wczoraj pojechalismy nad wodę i było tak fajnie... zero gorąca... słoneczko świeciło:) apotem nie było tak fajniei dalej nie jest:( stara a durna że głowa boli:( nie opalałam się bo za małym praktcznie cały czas łaziłam... plecy czerwone a nogi z przodu tragedia :/ nawet na spacer nie moge dziś iść:( ostatni raz tak się doprawiłam jak byłam w liceum.... a na dodatek dawno się nie opalałam i teraz mam:/ liczę że jutro będzie już troszkę lepiej...:( trzymajcie się dziewczyny:) i wcale nie jestem tak szczuplutka bo te pare kilo co mi przybyło wszystko w tyłek i nogi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
a u mnie sie zgadza z moimi obliczeniami - dzis wlasnie zaczelam 6-ty miesiac- co jest troszke dziwne bo jestem w polowie 22-go tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2+1 weszlam na ta strone,a co do dnia poczecia to jest tak plus minus chyba co myslicie?Dokladnego dnia poczecia nie znam,bo bylam miesiac w Polsce,a po powrocie tacy bylismy stesknieni za soba ze taraz siedze i pisze na tym forum;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też się wszystko zgadza tylko jakoś uciekł mi ten jeden miesiąc:P a jeszcze 2 dni temu gadałam z jedna babka i mówiłam jej że leci mi 5:P dziewczyny znacie cos na poparzenia słoneczne oprócz pantenolu i kefiru??? poradźcie głupiej dupie:(:(:( bo ledwo chodzę a jutro mąż ma słuzbę i jestem cały dzień sama a ledwo na nogach stoję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
2+3 nie wiem moze spytaj w aptece, tam na pewno babki beda wiedzialy o jakims skutecznym srodku zadnej babcinej metody nie znam i ci niestety nie pomoge, moge sie tylko laczyc w bolu bo wiem jak to jest- ja sie tak urzadzilam w majowke :) badz silna, jak to sie mowi "do wesela sie zagoi" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dolaczam sie do rad ciezarowki - chyba zostaje tylko porada w aptece :( Tam napewno znajda cos co przyniesie Ci ulge i zlagodzi choc troszke skutki poparzenia... Takze zycze szybkiego dojscia do siebie! ;) dziewczyny ja mam dzisiaj dzien jedzenia.. poprostu buzia mi sie na minute nie zamyka :( pochlaniam normalnie wszystko co wpadnie mi w reke.. tez macie czasem takie napady? :( Ehh do dupy dzien..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
ja tak mm codziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to widze ze nie musze miec ciezkiego sumienia bo nie jestem sama.. ;) Ale na dzis juz sie powstrzymuje od jedzenia, takie moje postanowienie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rfdsdsjdjfgvbnvk
znowu następna ciąża ? za co sie utrzymujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2+3:) a mnie idzie w brzuch i w tyłek i w nogi:) Trudno, odchudzanie będzie po porodzie. Fajny ten link który wkleiłaś:) U nas (wielkopolska) duchota dzisiaj straszna więc pewnie znowu za chwilę będą burze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
u mnie najbardziej poszlo w cycki zawsze mialam a/b a teraz chodze z d- w zyciu nie mialam tak wielkich cycow :) ponadto troche w dupe, no i sliczny plumkjacy brzusio smiesznie lezy kolo mnie moja koteczka i straszliwie chrapie- nie sadzilam ze zwierzeta az tak glosno potrafia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamusie wkońcu mam czas na pisanie tutaj mialam ciezki tydzien... gratuluje mamo ktore wiedza co bedzie, jestem teraz roche nie w temacie wiec poczytam na spokojnie i tez dolacze swoje spostrzezenia. milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) ja sie dalej kuruję i testuję nową maść:) stópki troszkę mi spuchły po są krótsze i szersze na moje oko:P napiszę wam jak się sprawdzi bo warto wiedzieć co dobrego na oparzenia zwłaszcza jak całe lato przed nami::) po pracy przyjedzie do mnie mama to jak będzie w miarę to weźmie małego na spacer bo na razie to z tego co widzę to ukrop za oknem:( a ja póki co chodzę:P bez rewelacji ale chodzę:P trzymcie się dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×